Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

AsharaK
Administrator
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 6:06 pm

Zamislite spojen sjever i istok, perverzija
Željezničar ante portas !

za_zivot_cijeli
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:07 pm

ChWilla je napisao/la:ne može vam niko reći hoće li opština izdati urbanističku za istok, jer niko ne zna. pravnih i faktičkih razloga koji će "držati vodu" da se ne izda jednostavno nema, ali to nažalost ne mora ništa da znači. ja se više uzdam u to da je skontao da je već (nenadano) pojeo veliko govno i da mu se ne isplati jesti ih dalje pred izbore...
koliko realno treba vremena da se izgradi istok kako je i zamisljen, pod uslovom da imamo sve potrebne dozvole, novac i izvodjaca radova?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Kapiten
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:08 pm

Valjda se moze ta prva faza do januara- februara zavrsiti. Da li ce biti polugodisnje na proljece i sta mislite kakve ce cijene biti ako Bog da :D ?

ChWilla
Kontakt:

ne bih znao. dosta zavisi od motivacije izvođača :mrgreen: ali nisu to neki aman-zaman svemirski ni pretjerano složeni radovi...
gradi željo boli te *****

cala
Kontakt:

Moze se za dva mjeseca zavrsiti a moze i za godinu, sve zavisi koliko para imas i koliko ti se zuri.

Ajzea
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:09 pm

ChWilla je napisao/la:ne bih znao. dosta zavisi od motivacije izvođača :mrgreen: ali nisu to neki aman-zaman svemirski ni pretjerano složeni radovi...
Zna @Čvila filozofiju radnika sa gradjevine. :kafa:

ChWilla
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:10 pm

radnik ne filozofira, radnik radi, sama ti riječ kaže. do gazde je... :mrgreen:
gradi željo boli te *****

Okolele
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:11 pm

Koliko šušti toliko i pljušti.. :cigara:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Plavi orkestar
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:12 pm

Ajzea je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Pade mi na pamet pa reko da bacim paralelu jednu. Dijata, Mladenovic, Livaja su nas "pojacali" prije manje od godinu dana, a sada nam je Sanel Jahic star recimo.
To me izrazito raduje, ali iskljucivo ako cemo organizacijski i finansijski biti u stanju nastaviti ovim tempom, a zatim i podici ljestvicu na jedan novi nivo. Ako ne budemo u tom smjeru razmisljali, ekspresno ce nas zadesiti sudbina komsija. Stepenice preskakati ne smijemo, inace ce uslijediti bolan pad i rehabilitacija na duzi vremenski period. Postoje neke indicije da je u klubu sve poslozeno onako kako bi trebalo biti, ali uvijek postoji bojazan da na najjednostavnijim stvarima ne napravimo korak unazad.
Mislim da bi ulaganje u omladinski pogon, nakon kraja ove turbulentne sezone i pronalaska u ovom trenutku najboljeg moguceg rijesenja na poziciji strucnog staba, bio primarna stavka koja mora biti sto je moguce bolje isplanirana a zatim i realizirana. Klub mora napredovati u svakom njegovom segmentu, ne samo u jednom.. Ako su vec stvoreni zdravi temelji za napredak, zasto to i ne iskoristiti.
Ajzea slazem se sa tobom u svemu sem u onom da nas moze zadesiti ono što se komšijama desilo,dešava i što im se tek moze desiti.Mi ni po cemu nismo isti.Kod nas je najvaznije imati ljude u klubu koji vole Zelju i bit ce sve ok jer ti ljudi su garant opstojnosti Zelje.Sport je takav da nekad imaš više uspjeha, nekad manje.Udbaši prodali ime za par miliona jer drugo ništa nisu ni imali prodati i danas se u kod njih za sve pita utrpani gazda a navijaci i ostali mogu samo škevtati a on sutra moze staviti katanac na njega.SARAJEVO JADNA LI VAM SUDBA, JADNE VAS STVORI UDBA
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Dolina
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:12 pm

Nije davno bilo :-)
slika
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:13 pm

Gdje završi sve ovo :rofl:
Željezničar ante portas !

Ajzea
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:14 pm

Dolina je napisao/la:Nije davno bilo :-)
slika
Ruku na srce, sramota me ovoga.
Nije psihicki zdrav ko god misli da je ovo uslovilo onome cemu danas svjedocimo.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sub maj 14, 2016 6:15 pm, ukupno mijenjano 2 puta.

Plavo - Bijeli

sub maj 14, 2016 6:15 pm

Ajzea je napisao/la:Jedva cekam komentare analitickog istoka. :kafa:
Ti analiticari su sad na jugu tako da ti isto dodje
BOG BOSNA I BOSNJACI

dell21
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:15 pm

ma da imamo dozvole i sve rasplozive pare moze biti tribina gotova do nove godine eventualno do proljetnog dijela sezone.

plavi kanarinac
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:20 pm

@dell
pa imamo pare i sve samo dozvola fali.. barem kako ja mislim.. i dokle bi bio taj istok do lokomotive ili do kraja?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:25 pm

U borbi za opstanak ispade ključna utakmica Borac - Vitez. Ako Borac dobije Slavija nema nikakve šanse. Ako Borac krene dobro i bude recimo vodio 2:0 do poluvremena, nema Slavija za šta igrati.

DantezZarata420
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:26 pm

Onaj Tiago visi na fejsu, kako mu pajdek navrnu on hladan ko limenka. Dobro ona povreda ga je zeznula isto.
revenge is calculated plan of action
Nisam znao da sam kriv :ganja:

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 14, 2016 6:32 pm

ChWilla je napisao/la:ne bih znao. dosta zavisi od motivacije izvođača :mrgreen: ali nisu to neki aman-zaman svemirski ni pretjerano složeni radovi...
Ma ako imas novac obezbjedjen i izvodac kaze do tada ce sve biti gotovo i obaveze se time i onda ukoliko dodje do probijanja roka izvodac placa penale sto mu naravno nije u cilju

Sent from my C5303 using Tapatalk

KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:34 pm

Ko je imalo pratio zna da je Jahic standardan gdje god da je igrao, a vec 10-ak godina igra ozbiljan fudbal, covjek je sportista i mislim da njegove godine nisu problem, da u kvalitetnoj rotaciji moze odigrati sezonu-dvije na visokom nivou. Bilo bi mi drago da dodje, ma da ocekujemo stopera koji ce odmah upasti u startnih 11. :pljesak:

MrRiccoli
Kontakt:

sub maj 14, 2016 6:36 pm

A misljenja sam da bi mozda mogli do 31 maja 2017 godine obezbjediti uslove da igramo sva pretkola na Grbavici to jeste stadion trece kategorije jer po onome sto sam citao koja je razlika i sta nama jos treba ne mislim da bi bila pretjerana ulaganja jer realno dosta ce vremena trebati da zavrsimo i istok prvu fazu i juga prvu fazu pa ko zna kad ce zapad doci na red.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 6 gostiju.

Prijava  •  Registracija