Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:32 pm

MATORI je napisao/la:Neandertalac, gdje su ona jagnjad od jesenas koja si najavljivao na onom tamo forumu, kao sutra, sutra, sljedece sedmice...
Da te pitam 'nako kulturno ?
Eno ih na istoku, ako me razumijes. :)

Nemam ja problema sto se necije misljenje kosi sa mojim, ali ovaj je krajnje kontradiktoran i pobio je sve svoje tvrdnje u dva posta zaredom. Argumentima su mnogi dokazali iz kojeg perioda potice taj novac, ipak, on je nastavio pisati potpuno istu stvar i pri tome izbjegavao konkretne dokaze o onome sto je pitao. Kao sto rekoh jednom prilikom, ne smeta meni onaj koji ce, ako nije u pravu, prihvatiti gresku. Smeta mi onaj koji ce, cak i kada mu se dokaze da nije tacno ono sto govori, nastavi pisati potpuno istu stvar zaobilazeci sve cinjenice, argumente kojima su mnogi forumasi potkrijepili svoje tvrdnje. Velika je razlika izmedju ove dvije grupacije..
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:33 pm

MATORI je napisao/la:Neandertalac, gdje su ona jagnjad od jesenas koja si najavljivao na onom tamo forumu, kao sutra, sutra, sljedece sedmice...
Da te pitam 'nako kulturno ?
Pojela se, nisi u toku izgleda. To je bila izgradnja stadiona.
Željeznicar za život cijeli!
 
Buki
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 3:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:33 pm

PA NA OVOM FORUMU I VLADA JEDNOUMLJE !!! NE SMIJES NISTA RECI STO CIJENJENA FORUMSKA ZAJEDNICA NE ZELI DA CUJE !!!

ne smijes iznijeti svoje misljenje niti bilo sta negativno reci o upravi, do dovljno govori o vama, @storme kao navijac ne mozes na svoju ruku banovati nekoga sa kim se ne slazes ili ne dijelis isto misljenje, ovo nije klupski forum niti forum navijaca, vec forum portala sport1.ba

Selam od Euharistija ;)
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:33 pm

Ma banuj eustahiju brzića i kraj priče...
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:34 pm

:rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:34 pm

Buki je napisao/la:PA NA OVOM FORUMU I VLADA JEDNOUMLJE !!! NE SMIJES NISTA RECI STO CIJENJENA FORUMSKA ZAJEDNICA NE ZELI DA CUJE !!!

ne smijes iznijeti svoje misljenje niti bilo sta negativno reci o upravi, do dovljno govori o vama, @storme kao navijac ne mozes na svoju ruku banovati nekoga sa kim se ne slazes ili ne dijelis isto misljenje, ovo nije klupski forum niti forum navijaca, vec forum portala sport1.ba

Selam od Euharistija ;)
pozdravi kući
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:34 pm

Buki je napisao/la:PA NA OVOM FORUMU I VLADA JEDNOUMLJE !!! NE SMIJES NISTA RECI STO CIJENJENA FORUMSKA ZAJEDNICA NE ZELI DA CUJE !!!

ne smijes iznijeti svoje misljenje niti bilo sta negativno reci o upravi, do dovljno govori o vama, @storme kao navijac ne mozes na svoju ruku banovati nekoga sa kim se ne slazes ili ne dijelis isto misljenje, ovo nije klupski forum niti forum navijaca, vec forum portala sport1.ba

Selam od Euharistija ;)
[video]https://www.youtube.com/watch?v=0K-omE87iy4[/video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:34 pm

Još se potpisa sa imenom ratnog heroja a taj je u Čikagu sad. Niste ga trebali odmah odstraniti da se otkrije u stvari ko je a ako ćemo realno i pola vas je trebalo dobiti ban barem na heftu zbog nivoa konverzacije na koju se spuštate. Ima moderacija i admini pa da čiste ovakve a nije u redu da mi sebi damo za pravo ovakve psovke.
イビチャ・オシム
 
Buki
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 3:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:35 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:Ma banuj eustahiju brzića i kraj priče...
pokusava ip. adresu ali mu ne ide ;)
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:36 pm

Zakuhali smo sa hakerima. :kafa:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:37 pm

ja debila :rofl1: :rofl1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:37 pm

Samo mi nije jasno kako bi neko na ovom forumu mogao znati nesto o parama. Znamo sto i svi ostali, koji zele da znaju, tj. ono sto izbaci stranica kluba.
Nisam bas sve procitao, jer me mnogo ne zanima, nadam se da nisam fulio temu o kojoj se napisalo ovoliko stranica.
 
Buki
Postovi: 4
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 3:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:38 pm

Svi su vama debili, dusmani, neprijatelji, ovakvi onaki ko god ne misli kao vi, ako ono psovanje na forumu od strane @pile prodje nekaznjeno gdje javno vrijedja i kaze nekome da popusi k*** a to moderacija ne kazni, onda znaj kakav je forum
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:39 pm

Buki je napisao/la:Svi su vama debili, dusmani, neprijatelji, ovakvi onaki ko god ne misli kao vi, ako ono psovanje na forumu od strane @pile prodje nekaznjeno gdje javno vrijedja i kaze nekome da popusi k*** a to moderacija ne kazni, onda znaj kakav je forum
odjebaus :karanje: :karanje: :karanje: :karanje:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:40 pm

Za sve on što misle da vlada jednoumlje nek pročita moje postove i raspravu sa @vrbanjusom i sve će mu biti jasno. Argumentovano pričali a skroz kontra jedan drugoga. Doduše moji su argumenti bili čvršći al eto :)
Šta hoću da kažem. Kritikovao sam i ovu upravu i one prije i trenere i sve, pa i kad sam tek došao na forume i poslije. I @bocaccio je kenjao po svemu pa postade forumaš par godina zaredom. Ali to je tako kad je normalna i logična rasprava i normalna i logična pitanja.

A @chwilla moraju svi pravi navijači Želje znati ove stvari jer je logično da ovo ne postoji ni u pm da ti ljudi ovako iznesu detalje u javnost. Zbog toga svakog pravog navijača to interesuje i logično je da zna i da pročita. Znam da si se zezao ali da objasnim ovima što misle da nisi :)
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:40 pm

Euharistije je napisao/la:Kulturno od tebe nema sta, za ostalo je tu administracija, ne vlada jednoumlje, kritikovanje koliko znam nije zabranjeno niti da izneses svoje misljenje, ali vama ocito smeta kritika prema upravi, ko god ne misli kao vi dusman je, jeli tako?
Pa nije jednoumlje ja ti kazem sta mislim iznosim svoje misljenje vidis demokratije.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:41 pm

Buki je napisao/la:Svi su vama debili, dusmani, neprijatelji, ovakvi onaki ko god ne misli kao vi, ako ono psovanje na forumu od strane @pile prodje nekaznjeno gdje javno vrijedja i kaze nekome da popusi k*** a to moderacija ne kazni, onda znaj kakav je forum
Zaobidjes onda ovakav forum. Ima portala i foruma gdje imas dosta svojih istomisljenika u kolegama forumasima i novinarima tih stranica. Lijep pozdrav od objektivne raje.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:41 pm

Pa on ti kaze da mu popusis *****, ti se ne slazes sa onim sto on misli. A nisi banovan.. Vidis da ne vlada jednoumlje.
Mislim, to je izmedju vas. :rofl:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet maj 26, 2016 3:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:42 pm

Ma da ne bude šuplja, ali tako ofiran je bio, u prvoj rečenici selami, u drugoj voli Želju a u trećoj pita gdje su pare i ko se rastalio. Svi mi imamo svojih mana, grešaka, loših odluka i poteza kako u privatnom tako i u poslovnom životu, ali ova uprava u totalu pozitivno radi, i moramo ih čuvati i paziti na njih...ovi napadi i pokušaji preko medija nisu napadi na njih nego na Želju, na INSTITUCIJU... i moramo bandi pokazati da smo uz upravu, da cijenimo njihov rad, da nam se sviđa kojim pravcem idemo.....svjesni smo da kaskamo u sportskom segmentu, ali polako će se i to ispravljati i ići naprijed, sa novim trenerom, još boljim igračima, sportskim direktorom, rezultatima, punom Grbavicom...
Treba organizovati neku prijateljsku ljetos pred prvenstvo, napuniti Dolinu kao nikad do sada, i pokazati koliko volimo Želju, a miševima nikad jasnije poruke poslati...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 3:43 pm

Buki je napisao/la:Svi su vama debili, dusmani, neprijatelji, ovakvi onaki ko god ne misli kao vi, ako ono psovanje na forumu od strane @pile prodje nekaznjeno gdje javno vrijedja i kaze nekome da popusi k*** a to moderacija ne kazni, onda znaj kakav je forum
dobar forum, ako ti se ne svidja a ti imas i drugih foruma, koji recimo meni nisu dobri ...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija