Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:56 pm

Ne znam, meni se čini da je trener pogubio svlačionicu.
Da krenem redom. Krpić, koliko god on bio dobar, koliko god njegovo ganjanje donosi on jednostavno mora prestati praviti prekršaje u napadu, one bespotrebne kad već vidi da ne može do lopte. Pusti je brate nek je štoper iznese, možda i pogriješi ali kad ga ti fauliraš tu je odmah minus za nas jer imaju svi vrijeme svijeta onda da to lakše odrade.
Naša krila, Jel moguće da mi uvijek moramo igrati tako da igraču umjesto u prostor "u for" mi dajemo loptu u noge dok on stoji. Nema toga krila u ligi koji može tako prevagu napraviti iz mjesta na postavljenog čuvara.
Vezni red, Mekić igra prema naprijed ali zato prema nazad ga nema. Ali zato imaš Rustemovića koji ne igra prema naprijed, njemu da se svi razmaknu on ne smije krenuti loptom da osvoji prostor već je po defaultu dodaje odmah na prvu.
Coca i Drina sasvim ok odigrali, prvi ko u najboljim danima drugi je iznio par lopti fino.
Šehić sasvim ok. Ali zato Gasal, ja ne znam fakat šta je sa njim. Malo se i ne zna šta ustvari igra, traži mu se pozicija a ja mislim da je njegova najbolja pozicija klupa. Drljo ok više manje, bar ovaj meč je odigrao solidno kako inače zna praviti gluposti.
I za kraj najjače mi je kad kažu radili smo odlično 10 dana, spremali se. De bgt pošto očito mi navijači nemamo blage veze, da nam neko objasni šta se radilo i spremalo, jer mi opet ličimo "na sebe" i igramo ko što smo igrali pos svakim bivšim trenerom onu našu igru koja zgadi i nama i njima sve.
Daj tu jednu uigranu akciju i priliku a da nije prilika iz protivničke greške. Fakat ne tražimo puno već samo minimum kojeg očito opet teško da ćemo vidjeti. Bar u nekom kontinuitetu.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 2:09 pm

A meč u Konjicu je tek priča za sebe.
PETAK U 14 ? - Jel fakat više realno na koji se način pokušava srozati sve ovo. Meč kakav god da je, ekipe kakve god da su, taj termin je prepolovio posjetu.
Na ovaj termin se moramo žaliti i to odma u ponedjeljak u 8 i 1 minutu
🤮🤮🤮
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 2:48 pm

Da je Zeljo protivnik Denkovic bi sve ove zicere lagano iskoristio

Kako mi da nikad nemamo ovakvu dozu srece
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 2:53 pm

Igman je kvalitetniji na jedno 8 pozicija od nas.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:04 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:31 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
ned okt 22, 2023 11:05 am
Zvaka72 je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:21 am

Sa ovom igrom ni u snu nećemo dobiti Igman jer igramo bez sredine.
Mislim da je Bašić stalnim mjenjanjem pozicija ZBUNIO naše igrače odnosno ponašaju se pogubljeno.
Poslije Igmana ne krivite odbranu za greške jer ako Mekić i u Konjicu bude igrao kao na derbiju i večeras uz raspoloženog Ćosića i Rustema trica nam ne gine.
Bez sredine smo igrali protiv Širokog kad nam je Cocalic povlacio loptu 50 metara 5 6 puta. To je igra bez sredine kad ti igra jebeni Biber i Cosic koji se skrivaju od lopte.

Replicirao si nekom forumasu da je Rustemovic los bio. Molim bih argumente zasto je bio los?

Puno hejta takodjer ide na račun Mekica, a lik najbolji strijelac ekipe kao ZADNJI VEZNI hahahahahahhahaahha. Ok lik pogrijesi, vcrs je imao par takvih ispada, ali mora se gledati dublje od toga, a ne povrsno toliko jer tako se jedino razumije njegova pozicija. Otkrivanje, prilazak lopti, povuci ako treba, prebacivanje strane, kretnja itd. On spaja sredinu i stopere i to je radio sinoc prilaskom skroz do Muftica da se rijesi presinga.

Voli raja ocito hejtat ponajbolje igrace ekipe. Ko nekad Santos zvani gurni je i trci panj obicni, Zakaric, Hodzic takodjer ima milion primjera. Sad bi popusili ***** za jednog Zakarica ili Santosa..
Zato nek Krpic prolazi bez kritika, lik zreo za klupe davno.

A slazem se da se Basic zaigrao i da je definitivno zbunio igrace. Zato kazem mozda je najbolje Mekic Rustemovic sredina kao u Evropi i na početku sezone jer nisu pickice ko Biber i Cosic koji ne mogu igrati tu poziciju.
Sta bolan prilazi lopti, svaki aut lik mjesto da pridje se krije, nijednu loptu nije iznio, oduzeo mozda jednu a da ne pricamo da uspori svaki moguci napad. Plus zuti karton koji je dobio i njegovo ponasanje nakon njega. Druze on je los i dzaba pokusavate napraviti od njega igraca kad to on s ovim pristupom zalaganjem i razmisljanjem nije
Nije prilazio da trazi loptu iz auta. Ok brate jak ti je argument sto je on los hahahaahahaahhahah. Prilazio je kad je trebao da spoji linije koje sam iznad rekao i vracao se skroz do Muftica i miran bio na svakoj lopti. Sta ti nije jasno?

Ok tebi je los, al demantova te nesto jucer. Donio je pobjedu svojim individualnim potezom.
Ok on je los, a sta su ostali onda ne razumijem. Najvise pljuvacine na njega, a nekima sve nek prolazi slobodno.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:05 pm

Bezbroj puta ovdje se ismijavao Vlado Jagodić, a on Nermina vrati na fabričke postavke,
Neće valjda u petak i Edis očitati lekciju Bašiću. Nermine nemaš ti za naše lige uopšte tako loše igrače kako to izgleda na terenu.
Još će ispasti da i Edis raspolaže sa boljim igračkim fondom. Hajd da vidimo kako će to izgledati u petak ili još jedan deja vu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:07 pm

A jel nisu kvalitetniji od nas?

Ja vam predlazem da procitate igracki kadar Zelje
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:08 pm

Nego mi moramo skontati i da se utakmica igra 90(+) minuta. Džabe nekom igrači da se pretvori u Mesija 85 minuta ako preostalih 5 se sklanja i pušta protivničke igrače da dođu u 16 i šutaju.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:08 pm

Al ovaj rozman prevara od trenera...sa ovakvom ekipom ga vile nosaju, sreca njegova pa imaju vruhunske igrace, sami rjesavaju utakmice.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 3:09 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 22, 2023 3:07 pm
A jel nisu kvalitetniji od nas?

Ja vam predlazem da procitate igracki kadar Zelje
Kvalitetniji kadar u svakom smislu.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 4:29 pm

Nista ne brinite, svi ovi Igmanovi promasaji od danas ce im se vratiti u petak
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 4:52 pm

Haj što se isfula Igman danas, nego su i teško pokradeni, za nafaku i sreće udbe nemam riječi. Nama će ovaj Igman 3 uvaliti hladno.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 5:13 pm

Čudi me da forumaši još uvijek imaju potrebu i živce da komentarišu postojeći igrački kadar.Ne može njih Bašić naučiti ono štu trebali već znati sa 12,13. godina. Jedino što Bašić u ovom momentu može je da ih dobro motiviše ... da izgaraju svih 90 minuta... ostaje sumnja da li Bašić zaista to zna i može ...
Doduše , mogao bi ubaciti 5,6 obećavajućih juniora pa s njima intenzivno raditi do eventualnih pojačanja ...
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 5:30 pm

BHDragons je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:32 pm
Čist penal Igmanu se ne svira. Hoće li se i danas mediji dići kao u srijedu?
Naravno da nece.

Pa nasa raja se vise zgrazavala malog ofsajdu u BL koji nije sviran kada je Bojac dao go nego citog penala koji nama na derbiju nije sviran. Ovo je po ko zna koji put ove sezone da se navlaci malenim, ali to sve prolazi ispod radara...
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 6:05 pm

ublehas je napisao/la:
ned okt 22, 2023 5:30 pm
BHDragons je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:32 pm
Čist penal Igmanu se ne svira. Hoće li se i danas mediji dići kao u srijedu?
Naravno da nece.

Pa nasa raja se vise zgrazavala malog ofsajdu u BL koji nije sviran kada je Bojac dao go nego citog penala koji nama na derbiju nije sviran. Ovo je po ko zna koji put ove sezone da se navlaci malenim, ali to sve prolazi ispod radara...
Pa i Sipovićev gol je bio regularan.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 6:21 pm

E tačno se onom konju telgetiji moram izviniti. Ne daj sarajevski medijima ni blizu Banjaluke
 
Ferroviere_1921
Postovi: 39
Pridružen/a: pon jul 31, 2023 2:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 7:28 pm

SLOBODA PALESTINI
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 7:39 pm

Sarajevo ima sudije kao i Borac , samo je razlika u tome sto je Sarajevo kvalitetnije od Borca. Sudije zatvore utakmici gdje zapne, danas je penala i gol čist bio . Gdje sad var i ostalo, zato Vico ima argumente "sudije griješe ".
I jedni i drugi imaju oraha. Teško cemo mi vidjet Evrope narednih godina ako se ovako nastavi .
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 8:10 pm

I ova raja previše sere , sinoc smo pored gola imali tri mrtve sanse, Amoah precka, i sam kad je ostao i fulio glavom, i Drljo 1 na 1 i jos dosta udaraca i prilika, nije ni ova Zvijezda tako losa , onaj garo kod njih , broj 20 je top igrac , ja bi ga volio vidjeti kod nas ako ovi ispadnu
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 8:30 pm

Uhhhh !!!
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija