Moderator/ica: storm_raider

 
struja
Postovi: 679
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 10:30 pm

Ujko je napisao/la:
ned okt 16, 2022 9:44 pm
Suma, sumarum, svi se slazemo u jednom, Edis nije kvalitet za Zelju, treba nam bolji trener,
odlazi Edise, jos danas. Nebrojeno puta sam tu misao imao u glavi, nakon lose odigrane
utakmice, lose taktike, losih izmjena itd. I, evo, hipoteticki govoreci, Mula ode jos danas. I, sta
cemo onda, sta cemo sutra, u ponedjeljak. Ja ne mogu voditi trening iz vise objektivnih razloga,
Alihodzic je jos gora varijanta od Mulalica, a telefonski broj Vahida Halilhodzica sam negdje
zaturio, pa ga ne mogu nazvati i ponuditi mu trenersku poziciju u Zelji, koju bi on objerucke
prihvatio...I, sta cemo sad ? Ima li iko konkretan i objektivan prijedlog, bez uopstavanja i nerealnih
mastanja, tipa treba nam trener ovakvog ili onakvog kalibra ? I tata bi, sine...
Adžem
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 10:52 pm

struja je napisao/la:
ned okt 16, 2022 10:30 pm
Ujko je napisao/la:
ned okt 16, 2022 9:44 pm
Suma, sumarum, svi se slazemo u jednom, Edis nije kvalitet za Zelju, treba nam bolji trener,
odlazi Edise, jos danas. Nebrojeno puta sam tu misao imao u glavi, nakon lose odigrane
utakmice, lose taktike, losih izmjena itd. I, evo, hipoteticki govoreci, Mula ode jos danas. I, sta
cemo onda, sta cemo sutra, u ponedjeljak. Ja ne mogu voditi trening iz vise objektivnih razloga,
Alihodzic je jos gora varijanta od Mulalica, a telefonski broj Vahida Halilhodzica sam negdje
zaturio, pa ga ne mogu nazvati i ponuditi mu trenersku poziciju u Zelji, koju bi on objerucke
prihvatio...I, sta cemo sad ? Ima li iko konkretan i objektivan prijedlog, bez uopstavanja i nerealnih
mastanja, tipa treba nam trener ovakvog ili onakvog kalibra ? I tata bi, sine...
Adžem
Najlosiji moguci izbori su "ojdi mi-dojdi mi" igraci/treneri. Nema tu nekog napretka, samo vrcenje u krug. Imao je i Adzem finu priliku da pokaze svoje (ne) znanje.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 16, 2022 11:26 pm

Meni je najjača priča "zeleni teren je najmanji problem" ... isto ko da bgm imamo nekih 10 ljudi u klubu i oni po vazdan sjede sastanče i rade na spašavanju kluba, i tako mjesecima. Pa nemaju kad glavu da dignu i pogleda neko da eto nedo Bog pa možemo i u tu Europu otići i uzeti (koji) milion...istina koji nas neće spasiti ali neće nas ni pokopati sigurno.
Isto ono kad neko od drveta ne vidi šumu, majka mu stara
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3281
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 12:33 am

https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... ice-801220

Toliko o "gospodinu" Jakiroviću, manirima i kulturi... smijali su se Mulalicu kako je nasilan i agresivan a Jakirovic gospodin
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 12:51 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pon okt 17, 2022 12:33 am
https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... ice-801220

Toliko o "gospodinu" Jakiroviću, manirima i kulturi... smijali su se Mulalicu kako je nasilan i agresivan a Jakirovic gospodin
Ma slina papanska, hinjava.. Ne daj Bože da je Mulalić nešto slično, a kamo li isto uradio, ne mogu ni zamisliti šta bi se pričalo i pisalo. Da ne pričam o onom pitarskom papku i seljačini Kodri i pljuvanju sudije neku noć. Al eto, Edis je papčina, a ostali su gospoda...
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 2:08 am

Ma, gospodski tim ,galaktikosi, druga vasiona u odnosu na nas, zabili bi nam 5 komada da nisu razmisljali
o necemu drugom, kulturan i elokventan trener koji nema tetovaze, niti nosi helanke, ne ceprka nos dok
daje izjave...Strasni Zrinjski...Neporazeni u Trebinju, pa jos psuju mrtve majke i samaraju okolo...
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 3:37 am

Pa pretjeruje se. Jedno je da nekome smeta Edis zbog Kosorica na desnom beku ili zbog sta-ja-znam-cega u fudbalu, ali drugo je prozivati covjeka na licnoj osnovi. Treba neku mjeru naci u svemu.

Ovo u Trebinju me podsjeca na neke seoske lige u Ugandi ili Mozambiku, samo im je jos neko koplje trebao ubaciti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 558
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 5:18 am

Da je Mulalic na snimku culo bi se hajdeeee
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 7:41 am

"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 8:50 am

blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 7:41 am
"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
Nije Bogicevicu psovao, nego Adilovicu. Bogicevicu je rekao da "bali.ja". Bilbija je cetnik, to je poznato. Malo je prosirio vidike sa izletom u Koreju, ali svjetonazori su cetnicki. Inace, znas li Jadrankovu zivotnu pricu?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 9:06 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 17, 2022 8:50 am
blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 7:41 am
"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
Nije Bogicevicu psovao, nego Adilovicu. Bogicevicu je rekao da "bali.ja". Bilbija je cetnik, to je poznato. Malo je prosirio vidike sa izletom u Koreju, ali svjetonazori su cetnicki. Inace, znas li Jadrankovu zivotnu pricu?
Ma znam da se ovaj termin provlačio u komunikaciji, evo našao sam.

Nakon susreta u Banjoj Luci bio sam razočaran ponašanjem nekadašnjeg kapitena mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Nemanje Bilbije i mislim da takve osobe, pa kakav igrački kvalitet imale, ne zaslužuju da nose dres s državnim grbom", za gg,ba kaže stoper Željezničara Jadranko Bogičević i citira riječi Bilbije:

"J.... li vam majku balijsku, a ti si najveći ***** među njima".

Ne znam za Jadranka ništa, možda mi je neko nekad nešto i pričao u nekom društvu, ali nisam registrovao. Šta je u pitanju?
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 9:43 am

Meni je žao samo što nema povrijeđenih u trouglu Đoko Milović-Bilbija-Jakirović.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 10:00 am

igla je napisao/la:
pon okt 17, 2022 9:43 am
Meni je žao samo što nema povrijeđenih u trouglu Đoko Milović-Bilbija-Jakirović.
:rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 10:02 am

Hare79 je napisao/la:
ned okt 16, 2022 9:53 pm
Kad je tekma s Velezom, zna li se?
Susret se igra u subotu od 17 sati u Grbavici
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 12:40 pm

Zadnji gol iz igre smo dali 05.09. protiv Igmana, 524 minute + sudijske nadoknade smo bez gola iz igre. Sloboda, Sloga i Leotar golovi iz prekida, svaki put Hodžić. Od zadnjih šest utakmica, pet ih je završavalo rezultatom 1:0, jedna 1:1. Na tih šest utakmica dali smo četiri gola.

Ako ovo nije za ozbiljnu kritiku svima, od igrača do trenera, ja ne znam šta je onda.
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 1:33 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 17, 2022 8:50 am
blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 7:41 am
"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
Nije Bogicevicu psovao, nego Adilovicu. Bogicevicu je rekao da "bali.ja". Bilbija je cetnik, to je poznato. Malo je prosirio vidike sa izletom u Koreju, ali svjetonazori su cetnicki. Inace, znas li Jadrankovu zivotnu pricu?

Tegobu je prosao stvarno, valjalo je odrasti kasnije u toj istoj porodici... ali realno jako rijedak primjer supka je Jadranko. Onaj start nad Zoloticem poslije povrede, davljenja Kosorica, presice u prostorijama pogani....
Daleko mu kuca od Grbavice bila.
Sto se tice problema sa Bilbijom, jedini koji ga je tukao je Bogi i to bas mangupski...
Krivina Jug
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 2:03 pm

Ma jel realno da nema prenosa na tv-u naše utakmice u Kupu ?! A osigurani prenosi na areni za Zvijezdu 09 protiv Zrinjskog, Modriče protiv Tuzle. Za kone protiv Čelika ok, to je i očekivano, al ovo ostalo nigdje veze realno... Valja bar bude live ili neki konačno normalan izvještaj 1921.tv-a. Možda i MY TV bude prenosio pa tu upadnemo, ostaje da vidimo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 2:35 pm

blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 9:06 am
storm_raider je napisao/la:
pon okt 17, 2022 8:50 am
blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 7:41 am
"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
Nije Bogicevicu psovao, nego Adilovicu. Bogicevicu je rekao da "bali.ja". Bilbija je cetnik, to je poznato. Malo je prosirio vidike sa izletom u Koreju, ali svjetonazori su cetnicki. Inace, znas li Jadrankovu zivotnu pricu?
Ma znam da se ovaj termin provlačio u komunikaciji, evo našao sam.

Nakon susreta u Banjoj Luci bio sam razočaran ponašanjem nekadašnjeg kapitena mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Nemanje Bilbije i mislim da takve osobe, pa kakav igrački kvalitet imale, ne zaslužuju da nose dres s državnim grbom", za gg,ba kaže stoper Željezničara Jadranko Bogičević i citira riječi Bilbije:

"J.... li vam majku balijsku, a ti si najveći ***** među njima".

Ne znam za Jadranka ništa, možda mi je neko nekad nešto i pričao u nekom društvu, ali nisam registrovao. Šta je u pitanju?
Ma ja, sjecam se te price
"Nakon susreta u Banjoj Luci bio sam razočaran ponašanjem nekadašnjeg kapitena mlade reprezentacije Bosne i Hercegovine Nemanje Bilbije i mislim da takve osobe, pa kakav igrački kvalitet imale, ne zaslužuju da nose dres s državnim grbom", za gg,ba kaže stoper Željezničara Jadranko Bogičević i citira riječi Bilbije:

"J.... li vam majku balijsku, a ti si najveći ***** među njima".

"Nisam htio dizati prašinu nakon susreta jer uvijek čovjek mora uzeti u obzir i činjenicu da se radi o utakmici, te da su tada glave vruće. Međutim, danas kada sam vidio da on demantuje Adilovića i da laže bosanskohercegovačku javnost, morao sam reagirati. Sve što je rekao Adilović je istina. To de desilo kod jednog prekida, a to vam mogu potvrditi Kerla i Čolić, pa i igrači Borca, koji ustvari znaju da se radi o problematičnom dečku", zaključuje Bogičević
Pa Jadranko se ne zove tako inace. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 558
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 4:51 pm

Dobro jel aplaudiramo ili zvizdimo brki, pitam za jarana :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 17, 2022 5:11 pm

Senad1921 je napisao/la:
pon okt 17, 2022 1:33 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 17, 2022 8:50 am
blueboy je napisao/la:
pon okt 17, 2022 7:41 am
"Profa" promicatelj evropskih vrijednosti. Na pressu se ibreti kad mu čovjek kaže kako se ponašaju, Bilbija psuje majke, nema tople vode. On u fazonu "gdje će to Bilbija raditi", a Bogičeviću psovao majku balijsku, takav je šljam. A ovamo se "profa" udara ispred stadiona.
Nije Bogicevicu psovao, nego Adilovicu. Bogicevicu je rekao da "bali.ja". Bilbija je cetnik, to je poznato. Malo je prosirio vidike sa izletom u Koreju, ali svjetonazori su cetnicki. Inace, znas li Jadrankovu zivotnu pricu?

Tegobu je prosao stvarno, valjalo je odrasti kasnije u toj istoj porodici... ali realno jako rijedak primjer supka je Jadranko. Onaj start nad Zoloticem poslije povrede, davljenja Kosorica, presice u prostorijama pogani....
Daleko mu kuca od Grbavice bila.
Sto se tice problema sa Bilbijom, jedini koji ga je tukao je Bogi i to bas mangupski...
Bas tako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija