Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 9:10 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jan 25, 2023 7:15 pm
@Valter

Ima svoju firmu, ostali nemaju, a ljudi ne vide da je sponzor kluba. Eto zasto. :D
Bolja je opcija da svojim konkretnim radom doprinosi klubu bez da mu je firma sponzor kluba, nego da mu je firma sponzor kluba a on ništa ne radi jer je sponzorstvom "kupio" mjesto u klubu. Pritom ne kažem da lik nešto konkretno radi ili ne radi, nisam upućen stvarno, ali je zvono na njemu realno zbog stranačke pripadnosti.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:03 pm

Vego je milioner privatno, bogata porodica. I Luka Miletic je poslije nas prekinuo karijeru, a i on je milioner. Doduse kad nema plate shvatis da nema potrebe da ga igras vise 🤣🤣🤣
Grande Miske 💪
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:32 pm

Danas naš pomoćni Santosu govori kako si glup raširi do linije i mi se onda pitamo što nas nigdje nema i mi nekog pljujemo što ode iz Želje. Ne primaš platu mjesecima, uprkos svim ponudama ostaneš i vrijeđa te neko
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:37 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:03 pm
Vego je milioner privatno, bogata porodica. I Luka Miletic je poslije nas prekinuo karijeru, a i on je milioner. Doduse kad nema plate shvatis da nema potrebe da ga igras vise 🤣🤣🤣
Htio sam napisati isto. Otisao covjek na odmor kuci uzivat malo, dosta mu fudbalskog blata. Treba neko i nastaviti porodicni biznis :D
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:40 pm

Kad Luka Malic igra ispred tebe znas da je vrijeme za kraj karijere. Sretno Vego, momak si za respekt.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:48 pm

Sheldon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:40 pm
Kad Luka Malic igra ispred tebe znas da je vrijeme za kraj karijere. Sretno Vego, momak si za respekt.
Da napomenem da je i Luka Malic milioner. Jednostavno smo napravili kombinaciju milionera i Zeljine djece sa nasim DNK sto rece Aldin Cemaneli nekad davno, pa tako i nema brige za tuzbe i nemogucnost dobijanja licence. A nece nas ni moj imenjak tuziti, Alihodzic i Bogi.
Grande Miske 💪
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 10:52 pm

Samo me strah Amara Osima, on ima milione, ali nas i stalno tuzi. Kamatarenko on fire.
Grande Miske 💪
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:00 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:52 pm
Samo me strah Amara Osima, on ima milione, ali nas i stalno tuzi. Kamatarenko on fire.
Malo mačku teleća glava
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:02 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:03 pm
Vego je milioner privatno, bogata porodica. I Luka Miletic je poslije nas prekinuo karijeru, a i on je milioner. Doduse kad nema plate shvatis da nema potrebe da ga igras vise 🤣🤣🤣
Miletić je prekinuo karijeru zbog nezgodne povrede koju nije mogao izliječiti, inače bi još igrao. A uostalom nije je ni prekinuo poslije nas, igrao je u Posušju nakon Želje.
 
Mulalic Edis
Postovi: 549
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:04 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:02 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
sri jan 25, 2023 10:03 pm
Vego je milioner privatno, bogata porodica. I Luka Miletic je poslije nas prekinuo karijeru, a i on je milioner. Doduse kad nema plate shvatis da nema potrebe da ga igras vise 🤣🤣🤣
Miletić je prekinuo karijeru zbog nezgodne povrede koju nije mogao izliječiti, inače bi još igrao. A uostalom nije je ni prekinuo poslije nas, igrao je u Posušju nakon Želje.
Ma nije imao zelju da se oporavi vjeruj bratu. Fali mu stoja do 10 miliona, malo igrao za Medjugorje na tri dodira i caos.
Grande Miske 💪
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:21 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jan 25, 2023 4:09 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
sri jan 25, 2023 4:05 pm
cipiripi je napisao/la:
sri jan 25, 2023 3:33 pm
Evo ociti primjer o onome o cemu pisemo. Utakmica pitara ide direktno na ovom portalu, a za nas tekstualni prenos ko da je 1968 godina. FUJ. Do koga je ovdje?
A ja sve hoću da napišem, nije mi jasno zašto sa ovim portalom ne dogovorimo da nam prenose utakmice uživo, jer su to prije radili. A još uvijek su nam sponzor i medijski partner. Nigdje veze realno. Valjda naredne utakmice budu prenosili, ako se neko iz kluba sjeti da im kaže ili ih zamoli.
Ma ne treba nam niko, pa imamo 1921tv. Nije to do njih, portala ili nekog drugog, nego je do kluba koji ne moze svojim clanovima obezbjedit kvalitetno ispracene pripreme.
Pa kako nam ne treba niko, vidiš da treba. Imamo mi 1921.tv, istina, ali ne ni blizu u onom obimu koji nam treba, ili čak onog kojeg smo nekad imali. Ne može se na njih više računati kao prije, imaju momci svoje privatne živote, obaveze, poslove, i to je potpuno razumljivo. Po prvi put u zadnjih nekoliko godina nisu ni prozivku snimali i prvi trening. Radili su, i rade to iz ljubavi, hvala im na svemu do sad. Pa dosta ovih stvari koje sad tražimo i za kojima čeznemo su oni prije radili, od snimanja treninga, intervjua itd.. Slažem se da je do kluba, nek bar oni snimaju za oficijelni youtube kanal druge sadržaje, zašto ne i live prenose utakmica kao prije. Ako ne mogu dogovoriti live prenose sa ovim portalom koji nam je i sponzor. Nek 1921 rade izvještaje kao i do sad za prijateljske bar, i nastave "iza mreže".
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:31 pm

slika
Bože sačuvaj
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:33 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
sri jan 25, 2023 7:21 pm
Gradsko vijeće usvojilo Odluku o izgradnji spomen ploče Ivici Osimu, poznat i sadržaj teksta


Legendarni fudbaler i trener Željezničara Ivica Osim preminuo je prošle godine u 81. godini života, a u Sarajevu već dugo postoje inicijative da se Osimov značaj za njegov rodni grad obilježi na adekvatan način.

Gradsko vijeće je danas zasjedalo po pitanju podizanja spomen ploče Ivici Osimu, a na kraju je donesena Odluka o podizanju spomen ploče, te je utvrđen i sadržaj teksta na ovoj spomen ploči.


"Odlazim i gotovo je...ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava", kazao je Ivica Osim 1992. godine kada je napuštao fudbalsku reprezentaciju Jugoslavije nakon početka agresije na našu zemlju i opsade Sarajeva, a ta izjava je postala s vremenom čuvena.

Također, na današnjoj sjednici je utvrđeno da će na spomen ploči pisati Ivica, a ne Ivan Osim, jer je po nadimku Ivica građanima Sarajeva Osim puno poznatiji.

Bilo bi lijepo kad bi se i Zvornica preimenovala u Ulicu Ivice Osima
Prošlo je to ja mislim, prihvaćena je inicijativa da se preimenuje u "Bulevar Ivice Osima". Sad je navodno na Kantonalnoj Vladi da se usvoji.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:37 pm

Diverzant je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:31 pm
slika
Bože sačuvaj
Umjesto da je od pocetka priprema s nama, pa da uhvati kakvu takvu formu do prve zvanicne tekme, on se glupira s Nedom po drustvenim mrezama.
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:42 pm

A nedo proziva forum, u momentu kada osim tuzi klub on stavlja sliku na profilnu A O najveći ikada. Moj nedo posto čitaš, nedo Bog dragi samo da nam se ti i tvoj najveći ikada približite klubu
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 25, 2023 11:43 pm

exbabilon je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:37 pm
Diverzant je napisao/la:
sri jan 25, 2023 11:31 pm
slika
Bože sačuvaj
Umjesto da je od pocetka priprema s nama, pa da uhvati kakvu takvu formu do prve zvanicne tekme, on se glupira s Nedom po drustvenim mrezama.
Mozda ceka da ga neko zovne sa strane. Nasa liga je svima zadnja opcija realno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
505 VITEŠKA
Postovi: 578
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 12:00 am

