Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 7:42 pm


Veteran1965 je napisao/la:Edis je pod pritiskom od prvog dana. Ima određeni broj navijača koji ga uopšte ne vole, kada bi duplu krunu uzeo bilo bi primjedbi. Ima navijača koji pokušavaju realno sagledati momenat u kojem se klub nalazi, kao i trenera i ukupnu struku koja ga vodi, i imamo i one (iako su baš u manjini) koji ga kao eto gotive.
Mnogi su treneri kroz Želju prošli, ali nikada niti jedan nije uvrede (bar forumskog puka) pretrpio kao Edis. Čak ni ublehari tipa Kostića, tražilo mu se opravdanje. Ne znam zašto je to tako, ali fakat uvrede su nevjerovatne.
Interesantno je da na utakmicama nema uvreda, čak je mnogo više podrške. Ne sjećam se kada je naš trener (ali i ekipa) ispraćen zvižducima, a nije da nije bilo razloga.
Da li neko ima neki poseban interes da ga napada ne znam, da li se sprema pozicija za nekog drugog "nečijeg" trenera i to ne znam, ali u ovom momentu funkcionisanja kluba mi nemamo bolje rješenje na klupi.
Svugdje u svijetu nogometa trenera drže rezultati, i kako neko spomenu, još se aktivno borimo za izlazak u Europu i kroz ligu i kroz kup. Dok je tako Edis će biti tu, odnosno treba biti tu.
Kako sam ranije već pisao, nemam optimizma da ćemo obezbjediti konferencijsku ligu, iz mnogo razloga, pa eto onda bi trebao i Edis otići na zadovoljstvo nekih...
Za Kostica niko nije mogo sa sigurnoscu reci kakav je i koji mu je domet.
Edisa gledamo godinama kao fudbalera, a kasnije i kao trenera i sasvim sigurno vecina nas odlicno vidi koji je njegov krajnji domet. Dobar kao pocetni sok, dobar za hajc u derbi utakmicama, sve sto duze ostaje u klubu, igraci izgledaju slabije. Vec vidjeno a ponavlja se i danas.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 7:58 pm

Sheldon je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:54 pm
igla je napisao/la:
pon mar 06, 2023 4:16 pm
Da Bog da dobili 5 razlike i sve Sabljini majstorluci bili.

S druge strane, ako izgubimo derbi, ako mu ne daju nogu, protiv sam i uprave i priželjkujem odlazak.
Naravno, nista gore nego izgubiti od ekipe koja je milione ulozila u ekipu, oborila sve moguce rekorde lige po cifri za obestecenja i plate, pri tome na gostujucem terenu. A to za upravu jos gore, ali sta ces nas narod toliko pamti. Umjesto da svakom od njih dignemo spomenik sto i dalje postojimo, mi bismo ih tjerali.
Ne slažemo se, nema potrebe da nastavljamo.

Braniš upravu, braniš Edisa, pravdaš svaki potez i to je to. Edis je na početku imao podršku moju, više ne, jer je gluplji nego u prvom mandatu. Određene stvari koje je uradila uprava cijenim, znam da nije lako, ali mislim da ostavljanjem Edisa i eventualnom reakcijom smjene stručnog štaba kad izgubimo sve šanse direktno snose odgovornost za neigranje evropskih takmičenja s rosterom koji je među najjačim u državi.

Edis nije dugoročno rješenje i smatram da treba otići bez obzira na rezultat ove godine, jer ne vidim apsolutno nijedan pozitivan efekat njegovog vođenja.

Što se tiče uprave, privremena opcija do nadam se nekih boljih dana.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 8:05 pm

Slažem se s ovim da je Sarajevo djelimično rasterećeno zbog pobjede.

Mada ovaj derbi će biti specifičan, nema navijača, više liči na neku trening utakmicu. Nema tog naboja i treme kao pred publikom.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 8:39 pm

Sheldon je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:54 pm
igla je napisao/la:
pon mar 06, 2023 4:16 pm
Da Bog da dobili 5 razlike i sve Sabljini majstorluci bili.

S druge strane, ako izgubimo derbi, ako mu ne daju nogu, protiv sam i uprave i priželjkujem odlazak.
Naravno, nista gore nego izgubiti od ekipe koja je milione ulozila u ekipu, oborila sve moguce rekorde lige po cifri za obestecenja i plate, pri tome na gostujucem terenu. A to za upravu jos gore, ali sta ces nas narod toliko pamti. Umjesto da svakom od njih dignemo spomenik sto i dalje postojimo, mi bismo ih tjerali.
Čuo si pretpostavljam za termin preplaćivanje? Je li misliš da onaj neki Jelić Balta vrijedi više od 2.000 KM mjesečno, a uzima sigurno pet puta više nego npr. naš veznjak Armin Hodžić. Je li to znači da je bolji igrač? U Poljskoj su slavili kad su ga se riješili. Plate ne igraju na terenu. Kad počneš plaćati obeštećenja za igrače ima smisla da počneš očekivati da ti se uloženo u njih vrati, ali u njihovom slučaju je ovo sve isforsirano u ovom prijelaznom roku da se pokušaju smiriti navijači, jer znamo svi kako se kod nas generalno stvara euforija. Nemojte stvarati bilo kakav alibi za trenera ili igrače da je normalno izgubiti od Sarajeva jer su eto oni platili neka obeštećenja za igrače. Igramo na gostujućem terenu koliko je i njima gostujući, tako da i te izgovore objesite mačku o rep.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 8:47 pm

Veteran1965 je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:51 pm
Edis je pod pritiskom od prvog dana. Ima određeni broj navijača koji ga uopšte ne vole, kada bi duplu krunu uzeo bilo bi primjedbi. Ima navijača koji pokušavaju realno sagledati momenat u kojem se klub nalazi, kao i trenera i ukupnu struku koja ga vodi, i imamo i one (iako su baš u manjini) koji ga kao eto gotive.
Mnogi su treneri kroz Želju prošli, ali nikada niti jedan nije uvrede (bar forumskog puka) pretrpio kao Edis. Čak ni ublehari tipa Kostića, tražilo mu se opravdanje. Ne znam zašto je to tako, ali fakat uvrede su nevjerovatne.
Interesantno je da na utakmicama nema uvreda, čak je mnogo više podrške. Ne sjećam se kada je naš trener (ali i ekipa) ispraćen zvižducima, a nije da nije bilo razloga.
Da li neko ima neki poseban interes da ga napada ne znam, da li se sprema pozicija za nekog drugog "nečijeg" trenera i to ne znam, ali u ovom momentu funkcionisanja kluba mi nemamo bolje rješenje na klupi.
Svugdje u svijetu nogometa trenera drže rezultati, i kako neko spomenu, još se aktivno borimo za izlazak u Europu i kroz ligu i kroz kup. Dok je tako Edis će biti tu, odnosno treba biti tu.
Kako sam ranije već pisao, nemam optimizma da ćemo obezbjediti konferencijsku ligu, iz mnogo razloga, pa eto onda bi trebao i Edis otići na zadovoljstvo nekih...
Kostić je bio kratko tu, Mulalić je već tu malo duže. Ta podrška koja ti sad izgleda tako, za sedam dana može preći u pljuvanje i tjeranje, to znaš i sam. Jedan izgubljeni derbi i neuspjeh u kupu, ne vjerujem da će biti 2% ljudi na stadionu koji će mu i dalje davati podršku i skandirati mu. Ja iskreno ne vjerujem da imamo neku šansu u kupu i ako prođemo Zvijezdu, ali eto vidjet ćemo. A protiv Sloge u Modriči već imam preslikanu sliku u glavi utakmice s Igmanom u Konjicu. Iskreno se nadam da nisam u pravu ni za šta od ovoga što sam napisao.
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 8:52 pm

Sarajevo sve samo ne rasterećeno u pogledu derbija. Oni kad izgube aBd u srijedu mogu sanjati Evropu, gradski rival ti bjezi 7 bodova, potencijalno 11 bodova poslije zadnjeg kola drugog kruga. Ljudi pobjegli od svojih navijaca, samo je šteta sto nije derbi na Grbavici pred punim tribinama da vidimo kako su opušteni.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 9:03 pm

Opet 3.500KM pa majku im ***** za sta vise?
Nama tribinu zatvore ali zato Borcu opomena i novcana kazna.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:04 pm

Najjace mi je kad napises da si nezadovoljan edisom, nesto oko uprave, odma si nečiji, odma guras nekog, imas neke interese. Dabogda Edis mulalić bio nas najbolji trener u historiji, izasao u evropu, osvojio titula i titula, a uprava bila najbolja od osnivanja kluba. Moj jedni internes i ideal su FK ŽELJEZNIČAR. Dabogda se meni vratilo sve sto ja želim Želji.
To sto sam apsolutno nezadovoljan edisom i njegovim nacinom rada, odnosu prema klubu i igracima je čisto jer mi je on dao povoda za to.
Počevši od prve polusezone drugog mandata, ove posljednje pa i ove tekuće.
Previse mu stvari zamjeram i smatram da mu nije mjesto na klupi Želje, ne jer nesto lično imam protiv njega nego jer jednostavno mislim da nema znanja ni mudrosti ni taktike ni manira da vodi Željezničar.
Najiskrenije se nadam da ću se ja posipati pepelom na kraju sezone i reci izvini edise, ipak si dobar. Ali, daj Bože
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Blueee1921
Postovi: 241
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:19 pm

slika
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:20 pm

Svi se to nadamo. Ne pise niko jer mu zeli lose, samim tim zeli i Zelji lose.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 12:52 am

blueboy je napisao/la:
pon mar 06, 2023 8:39 pm
Sheldon je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:54 pm
igla je napisao/la:
pon mar 06, 2023 4:16 pm
Da Bog da dobili 5 razlike i sve Sabljini majstorluci bili.

S druge strane, ako izgubimo derbi, ako mu ne daju nogu, protiv sam i uprave i priželjkujem odlazak.
Naravno, nista gore nego izgubiti od ekipe koja je milione ulozila u ekipu, oborila sve moguce rekorde lige po cifri za obestecenja i plate, pri tome na gostujucem terenu. A to za upravu jos gore, ali sta ces nas narod toliko pamti. Umjesto da svakom od njih dignemo spomenik sto i dalje postojimo, mi bismo ih tjerali.
Čuo si pretpostavljam za termin preplaćivanje? Je li misliš da onaj neki Jelić Balta vrijedi više od 2.000 KM mjesečno, a uzima sigurno pet puta više nego npr. naš veznjak Armin Hodžić. Je li to znači da je bolji igrač? U Poljskoj su slavili kad su ga se riješili. Plate ne igraju na terenu. Kad počneš plaćati obeštećenja za igrače ima smisla da počneš očekivati da ti se uloženo u njih vrati, ali u njihovom slučaju je ovo sve isforsirano u ovom prijelaznom roku da se pokušaju smiriti navijači, jer znamo svi kako se kod nas generalno stvara euforija. Nemojte stvarati bilo kakav alibi za trenera ili igrače da je normalno izgubiti od Sarajeva jer su eto oni platili neka obeštećenja za igrače. Igramo na gostujućem terenu koliko je i njima gostujući, tako da i te izgovore objesite mačku o rep.
Ja ne stvaram alibi da je normalno izgubiti, ali zelim naglasiti da je nenormalno da se da otkaz ukoliko se izgubi. Ja nit gledam njih, nit tog baltu, a vrijeme nek bude sudija. Dvije su utakmice igrali, svaka cast pa si zakljucio ko je flop, ko je preplacen. I sto li ostala pojacanja ne spomenu… Da je rekao ako ispadnemo od zvijezde, nekog bi smisla imalo. Ako ima alternativa kvalitetna, nek mu sad uruce otkaz. Vidim ovdje prizivani Maksimovic dva penala i dva crvena i izvuce x protiv igmana kuci. Vinko se sastavit ne moze uz svu pomoc sudija. Ajmo dalje samo predlagajte, vidimo svaka vam je ko njegoseva. Simo, Karacic, Vinko, Maksimovic 😁😁😁😁
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 1:26 am

Sheldon je napisao/la:
uto mar 07, 2023 12:52 am
blueboy je napisao/la:
pon mar 06, 2023 8:39 pm
Sheldon je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:54 pm


Naravno, nista gore nego izgubiti od ekipe koja je milione ulozila u ekipu, oborila sve moguce rekorde lige po cifri za obestecenja i plate, pri tome na gostujucem terenu. A to za upravu jos gore, ali sta ces nas narod toliko pamti. Umjesto da svakom od njih dignemo spomenik sto i dalje postojimo, mi bismo ih tjerali.
Čuo si pretpostavljam za termin preplaćivanje? Je li misliš da onaj neki Jelić Balta vrijedi više od 2.000 KM mjesečno, a uzima sigurno pet puta više nego npr. naš veznjak Armin Hodžić. Je li to znači da je bolji igrač? U Poljskoj su slavili kad su ga se riješili. Plate ne igraju na terenu. Kad počneš plaćati obeštećenja za igrače ima smisla da počneš očekivati da ti se uloženo u njih vrati, ali u njihovom slučaju je ovo sve isforsirano u ovom prijelaznom roku da se pokušaju smiriti navijači, jer znamo svi kako se kod nas generalno stvara euforija. Nemojte stvarati bilo kakav alibi za trenera ili igrače da je normalno izgubiti od Sarajeva jer su eto oni platili neka obeštećenja za igrače. Igramo na gostujućem terenu koliko je i njima gostujući, tako da i te izgovore objesite mačku o rep.
Ja ne stvaram alibi da je normalno izgubiti, ali zelim naglasiti da je nenormalno da se da otkaz ukoliko se izgubi. Ja nit gledam njih, nit tog baltu, a vrijeme nek bude sudija. Dvije su utakmice igrali, svaka cast pa si zakljucio ko je flop, ko je preplacen. I sto li ostala pojacanja ne spomenu… Da je rekao ako ispadnemo od zvijezde, nekog bi smisla imalo. Ako ima alternativa kvalitetna, nek mu sad uruce otkaz. Vidim ovdje prizivani Maksimovic dva penala i dva crvena i izvuce x protiv igmana kuci. Vinko se sastavit ne moze uz svu pomoc sudija. Ajmo dalje samo predlagajte, vidimo svaka vam je ko njegoseva. Simo, Karacic, Vinko, Maksimovic 😁😁😁😁
Samo moderne trenere traziti.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 6:00 am

Sheldon je napisao/la:
uto mar 07, 2023 12:52 am
blueboy je napisao/la:
pon mar 06, 2023 8:39 pm
Sheldon je napisao/la:
pon mar 06, 2023 6:54 pm


Naravno, nista gore nego izgubiti od ekipe koja je milione ulozila u ekipu, oborila sve moguce rekorde lige po cifri za obestecenja i plate, pri tome na gostujucem terenu. A to za upravu jos gore, ali sta ces nas narod toliko pamti. Umjesto da svakom od njih dignemo spomenik sto i dalje postojimo, mi bismo ih tjerali.
Čuo si pretpostavljam za termin preplaćivanje? Je li misliš da onaj neki Jelić Balta vrijedi više od 2.000 KM mjesečno, a uzima sigurno pet puta više nego npr. naš veznjak Armin Hodžić. Je li to znači da je bolji igrač? U Poljskoj su slavili kad su ga se riješili. Plate ne igraju na terenu. Kad počneš plaćati obeštećenja za igrače ima smisla da počneš očekivati da ti se uloženo u njih vrati, ali u njihovom slučaju je ovo sve isforsirano u ovom prijelaznom roku da se pokušaju smiriti navijači, jer znamo svi kako se kod nas generalno stvara euforija. Nemojte stvarati bilo kakav alibi za trenera ili igrače da je normalno izgubiti od Sarajeva jer su eto oni platili neka obeštećenja za igrače. Igramo na gostujućem terenu koliko je i njima gostujući, tako da i te izgovore objesite mačku o rep.
Ja ne stvaram alibi da je normalno izgubiti, ali zelim naglasiti da je nenormalno da se da otkaz ukoliko se izgubi. Ja nit gledam njih, nit tog baltu, a vrijeme nek bude sudija. Dvije su utakmice igrali, svaka cast pa si zakljucio ko je flop, ko je preplacen. I sto li ostala pojacanja ne spomenu… Da je rekao ako ispadnemo od zvijezde, nekog bi smisla imalo. Ako ima alternativa kvalitetna, nek mu sad uruce otkaz. Vidim ovdje prizivani Maksimovic dva penala i dva crvena i izvuce x protiv igmana kuci. Vinko se sastavit ne moze uz svu pomoc sudija. Ajmo dalje samo predlagajte, vidimo svaka vam je ko njegoseva. Simo, Karacic, Vinko, Maksimovic 😁😁😁😁
Vidiš taj Maksimović ima osvojenu titulu, nešto što se Edisu teško može i na san javiti. A nekidan se i Maksimović namjerio na boljeg, pa ga nije mogao dobiti ni uz Gigovića. Edis nije protiv Husrefa mogao ni do boda, sa boljom ekipom od Maksimovićeve. Tako nas vodi da me je nevjerovatno strah gostovanja Zvijezdi u Gradačcu, a nakon horora protiv Igmana, na gostovanju Slogi na neutralnom terenu u Modriči sad potpisujem bod.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 6:40 am

Ali najjače mi kao ponižavamo ostale trenere u ligi, a nama Mulalić s Harisom Alihodžićem na klupi. Alternativa kvalitetna je bilo ko s 2 grama mozga.
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 7:03 am

Mozda smo trpili i gore trenere, ali bezobraznijeg i veceg papka nismo.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 7:25 am

Možda i nekad bude imao obraza da ode, da ne uzima pare ni za šta.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 7:51 am

slika

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 10:48 am

Poderat cemo pitare sutra
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 10:51 am

Leon_Professional je napisao/la:
uto mar 07, 2023 7:51 am
slika

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Woow, koliko čovjek voli Želju, respect, respect. Zaslužio je da bude doživotno naš trener 😁
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 07, 2023 10:56 am

Kakve su procjene za Stilica i Hodzica jesu li spremni sutra za utakmicu?
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija