Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:50 pm

Kostića je neko doveo. Igrače slovenačkom stručnjaku je neko doveo. Ko? Višestruki bosanskohercegovački prvak nema sportskog direktora, igrače i trenere biraju ljudi koji nikada nisu igrali fudbal i radili u fudbalu. Ako je vjerovati službenoj stranici kluba predsjednik Nadzornog odbora Senad Misimović i jedan od čelnika kluba Dejan Nikolić su po ustaljenoj proceduri dogovaralili transfere. Da li će, za može se reći rezultatski krah snositi odgovornost ili će pak navijačko nezadovoljstvo pokušati ublažiti "tjeranjem" slovenačkog stručnjaka pokazat će vrijeme.

.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:50 pm

Neymar 11 je napisao/la::
Tryg je napisao/la:Opet se vracamo na pocetak, imao si priliku da dovedes Vukomanovica ti dovedes Kostica, ne krivim ja uopste Kostica za ovo.
Nego upravu, zao mi je ali je tako.
slazem sa tobom oko brate vukomanovica , upravu si da smo trebali njega uzet, Pilee sto je danas piso upravu je bio , I Neandetalac kako li vec sto je piso svih predhodnih dana .. :)
Vukomanović danas na debiju rutinski.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:50 pm

AsharaK je napisao/la:Još jednom da ponovim, Široki gazili do 90te, ovde mrtvi u 60oj.
Nismo mi bili mrtvi fizicki vec psihicki.. Neie lahko nositi Zeljin dres i ocigledno je da je vecina dovedenih igraca propala investicija ali i pored toga trener je taj koji kroji ekipu i koji je najodgovorniji za rezultat.. Na kraju krajeva ne mozes otjerati 10-15 igraca nakon nekoliko kola nego moras nesto drasticno promijeniti da bi pokusao izvuci maksimum iz njih.. Mora se desiti neka sok terapija jer ovako ne ide..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2852
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:50 pm

Vedrane pic.ko!!!! Manijaci razocarali, na kraju nisam skandirao za Kostica. Nisam mogao..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:51 pm

Opet se nadam da Kostic nece dobiti otkaz. Dosta mi je mjenjaja 2-3 trenera po sezoni i desetak igraca svaki transfer period. Hocemo li posle tri poraza uvijek tjerati trenera? Onda bolje da ugasimo i klub.
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:51 pm

Treba se drogirat.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:51 pm

bio sam na strani milosa do sad... ali moju podrsku milos nema vise... neka odma da ostavku... neka dovedu slavena, neka vrate amara, neka pokusaju ponovo sa milomirem... ovako ne moze vise... i nekim igracima bi isto tako odma dao ispisnice... husicu prije svega... vecu treba trpjeti, nekad smo i sehica i dzeku pljuvali pa ljudi napravise karijeru... ali husicu i kosticu odma otkaz dati!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:52 pm

rodrigo87 je napisao/la:Vedrane pic.ko!!!! Manijaci razocarali, na kraju nisam skandirao za Kostica. Nisam mogao..
Isti sam..

Sent from my LG-K350 using Tapatalk
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:52 pm

nemojbabopujdu je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Zeljo sta mi radis... sutra o utakmici vise. Lendric van golgeterske forme skroz. Kosticu ostani! Neki igraci ne zasluzuju ovaj dres i to je to.
Onda treba zajedno sa tim igračima da ode i onaj ko ih je selektovao, doveo u Želju, dao im kapitensku traku.... Nisu se igrači sami doveli, došli na Grbavicu i rekli evo mi došli da igramo. Pred sezonu je bila priča da je Kostić odobrio sva pojačanja i da se igrači nisu dovodili bez njegovog znanja
Sutra cemo pisati vise, veceras nemam snage. Treba stati iza Kostica i podrzati ga. Bude li izmjena ceka nas pitarska prica.

I dobro smo osteceni...

Vedran je razocarenje, jos od Zenice. Do tada sam ga smatrao ozbiljnim golmanom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:52 pm

Milos je bivsi!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Rammus
Postovi: 41
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 2:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:52 pm

Ma ovo je isto kao i s Mulalićem samo što sad nemamo sreće, Vedran prima smiješan gol, nama sudija ne svira penal i mi gubimo, ono što me najviše boli je što kada smo primili gol mi smo stali s igrom, a sve jače ekipe pa čak i u ovoj našoj smiješnoj ligi krenu napadat kad gube, stvore milion šansi jedino mi kad primimo gol povučemo se kao da vodimo.

Poslije ovakve igre pjevati s igračima, istim onim koji od 60 minute se ponašaju kao da neki termin igraju ? Ne znam, po meni to nije pravi potez.
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:53 pm

Ja ne znam sta da kazem, pojeo sam onu ogradu od muke. Ovo je sramota, i ja se ne sjecam kad sam ovako pokiso.
Napisah svasta pa izbrisah, ako je nakav bojkot treba im se najebat majke,necu vise tresem se.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:53 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:bio sam na strani milosa do sad... ali moju podrsku milos nema vise... neka odma da ostavku... neka dovedu slavena, neka vrate amara, neka pokusaju ponovo sa milomirem... ovako ne moze vise... i nekim igracima bi isto tako odma dao ispisnice... husicu prije svega... vecu treba trpjeti, nekad smo i sehica i dzeku pljuvali pa ljudi napravise karijeru... ali husicu i kosticu odma otkaz dati!!!
Da te pitam, je l ise do sada desilo da Zeljo ima kuci dva vezana poraza u poslijeratnom periodu? Ili uopste tri poraza zaredom
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:54 pm

Ma dajte, sta nemamo srece, imamo srece, mogli smo komotno jos 2-3 gola primiti, sreca Vinko gospodin, mogao je reci svojima da navale ko ludi, ubili bi nas ljudi, jos tri gola bi primili. Igraci karine mrtve, nece da se pomjere, em grijese namjerno, em su jos prosjek mrtvi, pa gdje ces goru kombinaciju. A Kostic opet izmjene za infarkta...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:54 pm

KrajPrice je napisao/la:Milos je bivsi!
Super. Taman do kraja sezone promjenimo jos jednog i ispunili smo kvotu :D haha. U januari raskinut ogovor sa 12 igraca. Dovesti opet jedno desetak :D Samo da ispunimo kvote haha :D :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:55 pm

KrajPrice je napisao/la:Milos je bivsi!
Samo dovesti nekog iz ove lige ko zna kako se radi, nikad vise stranac i uprava da ostane ako ce dovesti sportskog direktora i nista da se ne pitaju na sportskom planu, nek se bave onim u cemu su dobri, a ovog nek se ostave
 
logme
Postovi: 89
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 12:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:55 pm

U jednom trenutku Zrinjski izvodi aut, Kostić pored linije galami da im naši priđu, da naprave presing ... niko ništa, svi stoje, Kosorić okreće glavu. Cijelo drugo poluvrijeme igramo kao da mi branimo prednost, niko i ne pokušava istrčati kontru. Nešto ovdje dobro smrdi. Na stranu što je sudija bio očajan.
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:56 pm

I po mogućnosti nekog diletanta aka Dzenan Uscuplic s kojim ce igraci moc izlazit, cugat, bit raja prava i onda će sve bit top.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:56 pm

Aco,Dzenise,Bekricu ,Kerime,Radinovicu,Vedrane,Secerovicu ,Husicu ,Bevabe-u,Nikolicu,Pozderu odlazite iz svetinje....vi ne zasluzujete dres velikog ZELJEZNICARA ...ukaljali ste ugled naseg kluba kao niko do sada !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub avg 20, 2016 11:56 pm

Nisam na Kosticevoj strani, ali u redu krivaca za ovaj sunovrat on je na zadnjem mjestu.
Nadam se da im to nije jedino rijesenje, jer smo posegnuli za istim nekoliko puta i nigdje nas nije dovelo.
Onaj ko je doveo Kostica i vecinu ovih klosara treba prije njega napustiti klub.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], MiroslavKruzik i 142 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija