Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm
Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Ma nisu raspadnuti, samo im trener mora prilagoditi taktiku :zid:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:11 pm

Evo Bekrije u Konjicu gleda Igman - Sloboda. Možda prati potencijalno pojačanje. :D
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:19 pm

Evo i Sarajeva.

Usrali smo sve.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:19 pm

Kakve smo luzercine i pickice to je strasno

IGRAJTE PICKE
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:23 pm

Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:37 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:23 pm
Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Dobij Veleza i Sirokog i sve ce biti ok. Sezona nije ni blizu izgubljena.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:39 pm

salle86 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 4:52 pm
Veteran1965 je napisao/la:
pet apr 14, 2023 10:07 pm
Al do kada ćemo više slušati priču da smo mi nekoga imali...i ti koje smo imali su popušili 3-0 u 85 minuti. Protiv tog istog Zrinjskog, da smo to dobili uloge njih i nas bi bile zamjenjene. Yebo ba više i tu priču. Hajmo malo probati gledati naprijed, šta mi kao klub, i kao navijači možemo napraviti da se pomaknemo iz ove situacije? Na primjer da ne plačemo jer je tekma u srijedu u 18.30 pa je najveći problem kako iftariti. Na primjer da se organizujemo i napunimo Grbavicu u srijedu? Da podržimo klub, trenera i ekipu u veoma važnom momentu? Da im jasno damo do znanja ko je i šta je Željo, po ko zna koji put. Da im pokažemo i šta mislimo o njima, ili bar onima koji zadnji atom snage ostavljaju na terenu.
Majstori smo patetike šbb-kbb. To isto kada bi sada počeli veličati sve ljude u Željinoj novijoj istoriji koji su nešto napravili, i ostavili generacijama na sjećanje. Ali ne, svi slavimo Zubandan, a vrijeđamo i pljujemo onoga po kome je dobio ime uopšte. Dok tako razmišljamo, mi navijači, klub neće i ne može naprijed. Kada se okupimo, i svi zajendno podržimo sve aktivnosti i gledanje unaprijed, onda možemo očekivati nešto. Ovako samo neka destrukcija, plač, crnjaci koji ne vode nigdje.
Ja mislim da nema kluba na svijetu da su navijači strpljiviji, da guraju a da im klub prodaje muda pod bubrege "mi smo Željini, Željo je naš" ali samo dok jedna strana treba gurati. A kad druga treba da misli na svoje navijače, e onda se nekako vazda "poklopi da ne može drugačije"
Ali omjer primanja/kvalitete života/uslova... I pored svega mi smo tu godinama drzimo, gradimo, pomazemo vise nego bilo ko... I kazes nesto stidljivo, jer eto ako može može, opet problem...
Ja/Mi navijači smo dali koliko smo mogli da se klub pomakne/spasi/riješi krize...Ali to tek pije vode kad neko to zna koordinisati/usmjeriti, volju/lovu/energiju u pravom smjeru i podici sve na drugi nivo.

U toj situaciji, kad se to desilo, zlonamjernici otjerase te iste jer su bili preposteni za njihov standard... I jebiga. Krpi, suti, necemo naprijed, opet sivi dani, valjda neko/nesto se desi/dođe... Na hajr.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:39 pm

svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:37 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:23 pm
Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Dobij Veleza i Sirokog i sve ce biti ok. Sezona nije ni blizu izgubljena.
Moramo ih podrzati, barem 3-4k u srijedu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:41 pm

svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:37 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:23 pm
Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Dobij Veleza i Sirokog i sve ce biti ok. Sezona nije ni blizu izgubljena.
Brate mi boda nismo uzeli protiv Tuzle, Leotara i Igmana i sada da ocekujemo da moze ovo izaci na dobro, daj boze.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:45 pm

Neko stvarno misli da sezona nije gotova s ovim debilima u ekipi. Pa ovi majmuni ne znaju osnovne fudbalske kretnje. O nekim kompleksnijim stvarima da ne govorimo. Daj Boze da mi odemo u evropu, ali sanse su 0.01 posto. Pogotovo jer se pitari vracaju od sljedeceg kola na Kosevo pa ni oni vise nece tako lahko gubit bodove kuci ko do sad
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:45 pm

Sa sponzorom nekim odraditi opet bar voda/sok i banana da bude na poluvremenu za postace ko i prosle godine.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:47 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:41 pm
svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:37 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:23 pm
Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Dobij Veleza i Sirokog i sve ce biti ok. Sezona nije ni blizu izgubljena.
Brate mi boda nismo uzeli protiv Tuzle, Leotara i Igmana i sada da ocekujemo da moze ovo izaci na dobro, daj boze.
Dat im podrsku kao i uvijek. Novi trener je tu. Moglo bi biti dobro. Valjda ne mozemo toliko zaredati losih igara.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:41 pm
svraka je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:37 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:23 pm
Mi smo sebi ugradili luzerski mentalitet, nemamo mi muda vise. Nakon sljedeceg kola 6. mjesto.

Sezona za zaborav
Dobij Veleza i Sirokog i sve ce biti ok. Sezona nije ni blizu izgubljena.
Brate mi boda nismo uzeli protiv Tuzle, Leotara i Igmana i sada da ocekujemo da moze ovo izaci na dobro, daj boze.
Baš to.
Teško ćemo mi ovo iščupati.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:53 pm

kokoška je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:24 pm
Valter je napisao/la:
sub apr 15, 2023 8:43 am
Na žalost i u srijedu Bender mora biti opcija na golu. Previše je riskantno u utakmicu koja ti umnogome definiše ovu sezonu gurati mladog Karića na gol. Šta treba momak da napravi neku grešku u tako važnoj utakmici odmah bi izgorio. Nije nemoguče da dođe i do penala pa moraš pokušati odigrati sa ovim iskusnijim. Jedino kada bih u ovakvu utakmicu gurnuo debitanta je da on pokazuje zapaženo samopouzdanje i naravno znaje za poziciju koju igra. Znajuči kakve sve igrače psihološki nepripremljene izbacujemo u zadnje vrijeme iz našeg pogona daj Bože da on može biti iznad.
U katastrofalnoj formi a svakako je limitiran golman, za prvi go protiv Zrinjskog 100% kriv, dopustio da mu lopta padne na peterac, za drugi go ni tamo ni vamo. Linijski golman koji stvara nesigurnost u odbrani kod svakog prekida ili centarsuta, bolje ubaciti i tog Karića nego ovako nastaviti, previse naivnih golova smo primili upravo zbog njegove nesigurnosti.
Ako je namjera da se Cocalić amnestira onda se može i pričati da je za prvi gol Bender 100-postoni krivac. Dakle krivac za prvi gol 20% Jašarević koji je kod ubačaja daleko stajao od igrača a Cocalić 80% krivac, što sve neumanjuje konstataciju da je Bender kao uostalom i svi igrači u lošoj formi a inače i nije neki golman.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Blueee1921
Postovi: 241
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 5:56 pm

Nama je za Evropu bilo dovoljno ovo sto je Sarajevo uradilo danas, i Sloboda u Konjicu, i da imas meč loptu na Grbavici protiv Sirokog da osiguraš 4 mjesto, ali jbg kad je nama puno da uzmemo bar 4 boda iz tri tekme (Leotar, Tuzla, Igman)
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:07 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub apr 15, 2023 5:45 pm
Neko stvarno misli da sezona nije gotova s ovim debilima u ekipi. Pa ovi majmuni ne znaju osnovne fudbalske kretnje. O nekim kompleksnijim stvarima da ne govorimo. Daj Boze da mi odemo u evropu, ali sanse su 0.01 posto. Pogotovo jer se pitari vracaju od sljedeceg kola na Kosevo pa ni oni vise nece tako lahko gubit bodove kuci ko do sad
Znaju ali neće. Ili ti ga ne mogu, isti klinac.
Nisu oni preko noći zaboravili igrati, ali kad se noge svežu kad se nema kuveta, kad misliš da možeš sačekati loptu da dođe tebi umjesto da ti ideš na nju, pa sve nešto iz mjesta umjesto da trčiš, guraš naprijed ti dodaješ prvom do sebe a protivnik se postavi pa umjesto na foru moraš svaki napad igrati na postavljenu odbranu...vidjeli smo da tako jedva protiv drugoligaša može, i tu smo visili na konopcima.
Nogomet je igra brzine, kretnje, kondicije.
Nije džabe pokojni Ivica rekao ko može da trči može i da igra, a mi ne trčimo nikako a igrali bi...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:13 pm

Bojim se da ostaje samo jedna opcija za Europu i to kroz osvajanje kupa. Koliko je to realno teško da smo optimistični, ali kroz ligu su šanse minimalne sa ovako zapuštenom ekipom. Možda se posreči kroz kup na neku foru i da neko pojedinac ima svoj veče.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:19 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:42 pm
Majkel je napisao/la:
sub apr 15, 2023 2:30 pm
Znate li koliko smo dali golova u zadnje četiri utakmice?
Atomski napad, Ara i Krpa.

Raspadnuti oba
Neka ih ba.Kad se ovdje pise da nam polovnjaci ne trebaju, ide "drvlje i kamenje" na one koji kazu pravu istinu. I tako ce opet biti cim se neko polovno "ime" ne pojavi i dovede u vezu s nama.

Ista situacija je meni npr. sa Stilicem ove sezone.Kapu skinuti za sezonu kad se vratio iz inostranstva, ali sve poslije toga je upitno. I mnogi ce to zamaskirati njegovim asistencijama i golovima (sto samo govori kakav jad od igraca su ostali u ekipi), ali je cinjenica da taj lik NE TRCI i NE RADI dovoljno za neku ozbiljnu pricu na terenu. Ona prica, "igrac poteza" je davno zavrsena u ozbiljnom fudbalu.Helem nejse, da ne duljim, to nam je najmanji problem, ali meni smeta kad se ni to ne primjecuje, a zeli se napredak.Ne ide.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
teatrale36
Postovi: 1155
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:25 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub apr 15, 2023 3:12 pm
neroazzuro je napisao/la:
sub apr 15, 2023 6:10 am
Veteran1965 je napisao/la:
pet apr 14, 2023 10:07 pm
Al do kada ćemo više slušati priču da smo mi nekoga imali...i ti koje smo imali su popušili 3-0 u 85 minuti. Protiv tog istog Zrinjskog, da smo to dobili uloge njih i nas bi bile zamjenjene. Yebo ba više i tu priču. Hajmo malo probati gledati naprijed, šta mi kao klub, i kao navijači možemo napraviti da se pomaknemo iz ove situacije? Na primjer da ne plačemo jer je tekma u srijedu u 18.30 pa je najveći problem kako iftariti. Na primjer da se organizujemo i napunimo Grbavicu u srijedu? Da podržimo klub, trenera i ekipu u veoma važnom momentu? Da im jasno damo do znanja ko je i šta je Željo, po ko zna koji put. Da im pokažemo i šta mislimo o njima, ili bar onima koji zadnji atom snage ostavljaju na terenu.
Rodila te majka kako nam samo zrelo kontinuirano otvaraš oči...
Pa što ne reče da si ih u tih 85 minuta dole nadigrao (da ne kažem razvalio igrom) i samo zbog neiskustva trenera izgubio 2 boda??? Suština je bolan da si bio u rangu ili bolji od tog zrinjskog zahvaljujući nečijem vođstvu i viziji kluba. Zrinjskom koji je i tad imao politiku i savez iza sebe. TAJ NEKO JE SENAD MISIMOVIĆ, i džaba to godinama pokušavaš minimizirati. Evo da ti ( i božidaru i mulalicu i onom zfc i teatraleu i sl. istomišljenicima) ponovim, nećeš više naći onakvog predsjednika da radi džaba. Nećeš. Tj. nećemo, sve dok smo U.G.
Ovu patetiku iz nastavka posta tipa zbijmo redove, dajmo podršku, napravimo huk s tribina ne bih puno komentarisao. Dajemo evo petu godinu i šta imamo?
Đe su ti silni željovci s vizijom??? Ako ih i ima zadeverani su svojim firmama i poslovima i njihovo vrijeme je jako skupo. Posebno imajući iskustvo koje s nama kao navijačima imaju s kraja 2018. kad smo pokazali kako cijenimo nečiji trud ponašajući se kao obična marva, razularena masa. Đe je sad ona hoćemo titulu, kup ne slavimo i sl.?
Možda da opet zovemo babuku kojeg "traži Dinamo"?
momak ti si ovdje zaluto Boga mi. Tog "neiskusnog" trenera je neko doveo, vjerovatno taj tvoj "caps lock". I da smo načisto meni onakav predsjednik ne treba. Amater u sportu, ništa više nego solidan u biznisu. Da ne razvodnjavam dodatno već razvodnjenu priču. Moj stav svi znaju, a to "babuka" i slično možeš njemu dole pričati. Bolesno branite lika, analizirate (što se vidi u postu iznad) šta ko od nas piše, evidentirate nas, i valjda pišete neke minuse, šta li.
Godina ti nemaš ni blizu koliko ja na Željine utakmice idem, koliko sam ih pogledao, i nemoj mi ti govoriti šta ja treba da mislim, kažem napišem. Sve što ti se ne sviđa ganola preskočiš, a ove nake upitnike i "našpanovane obrve" nekom drugom ostavi.
I naravno bićemo udruženje građana dok neko ozbiljan finansijski, logistički i organizaciono ne pronađe interes da investira u Želju. Caps lock to sigurno nije, da jaran svaki dan s jnim po jedan intervju radi...
Svaka čast, sve si napisao kako treba i kako bih i ja. Dosta mi je ove muke oko Želje i još ne smiješ ništa napisati da se ne slažeš s pojedinim koji dižu Misketa u nebesa. Počeli pratiti Želju 2015 g i misle da sve znaju.
 
Gagi tm 87
Postovi: 115
Pridružen/a: čet dec 29, 2022 8:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 15, 2023 6:31 pm

Kazu na onom tamo forumu na temi zrinjskog santoc ce najvjeroatnije kod njih a mozda i hodzic,ostadosmo bez para za njih a najvjerovatnije i bez evrope,aferim to samo mi mozemo,valja i to znati...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 23 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija