Moderator/ica: storm_raider

 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:07 am

Ko god kaze da nemamo kvalitet u OP otvorite HNL, Tursku i druge lige, vidjet cete koliko nase djece igra po tim ligama, a Zelji nisu valjali.

Ovdje je samo OP rijesenje, okrenut strategiju kluba od pionira do prvog tima ulagati u djecu. Ostalo je sve bezvrijedno.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:12 am

volimtezeljo je napisao/la:
pet sep 29, 2023 12:06 am
fcz je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:17 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:47 pm


Sta ce bolan placati, Enio Zilic zavrsi na beku ili Eldar Sehic na Rb 😂 vezna linija Hajdar Arezina Curjuric, krila Jazvic Zajmovic.. to bi ova Sloboda isprasila 4,5-0. Trebao je samo pustiti Bobu da radi, dovelo bi nas do rezultata kojeg je zelio.

Amara sa fudbalske strane. Sa Veselinovixem, Zajmovicem, Pavicem, Sinisom se za titulu borio.
Nemate dokaze za to placanje i na kraju je i on gore prosao, em su ga igraci, em sudije jebale. U stvari ne njega, nego Zelji.
A u obje situacije uprava je imala uzasan odnos sa igracima (90% i sad je to razlog), sjeti se Curjurica izleta na MNT..
Niti sam te pitao ko je igrao beka niti za fudbalske kvalitete osobe ciji su ljudski kvaliteti tako niski da bi bilo bolje da se nikad nije ni rodio. Samo sam te podsjetio na crni niz iz 2018., posto si jasno rekao da se ovakvih situacija sjecas jedino na smjenama Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic.

Naravno da dokaza nema ali je svakome ko ima osnovnu moc zakljucivanja jasno kakva je kuhinja tu radila.
Pa taj niz 2018 desio se pod pokojnim Odom i Alihodzicem jedna tekma. Ali najzasluzniji je za to, onaj ko je selektirao i odradio pripreme Krcmarevic. To se nikad ne bi desilo da je Adzem ostao trener.
Izaberes goreg trenera, jer su te nahajcali.


Moc zakljucivanja kod mene se temelji na dokazima, a ne na intuiciji i fikciji.
Pa ljudima danas kriv Amar jer nas Sloboda iz PRVE LIGE FEDERACIJE izbaci u kupu.
Kao jos smo imali sansi, nakon sto smo gol primili nismo sanse stvorili. Prosle godine smo od Zvijezde gubili 2:0 u 50 nekoj do 70te bilo 2:3 za nas, to je kvalitet. Sramota je ovo nad sramotama, koliko god mj krivce trazili.
Necemo citav zivot izgovore traziti u Amaru izmedju ostalog to je nerminov haver.
Onda je i Al Capone samo izbjegavao porez.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:15 am

Druže stani malo, jesi ti realan ili samo nas jebeš malo.
Amar je kriv jer si primoran da dovedeš poluinvalide da igraju jer nemaš love da dovedeš bolje.
Nije samo kriv onaj ko je trenutno na klupi.
Naravno, i ovi su morali dobiti Slobodu ali realno ukupno stanje u kojem je klub, najmanja krivica je trenera i ovih invalida na terenu
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:32 am

Haj ne pretjerujte sa trenerom, parama ,igračima. Normalno da je kriv trener.
Nije to jedna, dvije, tri... već PET 5 utakmica.
Pa da si selektiro penzionere sa Sjevera, a da ne govorim o momcima sa Juga jednu bi ako ništa izvuko nerješeno.
Evo ja se nudim za trenera i izvuču jedno nerješeno od pet utakmica u ovoj ligi (plata mi milja)
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:38 am

Stigle ih Amarove suze ...
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:52 am

SanMan je napisao/la:
pet sep 29, 2023 12:32 am
Haj ne pretjerujte sa trenerom, parama ,igračima. Normalno da je kriv trener.
Nije to jedna, dvije, tri... već PET 5 utakmica.
Pa da si selektiro penzionere sa Sjevera, a da ne govorim o momcima sa Juga jednu bi ako ništa izvuko nerješeno.
Evo ja se nudim za trenera i izvuču jedno nerješeno od pet utakmica u ovoj ligi (plata mi milja)
To isto ko da je samo kod nas moguce, eto Zeljo izgubio 5 utakmica. Ko je to Zeljo trenutno? Ko smo to mi zadnjih 10 godina? Osvojen kup, mi zivimo u historiji i smatramo da smo neko i nesto. Pa bruku jakih klubova je uzas zivi, svima se desi. Izlizana fraza vec da samo mi navijaci mozemo dici klub jeste, ali to je solucija, jedino mi nasim pritiskom smo dobijali utakmice prosle sezone, ne igraci, peti deseti, vec MI. Protiv sirokog se prekida niz, ovo sto je cocalic uradio je dno dna.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:59 am

eto nadam se da ce se uprava probuditi 1og i da im nece trebat 300 i kusur hiljada, vec upola.
platu nisu zasluzili i ne smiju je dobiti! od ovog zive, hljeb zaradjuju. pa nek se zapitaju jel bitno samo postojat na terenu ili dat i zadnji atom snage.

truhlo je nesto u klubu. da se mene pita razjeb'o bi ja taj pomocni, ulozio u jug, zapad i neko zemljiste za trening kamp (uz pomoc nsbih, kantona i lokalne vlasti) a ako sta ostane pokrio neke dugove. i skines breme jeb.enih lesinara koji se motaju oko kluba.

ne znam, nisam pametan. za nermina sam svakako, ali ne mozes ni otjerat 10 igraca sad...
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 1:14 am

Podrska Nerminu, mozda bi ovo sve bolje izgledao da je dobio bar priblizno ono sto je zelio sto se igraca tice.

Podrska Tucetu, mozda bi doveo igrace koje smo trebali i koje je Nermin zelio, ali nije bilo novca u klubu za taj poduhvat.

Podrska upravi, mozda bi obezbijedili novac za pojacanja da nam pojedinci nisu klub doveli do sata pred gasenje, pa oni moraju godinama ispravljati njihov javasluk i neznanje.

Nermina ne dirati, ne vidim razumno kvalitetnije rjesenje. Pobjedom protiv Sirokog i ako ne izgubimo derbi, mogu se okrenuti stvari. Ekipi fali samopouzdanja, treba nam pobjeda u ponedjeljak. Treba nam kao nikada.

Ipak, sudbina je takva. Nekome 5 poraza (neki i od drugoligasa) ne presude, nekome 2 presude. Nekom podrska podrska podrska, nekom nazivanje majmunom i spominjanje tepsija. Neko nema dodira sa Zeljom, neko 250+ nastupa i mnogo toga. Mozda to tako treba. Nekom se ne uzima za zlo druzenje sa amarom, nekom uzima. Sve kako ti grah padne moj brate licemjerni.

Mrzim ovo vracanje u proslost, ali vidim da mnogi postovi pocivaju na tome, stopio sam se sa sredinom.

Vidimo se u ponedjeljak.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 1:27 am

salle86 je napisao/la:
pet sep 29, 2023 12:00 am
Maestro_1921 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 11:35 pm
Jel ovo ta situacija? Ili je bilo još nešto pored ovog?
phpBB [video]
Zamisli koja ti pičketina moraš biti i marva da imaš obraza ružno pogledati ove momke koji te prate ma gostovanjima....heeeej
***** ti pleme ćelavo taman da si Paolo Maldini mrš ba
Fakat, sramota.. Šta ćeš, ne da čovjek na sebe, stao u zaštitu sebe i svojih igrača, kapitenski. Pravi kapiten, nema šta... Al zato šuti ko zaliven dok im ona prljava, četnička rugoba yebe majku kroz majku svima, ne trepće, šuti ko pičkica.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 1:28 am

Sheldon je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:14 am
Podrska Nerminu, mozda bi ovo sve bolje izgledao da je dobio bar priblizno ono sto je zelio sto se igraca tice.

Podrska Tucetu, mozda bi doveo igrace koje smo trebali i koje je Nermin zelio, ali nije bilo novca u klubu za taj poduhvat.

Podrska upravi, mozda bi obezbijedili novac za pojacanja da nam pojedinci nisu klub doveli do sata pred gasenje, pa oni moraju godinama ispravljati njihov javasluk i neznanje.

Nermina ne dirati, ne vidim razumno kvalitetnije rjesenje. Pobjedom protiv Sirokog i ako ne izgubimo derbi, mogu se okrenuti stvari. Ekipi fali samopouzdanja, treba nam pobjeda u ponedjeljak. Treba nam kao nikada.

Ipak, sudbina je takva. Nekome 5 poraza (neki i od drugoligasa) ne presude, nekome 2 presude. Nekom podrska podrska podrska, nekom nazivanje majmunom i spominjanje tepsija. Neko nema dodira sa Zeljom, neko 250+ nastupa i mnogo toga. Mozda to tako treba. Nekom se ne uzima za zlo druzenje sa amarom, nekom uzima. Sve kako ti grah padne moj brate licemjerni.

Mrzim ovo vracanje u proslost, ali vidim da mnogi postovi pocivaju na tome, stopio sam se sa sredinom.

Vidimo se u ponedjeljak.
Jos uvijek igra bolje izgleda nego ikad pod Edisom i to svi dobro znaju i uvijek ce biti znalac za edisa. Nek je odigrao i milion utakmica za Zeljeznicar, ne mora znaciti da ima vecu prednost jer je eto Zeljino dijete. I ja volim klub, ali ne znaci da sam sposoban da igram u njemu.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 1:43 am

Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:28 am
Sheldon je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:14 am
Podrska Nerminu, mozda bi ovo sve bolje izgledao da je dobio bar priblizno ono sto je zelio sto se igraca tice.

Podrska Tucetu, mozda bi doveo igrace koje smo trebali i koje je Nermin zelio, ali nije bilo novca u klubu za taj poduhvat.

Podrska upravi, mozda bi obezbijedili novac za pojacanja da nam pojedinci nisu klub doveli do sata pred gasenje, pa oni moraju godinama ispravljati njihov javasluk i neznanje.

Nermina ne dirati, ne vidim razumno kvalitetnije rjesenje. Pobjedom protiv Sirokog i ako ne izgubimo derbi, mogu se okrenuti stvari. Ekipi fali samopouzdanja, treba nam pobjeda u ponedjeljak. Treba nam kao nikada.

Ipak, sudbina je takva. Nekome 5 poraza (neki i od drugoligasa) ne presude, nekome 2 presude. Nekom podrska podrska podrska, nekom nazivanje majmunom i spominjanje tepsija. Neko nema dodira sa Zeljom, neko 250+ nastupa i mnogo toga. Mozda to tako treba. Nekom se ne uzima za zlo druzenje sa amarom, nekom uzima. Sve kako ti grah padne moj brate licemjerni.

Mrzim ovo vracanje u proslost, ali vidim da mnogi postovi pocivaju na tome, stopio sam se sa sredinom.

Vidimo se u ponedjeljak.
Jos uvijek igra bolje izgleda nego ikad pod Edisom i to svi dobro znaju i uvijek ce biti znalac za edisa. Nek je odigrao i milion utakmica za Zeljeznicar, ne mora znaciti da ima vecu prednost jer je eto Zeljino dijete. I ja volim klub, ali ne znaci da sam sposoban da igram u njemu.
U nekim utakmicama smo imali igru kao sto sa Edisom ne bismo za dva zivota. Isto tako, bilo je tekmi gorih od najgorih Edisovih. A bilo je i ala Edisovih kad nam stoperi nabijaju dijagonale. Kakva god da je igra, rezultat kaze ispali od drugoligasa u kupu i pozicijski smo jako blizu borbe za opstanak.

Nit sam rekao da ima/treba imati vecu prednost, govorim da je bilo obrnuto. Ali nejse, bilo proslo.
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 5:18 am

Ludvig Leple je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:56 pm
400000razloga je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:26 pm
https://youtu.be/q5rcpu0N4fI?si=A_4yu2nAkCb8k00T
Ovo pregledati 1000 puta i skontajte da li znaju ili ne!!!
Tom logikom onaj lik iz Lihtenstajna sto nam je zabio moze komotno igrati u Bayernu, jer onakve golove vecina igraca ni u Bundes Ligi ne zabije kroz karijeru. Ali znamo da nije tako, jer da bi se nesto nazvalo znanjem i kvalitetom treba se biti u stanju uraditi cesto, a ne jednom u zivotu. Tako i ovim nasim sto se potrefilo da uvezu 3-4 pasa protiv Dinama jednom i nikad vise, jer oni to ne znaju ponoviti. Ne-zna-ju.
 
Ludvig Leple
Postovi: 305
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 8:26 am

ubaceni element je napisao/la:
pet sep 29, 2023 5:18 am
Ludvig Leple je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:56 pm
400000razloga je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:26 pm
https://youtu.be/q5rcpu0N4fI?si=A_4yu2nAkCb8k00T
Ovo pregledati 1000 puta i skontajte da li znaju ili ne!!!
Tom logikom onaj lik iz Lihtenstajna sto nam je zabio moze komotno igrati u Bayernu, jer onakve golove vecina igraca ni u Bundes Ligi ne zabije kroz karijeru. Ali znamo da nije tako, jer da bi se nesto nazvalo znanjem i kvalitetom treba se biti u stanju uraditi cesto, a ne jednom u zivotu. Tako i ovim nasim sto se potrefilo da uvezu 3-4 pasa protiv Dinama jednom i nikad vise, jer oni to ne znaju ponoviti. Ne-zna-ju.
Ovu akciju ne možeš nazvati slučajnom, jer nije bila jedina, pogledaj sve golove Neftchi/Minsk. Nije to baš tako kako ti banaliziraš.

Svi ovdje imamo neka svoja mišljenja, raspravljamo i to je dobro jer vjerovatno ćemo u jednom trenutku nešto i postići.
Ima ovih par likova koji bi da im se ponovo vrate idoli, ikone legende, a ne žele da situaciju realno i objektivno sagledaju.

Kad sam jučer pročitao da neko priziva Dželaludina Muharemović zvani Kasa 800 da bude SD, jednostavno nisam mogao da vjerujem i definitivno je više likova koji jednostavno ne žele da shvate koji je naš problem već prizivaju nekakve instant rezultate. Izgubili 5, pa šta? Sjećam se da ni "čajnoslu" nismo mogli zabiti pa se šutilo.
Što se mene lično tiče ja ću u ponedjeljak na istok, bujrum ko želi neka se pridruži, ko želi da bojkotuje neka tako i uradi i šta sad...
 
dzulijano_pike
Postovi: 179
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 8:51 am

Cetvrta utakmica koju gubimo u 80+ i nekoj minuti. Od zadnjih 5. Ovo se samo nama moze desiti. Garantujem

Opet ponavljam, mi ovo moramo istrpiti, kako znamo i umijemo. Taman apaurine i gastale pili na Grbavici i pred malim ekranima. Hajmo probati ne biti mi, pa da podrzimo upravu, igrace, Basica, a ne da sve tjeramo kao sto obicni radimo.
Najbolji smo kad je tesko, jer mi smo Zeljo, mi smo porodica. A porodici se ledja ne okreću.
Svi na Grbavicu u ponedjeljak
VTŽ :zeljeznicar1:
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 10:39 am

salle86 je napisao/la:
pet sep 29, 2023 12:15 am
Druže stani malo, jesi ti realan ili samo nas jebeš malo.
Amar je kriv jer si primoran da dovedeš poluinvalide da igraju jer nemaš love da dovedeš bolje.
Nije samo kriv onaj ko je trenutno na klupi.
Naravno, i ovi su morali dobiti Slobodu ali realno ukupno stanje u kojem je klub, najmanja krivica je trenera i ovih invalida na terenu
Poluinvalide je i on dovodio. Dovodili smo ih u to "zlatno doba". Nikad niko nije preuzeo odgovornost.
Nije to od danas, od rata se valjaju polovnjaci.
Razumijem da se ne moze bez gresaka. Ali ne mora Sosic, Hajradinovic, Gojak,Masala, Jaganjac, Kocevic otici bez minute odigrane.
Ova dvojica zadnjih posebno ostavio, jer je u Edisa usmjerem prst. Sad za ignorisanje OP kazemo da se sistem pravi.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 666
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:00 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:05 pm
Veceras Bekricu noga odmah, dovesti Dzelu ali po hitnom postupku.

Moj Basicu jesu te stavili na klizaljke, izadji i javno reci sta je ili i ti sa Bekricem kreni.
Hahaha e čuj Dželu zvanog LITEX.
Pa ljudi prije nego date neki prijedlog a mladi ste ili se ne sjećate proguglajte malo, molim vas.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 666
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:03 pm

dzulijano_pike je napisao/la:
pet sep 29, 2023 8:51 am
Cetvrta utakmica koju gubimo u 80+ i nekoj minuti. Od zadnjih 5. Ovo se samo nama moze desiti. Garantujem

Opet ponavljam, mi ovo moramo istrpiti, kako znamo i umijemo. Taman apaurine i gastale pili na Grbavici i pred malim ekranima. Hajmo probati ne biti mi, pa da podrzimo upravu, igrace, Basica, a ne da sve tjeramo kao sto obicni radimo.
Najbolji smo kad je tesko, jer mi smo Zeljo, mi smo porodica. A porodici se ledja ne okreću.
Svi na Grbavicu u ponedjeljak
VTŽ :zeljeznicar1:
Ne trebaju nam apaurini jednostavno je.
Pustiti i istrpiti Bašića do zime da skupi što više bodova a na polusezoni se riješiti ovih poluigrača.
Meni je samo žao što zbog ovoga malo mladih igrača dobija šansu.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:13 pm

Čuj bojkot ccc
To apsolutno ne dolazi u obzir. Ali bi itekako valjalo kakav transparent ko onomad "Mi smo Željo, vi ste pičke"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:17 pm

Sheldon je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:43 am
Sulevelicanstveni je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:28 am
Sheldon je napisao/la:
pet sep 29, 2023 1:14 am
Podrska Nerminu, mozda bi ovo sve bolje izgledao da je dobio bar priblizno ono sto je zelio sto se igraca tice.

Podrska Tucetu, mozda bi doveo igrace koje smo trebali i koje je Nermin zelio, ali nije bilo novca u klubu za taj poduhvat.

Podrska upravi, mozda bi obezbijedili novac za pojacanja da nam pojedinci nisu klub doveli do sata pred gasenje, pa oni moraju godinama ispravljati njihov javasluk i neznanje.

Nermina ne dirati, ne vidim razumno kvalitetnije rjesenje. Pobjedom protiv Sirokog i ako ne izgubimo derbi, mogu se okrenuti stvari. Ekipi fali samopouzdanja, treba nam pobjeda u ponedjeljak. Treba nam kao nikada.

Ipak, sudbina je takva. Nekome 5 poraza (neki i od drugoligasa) ne presude, nekome 2 presude. Nekom podrska podrska podrska, nekom nazivanje majmunom i spominjanje tepsija. Neko nema dodira sa Zeljom, neko 250+ nastupa i mnogo toga. Mozda to tako treba. Nekom se ne uzima za zlo druzenje sa amarom, nekom uzima. Sve kako ti grah padne moj brate licemjerni.

Mrzim ovo vracanje u proslost, ali vidim da mnogi postovi pocivaju na tome, stopio sam se sa sredinom.

Vidimo se u ponedjeljak.
Jos uvijek igra bolje izgleda nego ikad pod Edisom i to svi dobro znaju i uvijek ce biti znalac za edisa. Nek je odigrao i milion utakmica za Zeljeznicar, ne mora znaciti da ima vecu prednost jer je eto Zeljino dijete. I ja volim klub, ali ne znaci da sam sposoban da igram u njemu.
U nekim utakmicama smo imali igru kao sto sa Edisom ne bismo za dva zivota. Isto tako, bilo je tekmi gorih od najgorih Edisovih. A bilo je i ala Edisovih kad nam stoperi nabijaju dijagonale. Kakva god da je igra, rezultat kaze ispali od drugoligasa u kupu i pozicijski smo jako blizu borbe za opstanak.

Nit sam rekao da ima/treba imati vecu prednost, govorim da je bilo obrnuto. Ali nejse, bilo proslo.
Garantujem da su tu dva igraca od prosle sezone, da bi dosta drugacije bilo. Santos je mogao sam, sto danas mogu svi koji igraju krilo zajedno uraditi, ali nebitno. Ponedeljak ili cemo pauzu docekat bez pozitivnog rezultata.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 29, 2023 12:17 pm

Haj sto sramote klub na terenu, ali zasto im treba da unistavaju tudju imovinu.

Ovo sto su uradili nasi igraci od svlacionica na Tusnju je za svaku osudu. Sve mangupi po inventaru, a p.ickice na terenu. SRAMOTA ovo nije Zeljo
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija