Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:44 pm

Daleko smo bolji bili, imali smo sansi nismo iskoristili, ljudi presli centar i euro go. Bolje sto smo ispali, mi svakako kup ne slavimo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:46 pm

Nije ni kraj septembra, a mi se oprostili vec od sezone pa ***** ti sunce. Izborimo opstanak, al bit ce kilavo jer su nas i Sloga i Gosk oducili od fudbala i sad nam ostajemo da vidimo jesmo li bar od Zvijezde bolji
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:46 pm

Naša pobjeda u ponedjeljak bi bio uveliko promijenjen sastav, tj velika većina ovih "igrača" da se ostavi na klupi a po mogućnosti na tribinama.
Makar i tu zijanili, a i ovako sam siguran da gubimo jer nije ovo ništa novo, već isti scenario koji se ponavlja svake jebene sezone.
Nek u nedjelju naprave pres, kažu idu mladi igrači plus ovi neki koji su slabije do sad igrali, molimo vas za podršku do kraja igramo neopterećeno...vjerujem da bi bolja atmosfera bila u ponedjeljak nego da opet idemo "sa najjačim" koji će 30% igrati
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:47 pm

fcz je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:26 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm
storm_raider je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:48 pm
Sve smo ovo vec gledali, ne tako davno.
Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
A ne sjecas se, je li? E pa da te podsjetim. Isto ovo smo gledali krajem 2018., kad je brkati izrod placao igrace da naprave crni niz, JAKO slican ovom sadasnjem.
Sta ce bolan placati, Enio Zilic zavrsi na beku ili Eldar Sehic na Rb 😂 vezna linija Hajdar Arezina Curjuric, krila Jazvic Zajmovic.. to bi ova Sloboda isprasila 4,5-0. Trebao je samo pustiti Bobu da radi, dovelo bi nas do rezultata kojeg je zelio.

Amara sa fudbalske strane. Sa Veselinovixem, Zajmovicem, Pavicem, Sinisom se za titulu borio.
Nemate dokaze za to placanje i na kraju je i on gore prosao, em su ga igraci, em sudije jebale. U stvari ne njega, nego Zelji.
A u obje situacije uprava je imala uzasan odnos sa igracima (90% i sad je to razlog), sjeti se Curjurica izleta na MNT..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:48 pm

Kod nas u sredini terena od toliko igraca pokretljivi samo Biber i Jaber.
Željezničar ante portas !
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:52 pm

salle86 je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:46 pm
Naša pobjeda u ponedjeljak bi bio uveliko promijenjen sastav, tj velika većina ovih "igrača" da se ostavi na klupi a po mogućnosti na tribinama.
Ma koga ce uvesti, ove sto smo ih vec prekrizili kao tarabe i jedva cekali da zavrse na klupi? Ljudi moji Stilic na jednoj nozi je igrac za sve ove panjeve, bilo koga od njih da ubacis isti qrac. Jedino da ubaci te nekakve juniore, e tek bi onda vidjeli da moze gore i od ovoga jer nasi juniori su dobri samo dok ih cekamo da nekad konacno dobiju sansu. A kad je dobiju bolje da nisu.
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:53 pm

Da je Pep glavom i bradom, Bašiću hvala i doviđenja. Možda je on i dobar al mi-naši igrači nevaljamo. Mora biti promjena trenera. Pa još ni jedan tim nije komlet mjenjao igrače prema treneru nego mjenjao trenera ako ne ide.
E sad koga dovesti. Koga god sa strane dovedemo max mu je po godine i poćinju muljanja i bojkoti igrača. Do nekih boljih vremena kad se finansiski stabiliziramo i profesionaliziramo u svim segmentima moramo se ponašati mahalski.
Od naših Ribar pokojni, Ivica Osim pokojni, Enver Hadžiabdić prestar, Odović pokojni, Amar Osim LOPOV, Mulalić skoro bio, ostaje Adžem pa nek uvodi juniore (ako ikog imamao) - valjda ćemo ostati u ligi
Ako ima boljih prijedloga za trenera bujrum, al nemojte samo da moramo komlet ekipu mjenjati i kupavati 22 igrača (i to skupa), pa nemamo para za hljeba
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:54 pm

Jaber mora igrati
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:55 pm

kokoška je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:44 pm
Daleko smo bolji bili, imali smo sansi nismo iskoristili, ljudi presli centar i euro go. Bolje sto smo ispali, mi svakako kup ne slavimo.
Slažem se. Nikakva tragedija. Medjutim, jesmo li mi klub kolji ima xx.yyy,zzz.000 KM za neko pojacanje?
Nismo!
Gdje su nam nocas neki 17 godisnjaci ili 18 godisnjaci da se dokazuju? Jbt u Barceloni u Ligi prvaka zaigra neki tinejdzer, a mi u Kup BiH idemo sa 30+.
To je naš poraz, nije poraz ispadanje iz Kup BiH.
Mi smo se kao klub sveli na polovnjake, i svo smeće managera. To je poraz.
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:55 pm

kokoška je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:44 pm
Daleko smo bolji bili, imali smo sansi nismo iskoristili, ljudi presli centar i euro go. Bolje sto smo ispali, mi svakako kup ne slavimo.
Dupli
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u čet sep 28, 2023 9:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:56 pm

DAN POBJEDE = DAN GAŠENJA

NIKAD BOLJE BITI NEĆE

HVALA SVIM NAVIJAČIMA KOJI SU UČESTVOVALI U VRAĆANJU KAMATARA I SAMIM TIM GLEDALI UBISTVO

HVALA,DOVIDJENJA I PRIJATNO
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:58 pm

Dok je Nermin na klupi ne treba licitirati sa drugim imenima
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 9:59 pm

Ako ćemo realno, ispaštamo i zato što previše štedimo tamo gdje ne bismo smjeli - na sportskom segmentu. Racionalno trošenje podržavam, štednja zbog koje gledamo ovo što gledamo apsolutno ne.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:01 pm

SanMan je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:53 pm
Da je Pep glavom i bradom, Bašiću hvala i doviđenja. Možda je on i dobar al mi-naši igrači nevaljamo. Mora biti promjena trenera. Pa još ni jedan tim nije komlet mjenjao igrače prema treneru nego mjenjao trenera ako ne ide.
E sad koga dovesti. Koga god sa strane dovedemo max mu je po godine i poćinju muljanja i bojkoti igrača. Do nekih boljih vremena kad se finansiski stabiliziramo i profesionaliziramo u svim segmentima moramo se ponašati mahalski.
Od naših Ribar pokojni, Ivica Osim pokojni, Enver Hadžiabdić prestar, Odović pokojni, Amar Osim LOPOV, Mulalić skoro bio, ostaje Adžem pa nek uvodi juniore (ako ikog imamao) - valjda ćemo ostati u ligi
Ako ima boljih prijedloga za trenera bujrum, al nemojte samo da moramo komlet ekipu mjenjati i kupavati 22 igrača (i to skupa), pa nemamo para za hljeba
Haj Adzem hahahaaha BOZE DRAGI, nek neki live objavi prvo
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 313
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:01 pm

Ja sam od Bašićevog početka za to da mu se daju 2 godine, da napravi sistem, međutim kada vidim da nema muda da kaže ko bojkotuje, šta se dešava iza kulisa, šta je u pitanju, te njegova druženja sa Kamatarevićem, dođe mi da kažem da i zaslužuje da ga otjeraju ko pašče.
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:03 pm

IlProfessore je napisao/la:
čet sep 28, 2023 10:01 pm
Ja sam od Bašićevog početka za to da mu se daju 2 godine, da napravi sistem, međutim kada vidim da nema muda da kaže ko bojkotuje, šta se dešava iza kulisa, šta je u pitanju, te njegova druženja sa Kamatarevićem, dođe mi da kažem da i zaslužuje da ga otjeraju ko pašče.
kakva druzenja? sta covjek treba da uradi? je li svaki igrac igrao i svaki je pokazao gore od svog prethodnika?
 
Qooler
Postovi: 1440
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:13 pm

Zamolio bih predsjednika kluba, da na sl. press konferenciji, iznese podatak koliko smo igrača napravili u zadnjih 5 ili 2 godine umjesto da nam servira broj polaznika Omladinske škole.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:17 pm

volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:47 pm
fcz je napisao/la:
čet sep 28, 2023 9:26 pm
volimtezeljo je napisao/la:
čet sep 28, 2023 8:58 pm


Ne brukajte se zivota vam vise i vi i vase teorije. Ne sjecam se da si prosle godine (nakon sjajnih igara kao sto SD kaze) pisao ovo. Nego nakon svakog poraza "nije da vas nismo upozoravali".

Sta smo bolan Storme gledali? Istina gledali smo ovo vec jednom nakon smjene Edisa. Da smo goreg trenera podrzavali i davali prostor za neki napredak.

U onom nizu od 5 poraza na kraju ere Senada. Sudije su odigrale znacajnu ulogu. Ko je kriv sad? Amar, Miske?
Kad smo ovo gledali? Sjecam se na prelazima Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic. Tjerani treneri koji su ucili u Zelji da bi se doveli neke slovenske, srbijanske skole fudbala.

Da nas prvoligas dobije? Kad smo to vidjeli?
E jesmo gledali u vise navrata skupine polovnjaka, predvodjene skupinama neznalica, odrade pripreme i razgule.

A nije da vas nismo upozoravali..
A ne sjecas se, je li? E pa da te podsjetim. Isto ovo smo gledali krajem 2018., kad je brkati izrod placao igrace da naprave crni niz, JAKO slican ovom sadasnjem.
Sta ce bolan placati, Enio Zilic zavrsi na beku ili Eldar Sehic na Rb 😂 vezna linija Hajdar Arezina Curjuric, krila Jazvic Zajmovic.. to bi ova Sloboda isprasila 4,5-0. Trebao je samo pustiti Bobu da radi, dovelo bi nas do rezultata kojeg je zelio.

Amara sa fudbalske strane. Sa Veselinovixem, Zajmovicem, Pavicem, Sinisom se za titulu borio.
Nemate dokaze za to placanje i na kraju je i on gore prosao, em su ga igraci, em sudije jebale. U stvari ne njega, nego Zelji.
A u obje situacije uprava je imala uzasan odnos sa igracima (90% i sad je to razlog), sjeti se Curjurica izleta na MNT..
Niti sam te pitao ko je igrao beka niti za fudbalske kvalitete osobe ciji su ljudski kvaliteti tako niski da bi bilo bolje da se nikad nije ni rodio. Samo sam te podsjetio na crni niz iz 2018., posto si jasno rekao da se ovakvih situacija sjecas jedino na smjenama Mulalic-Kostic, Adzem-Krcmarevic.

Naravno da dokaza nema ali je svakome ko ima osnovnu moc zakljucivanja jasno kakva je kuhinja tu radila.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:26 pm

 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 28, 2023 10:28 pm

Ljudi moji, "spasioci" su potpuno devastirali klub i zasluzni su za sve ovd naše patnje, temeljito su ga srušili do temelja, zahvalimo Bogu i ovoj Upravi da smo ih preživjeli i da se nismo ugasili. Moramo podržati Upravu i trenera koji radi sa panjevima u ekipi.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija