Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

kvalitet
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 22, 2018 4:54 pm

Nije da samo marketing zaostaje, već i PR. Ne mogu da vjerujem da dnevno nema bar 5 objava na zvaničnoj fb stranici, to je minimalni prosjek koji treba biti. Kad smo već finansijski ograničeni s marketingom, onda možemo puno više postići s PR-om koji je besplatan.

Senad često govori o administraciji kluba i kako je ponosan na to. Samo, tu je napravljena greška u startu. Sve uspješne svjetske kompanije i najveći sportski kolektivi su u posljednjih 20-ak godina stavili odnose s javnošću na vrh prioriteta. Bukvalno je to postala stvar od koje se počinje. Zato smatram da su odnosi s javnošću i bitniji od samog marketinga, ako ga shvatimo bukvalno i u užem smislu. Naveo sam samo fb, a to bi trebala biti kapljica vode u moru onoga što bi Željo trebao raditi.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

cikazubo
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:08 pm

Joj glupana, i ovo ne pisem zbog nas nego zbog njega, ako je stvarno istina da je odbio Jagu, Cluj, pa i Aziju, a zeli da grije klupu matorom Bambiju u Partizanu, onda je nista drugo do glupson posebne vrste.
Hoce u klub koji je uvijek u nekim kriminalnim relacija, koji ima 117 navijackih grupa, vazda potpuno prazan stadion, koji ima godisnjih raskida ugovora vise nego mi, gdje na svojoj poziciji ima najskupljeg igraca ekipe u liku Tosica itd..
Eto koji levat.

Benjoza
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:22 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jun 22, 2018 4:49 pm
Kako saznaju hehe.ba Zakarić je odbio, za naše uslove, nestvarnu ponudu rumunskog Cluja koji je bio spreman platiti obeštećenje Željezničara u visini od 300 do 400 hiljada eura, a Zakarića učiniti jednim od najplaćenijih igrača ekipe. Cluj je u prošloj sezoni osvojio naslov prvaka Rumuniji, a cilj im je grupna faza nekog od evropskih takmičenja. Ipak, on je to odbio kao i ponude iz Poljske, Japana i Rusije, kako bi u narednoj sezoni nosio dres Partizana.
Fuj... Samo idi da te vise ne gledam! :zid: :zid: (ako je istina naravno)
Pa jel ovo moguce??

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:37 pm

Istina je
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

Grbavica
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:48 pm

bezobrazno, bezobrazno :kafa:
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

boju dao si nebu...
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:49 pm

Bravo Zakara :palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Kospicar
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:50 pm

Ja sumnjam da je ovo istina, jedino u slucaju ako su dobili jos bolju ponudu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:51 pm

boju dao si nebu... je napisao/la:
pet jun 22, 2018 5:49 pm
Bravo Zakara :palacgore:
???
Željezničar ante portas !

Locomotiva
Kontakt:

pet jun 22, 2018 5:57 pm

Treba raditi na PR. Cak derbi- i “instagram”navijaci bi dolazili na svaku tekmu da bi atmosfera bila na nivou - mislim da niko ne misli suprotno.

Problem je sto atmosfera zavisi od igre a i igra od atmosfere. Treba ljudima (simptizerima) dati doznanja da ako mi napunimo stadion svaku utakmicu u prvenstvu da cemo jos jaci biti slijedece sezone. Ne bismo se patili koga cemo dovest, hocemo li produziti s najboljim igracima itd. Sad na koji nacin tu ideju implementirati u glavama navijaca, nisam siguran. Mozda kad vec napunimo stadion kad igramo u Europu da se neko obrati i da objasni. Ja sam uvjeren da smo i izgubili protiv Slobode kad se istocna tribina otvarala , raja bi ipak s osmijehom se vratila kuci. Naravno da i rezultat je faktor ali nije to sve.

Evo na primjer svedski Hammarby - igrali od 2009 (tu negdje) u Superettan t.j 2. Liga. Kako kod , napunili stadion haman svake tekme vratili su se u prvoj ligi prije koje godine i danas su prvi na tabeli. Tu su ekipe koje svake godine igraju u CL/EL cak i u grupne faze.

Mi da bi punili stadion svake utakmice sad bi se pitali kad ce se zapad zavrsiti a ne kad ce se jug poceti praviti i da li ce se grijaci stavljati.

Svak’ zeli promjenu a niko zeli da se promjeni - kad to ljudi skontaju realno bi bilo traziti makar Play-off za europu.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !

storm_raider
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:01 pm

Locomotiva je napisao/la:
pet jun 22, 2018 5:57 pm
Treba raditi na PR. Cak derbi- i “instagram”navijaci bi dolazili na svaku tekmu da bi atmosfera bila na nivou - mislim da niko ne misli suprotno.

Problem je sto atmosfera zavisi od igre a i igra od atmosfere. Treba ljudima (simptizerima) dati doznanja da ako mi napunimo stadion svaku utakmicu u prvenstvu da cemo jos jaci biti slijedece sezone. Ne bismo se patili koga cemo dovest, hocemo li produziti s najboljim igracima itd. Sad na koji nacin tu ideju implementirati u glavama navijaca, nisam siguran. Mozda kad vec napunimo stadion kad igramo u Europu da se neko obrati i da objasni. Ja sam uvjeren da smo i izgubili protiv Slobode kad se istocna tribina otvarala , raja bi ipak s osmijehom se vratila kuci. Naravno da i rezultat je faktor ali nije to sve.

Evo na primjer svedski Hammarby - igrali od 2009 (tu negdje) u Superettan t.j 2. Liga. Kako kod , napunili stadion haman svake tekme vratili su se u prvoj ligi prije koje godine i danas su prvi na tabeli. Tu su ekipe koje svake godine igraju u CL/EL cak i u grupne faze.

Mi da bi punili stadion svake utakmice sad bi se pitali kad ce se zapad zavrsiti a ne kad ce se jug poceti praviti i da li ce se grijaci stavljati.

Svak’ zeli promjenu a niko zeli da se promjeni - kad to ljudi skontaju realno bi bilo traziti makar Play-off za europu.
:palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Grbavica
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:02 pm

manja sapunica bila kad je mirso neymar prelazio iz barcelone u psg
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

voltron30
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:04 pm

Branio sam ga, jer ne volim coporativne napade, al' nakon ovih informacija, nabijem te Zakaricu!!!
Da sam Miske, halalio bih placanje 6 mjeseci ovog truta, al' mi ne bi zaigrao nijednu utakmicu vise. Pa onda idi u voljeni Partizan, 'ebo te on!

Leon_Professional
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:11 pm

Sve su to igrice menadjera i uprave. Rekao sam odmah da je njima u planu nama dati sto manje da bi oni imali vise podijeliti.
Zbog toga i navijaci nisu zadovoljni sto je Zakaricu menadjer Kvrgic.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LeBlue
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:12 pm

Ranije sam pisao, hajde da ga saljemo u drugu ligu Kine, ili neke arapske drzave gdje se nema neka fudbalska perspektiva, ali ovde se spominju lige i klubovi koji su jaci nego gdje se njemu ide. I sta drugo covjek da napise, nego ga fino suspendovati u skladu sa zakonom. Ako vec karantin ne moze, onda ne bi mi zaigrao ni sekunde tih 6 mjeseci. Ubleha, zbog jedne polu sezone se umislio da je maradona.

sajo10
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:18 pm

Bog te.. prvaci Rumunije i viceprvaci Poljske te zele, ako su informacija tacne.. A ti hoces u Partizan. :klanjase: :klanjase: Mislim, donekle ga i razumijem, hoce "medju svojima", a neku ozbiljnu karijeru ionako nece napraviti. Ali ipak brate.. Pa Saric izgleda ode u Juznu koreju a gura se sa svih strana.

Plava Porodica
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:19 pm

trEbine.
kraj priče.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

AdmirA
Kontakt:

pet jun 22, 2018 6:55 pm

Hajde Arežinaaaa :shisha:
Klasa radnička!

samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Kontakt:

pet jun 22, 2018 7:07 pm

Jao ovog Mehremića jest dosadan sa ovim mahanjem

Valjda i mi ubrzo njemu mahnemo...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!

Srđan Stanić persona non grata!

11plavih'92
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet jun 22, 2018 7:14 pm

sajo10 je napisao/la:
pet jun 22, 2018 4:49 pm
Kako saznaju hehe.ba Zakarić je odbio, za naše uslove, nestvarnu ponudu rumunskog Cluja koji je bio spreman platiti obeštećenje Željezničara u visini od 300 do 400 hiljada eura, a Zakarića učiniti jednim od najplaćenijih igrača ekipe. Cluj je u prošloj sezoni osvojio naslov prvaka Rumuniji, a cilj im je grupna faza nekog od evropskih takmičenja. Ipak, on je to odbio kao i ponude iz Poljske, Japana i Rusije, kako bi u narednoj sezoni nosio dres Partizana.
Fuj... Samo idi da te vise ne gledam! :zid: :zid: (ako je istina naravno)
Puno mi ovih EUR 300 - 400 ths za igraca kojem relativno brzo istice ugovor
5. - 7. Okt 1992.

gavran
Kontakt:

pet jun 22, 2018 7:26 pm

storm_raider je napisao/la:
pet jun 22, 2018 12:44 pm
Mi sa ovog foruma cemo uciniti sve da udjemo jaci i slozniji. Za pocetak cemo podijeliti 100 godisnjih.

Dres ce biti 80 km.
Ja znam da je nas bivsi brat sa foruma prije svoje prerane smrti svoju desetogodisnju kartu ostavio u amanet jednom forumasu.Slava Modelu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], teteac8684 i 27 gostiju.

Prijava  •  Registracija