Poslije svega ovog mogu reci da je Nedo kreten nevidjenih razmjera i zakljucit da je Ara zestoko "puko"
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 12:09 am

Dzezvar je napisao/la:
sri jan 25, 2023 6:55 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 25, 2023 5:39 pm
volimtezeljo je napisao/la:
sri jan 25, 2023 5:26 pm


Cim imas uposlenika pare ti trebaju. Cuj platiti sami sebe. Odakle bi oni imali zaradu?
Tobejarabi :zid:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Al bas...
Prije svega zivim od jedne grane marketinga. Cisto onako informativno, kad se neko probate predstaviti kao sveznajuci. Uz neki minimalan respekt, obojica veze nemate.
Obojica niste iz te struke, tesko da tesko mozemo konstruktivnu diskusiji stvoriti. Ne razumijete kad kazem da za taj uspjesni marketinski posao se ne moze uraditi uz mala ulaganja sa dva volontera. Neizvodivo je to. Studenti ti mogu pomoci da objave nesto na drustvenim mrezama. Neki dan citam forum Sarajeva, dive se storiju koji je klub objavio kao radi se vrhunski posao u marketingu.. za to ti nije potrebna ni osnovna skola. Ljudi izucavaju svaki dan nove strategije uspjesnijeg poslovanja, prodaje, a vi to tek tako podrazumijevate. Za to bi klub trebao oformiti tim od 3-4 covjeka minimalno, koji ce se baviti samo rastom u tom sektoru.. pa bi vjerovatno i zakacio normalnog generalnog sponzora kao i ostale manje.
I vrhunac prijedloga ide treba u SCC, BCC postaviti nas stand za uclanjivanje 🙄 i sa dresovima.. ii neka reklama na Kalmamu, Kameleonu.
Puno je to kompleksnija nauka nego sto bi neko to tek tako mogao da zakljuci i donese tako na prvu bezobrazan stav.

Samo se pitam na osnovu cega ste toliko prepotentni? Nevjerovatno je da ne mozete pricati.

ps.ako stvarno ima volontera javite mi se u dm
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 12:22 am

Znači po tebi je bolje ovako ne raditi ništa.
Fino onda
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 26, 2023 1:00 am

volimtezeljo je napisao/la:
čet jan 26, 2023 12:09 am
Dzezvar je napisao/la:
sri jan 25, 2023 6:55 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jan 25, 2023 5:39 pm


Tobejarabi :zid:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Al bas...
Prije svega zivim od jedne grane marketinga. Cisto onako informativno, kad se neko probate predstaviti kao sveznajuci. Uz neki minimalan respekt, obojica veze nemate.
Obojica niste iz te struke, tesko da tesko mozemo konstruktivnu diskusiji stvoriti. Ne razumijete kad kazem da za taj uspjesni marketinski posao se ne moze uraditi uz mala ulaganja sa dva volontera. Neizvodivo je to. Studenti ti mogu pomoci da objave nesto na drustvenim mrezama. Neki dan citam forum Sarajeva, dive se storiju koji je klub objavio kao radi se vrhunski posao u marketingu.. za to ti nije potrebna ni osnovna skola. Ljudi izucavaju svaki dan nove strategije uspjesnijeg poslovanja, prodaje, a vi to tek tako podrazumijevate. Za to bi klub trebao oformiti tim od 3-4 covjeka minimalno, koji ce se baviti samo rastom u tom sektoru.. pa bi vjerovatno i zakacio normalnog generalnog sponzora kao i ostale manje.
I vrhunac prijedloga ide treba u SCC, BCC postaviti nas stand za uclanjivanje 🙄 i sa dresovima.. ii neka reklama na Kalmamu, Kameleonu.
Puno je to kompleksnija nauka nego sto bi neko to tek tako mogao da zakljuci i donese tako na prvu bezobrazan stav.

Samo se pitam na osnovu cega ste toliko prepotentni? Nevjerovatno je da ne mozete pricati.

ps.ako stvarno ima volontera javite mi se u dm
I sta ima kod pitara na forumu? 🤣😶
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija