Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:16 pm

svraka je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:00 pm
salle86 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 4:59 pm
TheBlue je napisao/la:
čet mar 16, 2023 4:56 pm
Stila je doktor ove lige uvijek bio...
Spasio mu je guzove...
I Ara je doktor bgm, kombinuje sa stilom strasno...
On ovako kad odigra kao što je danas onda se može glupirati.
Ali danas je opet sa druge strane bio ništa više nego stabilan drugoligaš, ako je to mjerodavna tačka onda jbg
Kakvo crno glupiranje. Gledas li ti sve utakmice od kada je dosao? Uzivaj dok je tu.
Preskočio si haman terapiju, vrati se na početak.
Ne mislim na glupiranje na terenu jer se nije ni naigrao nešto, već općenito
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:17 pm

Malo o golmanima. Poznato je da se njih mora "istrpiti" da bi na kraju dobio ono što tražiš i što zadovoljava kvalitet, i što daje sigurnost i samopouzdanje cijeloj odbrani i ekipi. Mi na žalost imamo dva prosječna golmana, kakva je i većina u ligi. Mali Muftić (ko prati treninge, ali i zagrijavanja) je najjači "na lopti" dakle na degažiranju i izbijanju lopte u igru, i fakat je pravi peh da mu se ovakva greška danas desi. Definitivno dekoncetracija i loša glava na ulasku u utakmicu. Sreća pa nas to danas nije koštalo. Ne znam šta bi napravili da kiksa kao neki golmani u drugim ekipama. Kakvi smo razapeli bi ga. Po meni i dalje je ispred Bendera, mada se na ljeto najveći **** treba staviti na kvalitetnog golmana. Mali junior nije rješenje treba nam neko da odmah stane na gol, i donese tu najbitniju stavku, sigurnost i samopouzdanje odbrambene linije.
Bender treba otići, a Muftić može biti treći golman.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:18 pm

salle86 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:16 pm
svraka je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:00 pm
salle86 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 4:59 pm


On ovako kad odigra kao što je danas onda se može glupirati.
Ali danas je opet sa druge strane bio ništa više nego stabilan drugoligaš, ako je to mjerodavna tačka onda jbg
Kakvo crno glupiranje. Gledas li ti sve utakmice od kada je dosao? Uzivaj dok je tu.
Preskočio si haman terapiju, vrati se na početak.
Ne mislim na glupiranje na terenu jer se nije ni naigrao nešto, već općenito
Jel ti mislis za Stilica?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:20 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:06 pm
Ma svi se slažemo da nam je i trener, ali i kompletan (ne)stručni štab više nego limitiran, i tu nema dileme, međutim...
Imamo u 85 minuti kontru 4 na dva. Mekić vodi napad, na 20 smo metara od gola, Štila desno, Ara u sredini, Santos lijevo, i onda jedan od najiskusnijih veznjaka odigra loptu na Štilu koju bi malo dijete bolje odigralo. Malo mi i precjenjujemo neke od naših igrača, i do njih je donekle. Da li igraču sa 200 utakmica u PL treba neko crtati šta napraviti u kontri 4 na 2? Svašta ovdje ima "udrobljeno". Definitivno nam je, uz sve probleme sa strukom, ekipa disbalansirana. Ja lično godinu dana pričam da smo najtanji na golmanskoj poziciji, da nemamo nikakvu konkurenciju na nekim pozicijama, a da na nekim imamo i viška (ne)kvaliteta. Zato stvari guramo na mišiće, bez kvalitetne igre, ideje kombinatorike. Danas sam nakon mnogo vremena vidio neku ideju u kombinacijama Štile i Are...možda nam to u nastavku sezone donese nešto lijepog i za oko, uz kvalitetniju igru i rezultate.
Ukratko, ne dižemo mi naše igrače u nebesa i porediti ih sa "ozbiljnim" igračima iz top-10 liga.
Već kad se uspoređuju sa ovim protiv kojih igraju, pojedinačno bar njih 7-8 mogu rame uz rame sa najboljim u ligi
I ne igraju protiv Cityja PSGa već Zvijezde danas, Posušja, Leotara ranije

@svraka
Ma jok brate, aru
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:24 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:11 pm
Meni je ovo i donekle OK s obzirom na odvijanje stvari.

Realno mi nismo rutinirana ekipa. Nikog ne možemo dobiti rutinski.
Onda dobiješ gol u prvoj minuti preko golmanove greške. Vjerovatno tu dođe do nekih loših reakcija u glavi.
Vidjelo se da smo bolji, da prolazak ne bi trebao doći u pitanje.

Idemo dalje. Po kup
A tebra sta je okej donekle? Ja ne znam... Oci krvare, da nije bilo ovog Hodžića kolika god budala s jednom nogom bolji od 97% igraca u ligi i Stile koji se zajebaje pa opet najjaci u ligi, mi bi zavrsili put u kupu danas... I kaze donekle oke, oke je sto svi aritmiju cemo podobijati radi nesposobnog čovjeka
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:25 pm

@salle izvini do mene je. Ali opet treba uzivati i u potezima Are. Oni i Stila mogu vratiti publiku na stadion.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Lopta
Postovi: 238
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:26 pm

Kada je zrijeb za polufinale zna li se
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:27 pm

salle86 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:20 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:06 pm
Ma svi se slažemo da nam je i trener, ali i kompletan (ne)stručni štab više nego limitiran, i tu nema dileme, međutim...
Imamo u 85 minuti kontru 4 na dva. Mekić vodi napad, na 20 smo metara od gola, Štila desno, Ara u sredini, Santos lijevo, i onda jedan od najiskusnijih veznjaka odigra loptu na Štilu koju bi malo dijete bolje odigralo. Malo mi i precjenjujemo neke od naših igrača, i do njih je donekle. Da li igraču sa 200 utakmica u PL treba neko crtati šta napraviti u kontri 4 na 2? Svašta ovdje ima "udrobljeno". Definitivno nam je, uz sve probleme sa strukom, ekipa disbalansirana. Ja lično godinu dana pričam da smo najtanji na golmanskoj poziciji, da nemamo nikakvu konkurenciju na nekim pozicijama, a da na nekim imamo i viška (ne)kvaliteta. Zato stvari guramo na mišiće, bez kvalitetne igre, ideje kombinatorike. Danas sam nakon mnogo vremena vidio neku ideju u kombinacijama Štile i Are...možda nam to u nastavku sezone donese nešto lijepog i za oko, uz kvalitetniju igru i rezultate.
Ukratko, ne dižemo mi naše igrače u nebesa i porediti ih sa "ozbiljnim" igračima iz top-10 liga.
Već kad se uspoređuju sa ovim protiv kojih igraju, pojedinačno bar njih 7-8 mogu rame uz rame sa najboljim u ligi
I ne igraju protiv Cityja PSGa već Zvijezde danas, Posušja, Leotara ranije

@svraka
Ma jok brate, aru
Precjenjujemo mi naše igrače i te kako. Ima tu mnogo limita, ako ima znanja, ima viška godina, fali fizike, nekim fali kvaliteta, na nekim pozicijama nema nikakve konkurencije. Veliki izazov će biti mjesec nakon pauze kada imamo 8 utakmica. Sa ovim igračkim kadrom teško bi to iznio i mnogo jači trener od Edisa. Vidjećemo...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:27 pm

Nema vise polemike kako su Aco i Muftic sacuvali gol 3 puta? Na stranu sve, Muftic je golman koji ce nakon dvije dobre morati zeznuti stvari. Acu ne treba ni komentarisati i njegovo postavljanje amatersko. Prvo poluvrijeme smo i dobro izgledali nakon gola, ali ako moramo strahovati protiv Zvijezde onda ne znam.. Hodzic i Stilic dva doktora ove igre. Mulalic ne zasluzuje da vodi ovu ekipu valjda je to svima jasno postalo, bez obzira na to sto imamo fine rezultate u nastavku.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:36 pm

svraka je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:25 pm
@salle izvini do mene je. Ali opet treba uzivati i u potezima Are. Oni i Stila mogu vratiti publiku na stadion.
Sto ste fini nesto. Ja tamam pomislio neka marisana na pomolu, kad...

:kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:38 pm

Ruku na srce, realan rezultat ovog dvomeca je nekih 7/8:1 za nas. Zabili su golove na nase poklone, a mi smo se fino isfulali.

Ono sto raduje je da je Benjo pokazao da se moze racunati ozbiljno na njega, Ara se polako ali sigurno doziva, Meka se vratio. Jasarevic dize nivo igara.
Losa vijest je da nemamo golmana, kao sto rece @Veteran a i ja solidan vremenski period trubim o tome.

Edis zasad dobar, smanjio ligaski zaostatak za Europom, prosao u polufinale kupa. Sad ide bolje vrijeme, vecina terena je u top stanju, pa da vidimo kakvog smo kova.
 
Avatar
Cedva
Postovi: 102
Pridružen/a: uto nov 08, 2022 12:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:39 pm

Važan je prolaz,i na stranu sve,Zvijezda je kvalitetan tim. Npr. Sloga je igrala kup s rezervom,i zato ih je Velež natamburao. Ostale neću komentarisati. Danas je mene Šeha oduševio,plus je dobar bio i protiv Sloge,tako da bih njega forsirao prije Jašara i Galić. Leđera bih stavio prije Krpe, ako ste pratili pri izlasku protiv Sloge se durio nešto, kao nešto protestuje,neće da pruži ruku... Brate,ok si sportaš,radi i trudi se. Vidi se kvalitet Are,onu golman što danas izvadi,ja mu skidam kapu. Beganović na ovoj poziciji igra k'o sat,ganja,udara,skače,i zna poslati top pas. Odbrana nam je tanka,golmani,i nažalost Drljo. Poslije Leotara, momka na terenu nema. Nekako i Slogu uzeti na Grbavici i lokum.
"KAD DOĐU TEŠKI DANI
I KADA TI LOŠE KRENE
DIGNI POGLED KA TRIBINI
UGLEDAĆEŠ SAMO MENE..."
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:40 pm

storm_raider je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:36 pm
svraka je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:25 pm
@salle izvini do mene je. Ali opet treba uzivati i u potezima Are. Oni i Stila mogu vratiti publiku na stadion.
Sto ste fini nesto. Ja tamam pomislio neka marisana na pomolu, kad...

:kafa:
Ljudi smo, nismo pitari :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:45 pm

Muftic i Kosoric moraju ali MORAJU na klupu!


Ali kakva je Ara elegancija za Krpica koji samo manekenise otkako se vratio
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 5:59 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:06 pm
Ma svi se slažemo da nam je i trener, ali i kompletan (ne)stručni štab više nego limitiran, i tu nema dileme, međutim...
Imamo u 85 minuti kontru 4 na dva. Mekić vodi napad, na 20 smo metara od gola, Štila desno, Ara u sredini, Santos lijevo, i onda jedan od najiskusnijih veznjaka odigra loptu na Štilu koju bi malo dijete bolje odigralo. Malo mi i precjenjujemo neke od naših igrača, i do njih je donekle. Da li igraču sa 200 utakmica u PL treba neko crtati šta napraviti u kontri 4 na 2? Svašta ovdje ima "udrobljeno". Definitivno nam je, uz sve probleme sa strukom, ekipa disbalansirana. Ja lično godinu dana pričam da smo najtanji na golmanskoj poziciji, da nemamo nikakvu konkurenciju na nekim pozicijama, a da na nekim imamo i viška (ne)kvaliteta. Zato stvari guramo na mišiće, bez kvalitetne igre, ideje kombinatorike. Danas sam nakon mnogo vremena vidio neku ideju u kombinacijama Štile i Are...možda nam to u nastavku sezone donese nešto lijepog i za oko, uz kvalitetniju igru i rezultate.
Jel stvarno nisi vidio kako mu je odskočila lopta o grbu u momentu kad je upućivao pas ka Štili? Ako imaš opciju da vratiš utakmicu, pogledaj opet ovu kontru i vidjet ćeš da sam u pravu.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 6:20 pm

blueboy je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:59 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:06 pm
Ma svi se slažemo da nam je i trener, ali i kompletan (ne)stručni štab više nego limitiran, i tu nema dileme, međutim...
Imamo u 85 minuti kontru 4 na dva. Mekić vodi napad, na 20 smo metara od gola, Štila desno, Ara u sredini, Santos lijevo, i onda jedan od najiskusnijih veznjaka odigra loptu na Štilu koju bi malo dijete bolje odigralo. Malo mi i precjenjujemo neke od naših igrača, i do njih je donekle. Da li igraču sa 200 utakmica u PL treba neko crtati šta napraviti u kontri 4 na 2? Svašta ovdje ima "udrobljeno". Definitivno nam je, uz sve probleme sa strukom, ekipa disbalansirana. Ja lično godinu dana pričam da smo najtanji na golmanskoj poziciji, da nemamo nikakvu konkurenciju na nekim pozicijama, a da na nekim imamo i viška (ne)kvaliteta. Zato stvari guramo na mišiće, bez kvalitetne igre, ideje kombinatorike. Danas sam nakon mnogo vremena vidio neku ideju u kombinacijama Štile i Are...možda nam to u nastavku sezone donese nešto lijepog i za oko, uz kvalitetniju igru i rezultate.
Jel stvarno nisi vidio kako mu je odskočila lopta o grbu u momentu kad je upućivao pas ka Štili? Ako imaš opciju da vratiš utakmicu, pogledaj opet ovu kontru i vidjet ćeš da sam u pravu.
Možda je odskočila, nisam vidio, ali mislim da lopta prema Štili nije uopšte trebala biti opcija, nekim vanjskim felšom, nego je trebala ići na Santosa, prirodnim pasom unutrašnjim dijelom noge.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 6:34 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 6:20 pm
blueboy je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:59 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:06 pm
Ma svi se slažemo da nam je i trener, ali i kompletan (ne)stručni štab više nego limitiran, i tu nema dileme, međutim...
Imamo u 85 minuti kontru 4 na dva. Mekić vodi napad, na 20 smo metara od gola, Štila desno, Ara u sredini, Santos lijevo, i onda jedan od najiskusnijih veznjaka odigra loptu na Štilu koju bi malo dijete bolje odigralo. Malo mi i precjenjujemo neke od naših igrača, i do njih je donekle. Da li igraču sa 200 utakmica u PL treba neko crtati šta napraviti u kontri 4 na 2? Svašta ovdje ima "udrobljeno". Definitivno nam je, uz sve probleme sa strukom, ekipa disbalansirana. Ja lično godinu dana pričam da smo najtanji na golmanskoj poziciji, da nemamo nikakvu konkurenciju na nekim pozicijama, a da na nekim imamo i viška (ne)kvaliteta. Zato stvari guramo na mišiće, bez kvalitetne igre, ideje kombinatorike. Danas sam nakon mnogo vremena vidio neku ideju u kombinacijama Štile i Are...možda nam to u nastavku sezone donese nešto lijepog i za oko, uz kvalitetniju igru i rezultate.
Jel stvarno nisi vidio kako mu je odskočila lopta o grbu u momentu kad je upućivao pas ka Štili? Ako imaš opciju da vratiš utakmicu, pogledaj opet ovu kontru i vidjet ćeš da sam u pravu.
Možda je odskočila, nisam vidio, ali mislim da lopta prema Štili nije uopšte trebala biti opcija, nekim vanjskim felšom, nego je trebala ići na Santosa, prirodnim pasom unutrašnjim dijelom noge.
Vjerovatno je išao logikom da će Štila jednostavnije i efikasnije završiti akciju nego Santos.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 6:48 pm

Mozda je Stilicz htio hat trick namjestiti, a i ja sam primjetio da je lopta odskocila u bas tom momentu.
FCŽ
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 6:55 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:24 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet mar 16, 2023 5:11 pm
Meni je ovo i donekle OK s obzirom na odvijanje stvari.

Realno mi nismo rutinirana ekipa. Nikog ne možemo dobiti rutinski.
Onda dobiješ gol u prvoj minuti preko golmanove greške. Vjerovatno tu dođe do nekih loših reakcija u glavi.
Vidjelo se da smo bolji, da prolazak ne bi trebao doći u pitanje.

Idemo dalje. Po kup
A tebra sta je okej donekle? Ja ne znam... Oci krvare, da nije bilo ovog Hodžića kolika god budala s jednom nogom bolji od 97% igraca u ligi i Stile koji se zajebaje pa opet najjaci u ligi, mi bi zavrsili put u kupu danas... I kaze donekle oke, oke je sto svi aritmiju cemo podobijati radi nesposobnog čovjeka
A nismo jednom vidjeli da favorit primi gol na početku pa onda neka panika, protivnik naložena. I u evropskim okvirima, kod najjačih ekipa.

U vezi ove gore priče. Možda jest lopta odskočila, ali i na idealnom terenu mi ne znamo kontru trčat i odigrati. Ne bi bio drugačiji ishod i da su na Anfildu igrali.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 16, 2023 7:13 pm

Deža vu

Citiraću se za 2 mjeseca nažalost.
Ko nas je kleo, nije dangubio.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija