Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 9:53 am

Evo završi se i ova sezona nakon koje sam ostao frapiran, razočaran i prije svega ljut.
Uprava je ubjedljivo bila najlošija karika Želje ove sezone ,ove privremene ne računam, kockanje Tanovića i njegovo igranje sa ugledom Želje je za Zenice i za doživotnu zabranu ulaska na stadion.
Što se tiče trenera i SŠ Bašić je možda u datom momentu izvukao maksimum od onog što je imao a kasnije je se i on pogubio da mu igrači nisu znali šta koji igra u prilog mojoj tvrdnji ide i da Bruno i sa boljim rosterom nije napravio nikakv napredak a Stanišići selo ga je napravilo klaunom gdje je pokazao svu limitiranost kao trener. O ćelavoj arapskoj ublehi neću ni trošiti riječi. Moram priznati da sam bio skeptičan u pogledu Dine kao šefa SŠ i da me je pozitivno iznenadio i samo ću reći da je imao punu podršku od uprave na svim poljima što je na kraju i dalo rezultat ali i dalje ne vjerujem da je on rješenje za slijedeću sezonu.
O igračima ću samo reći j..o vas onaj ko vas dovede da mi j...ete živce i dižete šećer i što se mene tiče mogu svi redom otići jer ovo što su oni pružili za ovu sezonu nije ni za k.... . Ubleha do ublehe i debil do debila, neko manje a neko više.
Jer spičkati 3 miliona KM za plate ovim debilima je prava umjetnost.
Navijači su jedina svijetla tačka ali to i nije neko iznenađenje ali se bojim zasićenja od stalnog j....anja u zdrav mozak.
Nama treba uprava koja će pored novca imati i malo fakinluka i zbog igrača a i zbog Saveza.
Slijedeće sezone se fokusirati na evropu i kup jer titulu nema šanse da osvojimo.
Mislim da će kone i Velež uz Zrinjski biti glavni takmaci. Velež će imati dobar poguranac. Mislim da će i oni imati turbulencija u upravi. Ali na njih tipujem kao prvake.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 11:00 am

Farisa od naredne sezone treba forsirati kao glavnog napadača..Ima potencijala za dobrog igrača samo ga treba pravo usmjeriti i forsirati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ludvig Leple
Postovi: 305
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 11:21 am

Okolele je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:00 am
Farisa od naredne sezone treba forsirati kao glavnog napadača..Ima potencijala za dobrog igrača samo ga treba pravo usmjeriti i forsirati..
Ja se samo nadam da se šališ i da je ovo ono ironično.

Ako 'pak nije ironija molim te mi reci kakav je on potencijal, osim recimo što kao najvisočiji na terenu ne zna prenijeti loptu glavom, ustvari čak se i krije da ne skače na ispucane lopte našeg golmana?

Samo nemoj reći het trik protiv Zvijezde da je neko mjerilo, jer...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 11:33 am

Ludvig Leple je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:21 am
Okolele je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:00 am
Farisa od naredne sezone treba forsirati kao glavnog napadača..Ima potencijala za dobrog igrača samo ga treba pravo usmjeriti i forsirati..
Ja se samo nadam da se šališ i da je ovo ono ironično.

Ako 'pak nije ironija molim te mi reci kakav je on potencijal, osim recimo što kao najvisočiji na terenu ne zna prenijeti loptu glavom, ustvari čak se i krije da ne skače na ispucane lopte našeg golmana?

Samo nemoj reći het trik protiv Zvijezde da je neko mjerilo, jer...
A tek sto je okretan, malo je onakvih talenata.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:15 pm

Nema on ništa, eto osim što je "mlad".
Meni je fakat žao tih nekih napadača koje smo imali kroz omladinski poput njega, Mujagića, Beganovića...koji su prekucavali u mlađim kategorijama, a u seniorima gotovo pa ništa. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 313
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:22 pm

Kakvo kmečanje na onom govnarskom forumu, nevjerovatno :rofl1:
 
Gagi tm 87
Postovi: 115
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:34 pm

Zna li iko kakav ce biti novi sastav upravnog odbora,hoce li iko biti hsvetan,ostaje li iko od ovih iz odbora za hitnost,bar badzak ?
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1994
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:37 pm

znaci zvanicno 10 klubova.
sl sezona ce biti burna, moramo se dobro pripremiti.
volio bih da imamo mlad i brz tim. nismo kontre kako treba istrcali godinama.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:42 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:33 am
Ludvig Leple je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:21 am
Okolele je napisao/la:
pon maj 27, 2024 11:00 am
Farisa od naredne sezone treba forsirati kao glavnog napadača..Ima potencijala za dobrog igrača samo ga treba pravo usmjeriti i forsirati..
Ja se samo nadam da se šališ i da je ovo ono ironično.

Ako 'pak nije ironija molim te mi reci kakav je on potencijal, osim recimo što kao najvisočiji na terenu ne zna prenijeti loptu glavom, ustvari čak se i krije da ne skače na ispucane lopte našeg golmana?

Samo nemoj reći het trik protiv Zvijezde da je neko mjerilo, jer...
A tek sto je okretan, malo je onakvih talenata.
Kad je tek uso u igru, nema pojma gdje treba stajati. Krpic i Stilic mu govorili vise puta sta treba raditi
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 12:49 pm

Grediću pogodila te parola, a?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:04 pm

Kakva je situacija sa Amoahom i Hirosom da li ce ostati ili ?
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:07 pm

Gagi tm 87 je napisao/la:
pon maj 27, 2024 12:34 pm
Zna li iko kakav ce biti novi sastav upravnog odbora,hoce li iko biti hsvetan,ostaje li iko od ovih iz odbora za hitnost,bar badzak ?
Trojica su odstupila, dvojica prije i jedan od jutros, a kako se priča, moguće da će još jedan podnijeti ostavku. Jedan od tih koji su odstupili je i Gredić, što je i sam potvrdio na gg.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:12 pm

Meha87 je napisao/la:
pon maj 27, 2024 1:04 pm
Kakva je situacija sa Amoahom i Hirosom da li ce ostati ili ?
Amoahu ističe ugovor, prema trenutnom stanju, neće ostati, klub je spreman pričati o produženju ali samo ako pristane na identičnu ili minimalno povećanu platu. Hiroš ima validan ugovor do kraja godine, međutim priča se da mu je menadžer pronašao neki angažman vani, ali on ima validan ugovor sa nama, očekujem da ode samo u slučaju da dođe dobra ponuda da zadovolji i nas i njega.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:17 pm

Malo je ovo supački sa Grediceve strane sto preko onog govnarskog portala objavi da napusta klub.

Ako postuje klub trebo je to preko zvanicne stranice kluba da uradi. Ocigledno se je nasao uvrijeđen.

Od ove cijele ekipe "Odbora za hitnost" nadam se da ce ostati Badzak i Hadziosmanovic.

Znaci odlaze Gredic, prtpostavljam Oro ko je treci. Prva dvojca su bliski sa Amarom ko je treci ?
Alea iacta est!
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:23 pm

cikoradovic je napisao/la:
pon maj 27, 2024 1:12 pm
Meha87 je napisao/la:
pon maj 27, 2024 1:04 pm
Kakva je situacija sa Amoahom i Hirosom da li ce ostati ili ?
Amoahu ističe ugovor, prema trenutnom stanju, neće ostati, klub je spreman pričati o produženju ali samo ako pristane na identičnu ili minimalno povećanu platu. Hiroš ima validan ugovor do kraja godine, međutim priča se da mu je menadžer pronašao neki angažman vani, ali on ima validan ugovor sa nama, očekujem da ode samo u slučaju da dođe dobra ponuda da zadovolji i nas i njega.
Amoah je jos uvijek mlad igrac na kojem se moze zaraditi ne treba biti problem povecanje plate igracu koji ima kvalitet.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:33 pm

Meha87 je napisao/la:
pon maj 27, 2024 1:23 pm
Amoah je jos uvijek mlad igrac na kojem se moze zaraditi ne treba biti problem povecanje plate igracu koji ima kvalitet.
Zadnje tri utakmice ti mogu reći da li je bliže odlasku ili ostanku. Nije zaslužio da dobije platu koju traži.
 
Avatar
cikoradovic
Postovi: 363
Pridružen/a: pet nov 25, 2022 6:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:37 pm

cipiripi je napisao/la:
pon maj 27, 2024 1:17 pm
Od ove cijele ekipe "Odbora za hitnost" nadam se da ce ostati Badzak i Hadziosmanovic.

Znaci odlaze Gredic, prtpostavljam Oro ko je treci. Prva dvojca su bliski sa Amarom ko je treci ?
Najizglednije je da tako bude. Badžak, Tunović i Hadžiosmanović sa još nekim ljudima.

Gredić, Ibrišimović i Terović su ti koji su podnijeli ostavke.
 
GegenPress
Postovi: 152
Pridružen/a: sri nov 01, 2023 4:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:46 pm

Tallison iz Zvijezde je bolji od Amoaha, puno jeftiniji.
--------------------------------------------------
Vukoja
Vadze
Saliman
1921
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 1:46 pm

Ode Greda, ne nadje investitora
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 27, 2024 2:00 pm

Je li ovo samo Amar istina je ili nam svi ovi ljudi hoce reci da samo Amar moze trenirati Želju.
Dobro nas hoce bilo ko da trenira kakve ovdje opstrukcije iz pozadine vrebaju.
I kako da neko ne sumnja da neko od igraca ne dobija neke instrukcije pa onako se redaju nizovi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija