Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 4:44 pm

LARS1921 je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:13 pm
Haklapuc je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:08 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon sep 18, 2017 2:47 pm


Ne bih rekao
Ako je ćelav sa cvikama, ja sam mu prošle sezone jeb.o sve po spisku
Tačno u koloni iza gola, pri vrhu, ja sam bio malo dalje, ali se čuje kao da je pored mene. Kako mu ne dosadi, sve što stigne i kome stigne psuje
To je taj, životne frustracije su vjerovatno u pitanju, ispušta krike kao da je na koridi.
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 4:48 pm

Haklapuc je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:44 pm
LARS1921 je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:13 pm
Haklapuc je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:08 pm

Ako je ćelav sa cvikama, ja sam mu prošle sezone jeb.o sve po spisku
Tačno u koloni iza gola, pri vrhu, ja sam bio malo dalje, ali se čuje kao da je pored mene. Kako mu ne dosadi, sve što stigne i kome stigne psuje
To je taj, životne frustracije su vjerovatno u pitanju, ispušta krike kao da je na koridi.
Bio sam na sjeveru bas tu pri vrhu taj sto je psovao bio je u majci zelenoj bradonja kakav seljak citavu utakmicu je psovao kome je stigao
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 4:49 pm

kod mene sve nobelovci okolo
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3057
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 4:51 pm

Taj frajer je uvijek ispod mene jer ja sjedim na vrhu i juce cijelu utakmicu psuje Blagojevicu od do. Na kraju kada ga je Blagojevic zabio poceli smo ga zajebavati sto ne psuje. Frajer je na sjeveru uvijek xxxx ga zovu i dodje lik svaku utakmicu samo da lijeci frustracije.
Alea iacta est!
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:01 pm

Protiv Jajcana krenuti sa Anelom i Harisom u vezi pa kud puklo da puklo. Mozemo samo dobiti, imaju manje pritiska kup je i nije na Grbavici, a i Blagojevica malo odmoriti nije ni on masina da svakih 90 minuta igra. Zebu isto, Sinana na njegovo mjesto a gore ako je spreman Zajmovica na krilo, ako ne, sto da ne isprobati i Hrvanovica on jedini nije od ovih juniora dobio priliku da pokaze sta zna, a izgleda onako fizicki spreman da se nosi sa seniorskim fudbalom. Na Mujagica se pljuje, i jeste istina da prima loptu odbija se od njega kao od drvo , ali trudio se koliko je mogao bilo je zara nije bio statican. Zerica isto blizu prve postave u ovoj utakmici kupa. Sve je bilo perfektno samo me Sinisa nervirao to je uzas jedan, jednostavno nema covjek vise volje kao prije, i mislim da bi na obostrano zadovoljstvo bilo da nas napusti na zimu. Bogicevica nekako zadrzati do ljeta tog sam stava, a onda graditi stoperski par na nasim omladicima i eventalno Graovcem, iz razloga sto je godinama tu a nama je ova godina mnogo bitna po pitanju osvajanja jednog od trofeja. Ono sto se vec sada moze primjetii u odnosu na prosli strucni stab jeste zajednistvo i veca doza harmonije u ekipi , a to je nekada bitna stavka koja provagne i ako se nema dovoljno kvaliteta da se pobjedi protivnik. Samo podrska i vjera u ovu ekipu !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:05 pm

mirsad94 je napisao/la:
pon sep 18, 2017 5:01 pm
Protiv Jajcana krenuti sa Anelom i Harisom u vezi pa kud puklo da puklo. Mozemo samo dobiti, imaju manje pritiska kup je i nije na Grbavici, a i Blagojevica malo odmoriti nije ni on masina da svakih 90 minuta igra. Zebu isto, Sinana na njegovo mjesto a gore ako je spreman Zajmovica na krilo, ako ne, sto da ne isprobati i Hrvanovica on jedini nije od ovih juniora dobio priliku da pokaze sta zna, a izgleda onako fizicki spreman da se nosi sa seniorskim fudbalom. Na Mujagica se pljuje, i jeste istina da prima loptu odbija se od njega kao od drvo , ali trudio se koliko je mogao bilo je zara nije bio statican. Zerica isto blizu prve postave u ovoj utakmici kupa. Sve je bilo perfektno samo me Sinisa nervirao to je uzas jedan, jednostavno nema covjek vise volje kao prije, i mislim da bi na obostrano zadovoljstvo bilo da nas napusti na zimu. Bogicevica nekako zadrzati do ljeta tog sam stava, a onda graditi stoperski par na nasim omladicima i eventalno Graovcem, iz razloga sto je godinama tu a nama je ova godina mnogo bitna po pitanju osvajanja jednog od trofeja. Ono sto se vec sada moze primjetii u odnosu na prosli strucni stab jeste zajednistvo i veca doza harmonije u ekipi , a to je nekada bitna stavka koja provagne i ako se nema dovoljno kvaliteta da se pobjedi protivnik. Samo podrska i vjera u ovu ekipu !
Meni je Sinisa bio solidan sinoc,jedino su mu ubacaji katastrofa osim onog jednog kad je uspio Sinana odlicno pronaci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:07 pm

Amidza je napisao/la:
pon sep 18, 2017 3:07 pm
Obicno sacekam da pogledam snimak utakmice prije nego udavim ljude ovdje sa nekim kilometarskim komentarom, jer ne moze se sa tribine vidjeti sve, kao sto se ne moze vidjeti ni na TV-u, ali sad ne mogu izdrzat. :D

Po meni, nasa najbolja utakmica ove sezone. Prvih 15-20 minuta, patnja zesca i ocekivao sam strepnju do zadnje minute, sa nekim na silu utrpanim golom i onda grcevitim cuvanjem rezultata. Srecom, nije tako bilo. Kad je pao prvi go, procepilo je i proigrali smo. Agresivno, ali ne i nervozno. Dosta tecno, od noge do noge, uz jako puno borbe i angarzmana. Ukratko, sve ono sto bi mi voljeli gledat.

Kjosevski - Dobar, mada nije imao previse posla. Opet se zna unervozit i mora popravit ispucavanja.

Sinisa- Njegova najbolja utakmica ove sezone. Prgav, agresivan, borben, u napadu iznad svog standarda.

Projic- Covjek koji nekako ulijeva sigurnost na toj svojoj strani. Miran, stalozen, pametan igrac. Ofanzivno poprilicno limitiran, ali zna probit, pa i odigrat neki dupli pas, uputit centarsut. OK partjia.

Bogi- Losiji nego do sad. Plivao par puta, pokusavao organizovat napad pa slao neke nerezonske lopte (mada ga ne mogu za ovo krivit), ali sve u svemu sasvim OK odigrano.

Graovac- Posebno me se dojmio ovu utakmicu. Prvih 15-20 minuta, kad nismo imali neke igre, stalno se njemu lopta vracala i ne pamtim kad smo imali stopera boljeg na lopti. Miran, pametan, organizovao finih akcija iz dubine. Sve su mi kroz glavu prolazili Kerla i Bogi, kad bi se njima vracale lopte jer ne mozemo nista da organizujemo, pa samo strepis, cekas kiks i nadas se da neces primit go. U najboljem slucaju gubis posjed jer je nabiju pred protivnikov sesnaesterac. Daniel se ne boji, a i zna da je iznese kako treba, odigra neki dupli pas, otvori prostor, nesto. Kasnije siguran, pravovremene intervencije. Nemam zamjerki.

Jovan- Fascinantno je kako neko, u toku jedne utakmice, oscilira od nositelja igre do najgoreg na terenu. Ipak sve ukupno, dosta dobra partija. Slobodnjak, asistencija Zakaricu.

Hajdarevic- Mislim da su mu se noge odsjekle prvih 15-ak minuta, sto je i normalno, pa je zato nasa igra i trpila, ali kasnije se mali probudio i razvalio. Veliki potencijal, to se odmah vidi. Ona jedna okomita lopta, kroz odbranu...cista perverzija. Borben, agresivan, inteligentan. Fizicki vec sada moze da parira puno starijim.

Sinan- Drago mi je da je u toku utakmice Adzem uvidio da se Zeba ionako voli izvlacit na krilo, pa pustio Sinana u sredinu. Cak mislim da je dao konkretne upute Zebi, vidio sam da ga je zvao do sebe tokom nekog prekida. OK je Ramovic na krilu, ali puno vise ponudi na 10, sto mi svi znamo. I ovu je utakmicu on dosta bio na toj lijevoj strani, ali neuporedivo bolji tamo gdje treba da bude. Jako mi je drago zbog gola, vidjelo se i na njemu da mu je tona tereta s ramena pala.

Zeba- S pravom je kritikovan, ali mu je ovo jedna od boljih utakmica ove sezone. Sjetite se da je i kod Amara znao odigrat neko lafo krilo. To mu mozda vise lezi ponekad, jer ga Projic moze fino pokrit nazad, a sa Zakaricem koji nam je glavni igrac i ulazi u sredinu sa kontra strane, nama se i formacija pomjeri malo prema lijevo (Ramovic se izvlacio ili naprijed ili lijevo, a Zec se spustao dole) tako da Zeba moze ostat na krilu, bez straha da ga neko probije u kontri ili da izgubi loptu, jer ga ima ko zastitit. Uz to i on se moze stedit kad je tu, mada sam opet od misljenja da mu se minutaza treba dozirati i da bi tako daleko najkorisniji bio. Ramovicu se mora dati da uveze utakmica na 10, jer ima potencijal da uz Zakarica bude nositelj nase igre. Uz pravo doziranje, na pravim mjestima, protiv odgovarajucih protivnika - Zeba moze bit dzoker, ali savrsen. Ne nuzno s klupe, ali neko ko ce 30 ili 60 minuta odigrat tacno sta treba.

Zakaric- Igrac utakmice, bez dileme. Cekali smo ga i docekali. Bice najbolji igrac lige ako ovako nastavi. Savrsena partija.

Zec- Jedna od njegovih boljih utakmica od kako je ovdje. Interesantno, bas u spicu napada. Nije uspio zabit go, ali se jako, jako korisnim pokazao. Ocekivali smo svi da ce Adzem probati da izbezumi stopere Krupe sa njim i to mu je uspjelo. Strasan pas za Ramovica, odlicna utakmica stvarno. Igrac koji moze bit jako koristan, ali treba znati kanalisat tu njegovu ludost i energiju, trazit mu poziciju i nacin da se preko njega poremeti protivnika. Sinoc je to uspjelo. Bez obzira na odlicnu Goranovu partiju, pa i skoro svih ostalih, Zec je bio kljuc.

Izmjene - Sta reci za malog Sabanadzovica koji igra kao da mu je ovo 5 sezona u PLBiH? Blago. Zeric mi se svidio ovaj put. Vidjela se velika zelja kod njega, nije djelovao smuseno i nonsalantno kako inace zna. Mujagic daj Boze da se nekako reanimira. Fizicki uzasno zapusten.ik

Ovo je Adzemova pobjeda, prije svega i treba mu cestitat. Ocito da su oni njegovi eksperimenti sa sastavima i formacijama urodili plodom i da je shvatio sta funkcionise. Svidja mi se sto igru prilagodjava protivniku i sto stvari rjesava u hodu, tokom utakmice. Po tome se vidi da moze biti veliki trener nekad. Da ne pominjem da covjek ima muda do poda i gura nasu djecu. Pravi trener za nas, neko ko zasluzuje puno vecu podrsku nego sto je ima, a ne da mu se vaga svaki potez i recenica. Trazi se i on, nije lako voditi prvi tim kluba kojeg volis, pogotovo nakon sto si vec jednom bio fakticki primoran da to uradis i doci na mentalno (i fizicki) devastiranu ekipu, naviknutu da se povlaci i kad ne treba i osakacenu za dva najbolja igraca. Ona njegova recenica da trazi polivalentne igrace, koji mogu odgovoriti na vise pozicija, govori i o tome da ima neku viziju i da zna sta tacno zeli od ekipe, da se ne boji da to proba.

Sto se Krupe tice, stvarno korektni ljudi. Vukota se opet nudi, ali iskreno mene je puno vise fascinirao Jasarevic nego on. Strasan je mali, ne treba od njega odustajat.

Posjeta losa. Sta bi bilo da nije rodjendan kluba? Shvatam da su ljudi jos uvijek povrijedjeni od onog gubitka titule, a ni ne pomaze sto se 24/7 sere kako je ovo najgora liga u univerzumu i kako je malouman ko je prati. Neka mediji malo sjasu s qrca nama svima kolektivno zbog toga, da raja uvidi da nesto ako je nase nije automatski najvece govno na svijetu. Hvala BH telecomu i savezu sto doprinose da je jos manje ljudi prati. Shvatite da je prosla sezona eksces i da se poklopilo dosta stvari da posjeta bude kakva je bila. Je li sramotno? Jeste, ali ljude ne zanima FK Zeljeznicar ni PLBiH uopste i kad stalno pravis ambijent da je budala ko da 5, 8 ili 10 KM za Zelju, onda dobijes ovo. Ne trazim opravdanja i smatram da nas je trebalo bit bar 8 hiljada sinoc, ali eto. Sve dok je ovako imaces pun stadion za Europu, svecanosti i jace tj. bitnije utakmice. Ostalo ce oscilirat, milju dvije gore dole, zavisno od vremena, rezultata, termina itd.

Jug - uspavan, nikakav, navija za sebe. Neke bakljice gore, nesto kao puca. Prozivianje NSBiH? Mislim OK, nabijem ja savez na qrac, ali jako je interesantan tajming.

Potpisujem svaku rijec, osim za Sabana, koji je sasvim korektan bio, barem meni. Ostalo si sve ubo do zadnje rijeci.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:10 pm

Valjalo bi odmoriti par igrača prije gostovanja u Tuzli. Blagojevic bi trebao odmoriti, Zeba isto ne moze izvuci 3 utakmice u 6 dana. Nemamo bas neki sirok roster ali treba iskoristiti ono što imamo, u Tuzli ce biti bas tesko.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:11 pm

@Kospicar

Pa nahvalih ga i ja. Kazem da je blago. Igra kao da mu je ovo 5 seniorska sezona, u smisli da nema straha, igra pametno, iskusno takoreci. :D
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
salle86
Postovi: 5173
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:37 pm

Anel se oslobađa lagano. Već sad za nekih pola sata igre protiv Krupe je pokazao da on može biti samo bolji. Slobodnjak koji je Jovan zabio je on izborio, a imao je i onaj šut koji mu je izblokiran. Jedva čekam njegov gol da pročepi i to.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:42 pm

Rambo_Amadeus je napisao/la:
pon sep 18, 2017 4:42 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pon sep 18, 2017 3:55 pm
Brkoo je napisao/la:
pon sep 18, 2017 3:46 pm
Trebao je Bogicevic plakati nakon sto smo primili gol u 93 minuti i to pocasni gol gostiju, a prije toga im zabili 4 gola. Stvarno nekad ne mogu da se nacudim kako se neke gluposti prate i o njima diskutuje.. :r :roll:
A da je neki drugi stoper pogrijesio prvi Bogi bi mu **** sve i izdero se na njeg, a onda i vi sto govorite da je on nas najbolji stoper.
Isto i ona prilika sa pocetka drugog dijela kad mu igrac bjezi i ide sam na go. Nevjerovatno je kako loše igra kuci. Ako se izuzme ona protiv Slobode mislim da je u gostima bio bez greske.
To si upravu. Zanimljiv podatak. :palacgore:
Mada mora se priznati da on ima i tekmi gdje igra dobro, ali mene najvise nervira kod njeg to ponasanje.
Unosi strasnu nervozu igracima kad se samo dere na njih. Svako je kriv i na svakog se dere, a kad on pogrijesi ako ne moze da nadje krivca samo se poklopi al tad mu niko rijec ne kaze.

Ovaj kup dodje u nezgodno vrijeme :D
Bilo bi odlicno da imamo 7 dana da se pripremimo za slance, ali treba ici u goste Metalegeu.
Dobro je pa nije ekipa iz PL, ali opet ne smijemo se opustiti, mora se ozbiljno shvatiti. Ako vec hocemo proci ne moze se izvesti rezervna postava, jer nisu ovi losi i na jednu tekmu svasta se moze desiti, lopta je to.
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 5:57 pm

Prvo da vas sve pozdravim, nije ne bilo 3-4 mjeseca zbog raznih obaveza, nisam bio u BiH niti sam bio u mogućnosti pratiti Želju onako kako želim. Upratio sam značajnije vijesti i rezultate, te poneki izvještaj na 1921.ba.

Ako neko ima vremena da me uputi ukratko u dešavanja bio bih mu jako zahvalan. Možda je malo glupo ali reko da pitam.

Kako izgleda to sa Adžemom, vidim da su rezultati dobri i da gura djecu, ali kako igraju, kako to izgleda, koju formaciju forsira?
Nisam pogledao nijednu utakmicu Želje pod njegovim vodstvom pa ne znam.

Kako su se pokazali novi igrači do sad (Graovac, Kajkut, Zajmović, Projić, Ramović)?

Nešto malo o djeci koja su dobila priliku do sad, pozicije, karakteristike, mane, vrline (Anel, Hajdarević, stoper koji je igrao protiv Radnika i ako sam jos koga zaboravio).

Kakvi su mladi igrači koju su već duže oko prvog tima (Hasanović, Mujagić i Žerić)?

Hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
salle86
Postovi: 5173
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:00 pm

Samo i Vukotić napravi penal kad odgura zeca rukama a kasnije se lafo pere da nije ništa :)
71. minut
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2839
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:08 pm

salle86 je napisao/la:
pon sep 18, 2017 6:00 pm
Samo i Vukotić napravi penal kad odgura zeca rukama a kasnije se lafo pere da nije ništa :)
71. minut
Jel mu ovo Vukotic rece sta je sa tobom brate :rofl: :rofl: :rofl:
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:10 pm

penal nego sta :placeodsmijeha:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7571
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:10 pm

ceze je napisao/la:
pon sep 18, 2017 5:57 pm
Prvo da vas sve pozdravim, nije ne bilo 3-4 mjeseca zbog raznih obaveza, nisam bio u BiH niti sam bio u mogućnosti pratiti Želju onako kako želim. Upratio sam značajnije vijesti i rezultate, te poneki izvještaj na 1921.ba.

Ako neko ima vremena da me uputi ukratko u dešavanja bio bih mu jako zahvalan. Možda je malo glupo ali reko da pitam.

Kako izgleda to sa Adžemom, vidim da su rezultati dobri i da gura djecu, ali kako igraju, kako to izgleda, koju formaciju forsira?
Nisam pogledao nijednu utakmicu Želje pod njegovim vodstvom pa ne znam.

Kako su se pokazali novi igrači do sad (Graovac, Kajkut, Zajmović, Projić, Ramović)?

Nešto malo o djeci koja su dobila priliku do sad, pozicije, karakteristike, mane, vrline (Anel, Hajdarević, stoper koji je igrao protiv Radnika i ako sam jos koga zaboravio).

Kakvi su mladi igrači koju su već duže oko prvog tima (Hasanović, Mujagić i Žerić)?

Hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
procitaj zadnjih 500 stranica i skontaces da znas jos manje.

nista se nije desavalo,malo bombe pucale,malo se jagnjetina jela a bogami i lubenica se pojela :palacgore:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:17 pm

Zadnja 4 mjeseca:
Popusili titulu
Popusili od aika iako smo se dobro hrvali
Popusio ga i salko
Doso Adzem
Djeca igraju, razvaljuju
Sabanadzovic i Hajdarevic bi mogli Celavog uskoro na klupu poslat
Kemica usro samo protiv mladosti, ostale tekme vrhunski odigro
Velic kao peti stoper, iskopan nekako, odigrao odlicno u Bijeljini
Pojacanja.. Graovac fantastican igrac, Ramovic izgleda dolazi na svoje, Zec zayeban pravo kad se zaleti
Zajmovic veliko iznenadjenje, jako koristan igrac
Projic onako, bolji je od ovog do sad sto smo imali, ali nista specijalno
Jug se gradi akobogda
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:19 pm

viewtopic.php?f=51&t=540

Samo tri mjeseca do prelaznog, pridružite se, da nakucamo stranica :D
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:24 pm

Velic nije 5. Stoper nego 4. :P
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 18, 2017 6:32 pm

Spoiler:
slika
Čuvena platforma sa koje Gavran i Model prate utakmice.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija