Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 10:56 am

fk1921 je napisao/la:
nikson je napisao/la:Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ma nema nikakvu, voli pametovat jbg. Ignore ga nekad :D
Sta ce ljudi dodju ovdje na forum i lijece svoje kucne frustracije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:01 am

fk1921 je napisao/la:
nikson je napisao/la:Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ma nema nikakvu, voli pametovat jbg. Ignore ga nekad :D
Ima ima :)
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:02 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
nikson je napisao/la:Sta je sad NEANDERTALAC? KOLIKO ZNAM TI SI BIO PROTIV NJIH ZBOG SPORTSKOG SEGMENTA! Eto vise ne vode sportski segment, ne mjesaju se... Sad odjednom I finansije poznajes??? Sto vec jednom ne kazes sta je pravi problem? Ko si, kakvu korist imas itd itd
Ma nema nikakvu, voli pametovat jbg. Ignore ga nekad :D
Sta ce ljudi dodju ovdje na forum i lijece svoje kucne frustracije.
A neki dan bio protiv ostavki dok sad trazi AKO bude fula sa Petrovicem. Ko ce ti njemu ugodit. Najbitnije je biti pesimista i kritikovat jer u kakvoj smo zemlji pesimista bude vecinom upravu jer sta je kod nas na bolje islo? Slabo sta god je u pitanju tako da ljudima koji su pesimisti ko N to prolazi (ko ti zna sta on u Tuborgu planira sa ostatkom ekipe, mozda Dadu dovest nazad ili uzet papire hmm). Uprava gradi stadion i hvala im ali nek sportski segment prepusti nekom drugom sto i jest za sad. Cenan je doveo Petrovica a ne uprava.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:03 am

Sale@ KontraNogama@

Ma vidi, ok je to; ne treba ih tjerati i ko je alternativa. Slazem se, to je jedna stvar koja me bas zabrinjava. Ova uprava trenutno nema ozbiljnu alternativu ili iz sportskog ugla; nema konkurenciju.
Sta rade ljudi kada nemaju konkurenciju?
Ponasaju se bahato i neodgovorno, moze im se. Ako shvatate sta zelim reci, koliko god ovo grubo zvucalo.

Poredjenja radi, jedan Pozder koji je doveden nakon dva pregledana klipa sa yu tua, kako se sada moderno kaze, je imao 9.5 milja platu!
Amir 600
Baja 800
Dado 1200
Dzenis 500
Memija 800
Total 3700
Dodajmo im jos dva igraca da izbalansiramo;
Eldar 2.500
Stanic 2500
Total 8.700

Ako sam dobro sabrao sve, opet sam malo kratak da naguram na Pozderova primanja, dodajmo tu jos dva juniora i vaser je.
Ovi igraci su nam donijeli milione, bili smo u igri za titulu do zadnjeg kola, za polusezonu primili 7 ili 9 golova, Maksimovic@ ce mi pomoci ovde.

Dalje, Oda 3.000
Pomocnici nemam pojma. Njihove rezultate svi znamo, plodove njihovog djela vidjela nasa kasa a rezultate svi mi.
I Zubanovog, da ga ne zaboravim posto se sve cesce provlaci prica o nekim procentima za dobrobit kluba. Znamo sta je ucinio on a sta ovi sadasnji a ove sadasnje stujemo, Zubana su pljuvali.
Kada sam vec kod menagera, Cuk je doveo Kostica koji ce da nas razguli. Sporazumno al u Pendecicima.
Izracunajte koliko ce nas kostati njegov ugovor, 6.000 milja € su imali on i pomocnik. Trazi sve u fulu da mu daju.

Nikakvo pljuvanje ovo nije, samo realnost. Malo procitajte, razmislite pa da nastavimo.

Zamolio bi ove internet huligane, boomase, da me zaobidju sa glupim, dječijim akonotacijama.
Hajde sto su oni popisani nego i mi malo ozbiljniji uz njih, mokri smo do gole koze.

Svi koji zele da diskutuju normalno, bujrum. Malo da popricamo o ovim stvarima, iznesemo misljenja.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:08 am

Nit sam internet huligan, nit sam uopste huligan.nit mi se svadja, nit sam dijete, u nekim sam normalnjm godinama, gdje mi ispiranje mozga nije potrebno....nit imam stq od Zelje, nit zelim da imam, kao sto npr ti zelis...E sad ako te to vrijedja prijatelju zalim...muda pod bubrege prodavat iz mjeseca u mjesec bas i nije ok a ti to radis....
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:10 am

nikson je napisao/la:Nit sam internet huligan, nit sam uopste huligan.nit mi se svadja, nit sam dijete, u nekim sam normalnjm godinama, gdje mi ispiranje mozga nije potrebno....nit imam stq od Zelje, nit zelim da imam, kao sto npr ti zelis...E sad ako te to vrijedja prijatelju zalim...muda pod bubrege prodavat iz mjeseca u mjesec bas i nije ok a ti to radis....
Sve ok. Ne moras galamiti kao u postu prije ovoga, znam citati i vidim dobro, velika slova su nepotrebna.

Ko kome muda za bubrege prodaje, imas u mom proslom postu.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:14 am

Neandertalac je napisao/la:
nikson je napisao/la:Nit sam internet huligan, nit sam uopste huligan.nit mi se svadja, nit sam dijete, u nekim sam normalnjm godinama, gdje mi ispiranje mozga nije potrebno....nit imam stq od Zelje, nit zelim da imam, kao sto npr ti zelis...E sad ako te to vrijedja prijatelju zalim...muda pod bubrege prodavat iz mjeseca u mjesec bas i nije ok a ti to radis....
Sve ok. Ne moras galamiti kao u postu prije ovoga, znam citati i vidim dobro, velika slova su nepotrebna.

Ko kome muda za bubrege prodaje, imas u mom proslom postu.

Nije bilo u svrhu galame al et...A u taj tvoj post dobro ne vjerujem zato sam i protiv toga....A znam I sto tako razmisljam :)
Poz
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:17 am

Vjerovao ili ne, tako ti je. Stoja gore dole. Ima jedan forumas sa finim potpisom, citirao je neku mudru licnost;

Zabludi korisnoj uvijek pretpostavim istinu stetnu.

Strasno lijep citat, opet slovo gore dole, neka me taj forumas koriguje ali sustina je bitna.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:20 am

Je li saznao neko ime onog trećeg omladinca, pored Šehića i Beširevića, što trenira sa prvim timom?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:21 am

Evo ja bih doveo Arezinu
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:26 am

E oderase nas da valja. :)
S jedne strane mi je drago jer se Bosnjo samo tako uci pameti,kad ga oderu kao sansku kozu a s druge mi je zao jer nam izbise 100+ hiljada.
@Leone brate, jel ti poznato ovo...hoćeš zimus da potpišes igrača kojem ističe ugovor, otvoriš aproach to sign i on lupi 9,5k ti samo izađeš i kad mu istakne ugovor dovedeš ga za 2k.
Ako je istina ovo sto @Neandertalac priča onda je Pozda bio među top 2-3 najplacenija igrača u klubu.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:28 am

Najbolji period za igrače je period reprezentativne pauze, a najgori je to period za prave forumaše, kakve se tu gluposti valjaju , šta se tu prolije iz šupljeg u prazno.
:ganja: :shisha: :zeljeznicar1: :palacdole:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:35 am

nikson je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
nikson je napisao/la:Nit sam internet huligan, nit sam uopste huligan.nit mi se svadja, nit sam dijete, u nekim sam normalnjm godinama, gdje mi ispiranje mozga nije potrebno....nit imam stq od Zelje, nit zelim da imam, kao sto npr ti zelis...E sad ako te to vrijedja prijatelju zalim...muda pod bubrege prodavat iz mjeseca u mjesec bas i nije ok a ti to radis....
Sve ok. Ne moras galamiti kao u postu prije ovoga, znam citati i vidim dobro, velika slova su nepotrebna.

Ko kome muda za bubrege prodaje, imas u mom proslom postu.

Nije bilo u svrhu galame al et...A u taj tvoj post dobro ne vjerujem zato sam i protiv toga....A znam I sto tako razmisljam :)
Poz
Ma lik konstantno trola. Očigledno je ovdje sa nekim zadatkom, a to definitivno nije dobrobit kluba. Od nekih laži koje je iznosio (otišao Misimović...), preko konstantnih izvrtanja činjenica i prikazivanja u svjetlu kako njemu odgovara, pa do apostrofiranja samo negativnih stvari koje se dese. Kada bude nešto pozitivni, ne vidim da piše postove.

I pitanje za Neandertalaca, obzirom da si rekao nešto u silu nadam se da Slavko nije još jedna ubleha od strane Uprave, koga je to trebalo dovesti, a da ne bude ubleha. Hajde reci imenom i prezimenom, i koja je to garancija da neće biti, kako ti kažeš ubleha. Kojeg igrača i kojeg trenera???
 
revolt
Postovi: 67
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:41 am

Neandertalac je napisao/la:Vjerovao ili ne, tako ti je. Stoja gore dole. Ima jedan forumas sa finim potpisom, citirao je neku mudru licnost;

Zabludi korisnoj uvijek pretpostavim istinu stetnu.

Strasno lijep citat, opet slovo gore dole, neka me taj forumas koriguje ali sustina je bitna.
Nije mi jasno samo kako ljudi ne vide, ili ne želite da vidite. Kažete nisu nas oderali, kako nas neće oderati kada tjeramo igrače 24h prije kraja prelaznog roka. Najgora moguća politika se vodi(la), i ovo pražnjenje kase nadam se da će Nadzorni odbor (Miske) sankcionisati one koji su odgovorni(Nikolic) i promijeniti strategiju jer novac koji smo dali za otpremnine samo mogli smo dovesti koga smo željeli pa i platiti obeštećenje. Najgora stvar je što se to ponavlja i ponavlja i ništa se ne poduzima. Dobili smo po ušima, sad lagano s juniorima.
plavi su pravi crveni su drveni
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:44 am

Ako su tacni ovi iznosi sto neandretalac kaze, to potvrdjuje da smo malo (puno) grijesili u ovim dovodjenjima i platama. OK samo se nadam da ce se iz tih gresaka nesto nauciti. Sva ona prica o nasoj djeci je malo je pala u vodu, a ja sam svrsavao na tu pricu. Treba to opet pokrenuti,samo sto je to dug proces pa se moraju dovoditi neki vec formirani igraci. Jest al i tu smo malo pali. Da ne nabrajam svi znamo.
Nazalost zbog toga sada ne mozemo ocekivati instant rezultate, hajde i da smo svi optimisti kao Jovan iako je u fudblu sve moguce. Ovo pisem da se ne razocaramo previse na kraju sezone.
Ostaje nam da vjerujemo da je to uprava skontala nesto i da ce se malo stvari promijeniti.
Ja nesto vjerujem da bi Petrovic mogao dosta stvari popraviti, al sam se toliko puta razocarao u zadnje vrijeme, pa zato ovako oprezan post.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:44 am

mula je napisao/la:Najbolji period za igrače je period reprezentativne pauze, a najgori je to period za prave forumaše, kakve se tu gluposti valjaju , šta se tu prolije iz šupljeg u prazno.
:ganja: :shisha: :zeljeznicar1: :palacdole:
a lijepo vrijeme vani...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:45 am

1987
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:45 am

Svi sve znaju, a niko pojma nema...
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:47 am

AsharaK je napisao/la:Evo ja bih doveo Arezinu
:palacgore:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2016 11:47 am

Nije svaka N-ova za osuditi, treba čitati šta se piše. Istina nisu to moje pare ali je i meni žao što su i bačene u vjetar, što će neko biti pravo dobar jer se u jednom trenutku našao oko kluba.
Ne sumnjam u to da ljudi u klubu ne daju svoj maksimum za klub i da imaju najbolje namjere ali sve ovo se desilo isključivo iz neznanja. Ali treba ići dalje i konačno jednom reći STOP ovakvom načinu rada. Da su ove pare koje smo dali na sporazumne uložili u mlade igrače sad bi imali milione od njih. Ovako imamo situaciju da su pojedinci potrošili ono što su i 'donijeli' u klub. Upali smo u zamku u kojoj su bili i pitari, "ono što vrijedi i skupo je" ili "bolje tuđe govno nego moje zlato". Blago rečeno pogrešno. A da smo samo nastavili onim kursom kojim smo plovili dok smo bili "kokuzi" i uz 2-3 pametna ulaganja...
Valjda smo naučili na greškama, vrijeme će pokazati jesmo li. Nije teško prepoznati to.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 44 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija