Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 1:21 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet apr 08, 2021 12:45 pm
Pa pomocni je uvijek bio ta opcija.
Samo cijena za zelenu povrsinu i gradjevinsko zemljiste nije ista......
Koliko se sjećam, na tome nas JoeCole propisno zajebavao za vrijeme "prošle" uprave. Zato i nismo uspjeli ništa pokrenuti što se toga tiče.
Samo razlog današnje i tadašnje prodaje nije isti :prst:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 1:42 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
čet apr 08, 2021 1:21 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet apr 08, 2021 12:45 pm
Pa pomocni je uvijek bio ta opcija.
Samo cijena za zelenu povrsinu i gradjevinsko zemljiste nije ista......
Koliko se sjećam, na tome nas JoeCole propisno zajebavao za vrijeme "prošle" uprave. Zato i nismo uspjeli ništa pokrenuti što se toga tiče.
Samo razlog današnje i tadašnje prodaje nije isti :prst:
Kolega, kakva je ovo frka na etfu sa dekanom, ili si zavrsio?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 2:20 pm

hardwell je napisao/la:
čet apr 08, 2021 11:40 am
kvalitet je napisao/la:
čet apr 08, 2021 11:37 am
Sve glasnije se priča o prodaji pomoćnog... uhljupi, mrš!
I što je meni najbolnije ljudi ih podržavaju.
Uzet će "nas" opet na priču da je ovo jedino rješenje kao što su i ušli u klub kao jedina opcija. Pa evo vidimo šta nam to donese na kraju.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 2:35 pm

Najgore sto se moze uraditi je da se pomocni proda da bi se dugovi sanirali, to je katastrofa.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 3:58 pm

Gdje li je to dno više da ga hoćemo dotaći pa da znamo da nemamo gdje kuda dalje više... Žalosno.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 4:08 pm

Nije ovo Amarova babovina. Dosao supak da vrati ne postojeci dug i uhljebi sebe i svoje ljude koji imaju svi sumljivo visoke plate a sad bi jos da prodaju i pomocni jer lafo nemamo drugog izbora Fuj grobare jedan pa nisi trebao nabijati sebi i svojima plate i dovoditi skupe invalide da igraju za nas.
Navodno je dosao da bi Zeljo opet bio prvak i osvojio Titulu pa onda dovede ove igrace:

B.Bajic, Stanic, Klepac, A.Zec, E.Zec, Jamak, Kosoric, Miletic, Vrhovac, Blazevic, Eric, Sipovic, Celikovic, Mujezinovic, Milicevic, Bender
I produzi Veselinovicu, Boji, Mujezinovicu i Stevanovicu ugovor.

Doveo nekakve „igrace“ za koje smo cak odstetu platili (Mujezinovic, Bojo). Ti igraci nisu dobri bili ni u gorim klubovima kako ce kod nas? Onda dovedes povrijedjenog Zeca i vratis mu brata, dovedes igrace koje simpatises jer znaju sta i ko je Zeljo (Jamak, Stanic, Kosoric). Zajebes nas dva puta za evropu i pravis se lud kao sad nije do tebe nego svi krivi samo ti nisi. Ti posten igraci bojkotuju, ti posten sudije nas kradu, ti posten Uprava te *ebe, ti posten ali miske sredio da gubis utakmnice itd svi lopovi samo Amar posten nece sporazumno da raskine jer hoce svaki fening da izvuce iz kluba i da proda pomocni.

MRS UBLEHO LOJAVA
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 558
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 5:16 pm

jel istina da uvjezbavamo na treningu proslavu gola :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1207
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 5:32 pm

BrUDA je napisao/la:
čet apr 08, 2021 5:16 pm
jel istina da uvjezbavamo na treningu proslavu gola :D
Babuka, nakon sto je procepilo :

phpBB [video]
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 5:40 pm

storm_raider je napisao/la:
čet apr 08, 2021 1:42 pm
Kolega, kakva je ovo frka na etfu sa dekanom, ili si zavrsio?
Završio sam, na sreću :D
Pišem ti detalje u pp što znam
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 5:52 pm

Jedini cilj zbog kojeg i srozava klub je da se proda ta zemlja, pomoćni i šuma. I da se rastale. I svako malo baca balone da vidi reakciju. Kako smo oguglali na rezultate, igre, ponašanja na treninzima i terenu, tako misle da ćemo i oko prodaje pomoćnog.
Neće moći Amare, i ostala bando, neće moći. Keslaj se ti koliko hoćeš a prodaje nema...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 6:22 pm

Majku mrtvu nek prodaju, pomocni nece
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 6:23 pm

Jaki ste mi vi s tim kategoricnim stavom da prodaje pomocnog nema.

Ima drugovi, bice prodaje.Kad nam dug dovoljno naraste i kad banka dodje po svoje, bice prodaje.Itekako ce biti.Banke ce gledati da se namire iz onog sto je stavljeno pod hipoteku.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 6:33 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet apr 08, 2021 6:23 pm
Jaki ste mi vi s tim kategoricnim stavom da prodaje pomocnog nema.

Ima drugovi, bice prodaje.Kad nam dug dovoljno naraste i kad banka dodje po svoje, bice prodaje.Itekako ce biti.Banke ce gledati da se namire iz onog sto je stavljeno pod hipoteku.
To nije prodaja, mada bi mogli ostati bez dijela vlasništva, koje je (i ako je) založeno. Međutim klub neće dobiti pare za to, pa onda ne vidim koji mu je tu interes. Banke nama para više ne daju, ni pod razno, ni sa kakvom hipotekom. Stvarno nemam info šta je pod hipotekom od Željinog vlasništva.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
400000razloga
Postovi: 248
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 7:34 pm

Ipak nije ostalo samo ime, ostao je i pomoćni teren.
100 hiljada za svaku godinu postojanja.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1863
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 7:46 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet apr 08, 2021 6:33 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet apr 08, 2021 6:23 pm
Jaki ste mi vi s tim kategoricnim stavom da prodaje pomocnog nema.

Ima drugovi, bice prodaje.Kad nam dug dovoljno naraste i kad banka dodje po svoje, bice prodaje.Itekako ce biti.Banke ce gledati da se namire iz onog sto je stavljeno pod hipoteku.
To nije prodaja, mada bi mogli ostati bez dijela vlasništva, koje je (i ako je) založeno. Međutim klub neće dobiti pare za to, pa onda ne vidim koji mu je tu interes. Banke nama para više ne daju, ni pod razno, ni sa kakvom hipotekom. Stvarno nemam info šta je pod hipotekom od Željinog vlasništva.
Iskren da ti budem, druze, ne znam ni ja sta je i da li je nesto stavljeno pod hipoteku!?

Medjutim, vodim se zdravom logikom.Da bi danas digao iole veci kredit, banka trazi da se osigura na vise nacina.Jedan od tih nacina je hipoteka.Drugim rijecima, nesto su nasi sigurno stavili pod hipoteku, kad su dizali kredite.Ukoliko nastavimo da padamo u finansijsku dubiozu i ukoliko u dogledno vrijeme ne budemo ispunjavali svoje obveze, doci do aktiviranja bankovnih "mjera zastite".Ako je ta hipoteka nas pomocni teren, banka ce biti u mogucnosti da ga proda i to u onoj visini koja joj je potrebna da namiri svoja potrazivanja. Nasi bi na takvu potencijalnu situaciju vjerovatno reagovali da bi pomocni prodali ranije i po pribliznoj realnoj trzisnoj vrijednosti, kako ne bi otisao budzasto.

E o ovome ja pricam i siguran sam da ova prica nije daleko od istine.U ovakvoj situaciji se mi ne bi ni pitali hocemo li ili necemo prodati pomocni!?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 8:14 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet apr 08, 2021 7:46 pm
Veteran1965 je napisao/la:
čet apr 08, 2021 6:33 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet apr 08, 2021 6:23 pm
Jaki ste mi vi s tim kategoricnim stavom da prodaje pomocnog nema.

Ima drugovi, bice prodaje.Kad nam dug dovoljno naraste i kad banka dodje po svoje, bice prodaje.Itekako ce biti.Banke ce gledati da se namire iz onog sto je stavljeno pod hipoteku.
To nije prodaja, mada bi mogli ostati bez dijela vlasništva, koje je (i ako je) založeno. Međutim klub neće dobiti pare za to, pa onda ne vidim koji mu je tu interes. Banke nama para više ne daju, ni pod razno, ni sa kakvom hipotekom. Stvarno nemam info šta je pod hipotekom od Željinog vlasništva.
Iskren da ti budem, druze, ne znam ni ja sta je i da li je nesto stavljeno pod hipoteku!?

Medjutim, vodim se zdravom logikom.Da bi danas digao iole veci kredit, banka trazi da se osigura na vise nacina.Jedan od tih nacina je hipoteka.Drugim rijecima, nesto su nasi sigurno stavili pod hipoteku, kad su dizali kredite.Ukoliko nastavimo da padamo u finansijsku dubiozu i ukoliko u dogledno vrijeme ne budemo ispunjavali svoje obveze, doci do aktiviranja bankovnih "mjera zastite".Ako je ta hipoteka nas pomocni teren, banka ce biti u mogucnosti da ga proda i to u onoj visini koja joj je potrebna da namiri svoja potrazivanja. Nasi bi na takvu potencijalnu situaciju vjerovatno reagovali da bi pomocni prodali ranije i po pribliznoj realnoj trzisnoj vrijednosti, kako ne bi otisao budzasto.

E o ovome ja pricam i siguran sam da ova prica nije daleko od istine.U ovakvoj situaciji se mi ne bi ni pitali hocemo li ili necemo prodati pomocni!?
Ne možeš prodati nekretninu, ili vlasništvo koje je pod hipotekom, jer se svaka banka odmah "uknjiži" na nekretninu, i u ZK su upisani sve dok ne vratiš dug. Iako je nebuloza, za nas je dobro da nam niti jedna banka, niti preko štele (a tražili su preko svih mogućih) ne da nikakvo dodatno zaduženje. Jer automatski nema više zalaganja. Mada mislim da smo mi najmanje dužni bankama, najviše dugova ide prema državi, zatim uposlenicima, i onda famozne posudbe, kao i dobavljači.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 10:27 pm

e evo da se krene u prodaju terena.... ko bi to zaustavio??? mislim da klub trenutno nema ljudi koji bi stali u takav vid zastite, na zalost. Mi kao klub smo bas u zajebanoj situaciji...
Država Željo
 
ubaceni element
Postovi: 703
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 08, 2021 10:55 pm

hardwell je napisao/la:
čet apr 08, 2021 11:40 am
kvalitet je napisao/la:
čet apr 08, 2021 11:37 am
Sve glasnije se priča o prodaji pomoćnog... uhljupi, mrš!
I što je meni najbolnije ljudi ih podržavaju.
Koji ljudi?
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 12:03 am

A vi fakat mislite da se mi kao navijači ovdje išta pitamo??? Pa bolan vidiš da dio navijača aktivno učestvuje u ovome. To je samo pitanje vremena.
Nazdravite drugovi. Samo bi red bio da svoju opservaciju daju NAVIJAČ, Plava porodica, CURVA, kvalitet i ostali "konstruktivni" kritičari.
Djeco draga, ovo što vam se radi pred očima je klasični bosanski tip privatizacije, srozaj do dna da bi prodao za marku. Primjeri: feroelektro, krivaja, polihem, dita, itd...
Šta znam, jedino mi pada na pamet ovo sve rastjerati i krenuti iz nekog početka s jeftinom ekipom, tj. djecom dok se ovo ne POKUŠA izvaditi iz gov.ana, ako se uopšte više može izvaditi. Ali je pitanje prvo ima li iko više voljan da se prihvati tog zadatka, a pitanje je i koliko više navijači imaju strpljenja za to.
Al nije to bitno, bitno je da nismo više u ratu sa svima i da nam nema egoizma u klubu.
Šta ste uradili, krv vam #$%!*
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 09, 2021 5:49 am

blueheart je napisao/la:
čet apr 08, 2021 10:27 pm
e evo da se krene u prodaju terena.... ko bi to zaustavio??? mislim da klub trenutno nema ljudi koji bi stali u takav vid zastite, na zalost. Mi kao klub smo bas u zajebanoj situaciji...
Nismo ih nikada ni imali.
Da smo imali 2018 i skupstina nikada se nebi dogodila.
Jedno shvatite,amar je klub,amar je trenutno zeljo.
Poklopio je sve sto se treba poklopiti.
Onog naseg Želje nema vise.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 39 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija