Moderator/ica: storm_raider

 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:08 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 20, 2023 1:02 pm
Ma ne gubi niko strpljenje nego zbog zvanicnih izjava iz kluba raja se ponada pa ih doceka to sto ih doceka. Al eto ujedno i lekcija Bekricu, suti dok ne bude nista zvanicno.
Ma jok brate ja se ponadao da cemo dovesti pojacanje iz hofenhajma i PSV i da igramo odma grupnu fazu.
Nervira me ova priča čuj poletili odma, nema se para ha hu grob te **** ba dovodis mrtvog rustemovica znaci ne bi ga na termin zvao, ono kad ti fali jedan da ne propadne termin e ni tad ga ne bi zvao.
Nemojte smarati sa tom pričom kako nemamo para kad smo doveli ko kokuzi jos veci amoaha santosa i hodzica. Pa moze se reci i haracica koji je odigrao korektno.
Ovo isto da imas golfa peticu i zamijenis ga sa twingom, pa kazes suti drug nemam para dobro mi je i ovo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:17 pm

gavran je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:01 pm
Cedva je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:58 am
Stekao sam osjećaj da raja uopšte nije svjesna u kakvoj smo situaciji. Brate malo vratite film i pogledajte šta smo sve prošli kroz ovu godinu-dvije,pa i dalje. Ljudi ba,bili smo na ivici propasti. Moje mišljenje je da nismo slabiji. Poštujem mišljenje za Santosa,brzina,folovi golovi,ali 1/1 je ubistvo za nas navijače,ali hajd. Jesul' mu ispunili sve uvjete? Šta sad? Da se naguzimo svi i da kažemo hajde? Za Hodžu mi je žao,ali svi mi znamo da je momak u najboljim godinama i ide gdje mu je bolje plaćeno,bolji uslovi,liga (užasan bi bio potez da ode u Zrinju ili neki od klubova u našoj ligi,to jedino). Znaš kakvi smo mi, da nam je da pokupimo sve najbolje igrače lige, da izbacimo iz naše škole kapitalce, a da uložimo 6 maraka u sve. E neće moći! Nismo u takvoj situaciji, sad su druga vremena, i ko nije svjestan toga, slobodno neka otprati Želju i neka se ne sikira.
opa luksuznika ulozio bi 6 maraka,duplo vise od edisa
Počeo sam se kurčiti, vidiš da je ljestvica otišla na 6 KM. Zamisli šta bi se moglo sa 7 kera uraditi?😎
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:18 pm

Polako bice jos pojacanja, mozda posluzi za rotaciju nikad se ne zna.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:41 pm

A što nisu Križevca poveli? Samo s Krpićem i Haračićem u napadu otišli na pripreme. Haj za malog Alagića mogu razumjeti, tek je nekako počeo s prvim timom, al Križevac je već dugo s njima. Kobašević isto, dugo trenira s prvim timom, Drina sa repkom, mogao se povesti komotno. Drago mi je što su Musića ovaj put poveli.
I šta je bilo sa onim mladim bekom iz Budućnosti, Demirovićem, potpisasmo li ga?
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:53 pm

Samire,ne pratiš svoje riječi.

Deset puta si ponovio ako bude stariji igrač da će to biti kvalitet,e Rustemovic ti se ne uklapa u tu izjavu
Sta imam ocekivat sa njegovih 30 godina?

Ima li iko info koliko je Velez dao Mahmicu,da li smo mi mogli parirati za njega?
Ono je tip igraca sa kojim ces igrati i zaradjivati,a ne sa Rustemom...
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:04 pm

Evo da zanemarimo izjave Samira, kvalitet pojačanja… o svemu tome se da polemisati i nije svi ni bijelo ni crno.

Ali kako ne kritikovati ako ti dva najbolja igrača odu za 0 KM? Da nam prijeti da se sutra ugasimo kritikovao bih to. To nam se ne smije dešavati i ne smijemo to prihvatiti kao nešto normalno. Hajde jedan igrač i nekako, Santosa sam veći iskreno i halalio, ali dvojica realno najboljih, najperspektivnijih, pa ako hoćete i najskupljih?!?!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:15 pm

Strumf11 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:40 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:21 pm
Strumf11 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:07 pm
Pozdrav raja, registrovah se prije par dana, iako forum citam skoro 2 godine.. Nek nam je sretno svima u novoj sezoni i da nadmasimo ovu koja je iza nas. Zanima me(za ove malo upucenije), ima li naznaka jos nekih ozbiljnijih pojacanja koji bi nam se mogli pridruziti, naravno ne racunajuci ove na probi.. VTŽ🔵⚪️
Ima...
Al kada bude para...
Pa dobro, nije ih ni proslo ljeto bilo pa dovedosmo Santosa i Amoaha.. a pola godine prije toga Hodzic mladji sarnu…
Doveli na amterske ugovore i sva trojica ce otici bez ikakvih obestecenja.
Tako da....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:17 pm

Ljudi bi da se mi pred gasenje takmicimo sa 10 puta boljim ponudama zrinjskog, sarajeva, borca, a onda kad ipak igrac potpise za nas, stvorimo par stotina hiljada maraka za potpis profi ugovora i zaradimo milione na njima. Nesto je u nasoj ponudi moralo da prevagne da oni prvo potpisu za nas. To svakako nisu finansije, a ni neka ljubav prema Zelji. Potpisali su jer su vidjeli sansu za sebe da naprave nesto i idu sto prije. Da im to nismo omogucili, ne bi ni bili nasi igraci. Spustite se na zemlju i ne budite maliciozni.

Vidim kritikuje se i Rustemovic. Ne vidim razlog. Solidan igrac, pogotovo sto smo cekali i cekali Dadu i nista nismo dobili. Treba nam defanizvni veznjak za pripreme i zasad ce to biti on. Vjerujem da nije ni skup, najbitnija je stvar da se pojacanja uklope u budzet za plate. Kad jednom rijesimo porez i ostala dugovanja (bar dio), onda ce biti lakse i dovesti i platiti boljeg.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:18 pm

Moje zelje
1. San Marino
2. Slovenci ili Armenci
3. Bjelorusi (zbog dvije tekme kuci, moguce)
4. Gruzija (najlosija opcija ubjedljivo)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:19 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 2:15 pm
Strumf11 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:40 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:21 pm


Ima...
Al kada bude para...
Pa dobro, nije ih ni proslo ljeto bilo pa dovedosmo Santosa i Amoaha.. a pola godine prije toga Hodzic mladji sarnu…
Doveli na amterske ugovore i sva trojica ce otici bez ikakvih obestecenja.
Tako da....
Nije Amoah na amaterskom.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:33 pm

Imal gdje live?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:34 pm

Mislim da je Bašić radio sa Rustemovićem u Tuzli, možda je i to jedan od razloga njegovog dovođenja.
S druge strane, nije mi jasno ovo za Bilala, momak ni u Slogi nije mogao igrati. Nije ni u21 pa da eto to bude razlog, ne znam fakat.. Možda ga nisu ni potpisali, nije objavljeno, možda ga vode na pripreme čisto da popuni mjesto, haj ga više znaj. :r
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:36 pm

Tryg je napisao/la:Imal gdje live?


Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.uefa.com/uefaeuropaconferen ... 8/?iv=true


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:36 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 2:34 pm
Mislim da je Bašić radio sa Rustemovićem u Tuzli, možda je i to jedan od razloga njegovog dovođenja.
S druge strane, nije mi jasno ovo za Bilala, momak ni u Slogi nije mogao igrati. Nije ni u21 pa da eto to bude razlog, ne znam fakat.. Možda ga nisu ni potpisali, nije objavljeno, možda ga vode na pripreme čisto da popuni mjesto, haj ga više znaj. :r
Ili ce ga jednostavno pomjerit na stopera :D
Željezničar ante portas !
 
milanribar
Postovi: 708
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:44 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
uto jun 20, 2023 1:53 pm
Samire,ne pratiš svoje riječi.

Deset puta si ponovio ako bude stariji igrač da će to biti kvalitet,e Rustemovic ti se ne uklapa u tu izjavu
Sta imam ocekivat sa njegovih 30 godina?

Ima li iko info koliko je Velez dao Mahmicu,da li smo mi mogli parirati za njega?
Ono je tip igraca sa kojim ces igrati i zaradjivati,a ne sa Rustemom...
Ne znam može li se reći da nije kvalitet, osvojio je našu ligu, igrao u Zrinjskom standardno, igrao vani u Turskoj, Armeniji, Srbiji, ima iskustva, nije sjedio na klupama. Može se reći provjeren igrač za našu ligu a nije puno skup.

Kad iznenada ostaneš bez bitnog igrača moraš brzo reagovat a očigledno je da se očekivalo da Hodžić ostane i takva su obećanja bila s njegove strane. Mislim da je velika greška vjerovati na riječ igračima, osim ako nisu naši i ako nisu vezani za klub kao Cocalić, Kosorić i slično.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 2:49 pm

kvalitet je napisao/la:
uto jun 20, 2023 2:04 pm
Evo da zanemarimo izjave Samira, kvalitet pojačanja… o svemu tome se da polemisati i nije svi ni bijelo ni crno.

Ali kako ne kritikovati ako ti dva najbolja igrača odu za 0 KM? Da nam prijeti da se sutra ugasimo kritikovao bih to. To nam se ne smije dešavati i ne smijemo to prihvatiti kao nešto normalno. Hajde jedan igrač i nekako, Santosa sam veći iskreno i halalio, ali dvojica realno najboljih, najperspektivnijih, pa ako hoćete i najskupljih?!?!
a iskreno o kojim ti ciframa pričas da bi smo zaradili? evo Santosu istekao ugovor 01.06. i sto nije potpisao za nekog, već šeta po Zagrebu
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 667
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 3:04 pm

Sheldon je napisao/la:
uto jun 20, 2023 2:17 pm
Ljudi bi da se mi pred gasenje takmicimo sa 10 puta boljim ponudama zrinjskog, sarajeva, borca, a onda kad ipak igrac potpise za nas, stvorimo par stotina hiljada maraka za potpis profi ugovora i zaradimo milione na njima. Nesto je u nasoj ponudi moralo da prevagne da oni prvo potpisu za nas. To svakako nisu finansije, a ni neka ljubav prema Zelji. Potpisali su jer su vidjeli sansu za sebe da naprave nesto i idu sto prije. Da im to nismo omogucili, ne bi ni bili nasi igraci. Spustite se na zemlju i ne budite maliciozni.

Vidim kritikuje se i Rustemovic. Ne vidim razlog. Solidan igrac, pogotovo sto smo cekali i cekali Dadu i nista nismo dobili. Treba nam defanizvni veznjak za pripreme i zasad ce to biti on. Vjerujem da nije ni skup, najbitnija je stvar da se pojacanja uklope u budzet za plate. Kad jednom rijesimo porez i ostala dugovanja (bar dio), onda ce biti lakse i dovesti i platiti boljeg.
Jarane Rustemović ima 30 godina i milja plate je za njega puno još i pitar čovjek se ne uklapa u taj novi Željezničar nikako. Očito je doveden nabrzinu jer su nam Mendžeri slagali. Bolje da su nekog zadnjeg veznog iz prve lige doveli. Nadam se da će se Bilal pokazati a ovom potaru se na polusezoni zahvaliti.
Zasrali su jer su menadžerskim govnima vjerovali nek im to bude škola. Dženis je za ovu ublehu igračina.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 3:10 pm

Dinamo Minsk..
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 3:10 pm

Dinamo Minsk. Gavrane jel ti ovo druga utakmica protiv ovog protivnika :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 3:10 pm

Ublehe prevarantske, nastimano, mrs
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija