Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

barbarez
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 9:32 am

Zeba dobrodosao.
Vidim opet mu se traze mane neke. A ja bi Vama postavio neko pitanje. A to je da li bi Vi gospodo bili tetkice da Vas, ko najboljeg igraca trener drka i cesto postavlja na neprirodne pozicije, kao npr. na lijevo krilo , da na Vama trenira disciplinu, a panjevima, Hayatovcima, Glam Blamovcima drka ***** i pusta da im sve prolazi. Stanic je mogao da razbija stakla, Adilovic da glumi frajera, Svraka prodaje pod nekog igraca, a Jamak pokusaj fudbalera.
Stvarno Zajko, yebem te u usta zvaljava tetkasta, kako ti je mogao puknuti film.
Znaci imas u ekipi covjeka , od cije igre su ova 4 fudbalska kloca, 100 % hajrovala. Onaj parmak bio najbolji strijelac, Svraka i Jamak imali prostora koliko hoce, jel je sva paznja bila usmijerena na Zebu. Stanic sem borbenosti nikad nista fudbalskog u sebi nije ni imao.
Nisu svi stalozeni ko Miro. Zeba je citav zivot tetosen, od malih nogu, sve je bilo podredjeno njemu. Da se ne lazemo, momak je znao i zna i znace jos dugo.
Prica se kako jos jednom prije ispao picka, pa nas zajebaoi otisao u Zrinjski. Vrlo moguce. A prica li se kako momak nije godinama dobijao sansu da zaigra u Zelji, pa je morao preko Olimpica i Brotnja da se namece, jer su ga se u Zelji olako odrekli.

exdomorocki
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:40 am

SWRA_1921 je napisao/la:Smatram losim potezom dovodjenje Zebe, bespotreban skup igrac. Bolje bi bilo da smo se protegli malo vise i doveli nekog perspektivnog jer od ovohlg hajra nema a jeftin sigurno nije. Previse smo sada poceli **** interesovanja bacati na ove starudije od igraca, Bekric (da mi je vidjeti budalu koja je odlucila pa hajde da mu damo 3.5 godine ugovora), Jahic (povrijedjen non stop, uzasan potez a preskup je sigurno), Bogicevic starudija ne moze potrcati (a rjesavamo se Bocacinija prema pricama ovdje, koji moze biti samo bolji i bolji), Nikolic (takodje skup i nista specijalno).

Opet ponavljam i mislim da smo u velikoj finansijskoj dubiozi i zaista ne vidim odakle mi placamo ovolike izdatke za ekipu. Nadam se da cemo napokon prodati nekoga na zimu i da cemo praviti pametnije transfere. Vjerujem Slavki mada mi potez sa Zebom nije logican jer to je igrac koji ne trci, igrac za prekide koje mi i ne izvodimo toliko lose koliko se lose snalazimo glavom a nemamo ni visokih igraca za taj tip igre. Njegov dolazak znaci da neko gubi mjesto + jos manje prostora za Zerica koji izgleda ove sezone nece dobiti pravu priliku. Mi i protiv mrtvog Olimpica koji igra sa juniorima bez prebijene marke ne smijemo staviti omladinca u igru, strasno.

Jedini lijek za sve ove probleme bi bio da napookon stisnu muda, pocnu igrati srcem i ginuti za svaku loptu, gaziti protivnika bez obzira na rezultat a ne ko picke se usrati kad prime gol i ne imati ni jedne smislene akcije za sat vremena igre kao protiv Sirokog. Ako ne pobijedimo sve naredne utakmice do kraja polusezone mi cemo voditi borbu za Evropu jer Sarajevo sada ima lagan raspored i ako dovedu Ordagica bice na konju jer je taj igrac bolji i od Bekrica i Zebe skupa, Zrinjski bi vec pobjegao predaleko ako ih ne pobijedimo dole, Siroki ce biti tu negdje kao i mi i eto ti belaja ako neko treci osvoji kup kao prosle sezone.

Nadam se napokon i pocetku izgradnje istoka jer je ovo fkt prevrsilo svaku mjeru a klub je trebao uputiti javno izvinjenje sa detaljnim pojasnjenjem situacije. Ja pocetak gradnje ne ocekujem do proljeca jer ni jedna budala ne gradi u po zime a onda i uzrocno posljedicno zavrsetak radova i izdavanje upotrebne dozvole se moze ocekivati do septembra naredne godine. Davno su objavili informaciju o konkursu za izbor najboljeg ponudjaca i rok je davno istekao a oni sute. Kao da je doslo 1500 ponuda pa sad kao razmisljaju. Nekada su sponzori isli kao na traci a sada je sve stalo.

Izvinjavam se na duzem i nesto pesimisticnijem postu ali nije vala med i mlijeko. Nadam se da cemo napokon krenuti ka vrhu i poceti pobjedjivati jer nam je konkurencija prejadna.
Ti znaš ko je skup i ko nije,pricas gluposti,sama tvrdnja da je Bocca bolji igrac od Bogicevica dovoljno mi govori sa kakvim fudbalskim magom imamo posla buhahahaha
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

delinjo
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:48 am

barbarez je napisao/la:Zeba dobrodosao.
Vidim opet mu se traze mane neke. A ja bi Vama postavio neko pitanje. A to je da li bi Vi gospodo bili tetkice da Vas, ko najboljeg igraca trener drka i cesto postavlja na neprirodne pozicije, kao npr. na lijevo krilo , da na Vama trenira disciplinu, a panjevima, Hayatovcima, Glam Blamovcima drka ***** i pusta da im sve prolazi. Stanic je mogao da razbija stakla, Adilovic da glumi frajera, Svraka prodaje pod nekog igraca, a Jamak pokusaj fudbalera.
Stvarno Zajko, yebem te u usta zvaljava tetkasta, kako ti je mogao puknuti film.
Znaci imas u ekipi covjeka , od cije igre su ova 4 fudbalska kloca, 100 % hajrovala. Onaj parmak bio najbolji strijelac, Svraka i Jamak imali prostora koliko hoce, jel je sva paznja bila usmijerena na Zebu. Stanic sem borbenosti nikad nista fudbalskog u sebi nije ni imao.
Nisu svi stalozeni ko Miro. Zeba je citav zivot tetosen, od malih nogu, sve je bilo podredjeno njemu. Da se ne lazemo, momak je znao i zna i znace jos dugo.
Prica se kako jos jednom prije ispao picka, pa nas zajebaoi otisao u Zrinjski. Vrlo moguce. A prica li se kako momak nije godinama dobijao sansu da zaigra u Zelji, pa je morao preko Olimpica i Brotnja da se namece, jer su ga se u Zelji olako odrekli.

ma Bosnjo ti je cudo brate ,a posebno kada porede igracke kvalitete Zebe i nekih igraca koji su kod nas trenutno kao Stevo,Zeba je najbolja desetka lige od kako postoji i za 50 godina se nece pojaviti takav igrac,a ljudi ne gledaju da si pored igraca koji zna podvaliti loptu dobio neki gol iz slobodnjaka ,neki gol iz prekida...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

ublehas
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:48 am

Ne mislim da će na Zeba biti pojačanje, ali je u ovom trenutku bolje rješenje od Bekrića. Naravno ovdje mislim na situaciju da ulazi zadnjih pola sata u slučaju od rezultata, pogotovo u situaciji kada treba probiti bunker.

delinjo
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:50 am

Plava Porodica je napisao/la:Dosta toga dobrog napisa @swra1921.
Dok nam je Zeba najbolji bio muku smo mucili u Evropi protiv nekih ekipa koje nisu bauk. Sada, sigurno nije ni sjenka onog Zebe. Pa kakve onda mi imamo planove, da pokusamo opet ubrat koje pretkolo, kada po tri ili cetiri puta jednog igraca vracamo u tim.I opet se sve ovo prerano izdesavalo, ponovo dovodimo igrace a nije ni poceo transfer rok.Kratkorocno nam moze pomoci, jer je vezni red u kur.cu, ali ako budemo tako svakog igraca vracali nama je opet domet drugo pretkolo plafon.Trebali smo sacekat transfer rok i fino pogledati kakvih igraca ima i vagati ko bi nam valjao..
Previse sam pesimistican, ali eto kazem raduje me sto cemo makar imati igraca koji potezom moze rijesiti mec, ali vec sada ciljati i traziti igraca na toj poziciji za dugorocni plan.
Protiv Slobode bih ovako nesto:
------------Veca-------------
Sinisa--Aco--Bocca--Stana
----Jahic/Secerovic ---- Blagojevic-----
Miro--------Ugi-----------Krizman
----------Lendra--------
predlazem ulazak na stranicu youtube,u naslovu kucate Zeljezznicar Seriif Tiraspol na Kosevu,strlijeca je bio Mirsad Beslija...eh prije tog gola pogledaj kako se camuga odbija od Zebu ....pricamo o Seriffu koji je sezonu prije u tom sastavu igrao grupnu fazu ..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

Kospicar
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:54 am

Jel iko orsti Hasanovica i D. Sadikovica na ovim posudbama, Sadikovic protiv nas bio nelos a ostale nisam gledao. U slucaju da se vrate njih dvojica imali bi jak vezni red, osim nekih neocekivanih odlazaka ako bude..
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

delinjo
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:55 am

ublehas je napisao/la:Ne mislim da će na Zeba biti pojačanje, ali je u ovom trenutku bolje rješenje od Bekrića. Naravno ovdje mislim na situaciju da ulazi zadnjih pola sata u slučaju od rezultata, pogotovo u situaciji kada treba probiti bunker.
da Zeba ulazi zadnjih pola sata ??? salis se ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

LARSSON
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:56 am

Kospicar je napisao/la:Jel iko orsti Hasanovica i D. Sadikovica na ovim posudbama, Sadikovic protiv nas bio nelos a ostale nisam gledao. U slucaju da se vrate njih dvojica imali bi jak vezni red, osim nekih neocekivanih odlazaka ako bude..

Kako :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

cikazubo
Kontakt:

pet nov 04, 2016 9:58 am

Ponekad imam osjecaj da odredjeni forumasi svo fudbalsko znanje crpe iz igrice FM, znaci samo suha poredjena i statistika..

Okolele
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:00 am

Kad je izvlacenje parova za naredno kolo kupa..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

LARSSON
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:01 am

Okolele je napisao/la:Kad je izvlacenje parova za naredno kolo kupa..?
Naredne godine

usput mora biti i na ovoj stranici :lol:

slika
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:02 am

Ova pjesma iz moga je srca
Koje vjecno za Zeljeznicar kuca
Ova pjesma sa Juga nek ori
Zeljeznicar do groba ale
Zeljeznicar ale
Tebi dajemo sve
Grla i dlanove
Ti daj ti daj ti pobjedu nam daj!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :baklja: :baklja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Rodom s mejtaša
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:07 am

jovanmaksimovic je napisao/la:mozda mogu sa boccaciom nesto da skontam, on je umjetnik u igri, ja statisticar i ratnik :D dobra kombinacija, ne?
Jovane ozbiljno ti govorimo i još nekad davno sam ti to predlagao. Daj ba da se odštampa to. Ne sumnjam da bi te i klub pogurao jer od '81. nismo ništa zvanično izdali. Bilo je knjiga poslije dosta, ali je sve to bio rad pojedinaca - entuzijasta. To što si ti uradio i sakupio je nevjerovatan posao i to niko nema u ovoj državi ni za ove smješne klubove, a kamoli za klub koji postoji 95 godina i koji je živio i radio u četiri države. Vjeruj mi da bi se knjiga sigurno odlično prodavala. Recimo, samo naglas razmišljam, da recimo klub plati štampu i da za to dobije određeni procenat tiraža (zavisno od troškova štampe) koji oni mogu poklanjati i faliti se, a ostatak ostane tebi za prodaju.

delinjo
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:09 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:mozda mogu sa boccaciom nesto da skontam, on je umjetnik u igri, ja statisticar i ratnik :D dobra kombinacija, ne?
Jovane ozbiljno ti govorimo i još nekad davno sam ti to predlagao. Daj ba da se odštampa to. Ne sumnjam da bi te i klub pogurao jer od '81. nismo ništa zvanično izdali. Bilo je knjiga poslije dosta, ali je sve to bio rad pojedinaca - entuzijasta. To što si ti uradio i sakupio je nevjerovatan posao i to niko nema u ovoj državi ni za ove smješne klubove, a kamoli za klub koji postoji 95 godina i koji je živio i radio u četiri države. Vjeruj mi da bi se knjiga sigurno odlično prodavala. Recimo, samo naglas razmišljam, da recimo klub plati štampu i da za to dobije određeni procenat tiraža (zavisno od troškova štampe) koji oni mogu poklanjati i faliti se, a ostatak ostane tebi za prodaju.
takodjer bilo bi mi drago da momka neko nagradi za trud,jer sve sto radi i skuplja je iz ljubavi prema klubu i svaka mu cast...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:16 am

delinjo je napisao/la:
takodjer bilo bi mi drago da momka neko nagradi za trud,jer sve sto radi i skuplja je iz ljubavi prema klubu i svaka mu cast...
a vi mislite da ce me neko zaista finansijski podrzati? evo, ja sam prije 4 godine ponudio saradnju klubu, stari, koji je do prosle godine bio u skupstini kluba, je pricao tada sa dzelom i bukijem, i kao oni su usmeno podrzali taj projekt... poslije toga se nista nije desilo, cak sam pisao klubu mailove, i opet nista... ja bi volio ako nista, da za 100. godisnjicu nesto izdam, mozda i almanah od 1921. do 2021., medjutim autorska prava bi bila povrijedjena... pogotovo dzevada kajana i nedzada hadzialica...
100/94/37/34 - i to je to!

Jaozinho22

pet nov 04, 2016 10:18 am

Ljudi shvatite za nesto volje od Zebe para nemamo. I ja bih rado igrača tipa Stile na toj poziciji ali tako je kako je. Ugovor na godinu i pol poslije priprema sa Slavkom to bio trebalo biti to. :) Vratiti malog Dinu Šećera poslat u Radnik da ne gledam vise fudbalsku neznalicu.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Rodom s mejtaša
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:24 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
a vi mislite da ce me neko zaista finansijski podrzati? evo, ja sam prije 4 godine ponudio saradnju klubu, stari, koji je do prosle godine bio u skupstini kluba, je pricao tada sa dzelom i bukijem, i kao oni su usmeno podrzali taj projekt... poslije toga se nista nije desilo, cak sam pisao klubu mailove, i opet nista... ja bi volio ako nista, da za 100. godisnjicu nesto izdam, mozda i almanah od 1921. do 2021., medjutim autorska prava bi bila povrijedjena... pogotovo dzevada kajana i nedzada hadzialica...
E jesi našo ko ćete podržati :D
Drugi su i pametniji ljudi sad u klubu, i imaćeš i štele od nas ovdje, ne sekiraj se. Što se tiče autorskih prava. Kakvih prava? Ti samo navedeš na kraju koju si literaturu koristio i to je to. Nema niko autorska prava na informaciju što je te i te godine neko igrao za Želju i dao go. To nisu nikakva prava.

MATORI
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:24 am

Jaozinho22 je napisao/la:Ljudi shvatite za nesto volje od Zebe para nemamo. I ja bih rado igrača tipa Stile na toj poziciji ali tako je kako je. Ugovor na godinu i pol poslije priprema sa Slavkom to bio trebalo biti to. :) Vratiti malog Dinu Šećera poslat u Radnik da ne gledam vise fudbalsku neznalicu.
Niko ne zna tačno šta je ćelo skontao, ali ja mislim da mu je Zajko "brzo" rješenje za prevagu u veznom redu kad je naša liga u pitanju.
Dakle da bi se dohvatili Europe.
A u Evropi... eh do tada će se tragati i naći neko dugoročnije "rješenje".
Nisam vala ni ja Zajkin fan, ali neka brate napokon ima neko u timu ko zna izvesti slobodan udarac.
Do sada smo iz slobodnih udaraca bili opasni isto ko' pri izvođenju auta.

Kospicar
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:27 am

LARS1921 je napisao/la:
Kospicar je napisao/la:Jel iko orsti Hasanovica i D. Sadikovica na ovim posudbama, Sadikovic protiv nas bio nelos a ostale nisam gledao. U slucaju da se vrate njih dvojica imali bi jak vezni red, osim nekih neocekivanih odlazaka ako bude..

A Hasanovic ba, yebes ga zayebo se ja malo hahah
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Plava Porodica
Kontakt:

pet nov 04, 2016 10:43 am

Kospicar je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:

A Hasanovic ba, yebes ga zayebo se ja malo hahah
Eto u ovom intervju sa Zajkom sto larss postavi pise da ga planira Petrovic vratiti sa posudbe.
Dobar je mali za lomit noge, treba i takvog u timu imati..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Faca Sa Ulica, Google [Bot] i 55 gostiju.

Prijava  •  Registracija