Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 2:06 pm

https://www.facebook.com/16720744009986 ... 689956505/" target="_blank

Ne mogu nam ništa :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:19 pm

FOTO: Željo se vrijedno priprema za Vitez, Zeba odradio prvi trening na Grbavici

http://fkzeljeznicar.ba/foto-zeljo-se-v ... ici/22804/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:21 pm

delinjo je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Boli me neka stvar o toj Bosni, zbog njih mi svoj klub kosarkaski nemamo, molim vas samo o nasem plavom gigantu ovdje!
ma nije istina,a i nema razloga da zelis da se ugasi evropski prvak iz tvog grada....daj nemoj da lupamo gluposti ...bar mi Zeljini navijaci nismo takvi
Nek ih Dzine i onaj sto ih je priklonio njima spasava.Otac ih ****.
Kad bude kljuc u bravu ja dernek pravim,svi ste pozvani,ocam' pozvat cu I one ublehe sa gg.ba,Amazona i tik taka,eto sta ja tom evropskom velikanu zelim☠
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:21 pm

delinjo je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Boli me neka stvar o toj Bosni, zbog njih mi svoj klub kosarkaski nemamo, molim vas samo o nasem plavom gigantu ovdje!
ma nije istina,a i nema razloga da zelis da se ugasi evropski prvak iz tvog grada....daj nemoj da lupamo gluposti ...bar mi Zeljini navijaci nismo takvi
bosna je ugaasena samom ovom fuzijom tako da bespredmetno je pricati o bosni
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:22 pm

ChWilla je napisao/la:nedime, kako, KAKO si mogao pustiti da priča o obiliću a da ne pitaš je li upoznao arkana? :D
ne bavimo se mi politikom :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:27 pm

Kosarku ne gledam ni reprezentaciju, a da idem Bosnu. Neka horde spasavaju svoju prcviju
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:35 pm

exdomorocki je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Boli me neka stvar o toj Bosni, zbog njih mi svoj klub kosarkaski nemamo, molim vas samo o nasem plavom gigantu ovdje!
ma nije istina,a i nema razloga da zelis da se ugasi evropski prvak iz tvog grada....daj nemoj da lupamo gluposti ...bar mi Zeljini navijaci nismo takvi
Nek ih Dzine i onaj sto ih je priklonio njima spasava.Otac ih ****.
Kad bude kljuc u bravu ja dernek pravim,svi ste pozvani,ocam' pozvat cu I one ublehe sa gg.ba,Amazona i tik taka,eto sta ja tom evropskom velikanu zelim☠
Pa čovjece jesi ti svjestan da ovi ljudi na čelu Bosne, od čega bi jedan trebao biti i član UO našeg Želje, pokušavaju upravo da na lice pravde izvedu te ublehe počevsi od Imamovića, Bukve, Dine i ostalih, koji su za samo par godina srozali Bosnu do kraja, ti isti likovi su plaćali iste te klošare da idu na košarku, pa tog Dzineta i njegove jarane ne vole ni iskreni pitari znaš i sam da su bile horde na sjeveru i horde na zapadu, upravo jedan od razloga je i taj da su ovi "agenti" par utakmica navijali za Bosnu i za to uzimali fine pare.
Bosna se identifikuje sa Kinđetom i ostalim herojima koji su ovom gradu donijeli titulu šampiona Evrope, identifikuje se sa gradskom rajom, Bosna je kult jednostavno, i sad kada pojedinci pokušavaju da vrate te stvari Bosni bude se veze i vezice koje su je i uništile i koji će je izlged dokrajčit, i umjesto da građani podrže u subotu klub i pokažu koliko im je stalo do stare Bosne i košarke u gradu, masa ih piše ovakve nebuloze, gasili bi klub zbog par likova ala violina u Želji, samo što je tim intrumentima u Želji na vrijeme odsviralo, ali u Bosni su tad uspjeli u onome sto su naumili, zato ti i slični mućnite glavom, a i ovi što pišu nije to ta Bosna, kako se danas zvezdašima ibreti cijela planeta kad se igra euroliga u areni, najlakše je srat uz cigar i kafu, standardno po našem..
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:48 pm

Oboriiii

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:49 pm

Meni KK Bosnu ne moze niko ogaditi
Jedan od simbola grada
Zalosno i za suda sta se desilo ali Bosna je jednostavno dio mene
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:50 pm

Btw Stevo mi je jedan od drazih igraca, ljudina.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 3:57 pm

KK Bosna se mora podrzati. Nema to veze ni sa bojom, ni sa sa sportom, vec sa identitetom. KK Bosna je jedan od fenomena definicije Sarajeva kakvo svi volimo i gdje smo svi trenirali nekada kosarku. Ali, nazalost, sa tim klubom je gotovo. Mozda i posljednja utakmica tog kluba je u subotu, dodjimo u sto vecem broju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 4:09 pm

Pravi gradski košarkaški derbi je bio između KK Sarajevo i KK Željezničar. Na tim utakmicama su pitari navijali za svoj, a mi za svoj klub. Željo je bio dosta bolji i imao više uspjeha u međuvremenu se pojavila KK Bosna i ona je postala jedini konkurent Želji, barem u gradu. Početkom 70. Bosna je u majstorici pobijedila Želju i ušla ili ostala u Prvu YU ligu, ne mogu se tačno sjetiti. KK Sarajevo je dobilo sponzora i postao KK Sarajevo-Alhos.

Nakon toga, Sarajevo je ispalo i iz druge lige, a ni Željo nije baš najbolje stajao u tom rangu takmičenja i obje navijačke grupe su podjednako navijale za KK Bosnu, kada ne igra njihov klub.

Kasnije su se pitari poistovjetili sa KK Bosnom samo zbog klupskih boja. To je ukratko, da ne bi više trolali. Iskreno žao mi je Bosne, jer sam i ja za njih navijao kada ne igraju protiv Želje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 4:11 pm

Za novogodisnju noc grad Sarajevo ce Dini Merlinu dati vise od 150 hiljada KM( spominje se i cifra od pola miliona KM) Sramotno je to da grad Sarajevo od kraja rata pa do danasnjeg dana nikad toliki iznos nije dao Zelji, Sarajevu, KK Bosna, simbolima ovoga grada. Od tih para KK Bosna uz jos 30 hiljada moze vratiti dug prema npr. Vucurovicu. Da nije onaj Hasan ako se ne varam uputio prijedlog da grad izdvoji 50 hiljada za istocnu tribinu i da nije bilo onakve atmosfere, nikad mi ni feninga od grada ne bi dobili..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u uto nov 15, 2016 4:25 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 4:21 pm

Da su zdraviji ljudi u sportskom drustvu umjesto umobolnika i lopova imali bi mi respektabilnog Zelju u svim ekipnim sportovima.. Ja sam Bosnu nekad pratio, isao na gotovo sve domace utakmice, ali nikad se nisam mogao ni 1% vezati za nju kao za Zelju.. Vjerovatno je bordo boja bila presudni faktor.. Zao mi je sto se gase jer su imali tu neku pricu i bili simbol ovog grada..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 4:28 pm

cikazubo je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
ma nije istina,a i nema razloga da zelis da se ugasi evropski prvak iz tvog grada....daj nemoj da lupamo gluposti ...bar mi Zeljini navijaci nismo takvi
Nek ih Dzine i onaj sto ih je priklonio njima spasava.Otac ih ****.
Kad bude kljuc u bravu ja dernek pravim,svi ste pozvani,ocam' pozvat cu I one ublehe sa gg.ba,Amazona i tik taka,eto sta ja tom evropskom velikanu zelim☠
Pa čovjece jesi ti svjestan da ovi ljudi na čelu Bosne, od čega bi jedan trebao biti i član UO našeg Želje, pokušavaju upravo da na lice pravde izvedu te ublehe počevsi od Imamovića, Bukve, Dine i ostalih, koji su za samo par godina srozali Bosnu do kraja, ti isti likovi su plaćali iste te klošare da idu na košarku, pa tog Dzineta i njegove jarane ne vole ni iskreni pitari znaš i sam da su bile horde na sjeveru i horde na zapadu, upravo jedan od razloga je i taj da su ovi "agenti" par utakmica navijali za Bosnu i za to uzimali fine pare.
Bosna se identifikuje sa Kinđetom i ostalim herojima koji su ovom gradu donijeli titulu šampiona Evrope, identifikuje se sa gradskom rajom, Bosna je kult jednostavno, i sad kada pojedinci pokušavaju da vrate te stvari Bosni bude se veze i vezice koje su je i uništile i koji će je izlged dokrajčit, i umjesto da građani podrže u subotu klub i pokažu koliko im je stalo do stare Bosne i košarke u gradu, masa ih piše ovakve nebuloze, gasili bi klub zbog par likova ala violina u Želji, samo što je tim intrumentima u Želji na vrijeme odsviralo, ali u Bosni su tad uspjeli u onome sto su naumili, zato ti i slični mućnite glavom, a i ovi što pišu nije to ta Bosna, kako se danas zvezdašima ibreti cijela planeta kad se igra euroliga u areni, najlakše je srat uz cigar i kafu, standardno po našem..
Damir i dok je bio igrac kad god smo igrali neke vazne utakmice je dolazio na Zeljine tekme uvijek u dresu i znam da je veliki željovac pa eto bar radi njega jer j eon jedan od nas.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 4:43 pm

@teatrale i kapiten Rešidović je veliki željovac, lik skoro svaki trening u našim majicama..
 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 5:08 pm

U Bosni su apsolutno svi Zeljovci, nijednog pitara nema. Bosna je gradski klub i uvijek sam ih simpatisao; boja im jeste fuj ali nikakve veze s onim gore klubom nemaju. To sto su se njihove vodje slepale s nekim bivsim ljudima u upravi (onim istim koji su klub i unistili) i neko vrijeme donosili transparente je stvar tih bivsih uprava, Bosna je uvijek imala vlastiti identitet. Isto kao sad npr. da je nasa drzavna zastava/reprezentacija ned'o Bog bordo i dok je bio Pape na klupi zajedno s hrpom pitara u savezu da mi kazemo eh ovo nije nasa reprezentacija, nek se ugase. Ja znam da cu u subotu podrzati Bosnu iako su im sanse za opstanak, nazalost, jako male.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 5:09 pm

Jesam li ja slucajno usao na temu kosarke ?
Simbol je grada, sve pet.
Ali boli me ku.rac iskreno, svi idete na mec Bosne u subotu, a koliko ce vas u Vitez otici? Sta vam je draze Zeljo ili Bosna koja uopste nije stara Bosna?
Bolje bi vam bilo da u subotu malo ranije ustanete, doruckujete, kafu popijete, i nagovorite jos 2-3 jarana i na kratki put do Viteza. Svi znate koliko ce teska utakmica biti i koliko nam je bitna pobjeda. :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 5:13 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jesam li ja slucajno usao na temu kosarke ?
Simbol je grada, sve pet.
Ali boli me ku.rac iskreno, svi idete na mec Bosne u subotu, a koliko ce vas u Vitez otici? Sta vam je draze Zeljo ili Bosna koja uopste nije stara Bosna?
Bolje bi vam bilo da u subotu malo ranije ustanete, doruckujete, kafu popijete, i nagovorite jos 2-3 jarana i na kratki put do Viteza. Svi znate koliko ce teska utakmica biti i koliko nam je bitna pobjeda. :)
E vala da se u nečemu složim sa tobom :ganja:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 5:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:Jesam li ja slucajno usao na temu kosarke ?
Simbol je grada, sve pet.
Ali boli me ku.rac iskreno, svi idete na mec Bosne u subotu, a koliko ce vas u Vitez otici? Sta vam je draze Zeljo ili Bosna koja uopste nije stara Bosna?
Bolje bi vam bilo da u subotu malo ranije ustanete, doruckujete, kafu popijete, i nagovorite jos 2-3 jarana i na kratki put do Viteza. Svi znate koliko ce teska utakmica biti i koliko nam je bitna pobjeda. :)
Pa taman je termin da se na oboje stigne :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija