Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:28 pm

blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:03 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 5:48 pm


Vala ja cu osudit svog igraca za glupost jer onaj potez je za svaku osudu, jebga ne slazemo se u vidu toga i postujem tvoje misljenje.
Svaka cast za odanost njemu, ali brate njegov kvalitet je takav da ne bi osjetili njegov odlazak. Bilo koji junior da je igrao umjesto njega isplatilo bi se dugorocno. Isto ko i sad sto ne zasluzuje igrati nije ni tada zasluzio.
Osuda za Stilica naravno, znaju svi tu pricu.
A koju pricu tacno. Pricu koju je plasirao Ivkovic, pa ode u Borac ko zadnja pizda. Fol korektni domacini, fol gostoprimstvo.
Stila je velemajstor, Stila voli Zelju i Stila je svasta pretrpio jos u prvom mandatu zbog Zelje. Ali je uvijek bio tu.
I sere se po Aci previse. Jeste debilno, mi bi prvi popizdili da je obrnuto, ali Aco nije kao Bogi, nije kao Kerla a za Hasagica da ne pricam. Kao 4.stoper okej sasvim, sve vise je preko njegovih mogucnosti. Ali momak je za Zelju uradio dosta i voli Zelju. Ne moramo ga spaliti odmah.
On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
On je kod nas treci stoper. Cetvrti stoper ti je junior koji ce se sigurno gurati kad dodje vrijeme prije Ace. Ostao je kod nas odbivsi 10 puta bolju ponudu u momentima kad je bilo pitanje hocemo li postojati u tekucoj sezoni. Jesi Aco namirisao, svaka ti cast.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:33 pm

Bolji Cocalic bez ruke nego Kosoric u najboljim danima ako ih ima, Drina je doktor za Kosorica, mali preuzme odgovornost iznese loptu sto od ovoga nismo vidjeli nikad a da ne govorimo o nijednom dobijenom zracnom duelu na posljednjoj utakmici, taraba stoper bio i ostao. A onom alibi treneru sa ovom ekipom ako ne izbori evropu treba zabraniti prilaz stadionu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:36 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:26 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:03 pm


A koju pricu tacno. Pricu koju je plasirao Ivkovic, pa ode u Borac ko zadnja pizda. Fol korektni domacini, fol gostoprimstvo.
Stila je velemajstor, Stila voli Zelju i Stila je svasta pretrpio jos u prvom mandatu zbog Zelje. Ali je uvijek bio tu.
I sere se po Aci previse. Jeste debilno, mi bi prvi popizdili da je obrnuto, ali Aco nije kao Bogi, nije kao Kerla a za Hasagica da ne pricam. Kao 4.stoper okej sasvim, sve vise je preko njegovih mogucnosti. Ali momak je za Zelju uradio dosta i voli Zelju. Ne moramo ga spaliti odmah.
On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
Kobašević. :kafa:
Ne igra, znači trojicu imamo. :kafa:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:40 pm

Sheldon je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:28 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:03 pm


A koju pricu tacno. Pricu koju je plasirao Ivkovic, pa ode u Borac ko zadnja pizda. Fol korektni domacini, fol gostoprimstvo.
Stila je velemajstor, Stila voli Zelju i Stila je svasta pretrpio jos u prvom mandatu zbog Zelje. Ali je uvijek bio tu.
I sere se po Aci previse. Jeste debilno, mi bi prvi popizdili da je obrnuto, ali Aco nije kao Bogi, nije kao Kerla a za Hasagica da ne pricam. Kao 4.stoper okej sasvim, sve vise je preko njegovih mogucnosti. Ali momak je za Zelju uradio dosta i voli Zelju. Ne moramo ga spaliti odmah.
On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
On je kod nas treci stoper. Cetvrti stoper ti je junior koji ce se sigurno gurati kad dodje vrijeme prije Ace. Ostao je kod nas odbivsi 10 puta bolju ponudu u momentima kad je bilo pitanje hocemo li postojati u tekucoj sezoni. Jesi Aco namirisao, svaka ti cast.
Broj odigranih utakmica u ovoj sezoni pokazuje da je drugi ili čak prvi stoper kod trenutnog trenera. A te priče o odbijenim ponudama možeš mačku o rep objesiti, meni ih ne trebaš pričati. Čuj deset puta bolju ponudu odbio. Ako kod nas ima dvije milje, znači odbio 20 milja. Aco za sve ti hvala :klanjase2:

Slavija te sad ne bi uzela.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:40 pm

blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:36 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:26 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm

On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
Kobašević. :kafa:
Ne igra, znači trojicu imamo. :kafa:
U nekim periodima prošle sezone ni Drina nije igrao. Jel to znači da ni njega nismo imali, da smo imali samo Acu i Cocu ? :kafa:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:42 pm

kokoška je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:33 pm
Bolji Cocalic bez ruke nego Kosoric u najboljim danima ako ih ima, Drina je doktor za Kosorica, mali preuzme odgovornost iznese loptu sto od ovoga nismo vidjeli nikad a da ne govorimo o nijednom dobijenom zracnom duelu na posljednjoj utakmici, taraba stoper bio i ostao. A onom alibi treneru sa ovom ekipom ako ne izbori evropu treba zabraniti prilaz stadionu.
Nemoj tako, ima dobru dugu dijagonalu. Deset puta po utakmici tako nabije loptu, jedna mu prođe svaku desetu utakmicu. Bio tu kad niko nije htio.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:46 pm

Je li 1921 ekipa prestala raditi "iza mreze"?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:50 pm

Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:40 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:36 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:26 pm

Kobašević. :kafa:
Ne igra, znači trojicu imamo. :kafa:
U nekim periodima prošle sezone ni Drina nije igrao. Jel to znači da ni njega nismo imali, da smo imali samo Acu i Cocu ? :kafa:
Ovaj niti igra niti je u planovima. Evo sad prilike da me ti i Mulalić ubijedite u suprotno ako Coca ne bude spreman za Leotar. Ja predviđam da bi sa Drinom stopera prije igrao Hajdar nego Kobašević. Ne kažem da momak nema neki kvalitet, nego gledam realno na stvari poznavajući našeg trenera. To što mi imamo ma papiru možda 25 igrača, u praksi je 16 jer ostali ne igraju.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:51 pm

blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:03 pm
SkenderijaTM87 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 5:48 pm


Vala ja cu osudit svog igraca za glupost jer onaj potez je za svaku osudu, jebga ne slazemo se u vidu toga i postujem tvoje misljenje.
Svaka cast za odanost njemu, ali brate njegov kvalitet je takav da ne bi osjetili njegov odlazak. Bilo koji junior da je igrao umjesto njega isplatilo bi se dugorocno. Isto ko i sad sto ne zasluzuje igrati nije ni tada zasluzio.
Osuda za Stilica naravno, znaju svi tu pricu.
A koju pricu tacno. Pricu koju je plasirao Ivkovic, pa ode u Borac ko zadnja pizda. Fol korektni domacini, fol gostoprimstvo.
Stila je velemajstor, Stila voli Zelju i Stila je svasta pretrpio jos u prvom mandatu zbog Zelje. Ali je uvijek bio tu.
I sere se po Aci previse. Jeste debilno, mi bi prvi popizdili da je obrnuto, ali Aco nije kao Bogi, nije kao Kerla a za Hasagica da ne pricam. Kao 4.stoper okej sasvim, sve vise je preko njegovih mogucnosti. Ali momak je za Zelju uradio dosta i voli Zelju. Ne moramo ga spaliti odmah.
On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
Mislio sam vise u smislu da to je uloga koju treba imati. To sto je on nama realno drugi je nas problem.

Btw
Najbolji gosti lige 🤣
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:52 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:51 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:14 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:03 pm


A koju pricu tacno. Pricu koju je plasirao Ivkovic, pa ode u Borac ko zadnja pizda. Fol korektni domacini, fol gostoprimstvo.
Stila je velemajstor, Stila voli Zelju i Stila je svasta pretrpio jos u prvom mandatu zbog Zelje. Ali je uvijek bio tu.
I sere se po Aci previse. Jeste debilno, mi bi prvi popizdili da je obrnuto, ali Aco nije kao Bogi, nije kao Kerla a za Hasagica da ne pricam. Kao 4.stoper okej sasvim, sve vise je preko njegovih mogucnosti. Ali momak je za Zelju uradio dosta i voli Zelju. Ne moramo ga spaliti odmah.
On kod nas nije četvrti stoper, jer četvoricu i nemamo. U najmanju ruku drugi stoper, to i jeste problem. Da ne igra kod nas, ne bi imao mjesta ni u Slaviji, tako da mu je Željo mnogo više valjao nego on Želji. A dobit će odmah i neku funkciju u klubu čim završi s igranjem, nije on glup nimalo, fino je on to sve namirisao.
Mislio sam vise u smislu da to je uloga koju treba imati. To sto je on nama realno drugi je nas problem.

Btw
Najbolji gosti lige 🤣
E to je ok.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 6:54 pm

blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:50 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:40 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:36 pm

Ne igra, znači trojicu imamo. :kafa:
U nekim periodima prošle sezone ni Drina nije igrao. Jel to znači da ni njega nismo imali, da smo imali samo Acu i Cocu ? :kafa:
Ovaj niti igra niti je u planovima. Evo sad prilike da me ti i Mulalić ubijedite u suprotno ako Coca ne bude spreman za Leotar. Ja predviđam da bi sa Drinom stopera prije igrao Hajdar nego Kobašević. Ne kažem da momak nema neki kvalitet, nego gledam realno na stvari poznavajući našeg trenera. To što mi imamo ma papiru možda 25 igrača, u praksi je 16 jer ostali ne igraju.
Joj tuge kad skontas. I onda kaze tim za najvece domete. A postoji mogucnost da maratonac nam bude igrao stopera. Preventivno uzeti apaurina.
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 362
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:00 pm

E jest divno biti navijac Zeljeznicara. Iako je novcana situacija jedna od najgorih u bogatoj historiji dugoj 101 godinu, mi smo prvi na tabeli. Na krilima najboljih navijaca u regiji, pod vodstvom nase legende, vojnika i djeteta kluba sa preko 200 nastupa za Zelju. Teren pun Zeljine djece (Stila, Coca, Drina, Meka, Hajdar, Beca, Dzenis, Galic (sezona u omladincima), Seha, Gasal, Subasic, Muftic…) ili onih koji su toliko dugo tu i toliko toga dali za ovaj klub da ih mozemo smatrati nasim (Aco - uskoro 150 nastupa, Bekrija - uskoro 250 nastupa, 3 titule, 2 kupa osvojena). Posljednja dvojica poslije domacih utakmica stadion napuste tek kad se isti zakljuca. Zavrsavaju pojacanja odlicna za ovu ligu za smijesan novac. Kad je klub u krizi odreknu se plate. Eventualna dugovanja oproste. Ponude od drugih klubova odbiju. Lijepo je znati da postoje takvi ljudi i fudbaleri a jos ljepse da igraju za nas klub. Hvala im na tome. Udarili su temelje novom Zelji koji ce biti strah i trepet kao nekada. Jedva cekam.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:07 pm

A lik nas troluje. Ja nemam drugo objasnjenje.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:08 pm

Sheldon je napisao/la:
pon sep 19, 2022 7:00 pm
E jest divno biti navijac Zeljeznicara. Iako je novcana situacija jedna od najgorih u bogatoj historiji dugoj 101 godinu, mi smo prvi na tabeli. Na krilima najboljih navijaca u regiji, pod vodstvom nase legende, vojnika i djeteta kluba sa preko 200 nastupa za Zelju. Teren pun Zeljine djece (Stila, Coca, Drina, Meka, Hajdar, Beca, Dzenis, Galic (sezona u omladincima), Seha, Gasal, Subasic, Muftic…) ili onih koji su toliko dugo tu i toliko toga dali za ovaj klub da ih mozemo smatrati nasim (Aco - uskoro 150 nastupa, Bekrija - uskoro 250 nastupa, 3 titule, 2 kupa osvojena). Posljednja dvojica poslije domacih utakmica stadion napuste tek kad se isti zakljuca. Zavrsavaju pojacanja odlicna za ovu ligu za smijesan novac. Kad je klub u krizi odreknu se plate. Eventualna dugovanja oproste. Ponude od drugih klubova odbiju. Lijepo je znati da postoje takvi ljudi i fudbaleri a jos ljepse da igraju za nas klub. Hvala im na tome. Udarili su temelje novom Zelji koji ce biti strah i trepet kao nekada. Jedva cekam.
E to Aco može raditi, da zaključa stadion kad svi izađu. Ali da igra i još da bude kapiten npr. jednom Štiliću, to ni u najluđim snovima nije mogao zamisliti.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:13 pm

Grbavica je napisao/la:
pon sep 19, 2022 7:07 pm
A lik nas troluje. Ja nemam drugo objasnjenje.
Ma ne trola ba, lik je mrtav ozbiljan.
 
OldBlue
Postovi: 14
Pridružen/a: sri okt 14, 2020 2:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:15 pm

da budem iskren ne ulazim često na forum a još rjeđe i nešto napišem, ali evo čitam ovih zadnjih par strana i ne mogu da vjerujem šta sve pišu ovdje pojedini forumaši navijači našeg Želje u vezi našeg kapitena Ace .... kakav god da je on je kapiten NAŠEG Želje i to treba poštivati, čak i u slučaju da je i pljunuo ovog licemjernog čurguza koji igrača kapitena protivnićke ekipe javno naziva indijancem i na taj način vrijeđa i naš klub i nas navijače, a ako ne može da podnese čist poraz bez i jedne mrlje na suđenje to je njegov problem i ja tu reakciju kao pojedinac mogu da samo da ignorišem i zanemarim kao nebitnu .... nadam se da ove forume naši igrači ne čitaju i da do njih ne dolazi ovo što se pljuje po njima od strane forumaša-navijača i to još kada osvojimo zasluženo tri bobe protiv ekipe koja prvi put u ovom prvenstvu nije dala gol u gostima našoj toliko "lošoj" popljuvanoj odbrani (a da smo primili tri komada?), i zato svi momci su sinoć zaslužili aplauz i čestitke, samo naprijed i sljedeču protiv trebinjaca po nova tri boda
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:20 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:54 pm
blueboy je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:50 pm
Maestro_1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 6:40 pm

U nekim periodima prošle sezone ni Drina nije igrao. Jel to znači da ni njega nismo imali, da smo imali samo Acu i Cocu ? :kafa:
Ovaj niti igra niti je u planovima. Evo sad prilike da me ti i Mulalić ubijedite u suprotno ako Coca ne bude spreman za Leotar. Ja predviđam da bi sa Drinom stopera prije igrao Hajdar nego Kobašević. Ne kažem da momak nema neki kvalitet, nego gledam realno na stvari poznavajući našeg trenera. To što mi imamo ma papiru možda 25 igrača, u praksi je 16 jer ostali ne igraju.
Joj tuge kad skontas. I onda kaze tim za najvece domete. A postoji mogucnost da maratonac nam bude igrao stopera. Preventivno uzeti apaurina.
Realno mi smo tu koliko zbog naših solidnih igara toliko i zbog spleta raznih okolnosti, prije svega i dosta rezultata konkurenata koji nam idu u prilog. Ne kažem da je nas neko specijalno nadigrao osim možda Zrinjskog prvo poluvrijeme, ali evo i danas ovaj remi idealan rezultat za nas. Zato mi je i žao što nismo dobili bar još dvije utakmice koje smo morali. Ali evo da ne ureknem, dabogda nam se poklopilo sve do kraja prvenstva i mi bili prvaci, sa zadovoljstvom ću se nakloniti Mulaliću.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:27 pm

Definitivno se mora vratiti kultura da svi nosimo šal na utakmicu. Dosta raje nosi, ali 99% ljudi mora imati šal na tribinama. Jednostavno daje drugu dimenziju izgledu svih tribina
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:35 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon sep 19, 2022 7:27 pm
Definitivno se mora vratiti kultura da svi nosimo šal na utakmicu. Dosta raje nosi, ali 99% ljudi mora imati šal na tribinama. Jednostavno daje drugu dimenziju izgledu svih tribina
Kad je sinoc jug zagrmio i svi poceli vrtiti salove srce mi je zaigralo. Podsjetilo me na poslijeratne derbije kad su se tribine prolamale od raje.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2022 7:45 pm

Nisu ti povoljni rezultati konkurenata sami od sebe. Liga je nikad ujednacenija. Sedam od 12 ekipa pretenduje na Evropu i svako kolo prosto bar jedna-dvije utakmice su izmedju direktnih konkruenata, i jednostavno ne mogu obje ekipe pobijediti. Dodas na to da i ostatak lige ne kaska previse, i da na svom terenu nisu autsajderi protiv nas "boljih".

Osam kola do pauze, od toga 6 protiv konkurenata + Leotar u gostima + Posusje kuci. Kako odradimo ovo do kraja, tako cemo se i na proljece imati cemu nadati.

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija