Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:50 am

Zanimljivo da se na grbavici skandiralo jednom lazaru popoviću a nikada ni aplauza za SENADA, e to smo mi
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:51 am

Koje sranje od saopštenja.
Zbog pogrešaka samo u sportskom segmentu, komplet upravu treba otjerati?
Pa šta ako nismo zadnjih nekoliko godina osvojili titulu, kako to može biti razlog da se traži ostavka ljudi koji su bezbroj puta pokazali da vole klub bez ikakvog interesa,
Ispunjavali su želje svakom igraču, treneru i sportskom segmentu. šta su god tražili to su i dobili. Jesu krivi što nisu možda znali dobro procjeniti koga dovode u klub, ali kada vidim Istok, teren, i sve u i oko stadiona,
Kada znam da igrači dobijaju dobre i rdovne plate
Kada znam da izmiruju sve troškove i ne prave dalje dugove.
Sto se mene tiče nek i ne osvoje narednih 10godina titulu sve bih im oprostio.
Fuj.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:52 am

cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:25 am
Inace u Sarajevu na svakom semaforu stoje obrazovani, inteligentni, uspjesni, bogati ljudi koji cekaju da udju u FK Zeljeznicar da rade volonterski a da im bagra, narkomani sa trenutnog juga psuju i tripuju neke Mamice od mokre spidare sto im mozak pretvori u plastelin.
Jug je odavno dotakao dno. Postali su svrha sami sebi a zbog toga ih je svaku utakmicu sve manje i manje. Ljudi namjerno reketare klub svaku utakmicu paleci baklje, protiv Tuzle su to digli i na veci nivo i krenuli su da ostecuju imovinu kluba. Dno dna. Cak je i mladja raja shvatila neke stvari i udaljila se od ovakvog juga..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:52 am

Kada je Almir Gredic prije 3-4 godine dosao i javno rekao da smo u kolapsu i katastrofalnoj situaciji i da idemo u potpunu rekonstrukciju Kluba i da cemo se osloniti na vlastiti kadar i da ne ocekujemo sportski rezultat svi smo to objerucke prihvatili i bez ikakvih ocekivanja pratili naseg Zelju i niko mu tada nije glavu skidao..
Danas kada su ti novi ljudi u Upravi imamo konsolidovan Klub, sredjenu materijalnu sitauaciji i gradimo nas dom ovi ljudi bi se skidali. Ovi ljudi trebaju ostati jer imaju jos posla, bitno ih je pojacati sa jos nekoliko jakih privrednika.

Ko god dodje na Skupstinu i predlozi akcioni plan za period od 5 godina a da je bolji od plana ove trenutne garniture imat ce moju podrsku, sve dok se to ne ucini ja sam ZA OVU UPRAVU.
Ova Uprava nije napravila feninga novog zaduzenja a vratila je milione, sta su prethodne Uprave napravile, napravile su milionske dugove i dovele Klub u katastrofalnu situaciju iz koje se necemo izvuci jos za 5-6 godina.

Ko god misli da je jedino rjesenje dolazak Amara i skidanje ove Uprave u velikoj je iluziji ili ima pamcenje kao zlatna ribica (tri sekunde).

Vratio bih se unazad par decenija. Zeljo je Klub koji postoji 97 godina, uzmite postratni period jer mnogi prije nisu bili ni rodjeni. Koliko smo titula osvojili a koliko smo mogli u zadnjih 23 godine. Koliko smo igraca prodali u tih 20-tak godina, sve sto sam rekao moze se nabrojati na prste, dakle poenta svega je da mi tek unazad godinu-dvije pocinjemo liciti na FUDBALSKI KLUB.

Organizaciono smo medju 5 Klubova bivse YU, jedini imamo vlastiti stadion, sportski rezultati kaskaju ali dugorocno sa ovakvom organizacijom mi imamo perspektivu da izrastemo i da se izdignemo, a najbitnije od svega je da se nismo nikome prodali i da smo svi mi vlasnici naseg Kluba.

U zadnjih par godina ulozili smo milione u stadion, u nasu kucu kojom se svi ponosimo i k.urcimo medju rajom, pokazite mi samo jedan Klub u regionu koji je iz vlastitog đepa ucinio isto. Mogli smo mi te pare uloziti u igrace i osvojiti koju titulu (kupiti), ali gdje bismo igrali. Ne tako davno je na jugu bio transparent da necemo vise na Kosevo, pa nam ova Uprava ispuni zelju sto ni jedna iza rata nije ni pokusala. Prije pola godine najbolji nas igrac slomi nogu na tvrdom terenu pa htjedosmo novi teren, pa nam ova Uprava i to ispuni.

Ako vec biramo Amara tj. titule sa nekim novim ljudima koje ce trajati krace i brzo ce se zaboraviti ili ovu Upravu koja pravi nas Klub, finansijski ga pravi samoodrzivim, gradi nas stadion za period od 5 godina ja biram ovu Upravu, jer ovi ljudi su ispunili sve sto su obecali. Ja im vjerujem a tim novim garniturama koje se pominju daleko kuca bila od nase Grbavice.
Alea iacta est!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:53 am

U prethodnom periodu kroz ovaj klub je prodefilovalo igrača i trenera koji nisu dorasli ovom dresu te samim tim rezultat je takav, a odgovornost nikakva.

I jeste, tacno je ovo. I ovo bi mozda i imalo smisla da nismo vidjeli baklje u terenu, psovanje sjeveru i istoku, medjusobnu tucu i izlazak u petoj minuti i samim tim okretanje ledja klubu.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:54 am

Jug nabijem i vas i vase saopstenje. Zelju pokusavali rusiti mnogi. Grbavicu su rusili i palili mnogi,ali nikad navijaci Zelje.
Zapitajte se gospodo koliko stete klubi ste nanijeli iz sezone u sezonu. Zapitajte se da li je ikad neki navijac Zelje palio i unistavao nasu imovinu.
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:55 am

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:52 am
Kada je Almir Gredic prije 3-4 godine dosao i javno rekao da smo u kolapsu i katastrofalnoj situaciji i da idemo u potpunu rekonstrukciju Kluba i da cemo se osloniti na vlastiti kadar i da ne ocekujemo sportski rezultat svi smo to objerucke prihvatili i bez ikakvih ocekivanja pratili naseg Zelju i niko mu tada nije glavu skidao..
Danas kada su ti novi ljudi u Upravi imamo konsolidovan Klub, sredjenu materijalnu sitauaciji i gradimo nas dom ovi ljudi bi se skidali. Ovi ljudi trebaju ostati jer imaju jos posla, bitno ih je pojacati sa jos nekoliko jakih privrednika.

Ko god dodje na Skupstinu i predlozi akcioni plan za period od 5 godina a da je bolji od plana ove trenutne garniture imat ce moju podrsku, sve dok se to ne ucini ja sam ZA OVU UPRAVU.
Ova Uprava nije napravila feninga novog zaduzenja a vratila je milione, sta su prethodne Uprave napravile, napravile su milionske dugove i dovele Klub u katastrofalnu situaciju iz koje se necemo izvuci jos za 5-6 godina.

Ko god misli da je jedino rjesenje dolazak Amara i skidanje ove Uprave u velikoj je iluziji ili ima pamcenje kao zlatna ribica (tri sekunde).

Vratio bih se unazad par decenija. Zeljo je Klub koji postoji 97 godina, uzmite postratni period jer mnogi prije nisu bili ni rodjeni. Koliko smo titula osvojili a koliko smo mogli u zadnjih 23 godine. Koliko smo igraca prodali u tih 20-tak godina, sve sto sam rekao moze se nabrojati na prste, dakle poenta svega je da mi tek unazad godinu-dvije pocinjemo liciti na FUDBALSKI KLUB.

Organizaciono smo medju 5 Klubova bivse YU, jedini imamo vlastiti stadion, sportski rezultati kaskaju ali dugorocno sa ovakvom organizacijom mi imamo perspektivu da izrastemo i da se izdignemo, a najbitnije od svega je da se nismo nikome prodali i da smo svi mi vlasnici naseg Kluba.

U zadnjih par godina ulozili smo milione u stadion, u nasu kucu kojom se svi ponosimo i k.urcimo medju rajom, pokazite mi samo jedan Klub u regionu koji je iz vlastitog đepa ucinio isto. Mogli smo mi te pare uloziti u igrace i osvojiti koju titulu (kupiti), ali gdje bismo igrali. Ne tako davno je na jugu bio transparent da necemo vise na Kosevo, pa nam ova Uprava ispuni zelju sto ni jedna iza rata nije ni pokusala. Prije pola godine najbolji nas igrac slomi nogu na tvrdom terenu pa htjedosmo novi teren, pa nam ova Uprava i to ispuni.

Ako vec biramo Amara tj. titule sa nekim novim ljudima koje ce trajati krace i brzo ce se zaboraviti ili ovu Upravu koja pravi nas Klub, finansijski ga pravi samoodrzivim, gradi nas stadion za period od 5 godina ja biram ovu Upravu, jer ovi ljudi su ispunili sve sto su obecali. Ja im vjerujem a tim novim garniturama koje se pominju daleko kuca bila od nase Grbavice.
Svaka Čast.
Potpisujem svaku riječ.
Da je pameti ovo bi trebalo stajati u saopštenju "NAVIJAČA"
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:56 am

Brkoo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:52 am
cikazubo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:25 am
Inace u Sarajevu na svakom semaforu stoje obrazovani, inteligentni, uspjesni, bogati ljudi koji cekaju da udju u FK Zeljeznicar da rade volonterski a da im bagra, narkomani sa trenutnog juga psuju i tripuju neke Mamice od mokre spidare sto im mozak pretvori u plastelin.
Jug je odavno dotakao dno. Postali su svrha sami sebi a zbog toga ih je svaku utakmicu sve manje i manje. Ljudi namjerno reketare klub svaku utakmicu paleci baklje, protiv Tuzle su to digli i na veci nivo i krenuli su da ostecuju imovinu kluba. Dno dna. Cak je i mladja raja shvatila neke stvari i udaljila se od ovakvog juga..
Jedina generacija manijaka u 30 godina kojoj je stadion skandirao “Jug napolje”.

Potrude se da nesto napisu, pa procitas “idemo u Krupu na utakmicu F.K. ŽeljezničarA“, pa ljudi shvatam da tu nema neke pameti, ali ime kluba kojeg volim sam deklinirao prije nego sam progovorio :D
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sri nov 14, 2018 10:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Analitičar1921
Postovi: 296
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:56 am

Ja jesam fakat za ostanak ove uprave, ali jesam i za Amara Osima na klupi. Ali kada malo razmišljam šta bi se desilo kada bi Misimović doveo Amara na klupu Želje (dogovore se), šta i ako sa Amarom ne osvojimo titulu šta bi onda bilo??? Mi mislimo da ako dodje Amar da je titula odmah tu.
Amar Osim dok je trenirao Želju imao je jake ljude oko sebe koji su završavali određene stvari (Cviko, Brković...), a kad je odlazio ostavio nas je u velikom belaju. To ne treba zaboraviti.
Zadnja izmjena: Analitičar1921, dana/u sri nov 14, 2018 10:56 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:56 am

mula je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:51 am
Koje sranje od saopštenja.
Zbog pogrešaka samo u sportskom segmentu, komplet upravu treba otjerati?
Pa šta ako nismo zadnjih nekoliko godina osvojili titulu, kako to može biti razlog da se traži ostavka ljudi koji su bezbroj puta pokazali da vole klub bez ikakvog interesa,
Ispunjavali su želje svakom igraču, treneru i sportskom segmentu. šta su god tražili to su i dobili. Jesu krivi što nisu možda znali dobro procjeniti koga dovode u klub, ali kada vidim Istok, teren, i sve u i oko stadiona,
Kada znam da igrači dobijaju dobre i rdovne plate
Kada znam da izmiruju sve troškove i ne prave dalje dugove.
Sto se mene tiče nek i ne osvoje narednih 10godina titulu sve bih im oprostio.
Fuj.
Ma ja, ovo sada je fantasticno.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:57 am

Otjeraće ovo mnogo pravih navijača sa Grbavice... neko će reći bili smo i u težim situacijama, jesmo ali imati uređen klub koji napreduje u svim segmentima i svlačiti ga u ravan radi sitnih talova i dovođenja javašluka ponovo u isti, ja to više neću i nemogu prolaziti!
Samo molim ovu staru raju koja imaju mozga i oči i koja će i dalje dolaziti na utakmice, ko god da dođe poslije ove uprave je taj koji je smjestio ovim zlatnim ljudima i otjerao ih a nas koštao tri titule i imena Željezničara.
Molim vas da im svaku tekmu pravite belaje, ubacujete baklje, topovske i prekidate utakmice i da se oni ne zadrže, sjeme im se zatrlo, otjeraše me od mog kluba!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 10:58 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:56 am
Ja jesam fakat za ostanak ove uprave, ali jesam i za Amara Osima na klupi. Ali kada malo razmišljam šta bi se desilo kada bi Misimović doveo Amara na klupu Želje (dogovore se), šta i ako sa Amarom ne osvojimo titulu šta bi onda bilo??? Mi mislimo da ako dodje Amar da je titula odmah tu.
Amar Osim dok je trenirao Želju imao je jake ljude oko sebe koji su završavali određene stvari (Cviko, Brković...), a kad je odlazio ostavio nas je u velikom belaju. To ne treba zaboraviti.
Kakve stvari su zavrsavali? Ovo je strasno sta se pise na ovom forumu.
U kakvom belaju nas je ostavio?

Gledate u Senada kao spasioca kluba a da nije Amara Osima bilo i njegovih novaca, Zeljeznicar ne bi ni dogulio do perioda Senada Misimovica ! Treba vas sramota biti !
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:00 am

I u čije ime su ovi kreteni donjeli odluku, u moje i još 50 satrijih ljudi koje znam, i koji idu na tekme nisu
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:01 am

nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 10:57 am
Otjeraće ovo mnogo pravih navijača sa Grbavice... neko će reći bili smo i u težim situacijama, jesmo ali imati uređen klub koji napreduje u svim segmentima i svlačiti ga u ravan radi sitnih talova i dovođenja javašluka ponovo u isti, ja to više neću i nemogu prolaziti!
Samo molim ovu staru raju koja imaju mozga i oči i koja će i dalje dolaziti na utakmice, ko god da dođe poslije ove uprave je taj koji je smjestio ovim zlatnim ljudima i otjerao ih a nas koštao tri titule i imena Željezničara.
Molim vas da im svaku tekmu pravite belaje, ubacujete baklje, topovske i prekidate utakmice i da se oni ne zadrže, sjeme im se zatrlo, otjeraše me od mog kluba!
Nažalost da, ali ne treba to raditi nego jasno svugdje napisati ko su i šta su
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:01 am

alombardo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:00 am
I u čije ime su ovi kreteni donjeli odluku, u moje i još 50 satrijih ljudi koje znam, i koji idu na tekme nisu
ovdje treba napraviti udruženje ko što pitari imaju bordo prijetelje, koje će demantovati ovo što traži 20 debila i dati stvarno mišljenje pravih navijača...
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:02 am

Vi niste Željo vi ste obični uhljupi
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:05 am

nookey je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:01 am
alombardo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:00 am
I u čije ime su ovi kreteni donjeli odluku, u moje i još 50 satrijih ljudi koje znam, i koji idu na tekme nisu
ovdje treba napraviti udruženje ko što pitari imaju bordo prijetelje, koje će demantovati ovo što traži 20 debila i dati stvarno mišljenje pravih navijača...
Koje je misljenje pravih navijaca? Kako ste nas to podijelili sada?
Da napomenem. Nisam u kopu, ne bacam baklje u teren, ne tucem se sa navijacima Zeljeznicara, ne psujem navijacima sa sjevera i istoka jer ih sve gledam kao moje, kao nase.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri nov 14, 2018 11:06 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:05 am

Oglasili se manijaci. Tjeraju predsjednika i upravu. Ljudi, đe ćemo sad!? :roll:
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:06 am

Ne kontam sto su oni koji su za ostanak uprave "pravi navijaci" a ostali nisu,fakat mi treba pojasnjenje!?

Nazadovali smo u rezultatskom smislu ove godine,iako je ekipa u najmanju ruku jednako skupa kao ona prosle i pretprosle godine. Znaci da se nije radilo dobro,ustvari ne radi se vec duze vrijeme dobro kad je u pitanju ekipa. Kada se uprava petlja u posao trenera dobijemo cirkus kakav sada imamo, i za mene je to previse i vrijeme je da idu jer nam ne mogu obezbjediti rezultate kakvi nam trebaju. Ta prica da smo bez njih propali je glupa i izmisljena, nismo propali ni nakon Amara ni Zuje ni Kozarica a necemo ni sada. Mozda slijedeci sastav uprave ne bude najbolji, ali mozda onaj poslije bude to niko ne zna. Kao sto ne zna da li je ovo najbolji sastav uprave.

Oda Odlazi, uprava napolje!
1921-1987-2007
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:06 am

Ako sam dobro shvatio saopstenje, a mislim da jesam oni u svom saopstenju kazu da zele da ovi ljudi odu i da tu pozitivna prica prestaje?
Nek me neko ispravi ako grijesim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Jacksparrow i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija