Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:55 pm

mula je napisao/la:Nisam ljubitelj prepirki i svađanja po pitanju nekih stvari, ali mi je malo zasmetalo dok sam čitao da npr: Dželo nije legenda.
Što se tiče igrača poslije rata sudeći po kvaliteti lige i ako se za nekog igrača može reči da je daleko iznad prosjeka i da je legenda onda je svakako to Muharemović.
Ne ulazim u njegove ljudske osobine i kakav je kao čovjek, ali što se tiče igre mogu reči da je mnogo puta čovjek donio radost i veselje meni kao navijaču u debijima.
Poštujem sve igrače koji su igrali u Želji, ali poslije rata , za mene največi Dr.fudbala je upravo Dželo iz Želje i Turković iz Sa.
upravo to !!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:57 pm

informacije iz prve ruke od momaka koji treniraju u novom gradu,zeba objasnio kako se igra doktorski tako kazu :D a i stevo nikolic takodjer
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6047
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:59 pm

mali plavisa je napisao/la:Stvarno pojedini pocinju pretjerivati eto niko ne valja ko god je nekad valjao,nidje veze vam je prica!
Druze.Tebi je malo rezon bez veze.Procitaj o cemu ljudi raspravljaju pa ce ti biti jasno.Niko ne kaze da ne valja.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:00 pm

@delinjo
Nisam ni mislio na tebe. Cinjenica je da je taj Dzelo vjerovatno najbolji igrac Zelje poslije rata i to niko ne moze osporiti.
Mislio sam na onoga ko je napisao da je Zuban ni kriv ni duzan zabio gol za pobjedu u finalu, na derbiju kao onaj Nuhanovic i da je u rangu Sabana.
Ja sam iznio cinjenice, a to jesu: da je taj Zuban u pobjedi protiv Bosne od 3-0 bio najbolji Zeljin igrac, asistirao Vazdi za 2-0 i pogodio za 3-0. Kada je Bosna bila bolja na terenu kod 1-0 on se izborio za loptu i s covjekom na ledjima pogodio Vazdu u glavu; da je taj Zuban u 91. minuti u polufinalu zabio Zrinjskom za 2-1 i prolaz u finale; da je taj Zuban u 90. zabio za titulu prvaka drzave; da je taj Zuban trenirao u Zelji kada je bilo bitno samo ostati ziv; da je nosio ovaj dres ponosno sa svojim saigracima i da je otisao na Kosevo i pobjedio apsolutnog favorita, razne divove i najbolje sto sto drzava ima.
Meni je ta prica pravi reprezent svega sto ovaj klub nosi sa sobom, dok su neki hodali po svijetu i igrali lopte na miru, neko je trenirao na betonu, bez vode, bez hrane, poderao svoja koljena i ponosno otisao, vec prezaljen, i donio neopsivu radost armiji navijaca. Broj ljudi koji su slavili Zubana i titulu govori za sebe ko je on i sta je, broj godina koje su prosle a raja mu jos cestiti takodjer govori o tome ko je on i sta znaci ovom klubu. Ako neko pljuje takvog covjeka zbog 1.000,00 Km onda nije navijac ovog kluba, nego obicni materijalista. Barem za mene.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:03 pm

kada spominjemo Dzelu, Zubana, Bukija u kontekstu njihovih igara za Zelju trebamo ustati na noge!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
plava pruga
Postovi: 33
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 12:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:04 pm

Sta je sa dozvolom za gradnju istoka,ima li pomaka?
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:06 pm

[quote="DANAN"][quote="mali plavisa"]Stvarno pojedini pocinju pretjerivati eto niko ne valja ko god je nekad valjao,nidje veze vam je prica![/quote]
Druze.Tebi je malo rezon bez veze.Procitaj o cemu ljudi raspravljaju pa ce ti biti jasno.Niko ne kaze da ne valja.....[/quote]
Svi nabrojani su za mene legende kluba tako ja rezonujem!Ok svako svoje misljenje ima tako da ja ne bih dalje!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:07 pm

vrbanjusa je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Kombinovani tim Željezničara odigrao je danas prijateljsku utakmicu na Grbavici protiv ekipe Novog Grada koja se takmiči u Drugoj ligi FBiH, a konačan rezultat glasio je 3:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... vici/71758" target="_blank


Evo neki Husejnovic na probi
Da nije Said?
Jednonogi Said :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:08 pm

sergejevic je napisao/la:@delinjo
Nisam ni mislio na tebe. Cinjenica je da je taj Dzelo vjerovatno najbolji igrac Zelje poslije rata i to niko ne moze osporiti.
Mislio sam na onoga ko je napisao da je Zuban ni kriv ni duzan zabio gol za pobjedu u finalu, na derbiju kao onaj Nuhanovic i da je u rangu Sabana.
Ja sam iznio cinjenice, a to jesu: da je taj Zuban u pobjedi protiv Bosne od 3-0 bio najbolji Zeljin igrac, asistirao Vazdi za 2-0 i pogodio za 3-0. Kada je Bosna bila bolja na terenu kod 1-0 on se izborio za loptu i s covjekom na ledjima pogodio Vazdu u glavu; da je taj Zuban u 91. minuti u polufinalu zabio Zrinjskom za 2-1 i prolaz u finale; da je taj Zuban u 90. zabio za titulu prvaka drzave; da je taj Zuban trenirao u Zelji kada je bilo bitno samo ostati ziv; da je nosio ovaj dres ponosno sa svojim saigracima i da je otisao na Kosevo i pobjedio apsolutnog favorita, razne divove i najbolje sto sto drzava ima.
Meni je ta prica pravi reprezent svega sto ovaj klub nosi sa sobom, dok su neki hodali po svijetu i igrali lopte na miru, neko je trenirao na betonu, bez vode, bez hrane, poderao svoja koljena i ponosno otisao, vec prezaljen, i donio neopsivu radost armiji navijaca. Broj ljudi koji su slavili Zubana i titulu govori za sebe ko je on i sta je, broj godina koje su prosle a raja mu jos cestiti takodjer govori o tome ko je on i sta znaci ovom klubu. Ako neko pljuje takvog covjeka zbog 1.000,00 Km onda nije navijac ovog kluba, nego obicni materijalista. Barem za mene.

shvatam brate i sa dosta tvoje price se slazem,nego sam zelio samo da ti objasnim da nekako Dzelin i Zubanov igracki kvalitet ne mogu u isti kos ...ovdje naravno pricamo samo o igrackim kvalitetama....naravno kakvu nam je Zuban radost donio sumnjam da ce i jedan igrac poslije njega to uciniti ....samo ono cisto pricao sam o fudbalskim vjestinama i to je to .. :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
augustbraun21
Postovi: 105
Pridružen/a: sub nov 26, 2016 3:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:10 pm

mali plavisa je napisao/la:Stvarno pojedini pocinju pretjerivati eto niko ne valja ko god je nekad valjao,nidje veze vam je prica!
Smijesno je kad ljudi oporedu spremnost engelske lige i nasu, a koriste Mesija kao epitom za dobrog igraca. :r :r
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:13 pm

igraca zubana strasno cijenim... tandem sa vazdom je zasigurno u top 5 u nasoj istoriji... kako su se nadopunjavali ta dva igraca sa dzelom u pozadini... nisu dzaba ova tri igraca donijeli titulu 98. medjutim sto vazi za dzelu vazi i za zubana... odlicni igraci, po meni jesu legende, ali kao ljudi ne bih radije komentarisao... samo cu reci, da je vazda za njih gospodin... suti i fura svoj film, ne gura se u javnost ili u klub... ne sjecam se kad je zadnji put bio na tekmi...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:13 pm

'ta ce Messi Dulja je za njega Dzeko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:14 pm

Opa i novina kad ulazis u priloge na off stranici.. :palacgore:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:17 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:igraca zubana strasno cijenim... tandem sa vazdom je zasigurno u top 5 u nasoj istoriji... kako su se nadopunjavali ta dva igraca sa dzelom u pozadini... nisu dzaba ova tri igraca donijeli titulu 98. medjutim sto vazi za dzelu vazi i za zubana... odlicni igraci, po meni jesu legende, ali kao ljudi ne bih radije komentarisao... samo cu reci, da je vazda za njih gospodin... suti i fura svoj film, ne gura se u javnost ili u klub... ne sjecam se kad je zadnji put bio na tekmi...
Zato bude kod pitara na tekmi i mali mu je gore. Cini mi se da je prosao i njihovu skolu fudbala pa onda dosao kod nas. Ali boljeg napadaca ja nisam gledao na Grbavici nakon rata.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
augustbraun21
Postovi: 105
Pridružen/a: sub nov 26, 2016 3:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:21 pm

Grbavica je napisao/la:'ta ce Messi Dulja je za njega Dzeko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tragican pokusaj. Ocigledno nisi shvatio sta sam htjeo da nagovjestim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:21 pm

ukinut lažnog kapitena

slika
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1948
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:24 pm

"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:29 pm

augustbraun21 je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:'ta ce Messi Dulja je za njega Dzeko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tragican pokusaj. Ocigledno nisi shvatio sta sam htjeo da nagovjestim.
Ne znam zasto me citiraš ja sam iznio svoje misljene. Zasto ti smeta moje misljenje? Jesi li ti onda protiv drugačijeg mišljenja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:30 pm

LARS1921 je napisao/la:ukinut lažnog kapitena

slika
Definitivno :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 2:32 pm

Ja jos mislim da Beganovic ima potenciala, da ce pokazati svoj kvalitet.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 103 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija