Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:15 pm

Meni su jedino pozitivno danas ovi novi mladji momci, Subasic, Bojo, Mehic, Salifu, nije los bio ni mali stoper 4 u prvom.

Ne znam sta ste dobro vidjeli kod Ramovica, covjek je usporen i izgubljen u vremenu i prostoru, nije ni sjena onog Sinana sa priprema.

Vedran standardno smijesan.

Veseli i Mule solidni.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:22 pm

Haha joj pogledah od brata starijeg clanke iz tamo 2009 ... otima se pola evrope, hsv, psg, hofenhajm, besiktas ludnica bila i ode lik u tursku
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:24 pm

fcz je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:15 pm
Meni su jedino pozitivno danas ovi novi mladji momci, Subasic, Bojo, Mehic, Salifu, nije los bio ni mali stoper 4 u prvom.

Ne znam sta ste dobro vidjeli kod Ramovica, covjek je usporen i izgubljen u vremenu i prostoru, nije ni sjena onog Sinana sa priprema.

Vedran standardno smijesan.

Veseli i Mule solidni.
Mule i Sinan su uz Veselog jedini igraci u ekipi koji mogu napraviti visak jedan na jedan, ili cak dva na jedan. Protiv brze ekipa Zrinjskog to nam treba, jer moras individualno razliku napraviti zbog lose nam zavrsnice. Ova tri igraca su to dokazala danas, Mule mahom najvise.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:29 pm

Znaci svi hvale Subasica, nadam se da ce ga Amar ubaciti uskoro da vidimo moze li sta. Mislim da je Veseli bolji lijevo nego desno, a ona rotacija kao protiv Mladosti je meni fantastican potez.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:33 pm

azbaha je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:29 pm
Znaci svi hvale Subasica, nadam se da ce ga Amar ubaciti uskoro da vidimo moze li sta. Mislim da je Veseli bolji lijevo nego desno, a ona rotacija kao protiv Mladosti je meni fantastican potez.
Kako danas kicmu slomi onom beku :r
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 460
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:36 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sri jul 31, 2019 3:58 pm
Hare79 je napisao/la:Kada sam kupovao te karte, bilo je likova koji su nudili karte pred kioscima na crno. Ko su oni, odakle im karte i kako je moguće da tako otvoreno pred stadionom, pored kioska, nude karte, nije mi jasno. Neko je i ranije o tome pisao. Pa može li klub angažovati neke zaštitare i policiju da to spriječe ili im poslati Dinu Pekića da ih pošamara.
Oni prodaju tako karte ima 15 godina... licno znam momke.iz svrakonog su ,al ihh nikada pitao nisam otkud im... nit sam ikada uzeo ulaznicu od njih..

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk
Odakle mu karte!
Lik pored cijelog reda od stotinu duša, laganini priđe kiosku i tebi, meni pred nosom kupi 4-5 karata.
Mi svi ko kulturni i ono naše"-Pusti, čovjeka neka zaradi. Ne kači se.."
On ode do kraja reda i tuši Istok Sjever za 2 KM više a pod parolom "-Evo, buraz kod mene tri Istoka ali po 12. Što da ćekaš u redu.
I tako u krug.

Najmanje dvije tri grupe havera tako kupiše i pravac tribina a ti dingospo čekaj u redu.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:39 pm

Igraju djeca ko veliki :) , Mehić i Subašić prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme Mehić glumio špica a nije to njegova pozicija...
Ne mogu da shvatim da u napadu drugo poluvrijeme igraju Zec Veseli i Mehić i da se ide na ubačaja. Zajedno nemaju 4 metra, al' mi ne znamo ništa drugo sem ići na ubačaje. Bi Erminu pravo krivo sto se povrijedio, šutnu nekakvu loptu kad je izašao, tersa nešto...
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:43 pm

cikazubo je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:33 pm
azbaha je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:29 pm
Znaci svi hvale Subasica, nadam se da ce ga Amar ubaciti uskoro da vidimo moze li sta. Mislim da je Veseli bolji lijevo nego desno, a ona rotacija kao protiv Mladosti je meni fantastican potez.
Kako danas kicmu slomi onom beku :r
Kazem ja, na lijevom krilu. Zakaric 2.0 :)
 
SanMan
Postovi: 1239
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:49 pm

E.Zeca podkačio golman za crvenog kartona (da nije bio ofsajd). Čovjek imo želju da se pokaže, nepotrebno na ovakvoj utakmici se zaletio. Koliko mu je bilo krivo vidjelo se kad je izlazio kad nabi loptu kod tunela. Mislim da se on vraća u formu a Alisphić ko Čurjurić samo slobodne i poneki korner (kad je blizu zastavice - inače mrsko mu doći da izvede korner).
Meni Veseli opet najbolji, em u napadu em se vraća u odbranu. I da ne zaboravim Erića.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:54 pm

Izbaci Maribor AIK :D Al kakva je krampa ovaj Piric grob te.. Dvije ultra smijesne rekacije koje su ih zamalo mogle kostati ispadanja i gubitka milioncica..
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 9:57 pm

Kako se na Ramovicu vidi koliko je dobar igrac. Malo je ukocen i van forme, cisto sumnjam da ce ozbiljniju sansu dobiti. Nisam nigdje vidio da je neko pohvalio potez Zajmovica majstorski rijetko se viđa na nasim terenima, agilan. Salifu malo baca na Sabana po građi,solidan nista specijalno. Krpic je vjezbao zavrsnicu, tj. sut i ubacaje posto su neki spominjali da nije povreda.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:05 pm

Sta Zajmovic uradi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 460
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:15 pm

Povratak u realnost nakon euforije od Mladosti.
Iskreno, bolji su mi bili prije sedam dana.

Prvo poluvrijeme i prvi sastav, tanko.
Sinan indolentan do bola. Neko će reći da nema s kim da igra ali meni se čini da se njemu ne igra. Opet, mođda sam ja subjektivan zbog te priče Turska Amar itd..
Zadnja linija, iznenađenje, najblaže rečeno. Hajdar štoper !? Novi Stana univerzalac?
Pavić ništa posebno a štoperi onako. Drina mi je bio bolji ono drugo poluvrijeme sa Slavijom.
Crnac naš. Salifu. Prestanite pitati za njega. Ništa nisam vidio evo dvije utakmice. Na treninge ne stignem i fakat se pitam čime je to on zadovoljio. OK prisutan je i pokriva ali mi to nekako mlako i nema tog poteza što bi bilo odlučujuće da on kao stranac potpiše i bude u rosteru prvog tima a naši na posudbu. Struka zna, ja sam samo crtač za Dolinu.
Subašić je dobar i ono kad probi po strani i pobaca jednog dvojicu bi lijepo za vidjeti. Dozirati ga i biće spreman prije Mehića za prve postave. Desno krilo se nazire. Dosta više Zeca.
Mujezinović i dalje dokazuje da voli loptu i da mu je bit da je ona što duže kod njega. A ostalih 9-10 saigrača neka čekaju. Druga postava i dalje. Skontaće sam valjda.
Mehić. Ne znam. Tu je ali mu konstitucija nije bila za ove protivnike. Ne znam šta da kažem.
Zaim. Neka ga na šoicu i što dalje od krila pogotovo desnog. Ako ništa drugo a ono da ne čuje pljuvače. Para za drugog špica nema. Znači, pretrpiti.
Svidjelo mi se kako se izborio za poziciju kada je primio loptu i šutao za go. Prije toga jedna sa distance i crveni dlanovi u golmana a prije toga stativa (imao je cijelu desnu stranu ali on baš nameračio da provuče loptu kroz neki 20centimetraski koridor nogu protivnika.
Golman sa brojem 13 u našem sastavu. Tugo moja. Zar je moguće da neko onako propadne? I po licu i po stvau se vidi da je frajer na pragu da skroz napusti fudbal. Iznenadi nas Veca..

Drugo poluvrijeme.
Tečnije i brže. Do povrede Ermina. Start 9. Koprivica Crnomarković koji li je već? Imate sliku stopala. Jedino dobro je da znamo da Ermin nije joker niti pojačanje i da što prije tražimo rješenje. Zaboraviti ga.
Teško je komentarisati ostatak tima i igre jer je zamjena Erminu bio mali Mehić !!! Formacija 4-6 ?
Bilo je dobrih proigravanja krila i bekova i onda igrač koji treba da centrira shvati da mi nemamo nikog u 16tercu. Kuda sa loptom?

Rekoh. Povratak u realnost.
Biće gutavo u nedelju.
Petrović nam sudi. I tu se treba pomiriti sa činjenicom da će situacije biti naklonjene njima.

Krpić. Bio na pomoćnom tokom tekme i šutirao sa distance. Valjda Amar shvata da osim njegove poturene glave na centaršut mi moramo imati još neko oružje od strane Krpića.

Ako Amar bude "čuvao" bod, gotovi smo.
Napadni. Iskoristi huk sa tribine. Zabij im dva gola a onda vidjeti jesmo li takvi pehovi da se ponovi ono iz Mostara ( 3:3) Pu,pu,pu

Uh...
Za nekog ko samo crta ovo je bilo baš puno tipkanja :D
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:20 pm

Occasionally je napisao/la:
sri jul 31, 2019 10:15 pm
Povratak u realnost nakon euforije od Mladosti.
Iskreno, bolji su mi bili prije sedam dana.

Prvo poluvrijeme i prvi sastav, tanko.
Sinan indolentan do bola. Neko će reći da nema s kim da igra ali meni se čini da se njemu ne igra. Opet, mođda sam ja subjektivan zbog te priče Turska Amar itd..
Zadnja linija, iznenađenje, najblaže rečeno. Hajdar štoper !? Novi Stana univerzalac?
Pavić ništa posebno a štoperi onako. Drina mi je bio bolji ono drugo poluvrijeme sa Slavijom.
Crnac naš. Salifu. Prestanite pitati za njega. Ništa nisam vidio evo dvije utakmice. Na treninge ne stignem i fakat se pitam čime je to on zadovoljio. OK prisutan je i pokriva ali mi to nekako mlako i nema tog poteza što bi bilo odlučujuće da on kao stranac potpiše i bude u rosteru prvog tima a naši na posudbu. Struka zna, ja sam samo crtač za Dolinu.
Subašić je dobar i ono kad probi po strani i pobaca jednog dvojicu bi lijepo za vidjeti. Dozirati ga i biće spreman prije Mehića za prve postave. Desno krilo se nazire. Dosta više Zeca.
Mujezinović i dalje dokazuje da voli loptu i da mu je bit da je ona što duže kod njega. A ostalih 9-10 saigrača neka čekaju. Druga postava i dalje. Skontaće sam valjda.
Mehić. Ne znam. Tu je ali mu konstitucija nije bila za ove protivnike. Ne znam šta da kažem.
Zaim. Neka ga na šoicu i što dalje od krila pogotovo desnog. Ako ništa drugo a ono da ne čuje pljuvače. Para za drugog špica nema. Znači, pretrpiti.
Svidjelo mi se kako se izborio za poziciju kada je primio loptu i šutao za go. Prije toga jedna sa distance i crveni dlanovi u golmana a prije toga stativa (imao je cijelu desnu stranu ali on baš nameračio da provuče loptu kroz neki 20centimetraski koridor nogu protivnika.
Golman sa brojem 13 u našem sastavu. Tugo moja. Zar je moguće da neko onako propadne? I po licu i po stvau se vidi da je frajer na pragu da skroz napusti fudbal. Iznenadi nas Veca..

Drugo poluvrijeme.
Tečnije i brže. Do povrede Ermina. Start 9. Koprivica Crnomarković koji li je već? Imate sliku stopala. Jedino dobro je da znamo da Ermin nije joker niti pojačanje i da što prije tražimo rješenje. Zaboraviti ga.
Teško je komentarisati ostatak tima i igre jer je zamjena Erminu bio mali Mehić !!! Formacija 4-6 ?
Bilo je dobrih proigravanja krila i bekova i onda igrač koji treba da centrira shvati da mi nemamo nikog u 16tercu. Kuda sa loptom?

Rekoh. Povratak u realnost.
Biće gutavo u nedelju.
Petrović nam sudi. I tu se treba pomiriti sa činjenicom da će situacije biti naklonjene njima.

Krpić. Bio na pomoćnom tokom tekme i šutirao sa distance. Valjda Amar shvata da osim njegove poturene glave na centaršut mi moramo imati još neko oružje od strane Krpića.

Ako Amar bude "čuvao" bod, gotovi smo.
Napadni. Iskoristi huk sa tribine. Zabij im dva gola a onda vidjeti jesmo li takvi pehovi da se ponovi ono iz Mostara ( 3:3) Pu,pu,pu

Uh...
Za nekog ko samo crta ovo je bilo baš puno tipkanja :D
Crnjo kao saban. Neprimjetni, u duelu slabi. A drugo poluvrijeme je sastav za Zrinjski samo sto ce Krpic u napad.
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:22 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:00 pm
Plavanacija je napisao/la:
sri jul 31, 2019 8:51 pm
Hajmo sastav protiv Zrinjskog. Moja ideja
Erić
Siniša Kemo Sipa Stanic
Bojo Mujezinovic
Zajmovic Ramovic Veseli
Krpic
Eric
Sinisa kemo sipa pavic
Bojo dado
Veseli ramovic mujezinovic
Krpic

Danas je mustafa igrao na lijevom odlican bio
Prijatelju sta si ti vidio u igri Mujezinovića i Ramovića ne zna se koji je gori i bezvoljniji bio. Općenito su loše odigrali svi, nismo igrali protiv Tottenhama nego Toška.
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:28 pm

sajo10 je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:43 pm
cikazubo je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:33 pm
azbaha je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:29 pm
Znaci svi hvale Subasica, nadam se da ce ga Amar ubaciti uskoro da vidimo moze li sta. Mislim da je Veseli bolji lijevo nego desno, a ona rotacija kao protiv Mladosti je meni fantastican potez.
Kako danas kicmu slomi onom beku :r
Kazem ja, na lijevom krilu. Zakaric 2.0 :)
Samo je nekakav debeo uopšte nema gradju fudbalera, vidi se da zna lopte, ali ona kolaža i brzina da bog da. Isto kao i Alispahić toliko je trom i spor. Steta...
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:28 pm

Hajdarević je prvo poluvrijeme igrao desnog beka
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:35 pm

Occasionally je napisao/la:
sri jul 31, 2019 10:15 pm
Povratak u realnost nakon euforije od Mladosti.
Iskreno, bolji su mi bili prije sedam dana.

Prvo poluvrijeme i prvi sastav, tanko.
Sinan indolentan do bola. Neko će reći da nema s kim da igra ali meni se čini da se njemu ne igra. Opet, mođda sam ja subjektivan zbog te priče Turska Amar itd..
Zadnja linija, iznenađenje, najblaže rečeno. Hajdar štoper !? Novi Stana univerzalac?
Pavić ništa posebno a štoperi onako. Drina mi je bio bolji ono drugo poluvrijeme sa Slavijom.
Crnac naš. Salifu. Prestanite pitati za njega. Ništa nisam vidio evo dvije utakmice. Na treninge ne stignem i fakat se pitam čime je to on zadovoljio. OK prisutan je i pokriva ali mi to nekako mlako i nema tog poteza što bi bilo odlučujuće da on kao stranac potpiše i bude u rosteru prvog tima a naši na posudbu. Struka zna, ja sam samo crtač za Dolinu.
Subašić je dobar i ono kad probi po strani i pobaca jednog dvojicu bi lijepo za vidjeti. Dozirati ga i biće spreman prije Mehića za prve postave. Desno krilo se nazire. Dosta više Zeca.
Mujezinović i dalje dokazuje da voli loptu i da mu je bit da je ona što duže kod njega. A ostalih 9-10 saigrača neka čekaju. Druga postava i dalje. Skontaće sam valjda.
Mehić. Ne znam. Tu je ali mu konstitucija nije bila za ove protivnike. Ne znam šta da kažem.
Zaim. Neka ga na šoicu i što dalje od krila pogotovo desnog. Ako ništa drugo a ono da ne čuje pljuvače. Para za drugog špica nema. Znači, pretrpiti.
Svidjelo mi se kako se izborio za poziciju kada je primio loptu i šutao za go. Prije toga jedna sa distance i crveni dlanovi u golmana a prije toga stativa (imao je cijelu desnu stranu ali on baš nameračio da provuče loptu kroz neki 20centimetraski koridor nogu protivnika.
Golman sa brojem 13 u našem sastavu. Tugo moja. Zar je moguće da neko onako propadne? I po licu i po stvau se vidi da je frajer na pragu da skroz napusti fudbal. Iznenadi nas Veca..

Drugo poluvrijeme.
Tečnije i brže. Do povrede Ermina. Start 9. Koprivica Crnomarković koji li je već? Imate sliku stopala. Jedino dobro je da znamo da Ermin nije joker niti pojačanje i da što prije tražimo rješenje. Zaboraviti ga.
Teško je komentarisati ostatak tima i igre jer je zamjena Erminu bio mali Mehić !!! Formacija 4-6 ?
Bilo je dobrih proigravanja krila i bekova i onda igrač koji treba da centrira shvati da mi nemamo nikog u 16tercu. Kuda sa loptom?

Rekoh. Povratak u realnost.
Biće gutavo u nedelju.
Petrović nam sudi. I tu se treba pomiriti sa činjenicom da će situacije biti naklonjene njima.

Krpić. Bio na pomoćnom tokom tekme i šutirao sa distance. Valjda Amar shvata da osim njegove poturene glave na centaršut mi moramo imati još neko oružje od strane Krpića.

Ako Amar bude "čuvao" bod, gotovi smo.
Napadni. Iskoristi huk sa tribine. Zabij im dva gola a onda vidjeti jesmo li takvi pehovi da se ponovi ono iz Mostara ( 3:3) Pu,pu,pu

Uh...
Za nekog ko samo crta ovo je bilo baš puno tipkanja :D
Druze moj ako su tebi prijateljske utakmice mjerilo bilo cega e onda si bas naivan.Evo i Arsenal sve dobija,pa kad krene sezona nigdje ih nece biti.Plus cisto sumnjam da ih Amar naelektrise za ovakve utakmice.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 10:45 pm

Odma hodzi po zapis, i nek mu sastavi jos jedan za svaki slucaj ako prvi ne upali
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 950
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 31, 2019 11:00 pm

teatrale36 je napisao/la:
sri jul 31, 2019 10:22 pm
vinston.cercil je napisao/la:
sri jul 31, 2019 9:00 pm
Plavanacija je napisao/la:
sri jul 31, 2019 8:51 pm
Hajmo sastav protiv Zrinjskog. Moja ideja
Erić
Siniša Kemo Sipa Stanic
Bojo Mujezinovic
Zajmovic Ramovic Veseli
Krpic
Eric
Sinisa kemo sipa pavic
Bojo dado
Veseli ramovic mujezinovic
Krpic

Danas je mustafa igrao na lijevom odlican bio
Prijatelju sta si ti vidio u igri Mujezinovića i Ramovića ne zna se koji je gori i bezvoljniji bio. Općenito su loše odigrali svi, nismo igrali protiv Tottenhama nego Toška.
Ramovic kad je htio nagaziti, vidjelo se da je klasa rekao sam u prethodnim postovima da je igrao na 20%. Mujezinovic dva puta napravio visak, jednom Zajmovic promasio prazan gol, a drugi je pas sa lijeve za Zajmovica koji maestralno izbavuje igraca i ppgadja. Danas je bio agilan na krilu i kontrolu loptu vanserijsku imao. Imaj na umu da je bila prijateljska i da su svi igrali pod rucnom.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], ubaceni element i 91 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija