Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:48 am

evo lijevog krila dede mi
http://www.transfermarkt.ba/enis-nadare ... eler/37889" target="_blank
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:51 am

Cuj @Neandertalac spama. Pa vecina onoga sto je on pisao se ispostavilo tacnim. I mene je tada nervirao i bio mi dosadan s tim pisanjem ali sada se vidi koliko je bio u pravu. I izvinjavam mu se ovom prilikom za ono "ismijavanje" kada je govorio da se Miske i Dejo igraju managera ...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:51 am

Kao sa juga Fedelta Frotta!
1987
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:52 am

shzna je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=XtBY8Wg ... e=youtu.be[/video]


:shisha:
:pljesak: :pljesak:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:57 am

Hurmasica je napisao/la:
shzna je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=XtBY8Wg ... e=youtu.be[/video]


:shisha:
:pljesak: :pljesak:
Ova se mora ubaciti na tribinu, jednostavna, pjevljiva, a tekst je vrh :lol:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:59 am

kontranogama je napisao/la:Ako su tacni ovi iznosi sto neandretalac kaze, to potvrdjuje da smo malo (puno) grijesili u ovim dovodjenjima i platama. OK samo se nadam da ce se iz tih gresaka nesto nauciti. Sva ona prica o nasoj djeci je malo je pala u vodu, a ja sam svrsavao na tu pricu. Treba to opet pokrenuti,samo sto je to dug proces pa se moraju dovoditi neki vec formirani igraci. Jest al i tu smo malo pali. Da ne nabrajam svi znamo.
Nazalost zbog toga sada ne mozemo ocekivati instant rezultate, hajde i da smo svi optimisti kao Jovan iako je u fudblu sve moguce. Ovo pisem da se ne razocaramo previse na kraju sezone.
Ostaje nam da vjerujemo da je to uprava skontala nesto i da ce se malo stvari promijeniti.
Ja nesto vjerujem da bi Petrovic mogao dosta stvari popraviti, al sam se toliko puta razocarao u zadnje vrijeme, pa zato ovako oprezan post.
Naravno da je tacno!
U pet deka buraz, vjerovao ili ne.

I kako kazes, ne da treba biti oprezan nego se bas moramo zamisliti sta i kako!

Joazinjo@ napisa 100 + milja. Samo Kostic i pomocnik skoro duplo.
Evo neka neko izvuce sve sa kojima je ugovor `sporazumno` raskinut.

Mislim da je Brko@ sinoc pisao o Dinamu, povlacile su se neke paralele, jesmo li drustvo jednog lica i te stvari.
Ti kazes da nismo, ja da jesmo.

Zasto ovo pricam?
Pa odgovornost brate. Ne mozes tek tako spickat toliku lovu i nista, pojeo vuk magarca. Nadamo se da su shvatili i da se vise nece mijesati.
Ne budimo naivni.

Za mene je odgovornost da Nikolic pronto bude odstranjen iz kluba, odmah a ne zimu kako imam informacije. Nepotreban lik totalno, vise stete nego koristi. Misimovic ima kapacitete koji nam mogu pomoci, ovaj osim klimanja glavom i vlastitih interesa nema nista.
Parazit obicni.
Sa sobom neka povede svoje drugove menagere!
Odgovornost!

Nije vas Zeljo nego je nas!

Niste vi bitni i ne dajemo podrsku vama vec klubu!

Od usta djece svoje raja odvaja da bi vi to skrsili na igraca kojeg vidjeli niste, o kojem nista ne znate, koji je skup, nepotreban, rizican, nema buducnosti.

E hajmo sada gospodo iz uprave, po vec utvrdjenim procedurama nam pojasnite sta ste i kako radili, objasnite armiji navijaca koja vam je dala i daje bezrezervnu podrsku kada ste god pozvali na nju!

Ne Neandertalcu@ pisaj mene kao pojedinca, vec svima nama!
Željeznicar za život cijeli!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:02 pm

E vi ste bas budale ako njemu vjerujete oko plate Pozderove....vazda udje na forum da sere. Ja iskreno NE SEREM OKO STVARI ZA KOJE NISAM KOMPETENTAN dok je on univerzalac, u svemu najbolji i sve zna. Out sam, jebe on vas sve kolektivno.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:03 pm

Samo nije niko rekao da nama ne treba taj SD. Problem je koga na tu poziciju a da nije pro forme radi. Nama treba neko ko Slavko koji vodi te kartone igrača i zna otprilike neke realne mogućnosti igrača. A ne koliko je dobar na FM-u ili gdje je sve igrao po TM-u.
Treba se zaroviti u našu ligu, treba čovjek kojem je posao samo da prati te igrače, pa da ako mu se neko i svidi da ode koji put da ga pogleda uživo.
I da onda garantuje za njega. Problem je što takvog nema, sa mu.dima već svi nekako biraju lakši način (sjedi kući i na laptopu traži), nekog da pristane da odgovara za neuspjeh. Ali isto tako i klub mora razmišljati u pravcu da debelo nagradi takvog ko nam dovede bisera.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:03 pm

Samo nije niko rekao da nama ne treba taj SD. Problem je koga na tu poziciju a da nije pro forme radi. Nama treba neko ko Slavko koji vodi te kartone igrača i zna otprilike neke realne mogućnosti igrača. A ne koliko je dobar na FM-u ili gdje je sve igrao po TM-u.
Treba se zaroviti u našu ligu, treba čovjek kojem je posao samo da prati te igrače, pa da ako mu se neko i svidi da ode koji put da ga pogleda uživo.
I da onda garantuje za njega. Problem je što takvog nema, sa mu.dima već svi nekako biraju lakši način (sjedi kući i na laptopu traži), nekog da pristane da odgovara za neuspjeh. Ali isto tako i klub mora razmišljati u pravcu da debelo nagradi takvog ko nam dovede bisera.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:03 pm

Biće ovo duga pauza...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:07 pm

Upravu je za probleme i za Nikolica ali Tuborg zna sve, cak i plate igracima! Pu ne vjerujem jos je dobio opomenu on opet sere oko plata.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:09 pm

fk1921 je napisao/la:E vi ste bas budale ako njemu vjerujete oko plate Pozderove....vazda udje na forum da sere. Ja iskreno NE SEREM OKO STVARI ZA KOJE NISAM KOMPETENTAN dok je on univerzalac, u svemu najbolji i sve zna. Out sam, jebe on vas sve kolektivno.
Ma nije to stvar necije plate. Cinjenica je da smo mi dobar dio istoka potrosili sa ovim raskidima. Nema sporazumnog raskida ugovora nakon 7 kola lige, nije niko budala da samo tako raskine ugovor bez da trazi neke pare.
Velika smo govna pojeli sa ova zadnja 2 prelazna roka a znamo ko je dovodio igrace.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:11 pm

cala je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:E vi ste bas budale ako njemu vjerujete oko plate Pozderove....vazda udje na forum da sere. Ja iskreno NE SEREM OKO STVARI ZA KOJE NISAM KOMPETENTAN dok je on univerzalac, u svemu najbolji i sve zna. Out sam, jebe on vas sve kolektivno.
Ma nije to stvar necije plate. Cinjenica je da smo mi dobar dio istoka potrosili sa ovim raskidima. Nema sporazumnog raskida ugovora nakon 7 kola lige, nije niko budala da samo tako raskine ugovor bez da trazi neke pare.
Velika smo govna pojeli sa ova zadnja 2 prelazna roka a znamo ko je dovodio igrace.
Slazem se al N dodje i izgleda jedina osoba zna kolika je plata. To sto on previse mrzi Nikolica moguce je i da supljira za plate samo da i vi budete za ostavku Nikolica.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:12 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:13 pm

fk1921 je napisao/la:
nikson je napisao/la:Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ma nema nikakvu, voli pametovat jbg. Ignore ga nekad :D
Upravi svaka cast za sve, ali da smo bavili bruku para na pojacanja od pocetka godine, a da su njih 3-4 pojacanja u smislu te rijeco to je istina, plus da ve nas i ovi kostati po 5-6 plata sa ove tri i one sto su do sada primili, a jedan odigrao 7 minuta jedan 3-4 utakmice. Sreca je ako na vrijeme stanemo sa tim u suprotnom bi bili gola bijeda opet

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:14 pm

fk1921 je napisao/la:Upravu je za probleme i za Nikolica ali Tuborg zna sve, cak i plate igracima! Pu ne vjerujem jos je dobio opomenu on opet sere oko plata.
Brate,čovjek je suštinski pogodio sve ono na šta smo mi svršavali mjesecima,da li je napisao tačnu platu Pozdera il nije to ne znam,ali je sigurno tu negdje oko te cifre,sigurno nije došao igrat za dvije milje maraka u Bosnu iz Holandije.
Bilalagića koji nam je uvalio Zahu i Pozdera otjerat što dalje od kluba !
Ćuka također !
Kad vidiš da ti neko dovede 3 igrača sva trojica fula,šta ćeš više s njim pričat. Noga i tačka.
Deju i co. udaljit i zakonski im zabranit da se zajebaju s transferima.
Ćelavici dati sav autoritet a ako Ćenan moze pomoci nek ostane,ako je on samo ''pokriće'' za ono šta će Dejo radit,treba nabit nogom obojicu.
Ako je ovo istina da ćemo Kostiću isplatit sav ugovor kao i Lešniku za koje ne znamo ni koliko je iznosio plus ova hrpa igrača a postavlja se pitanje šta je i sa Zahom i Hervasom....
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:15 pm

cala je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:E vi ste bas budale ako njemu vjerujete oko plate Pozderove....vazda udje na forum da sere. Ja iskreno NE SEREM OKO STVARI ZA KOJE NISAM KOMPETENTAN dok je on univerzalac, u svemu najbolji i sve zna. Out sam, jebe on vas sve kolektivno.
Ma nije to stvar necije plate. Cinjenica je da smo mi dobar dio istoka potrosili sa ovim raskidima. Nema sporazumnog raskida ugovora nakon 7 kola lige, nije niko budala da samo tako raskine ugovor bez da trazi neke pare.
Velika smo govna pojeli sa ova zadnja 2 prelazna roka a znamo ko je dovodio igrace.
ma zmaje koji klub nema fule u transferima ?? ok mi imamo mozda i previse ali i sami smo svrsavali na haman sve te igrace jbg tako su i iz uprave kontali da su pogodili ali ispostavi se corak
bolje i ovo skontali gresku, na vrijeme ih odstranili i vozdra..valjda ce im ovo biti lekcija za dalje ali bez ulozenih para tesko ces imati dobar omjer sa pojacanjima i fulama
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:19 pm

fk1921 je napisao/la:
cala je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:E vi ste bas budale ako njemu vjerujete oko plate Pozderove....vazda udje na forum da sere. Ja iskreno NE SEREM OKO STVARI ZA KOJE NISAM KOMPETENTAN dok je on univerzalac, u svemu najbolji i sve zna. Out sam, jebe on vas sve kolektivno.
Ma nije to stvar necije plate. Cinjenica je da smo mi dobar dio istoka potrosili sa ovim raskidima. Nema sporazumnog raskida ugovora nakon 7 kola lige, nije niko budala da samo tako raskine ugovor bez da trazi neke pare.
Velika smo govna pojeli sa ova zadnja 2 prelazna roka a znamo ko je dovodio igrace.
Slazem se al N dodje i izgleda jedina osoba zna kolika je plata. To sto on previse mrzi Nikolica moguce je i da supljira za plate samo da i vi budete za ostavku Nikolica.
Neko treba da prihvati odgovornost za sve ove promasaje. Bez obzira na plate i odstete mi smo zbog tih promasaja sad u velikom zaostatku u ligi. Ne trebaju se jos ostavkama razbacivat jer ipak su svi ovi ljudi nesto uradili i jos uvijek imaju neke kredite. Ja veze nemam ko je taj Nikolic ni sta je njegova konkretna funkcija u klubu ali njegovo se ime pojavljuje na svakom saopstenju u vezi dovodjenja igraca dovodjenja igraca. Vidim li jos jednom "Senad Misimovic i Dejan Nikolic po vec definisanoj proceduri..." i ja cu poludit i trazit cu ostavku(e).
@godrina
Ima svaki klub fule, neki i skuplje, ali kralju mi smo u komsiluku mogli vidjeti kako se NE TREBA raditi a opet smo ponovili njihove greske. Mani se polovnjaka sa strane i statistike, menadzerove suplje. Dovodi mi igrace iz nase lige za koje vec znam sta zna i sta moze. Najbolji primjer je Ugljesa.
Zadnja izmjena: cala, dana/u čet sep 01, 2016 12:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:19 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Upravu je za probleme i za Nikolica ali Tuborg zna sve, cak i plate igracima! Pu ne vjerujem jos je dobio opomenu on opet sere oko plata.
Brate,čovjek je suštinski pogodio sve ono na šta smo mi svršavali mjesecima,da li je napisao tačnu platu Pozdera il nije to ne znam,ali je sigurno tu negdje oko te cifre,sigurno nije došao igrat za dvije milje maraka u Bosnu iz Holandije.
Bilalagića koji nam je uvalio Zahu i Pozdera otjerat što dalje od kluba !
Ćuka također !
Kad vidiš da ti neko dovede 3 igrača sva trojica fula,šta ćeš više s njim pričat. Noga i tačka.
Deju i co. udaljit i zakonski im zabranit da se zajebaju s transferima.
Ćelavici dati sav autoritet a ako Ćenan moze pomoci nek ostane,ako je on samo ''pokriće'' za ono šta će Dejo radit,treba nabit nogom obojicu.
Ako je ovo istina da ćemo Kostiću isplatit sav ugovor kao i Lešniku za koje ne znamo ni koliko je iznosio plus ova hrpa igrača a postavlja se pitanje šta je i sa Zahom i Hervasom....
Puno se vi sekirate iskreno. Zar mislite da su toliki mazlumi pogotovo Misimovic da dovede Zeljeznicar do bankrota? Slazem se oko njegovih prethodnih postova ali NIKAKO za plate. Slazem se da Nikolic dadne ostavku a ni sekunde ne sumnjam da smo puno dali na raskide. Ne cudi me sto sve manje i manje cijenjeni forumasi pisu na ovom forumu, ko kad misle pojedin forumasi da sve znaju i mnogo seru i tako utjecu na misljenje drugih forumasa.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 12:22 pm

Ako je istina za kostica da ce mu se sve isplatiti onda je nasa politika katastrofalna to je jos jedan dokaz. Previse smo para bacili i tuga me uhvati kad pomislim, pa evo da ih nismo ni u sta drugo trosili ali da smo ih cuvali na racunu i bili rahat jer znamo kako je zaraditi ovdje jos plus kad na to dodas da nema para od evrope ja se Bgm zabrinem itekako.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], ublehas i 26 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija