Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:45 pm

ChWilla je napisao/la:ne kažem da je ista situacija, ni ne insinuiram...ali i sa edisom smo mislili da nakon prvih par solidnih utakmica može samo na bolje, a ono je išlo na gore.
Pa evo i Kostić reče sve ono što smo mi pisali, zači da i njega stavimo u pljuvače i u one što pretjeruju. Prava ekipa bi nakon Slobode izašla na teren u nedjelju i složila pet komada Vitezu, jesmo li mi takva ekipa? Vjerujem da jesmo. To je najbolji odgovor na Tušanj.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:46 pm

avlami97 je napisao/la: Igraće Jovan, a umjesto Tucea, Ugi ili Šećer, ne mogu obojica, ako bude i dalje igrao 4-4-2. Možda i može, ali da neko ode na lijevo krilo npr. Jovan. Formacija koju igra Kostić na terenu imaju 2 vezna igrača.
Pa moze igrati kao protiv Olimpica, na to sam i mislio. :)
Svakako nemamo lijevog krila, a Blagi daje jednu novu dimenziju tamo, jest da nije njegova pozicija, ali on je majstor.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:46 pm

Gdje je sima simau da prozove kostica i da trazi njegovu ostavku?
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:47 pm

Kako čovjek pametno zbori, milina ga slušati.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23664
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:49 pm

Realan, odmjeren, ne zalijece se. Dobar.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:51 pm

Virtu4L je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:ne kažem da je ista situacija, ni ne insinuiram...ali i sa edisom smo mislili da nakon prvih par solidnih utakmica može samo na bolje, a ono je išlo na gore.
Pa evo i Kostić reče sve ono što smo mi pisali, zači da i njega stavimo u pljuvače i u one što pretjeruju. Prava ekipa bi nakon Slobode izašla na teren u nedjelju i složila pet komada Vitezu, jesmo li mi takva ekipa? Vjerujem da jesmo. To je najbolji odgovor na Tušanj.
neće ti ni 5-0 protiv viteza reći jesi li prava ekipa. kad nije široki neće ni vitez. sloboda viteza pobijedila 1-0, a bliže je pravoj ekipi od nas bar zasad.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5238
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:51 pm

Leon_Professional je napisao/la:
avlami97 je napisao/la: Igraće Jovan, a umjesto Tucea, Ugi ili Šećer, ne mogu obojica, ako bude i dalje igrao 4-4-2. Možda i može, ali da neko ode na lijevo krilo npr. Jovan. Formacija koju igra Kostić na terenu imaju 2 vezna igrača.
Pa moze igrati kao protiv Olimpica, na to sam i mislio. :)
Svakako nemamo lijevog krila, a Blagi daje jednu novu dimenziju tamo, jest da nije njegova pozicija, ali on je majstor.
U više navrata sam pisao da tako i trebamo igrati, sve dok ne nabavimo igrača na lijevoj strani, kvaliteta Mire Stevanovića. Onda se uvijek nađu stručnjaci i kažu da je npr. Blagojević "zavaljen" protiv Olimpika. Napisao sam i da je utakmica protiv Olimpika bila ubjedljivo naša najbolja utakmica, ne zato što je Olimpik loš, nego zato što smo imali jaču sredinu, brži protok lopte i pravovremeno postavljanje i kretnje svih igrača na terenu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:58 pm

Pa protiv Viteza treba vidjeti jaku zelju, htjenje, borbenost, pozrtvovanje, kombinatoriku, i natrpati ih. To bi bila poruka navijacima da je tekma u Tuzli bila los dan i da nam se takvim pristupom, igrom i na kraju rezultatom izvinjavaju za tekmu u Tuzli. Ako ne bude tako meni licno salju poruku da ih libo racku za nas i svu nasu sikiraciju, ocekivanja, nadanja. I fakat me ne zanima kojih 11 ce izaci na teren...zelim ovo da vidim...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 12:58 pm

daj neka igra halvadzic kosticuuu :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:02 pm

ChWilla je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Ma ja ne mogu da vjerujem koje kritike se ovdje upucuju nakon 4 utakmice. Da sam ja neka vlast, 90% vas bi samo imali pravo da citate forum, ostali bi pisali i normalno razgovarali. Ovo ovdje je pretjerivanje i preseravanje u svemu. Spustite se malo na zemlju i dajte podrsku klubu! Nisu Kostic i Lesnik vesla sisali, imaju i oni oci, mi samo mozemo biti bolji iz kola u kolo.
ne kažem da je ista situacija, ni ne insinuiram...ali i sa edisom smo mislili da nakon prvih par solidnih utakmica može samo na bolje, a ono je išlo na gore.
Mislim da bi onda najbolje bilo da ga otpustimo i preventivno djelujemo? Tebi ako su njih dvojica i blizu ista, ne znam onda o cemu pricamo ovdje.
Ponovo poslusajte Misketa sa skupstine i ponovi pogledajte naseg novog trenera, odn kompletan strucnistab sa Lesnikom i Seferovicem, itd., njihov rad, trud, misljenje, izrazavanje, pedantnost, prijasnju karijeru oba trenera, njihov CV, malo se strpite i bodrite kkub, sutra ce ovo biti iza nas!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:03 pm

i ovo što kaže, da smo htjeli igrati na 0-0 i stavili i radinovića i šećerovića npr. u vezni red, vjerovatno bi uspjeli.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:04 pm

Ja sam zadovoljan igračkim kadrom dok me sluša. Kad prestane slušati, neću biti zadovoljan. Vrijeme adaptacije je prošlo i sada moramo raditi posao. Mi nemamo vremena da se bavimo nekim sitnim stvarima koje su nebitne, nego mormao biti fokusirani na utakmicu ispred nas. Vjerujem da će ekipa rasti vremenom.”

Suština svega.
21 10 4

Petrović Slavko
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:05 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Mislim da bi onda najbolje bilo da ga otpustimo i preventivno djelujemo? Tebi ako su njih dvojica i blizu ista, ne znam onda o cemu pricamo ovdje.
Ponovo poslusajte Misketa sa skupstine i ponovi pogledajte naseg novog trenera, odn kompletan strucnistab sa Lesnikom i Seferovicem, itd., njihov rad, trud, misljenje, izrazavanje, pedantnost, prijasnju karijeru oba trenera, njihov CV, malo se strpite i bodrite kkub, sutra ce ovo biti iza nas!
nemaš meni šta to insinuirati, jer to nisam ni rekao, ni mislio. i izričito sam i napisao da nisu isti.

nego mislim da ništa neće biti bolje samim protokom vremena. i igrači i struka moraju vidjeti šta nije valjalo i ispraviti to.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:07 pm

E na ovaj sam dio mislio, preskočilo mi je nešto u tom trenutku pressa,

"Nekada i ja pogriješim u smislu da vjerujem nekom igraču ali taj bonus polako se kod mene gubi i ima tu igrača koji su spremni da zamijene te igrače". Sve rečeno ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:11 pm

Pa logicno, zasto mi onda ovdje pretjerujemo u komentarisanju i pljuvanju kad imamo ljude sposobne da to rijese?! Ne moraju se valjda navijacima pravdati, novinarima, covjek ima ideje i ima pamet koje stvari da popravi. Ja ne kazem da se ne pise, nego da se izlozi misljenje i to je to, a ne da se diskusije neke otvaraju i onda se pocne pretjerivati u jos 100 stvari jer ljudi na forumima sebi uzmu "furseta", uzivajuci povlasti internetske anoimnosti. Ne smarajte, predlazem i da se ovima sto vole previse analizirati otvori zasebna tema, pa kad se budu zeljeli ispuhati, nek to rade iza ociju ostalih koji ne zele tu dosadnu pricu gdje se svi samo u krug vrte...
 
Avatar
flux
Postovi: 666
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:18 pm

Kostic zaista fino razmislja u odnosu na ostale trenere nase lige. Shvatio je i on da je pogrijesio sto je najbitnije i po meni je mnogo bolje da je ovaj poraz dosao sad nego da nam dodje protiv Zrinjskog. Vjerujem da cemo zahvaljujuci ovom porazu pobijediti Zrinjski jer je Milos vrlo pametan trener s pametnim poocnikom koji ce, vjerujem, naci pravo rijesenje za Zrinjski. O Vitezu i ne treba pricati, pobjeda se mora upisati uz dosta, dosta bolju igru i zalaganje u odnosu na utakmicu protiv Slobode. Samo naprijed Milose, uz tebe smo!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:26 pm

Samo cu reci jedno BRAVO KOSTICU
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:34 pm

avlami97 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:
avlami97 je napisao/la: Igraće Jovan, a umjesto Tucea, Ugi ili Šećer, ne mogu obojica, ako bude i dalje igrao 4-4-2. Možda i može, ali da neko ode na lijevo krilo npr. Jovan. Formacija koju igra Kostić na terenu imaju 2 vezna igrača.
Pa moze igrati kao protiv Olimpica, na to sam i mislio. :)
Svakako nemamo lijevog krila, a Blagi daje jednu novu dimenziju tamo, jest da nije njegova pozicija, ali on je majstor.
U više navrata sam pisao da tako i trebamo igrati, sve dok ne nabavimo igrača na lijevoj strani, kvaliteta Mire Stevanovića. Onda se uvijek nađu stručnjaci i kažu da je npr. Blagojević "zavaljen" protiv Olimpika. Napisao sam i da je utakmica protiv Olimpika bila ubjedljivo naša najbolja utakmica, ne zato što je Olimpik loš, nego zato što smo imali jaču sredinu, brži protok lopte i pravovremeno postavljanje i kretnje svih igrača na terenu.
Bas tako. Tu sam formaciju prizivao i sada protiv Slobode, da li bi bolje prosli to ne znam nit ko moze sada reci sa sigurnoscu. Jaka sredina, trkacki i agresivno. Blagi na "krilu" s ulazima u sredinu i odgovoran nazad.
Olimpic nam sansu nije napravio kod kuce, hajd eto nek ima i ona "Olimpic je ocajan", ali isti taj Olimpic je Slobodi napravio 5 sansi, 2 dok je rezultat bio 1-0.
Vidjet cemo kako ce Kostic krenuti na Vitez. Vidno je ljut i nije zadovoljan zalaganjem igraca, vjerovatno im je dobro dao na znanje to.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:49 pm

U zadnjem postu sam napisao da mi se cini tvrdoglav, al evo sad rece da je rijec o kreditu koji pojedini izgleda gube. Vidjet cemo koliko ce se toga promijeniti sa Vitezom. Kako god bilo kakva pozivanja na smjenu treba banovati. Pa Fergusona su u prvoj sezoni u MU htjeli navijaci lincovati, pa koliko godina je tamo proveo. Samo strpljenja, toga nama fali najvise i lijevo krilo.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 12, 2016 1:51 pm

Milose k'o Boga te molim nemoj vise te price o pogibiji, duelima, htijenju i sta ja znam. Doveden si da uneses nesto novo u ekipu, da to hocemo ostavili bi Edisa kao trenera. Ako nastavi Bekric igrat u prvoj postavi, opet nam prosipa Edisovi pricu da igraci nemaju kredita, da ne igraju imena itd.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], MiroslavKruzik i 199 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija