Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Charlie Sheen
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 15, 2017 4:29 pm

sajo10 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:08 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:04 pm
Kiks je Petrovicev,usadio im je taj mentalitet zabij go povuci se ,daj posjed cekaj kontre sto se meni od samog pocetka nije svidjalo.
Haj da ja budem sad advokat Petrovica pa kazem, a sta ako je Petrovic postavio takvu taktiku jer je svjestan limita ove ekipe i da mi nismo u stanju da prijetimo nekome kako cemo ih razbiti 3-0 u gostima ili kod kuce? Pa hajmo biti malo realni.. Pravimo od nase ekipe Real Madrid a nismo ni Real Betis (:D)...
pa valjda je on dovodio te igrace.Kerla,Stojanovic,Zakaric,Crnov,Bogicevic,Stanic,Zeba...Neka ovo osvoje kako znaju i umiju a na ljeto neka sjednu i dobro razmisle.Mislim da se probale i sa stranciam i sa polovnjacima i sa starcima sa ozivljavanjem mrtvih karijera krajnje je vrijeme da se vratimo omladionskoj skoli z par provjerenih imena u PL ne starijih od 25 god uz zelju da napreduju i da im ova kukuruz liga nije plafon.

neroazzuro
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:35 pm

Jesul to se ovde neki fakat prepali pitara???

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:39 pm

neroazzuro je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:35 pm
Jesul to se ovde neki fakat prepali pitara???
Niko se nije prepao pitara, nego ne znamo sta ocekivati od nasih.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Vrag

pon maj 15, 2017 4:40 pm

http://spor**tske.ba/sarajevo-uzvraca-zelji-ogranicen-broj-ulaznica-za-manijake-na-kosevu/

Brkoo
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:41 pm

Nije se niko prepao pitara nego me strah nasih igraca. :roll: Ako se ponovi qrcobolja mozemo se pozdraviti sa titulom, Zrinjski ce lagano dobiti Radnika u to sam uvjeren. Nama je potrebna pobjeda ili cak i sa bodom u derbiju bi bili na korak do titule jer bi u takvoj situaciji tekma sa Radnikom na Grbavici odlucivala o tituli..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon maj 15, 2017 4:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

rodrigo87
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:41 pm

Opet ponavljam, ne treba nam vise od 1700 ulaznica gore!!!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:45 pm

Bice dosta raje na Zapadu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

chile
Kontakt:

sajo10 je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:08 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:04 pm
Kiks je Petrovicev,usadio im je taj mentalitet zabij go povuci se ,daj posjed cekaj kontre sto se meni od samog pocetka nije svidjalo.
Haj da ja budem sad advokat Petrovica pa kazem, a sta ako je Petrovic postavio takvu taktiku jer je svjestan limita ove ekipe i da mi nismo u stanju da prijetimo nekome kako cemo ih razbiti 3-0 u gostima ili kod kuce? Pa hajmo biti malo realni.. Pravimo od nase ekipe Real Madrid a nismo ni Real Betis (:D)...
Ako cemo tako gledati je li se on hvalio da su njegove ekipe strahovito fizicki jace od ostalih, prosli smo zimske pripreme pod njegovom palicom. A mi nikad fizicki inferiorniji nismo bili u odnosu na protivnike. Pred pocetak proljetnog djela u svim medijima je trubio da imamo najsiru klupu i ekipu na svim pozicijama po 2 igraca i fizicki najspremniju ekipu, a igraju isti bez obzira na greske i sto jedva disu nakon 55-60min.
ako cemo realno mi od ove ekipe trazimo da budu kao Cadiz a nismo ni na nivou Burgosa ako ces vec poredjenje sa Spancima.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

neroazzuro
Kontakt:

Ljudi ba, nema teorije da zijanimo na lavoru,mkakvi pitari i qurac...
Koji vam je đavo?!

Elegant
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:50 pm

phpBB [video]
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Charlie Sheen
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:53 pm

neroazzuro je napisao/la:
Ljudi ba, nema teorije da zijanimo na lavoru,mkakvi pitari i qurac...
Koji vam je đavo?!
bare bare ekipe jedina nasa prednost je njihov umor a ako zapnu vise od nasih igraca i dobiju nas,poslije utakmice ih poskidati sve i sve im nogom sutati van kantona osim par izuzetaka naranvno.
PKOAZITE MUDA PREORITE TEREN KAD VEC NISTE PROtIV KRUPE ZADNJI ATOM SNAGE OSTAVITE NA KOSEVU I U SLUCAJU NEKOG NESPRETNOG GOLA I DA IZGUBIMO OD MENE VAM JE HALAL.

Omar500
Moderator
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:56 pm

Elegant je napisao/la:
phpBB [video]
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Shortyy1921

pon maj 15, 2017 4:57 pm

storm_raider je napisao/la:
pon maj 15, 2017 10:52 am
Zbiti redove i osvojiti titulu do kraja! Nema mjesta za kukanje!
To je to brate ! Idalje smo ljudi prvi sve je u nasim rukama , nema potrebe da se panici i sjebaje ? zasto nebi na Hadisonu uzeli i sve rijesili ? Jestel svjesni kolko samo imamo dusmana da svi zele da nam vide ledja od pitara, do Zrinje, saveza, pa cak i mrtve slobode koja ce se naguzit zadnje kolo Zrinji.. Zato trebamo svi, ama bas svi dat podrsku Slavki i igracima jer ce nas na kraju oni obradovati Titulom.. Skupa smo svi Jaci ! Sami protiv svih ! Volim te Zeljo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jednom Željezničar,uvijek Željezničar ! - I.O.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

Vrag je napisao/la:
http://spor**tske.ba/sarajevo-uzvraca-zelji-ogranicen-broj-ulaznica-za-manijake-na-kosevu/
slika

rodrigo87
Kontakt:

Elegant je napisao/la:
phpBB [video]
Zakucavanje navijacke scene!!!
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

cipiripi
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon maj 15, 2017 4:58 pm

Vrag je napisao/la:
Trebamo se organizovati i otici na istok i zauzeti dio prema jugu, pa da vidimo kako ce onda reagovati, a slijedeci derbi im dati isto samo 5% Grbavice
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

GoodisonPark
Kontakt:

pon maj 15, 2017 5:00 pm

cikazubo je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:10 pm
GoodisonPark je napisao/la:
pon maj 15, 2017 4:00 pm
cikazubo je napisao/la:

Ne mislim ja na izlijetanje u blok ili na igrača u prodoru, mislim na pogrešna preuzimanja kada je protvnički igrač okrenut leđima a Boka ga ne znam iz kojeg razloga prati po 15 metara u tom smjeru pa bekovi moraju sužavat prema Bogiju i ni iz čeg ljudi dobijaju prostor, a i Slavko je skakao i ludio prilikom tih kretnji Boke, njegovo pozicioniranje + Bogijeve reakcije na loptu su bili katastrofa juče.
Glavni problem jučer je bio što igrači iz sredine nisu pratili igrača koji se ubacuje iz drugog plana, samim tim u takvoj igri i štoperi su bili razvučeni između dva igrača.. Činjenica je da su greške naših igrača u igri prema naprijed bile razlog da oni brzom tranzicijom prave višak na našoj polovini, krila u drugom poluvremenu nisu odigrala kvalitetnu defanzivu i zato je nazad bilo svega. Izlaskom Blagojevića još se više napravio disbalans na sredini a lopte koje smo slali prema naprijed su uglavnom bile prilika za njihovu kontru i polukontru.. U takvoj situaciji kritikovati odbranu je neosnovano, jučer su problem bili više taj prvi i drugi blok koji su zakazali..
Svakako, slažem se u potpunosti, juče sam pisao i o igri dvojca ispred zadnje linije. Možemo uglavnom svakom naći krupne greške u ovoj utakmici, prolaznu ocjenu mogu dobiti samo Miro i Veca, ostali su odigrali ispod svakog nivoa, s tim što Bekrić i Lendrić manje više ovise od igrača iza sebe, tako da eto oni mogu po meni biti i neocjenjeni..
Al idemo dalje, znamo da Blagi, Marković i trojica stopera mogu odigrati i na vrhunskom nivou, na to izgleda ne možemo uticat niti se to može tempirati, nadajmo se da će ekipa biti psihološki na nivou i da ćemo pametno i maksimalno motivisano ući u utakmicu..
Haj ga znaj, evo vidimo i sami da sa ovom ekipom nisi nikad načisto.. Nismo mi ni odigrali toliko lošu utakmicu koliko smo bez potrebe iz čista mira pravili kardinalne greške.. Prvo pol, je bilo dosta dobro, svi su se nudili trčali otvarali prostor, kontrolisali smo igru u velikom procentu. Šta se desilo u drugom pol zašto smo plivali ni gore ni dole to valjda Slavko zna najbolje.. Kod one šanse Koljića je Marković na centru gurnuo njima loptu u kontru.. Kod onog gola isto igrač ga izbaci bez po muke..

Marković u drugom pol. zaista mnogo grešaka, nije bilo te njegove čvrstine i na taj način je za sobom povukao i Jovana i Bekrića koji više nisu imali prostora ni sigurnosti sa loptom, tako da smo do kraja utakmice visili i čekali možda neki individualni potez koji nije došao..

Opet kako god kreneš i sumiraš na kraju se vratiš na teren i podlogu i skontaš da je onoliki broj grešaka najviše dolazio zbog toga, svi su se jučer borili samo da smire loptu a kamoli da odigraju neki siguran pas ili neke pametne lopte u prostor ili slično..
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u pon maj 15, 2017 5:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

dukela

pon maj 15, 2017 5:00 pm

exdomorocki je napisao/la:
pon maj 15, 2017 2:18 pm
dukela je napisao/la:
pon maj 15, 2017 1:05 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
pon maj 15, 2017 12:53 pm
e sta smo mi sve pretrpili, pa cak i pod amarom, kojeg obozavam... ova generacija je mila majka na neke igrace iz proslosti...
Amarovi igrači su za ove izmislili fudbal. Treba biti opet iskren svi smo željeli Zakarić al je propast. Samo ko je procijenio da Stojanovića treba dovest taj nije normalan. Onaj naš mali lijevi bek bi do sad stekao neko iskustvo da nije ovog Stojanovićaa ne bi bio gori od njega.

Koji Amarovi?
Stanceski,Yoshida,Ćutuk,Becks?
Jesu li to ta super pojacanja?
Vrlo zlonamjerno pisete,i ti i par ti drugara.
Stanceski je bio jedan od najboljih igrača Borca tada i svi smo ga jedva čekali. Kroz Amarove mandate je prošlo bruku igrača, a greška su sastavni dio rada. Tako da 5,6 igrača ne znači ništa na ukupnu cifru igrača koji su prošli u tom vremenu a ipak trofeju govore sve da je bilo 20 pogrešnih transfera. Amar je znao dovesti igrača htio to neko priznati ili ne. Suludo je da se ja prepirem oko toga jer nema smisla, I sad ako osvojimo titulu niko neće pisati kako Stojanović ne može i ne smije da igra u Želji.Imamo boljeg u kadetima a ne da ne pišem u juniotima
Imamo sad šansu osvojiti titulu a da to nije Amar i trebamo pisati o tome. To što ti ne voliš Amara i što iz mora dobrog vadiš neke male dijelove nije moja stvar.

SanMan
Kontakt:

pon maj 15, 2017 5:04 pm

Elegant je napisao/la:
phpBB [video]
možda nam igrači i nisu najbolji, ali navijači jesu sigurno

ps nek neko spoji više ovih isječaka ovog proljeća u jedan od par minuta (taman pred derbi)

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pon maj 15, 2017 5:11 pm

Vrag je napisao/la:
Mogu nas.za.kitu povuci....
slika

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Google [Bot], Mamba1921, Premier, samo_da_repliciram, velav i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija