Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:34 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Samo se nadam da mu nismo MI platili raskid ugovora....
Jbg takav je fudbal od 12 igrača dovedenih 5 da pogodiš ubo si....
Nismo jer onda ga ne bismo ni pustali ovako se pokrivamo koliko smo dugi i to je to, a ovo se dalo naslutiti kad su dosli secerovic i radinovic. Da smo izasli u evropu mislim da bi on 100% ostao jos polusezonu. Ja kazek meni je zao sto ide jer je dobar igrac, a drago mi je jer je ovo pokazatelj da nam se nece desavati da nas tuze igraci jer smo im ostali duzni.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:34 pm

Igraci kao sto je Zahirovic su izumrli, u danasnjem modernom nogometu zadnji vezni pored toga sto oduzima lopte i sijece napade aktivno ucestvuje i u kreiranju igre, zabija golove, dijeli asistencije itd, tj. da aktivno ucestvuje u igri prema naprijed. Bitna stvar je da na njegovoj poziciji imamo dosta kvalitetnih igraca a i budzet se rasteretio..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:36 pm

Ne vjerujem ja da je novac ovde bio presudan. Zahirovic je doveden i dogovoren na jednu platu i po meni novac nije presudio, jer je sve bilo izbudzetirano, kako su rekli iz kluba. Jer u tom slucaju ne bi imao smisla ni njegov dolazak onda uopste u nas klub. Sigurno odlazak u evropu nije odlucivao o nastavku saradnje , jer bi tada imali vise love pa bi mogli izdrzati tu platu. Nije se tako razmisljalo.

Ovde su druge stvari u pitanju i siguran sam da je ovo procjena strucnog staba. Vec smo odranije znali da dolazi Radinovic, a on je nekako bio potreban jer nasi nisu isli na to da pokusaju Zolotica da vrate iz Belgije. Medjutim , iznenadjenje je bila kupovina Secerovica. To, bar ja tako mislim, niko nije ocekivao. Znaci dva po poziciji veoma slicna igraca, koji su radilice na terenu, uz Blagojevica koji je isto tako slican, i Zahirovica koji je samo malo vise orijentisan na defanzivu, bar po Mulalicevim odredbama. Bilo je mozda za ocekivati da ce jedan od tih igraca ipak da ode iz Zelje. Odluka je eto pala na Zahirovica. S tim da bih ja vise volio da se nasao nacin da ga bar negdje prodamo, pa za malu cifru, za malu, nebitno, bar da nesto izvucemo.

Kako god , pozicija nece ostati upraznjenja, a po nekoj logici kako ja razmisljam, ovo mjesto u prvoj postavi ce preuzeti prije Secerovic, nego Ugljesa, cisto iz razloga sto je Kostic trazio Secerovica, cak i pored vjerovatnog saznanja da je Ugljesa vec nas novi igrac. Cini mi se da Kostic ciljano ide na to rjesenje, a ostaje da vrijeme pokaze da li ce to stvarno biti tako.

Sada kad je vec ovo gotova stvar, realno je onda i da nam je budzet dobrano oslobodjen, sto ce sigurno olaksati ulaganje u igracki kadar na pozicijama gdje skripi, pa je za ocekivati da se dese neka pojacanja gdje Kostic misli da ce trebati.
Sigurno ce biti jos dosta odlazaka, jer treba smanjiti ovaj igracki fond koji je trenutno prevelik i mozda pretrpan na nekim pozicijama. Mislim da je Zahirovic ipak najvece od imena koja ce otici sa Grbavice.
Meni je nekako zao, nadao sam se da ce Zahirovic odraditi bar jedne pripreme sa klubom, jer znamo da nije odradio nijedne. On je dosao par dana pred Siroki i usao je u igru, bio je spreman koliko je bio, nije puno kaskao jer je radio na sebi u toj pauzi, ali nije to to, kada ne prodjes pripreme sa ekipom.
Bio sam siguran i ocekivao sam prilican napredak u njegovoj igri po zavrsetku ovih priprema. Ovaj put bi bio spreman, a sigurno i vise motivisan za ligu 12. Zao mi je, a zelim mu sve najbolje i ono sto prizeljkujem je da nadje neki angazman u inostranstvu, jer ne bi volio da ovaj igrac pojaca bilo koga od nasih konkurenata.
Idemo dalje.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:36 pm

Otisli Zola i Zaha, dosli Secer i Ugljesa, sve price o gomilanju padaju u vodu.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:37 pm

Brkoo je napisao/la:Igraci kao sto je Zahirovic su izumrli, u danasnjem modernom nogometu zadnji vezni pored toga sto oduzima lopte i sijece napade aktivno ucestvuje i u kreiranju igre, zabija golove, dijeli asistencije itd, tj. da aktivno ucestvuje u igri prema naprijed. Bitna stvar je da na njegovoj poziciji imamo dosta kvalitetnih igraca a i budzet se rasteretio..
:palacgore:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:37 pm

Format je napisao/la:Ne treba pricati lose u momku i govorit kako nema nista od njega i slicno. Hvala mu za sve ja se nadam da ce uspjet jer je dobar igrac a mi imamo vec zamjene i neko je morao otic ja se bojim da i Blagojevic ne bude imao slican scenarij e to bi bio hendikep.
Nije loše ako kažem činjenicu, on će se teško vratiti na stari kolosjek.
Dovoljno govori da ni ovdje nije bio ni blizu dominacije niti je pravio neku razliku osim na derbiju.
Pad u njegovoj karijeri pratit će sve lošiji i lošiji klubovi.
Njegova igra prema naprijed je ono što je kočnica u svemu, nije dovoljno kvalitetan i igra u defanzivi ne može nadomjestiti to, a nama realno to ne treba.
Zadnja izmjena: Špekac1921, dana/u uto jun 14, 2016 6:38 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:37 pm

storm_raider je napisao/la:E sada sacuvati Miru Stevanovica i Lendrica. Boom bi mogao do vikenda odjeknuti.
O čemu ti to? Jesuli i oni pred odlazak?

Ako bude onako kako sam informiran, naša igra u odbrani se neče više zasnivati na markiranju najboljeg protivničkog igrača. Cijela ekipa igra na pokrivanje prostora i preuzimanje. To je jako teško uigrati a ako dođe do toga ( ja vjerujem da hoče) to će biti Singerica :) . U takvoj igri Zaha je nepotreban. Nataša, Sladki, i Đenaro :) mogu to puno bolje odigrati. U vezi imamo rotaciju za naprijed i za nazad. Škripi na stoperu.
Zahi hvala za sve i neka bude ponosan što je igrao u največem BH klubu.
Zadnja izmjena: Model1964, dana/u uto jun 14, 2016 6:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:41 pm

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:E sada sacuvati Miru Stevanovica i Lendrica. Boom bi mogao do vikenda odjeknuti.
O čemu ti to? Jesuli i oni pred odlazak?

Ako bude onako kako sam informiran, naša igra u odbrani se neče više zasnivati na markiranju najboljeg protivničkog igrača. Cijela ekipa igra na pokrivanje prostora i preuzimanje. To je jako teško uigrati a ako dođe do toga ( ja vjerujem da hoče) to će biti Singerica :) . U takvoj igri Zaha je nepotreban. Nataša, Sladki, i Đenaro :) mogu to puno bolje odigrati. U vezi imamo rotaciju za naprijed i za nazad. Škripi na stoperu.
Zahi hvala za sve i neka bude ponosanšto je igrao u največem BH klubu.
O tome da ih treba sacuvati. Nisu.

Zaha je inace bio najplaceniji, a nije pokazao toliko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:42 pm

Je li sutra prezentacija dresova? :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:43 pm

storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:E sada sacuvati Miru Stevanovica i Lendrica. Boom bi mogao do vikenda odjeknuti.
O čemu ti to? Jesuli i oni pred odlazak?

Ako bude onako kako sam informiran, naša igra u odbrani se neče više zasnivati na markiranju najboljeg protivničkog igrača. Cijela ekipa igra na pokrivanje prostora i preuzimanje. To je jako teško uigrati a ako dođe do toga ( ja vjerujem da hoče) to će biti Singerica :) . U takvoj igri Zaha je nepotreban. Nataša, Sladki, i Đenaro :) mogu to puno bolje odigrati. U vezi imamo rotaciju za naprijed i za nazad. Škripi na stoperu.
Zahi hvala za sve i neka bude ponosanšto je igrao u največem BH klubu.
O tome da ih treba sacuvati. Nisu.

Zaha je inace bio najplaceniji, a nije pokazao toliko.
Laknulo mi je :) Ovo od Zahe nek podebljaju ovoj dvojici i šou može poćeti :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:44 pm

boccaccio je napisao/la:Ne vjerujem ja da je novac ovde bio presudan. Zahirovic je doveden i dogovoren na jednu platu i po meni novac nije presudio, jer je sve bilo izbudzetirano, kako su rekli iz kluba. Jer u tom slucaju ne bi imao smisla ni njegov dolazak onda uopste u nas klub. Sigurno odlazak u evropu nije odlucivao o nastavku saradnje , jer bi tada imali vise love pa bi mogli izdrzati tu platu. Nije se tako razmisljalo.

Ovde su druge stvari u pitanju i siguran sam da je ovo procjena strucnog staba. Vec smo odranije znali da dolazi Radinovic, a on je nekako bio potreban jer nasi nisu isli na to da pokusaju Zolotica da vrate iz Belgije. Medjutim , iznenadjenje je bila kupovina Secerovica. To, bar ja tako mislim, niko nije ocekivao. Znaci dva po poziciji veoma slicna igraca, koji su radilice na terenu, uz Blagojevica koji je isto tako slican, i Zahirovica koji je samo malo vise orijentisan na defanzivu, bar po Mulalicevim odredbama. Bilo je mozda za ocekivati da ce jedan od tih igraca ipak da ode iz Zelje. Odluka je eto pala na Zahirovica. S tim da bih ja vise volio da se nasao nacin da ga bar negdje prodamo, pa za malu cifru, za malu, nebitno, bar da nesto izvucemo.

Kako god , pozicija nece ostati upraznjenja, a po nekoj logici kako ja razmisljam, ovo mjesto u prvoj postavi ce preuzeti prije Secerovic, nego Ugljesa, cisto iz razloga sto je Kostic trazio Secerovica, cak i pored vjerovatnog saznanja da je Ugljesa vec nas novi igrac. Cini mi se da Kostic ciljano ide na to rjesenje, a ostaje da vrijeme pokaze da li ce to stvarno biti tako.

Sada kad je vec ovo gotova stvar, realno je onda i da nam je budzet dobrano oslobodjen, sto ce sigurno olaksati ulaganje u igracki kadar na pozicijama gdje skripi, pa je za ocekivati da se dese neka pojacanja gdje Kostic misli da ce trebati.
Sigurno ce biti jos dosta odlazaka, jer treba smanjiti ovaj igracki fond koji je trenutno prevelik i mozda pretrpan na nekim pozicijama. Mislim da je Zahirovic ipak najvece od imena koja ce otici sa Grbavice.
Meni je nekako zao, nadao sam se da ce Zahirovic odraditi bar jedne pripreme sa klubom, jer znamo da nije odradio nijedne. On je dosao par dana pred Siroki i usao je u igru, bio je spreman koliko je bio, nije puno kaskao jer je radio na sebi u toj pauzi, ali nije to to, kada ne prodjes pripreme sa ekipom.
Bio sam siguran i ocekivao sam prilican napredak u njegovoj igri po zavrsetku ovih priprema. Ovaj put bi bio spreman, a sigurno i vise motivisan za ligu 12. Zao mi je, a zelim mu sve najbolje i ono sto prizeljkujem je da nadje neki angazman u inostranstvu, jer ne bi volio da ovaj igrac pojaca bilo koga od nasih konkurenata.
Idemo dalje.
Vjerujem da si puno upuceniji od mene ali ja ipak i dalje mislim da je plata presudila da li zbog tog sto nismo izborili evropu cime bi imali vise love, da li mozda da se oslobodi novca da se mogu dovesti igraci na pozicije gdje nam bas skripi jer smo sad na njegovoj popunjeni eh sad kakvim igracima to cemo tek da vidimo.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:44 pm

A koliko i znam Zaha ima 2-3 ponude vani, a nisu htjeli placati otkupninu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:45 pm

Je li bilo ko od vas pomislio da Zahirovic nije zadovoljio i nije ni 1% ocekivanja ispunio, te da je to primarni razlog njegovog odlaska? Ozbiljan sam, da li je iko pomislio?
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:45 pm

Po meni je bitno da imamo pokretljivu veznu liniju, a sa Zahom je to malo teže.
Ipak, trenutno ovako izgleda:
--------------------------Hervas/Bekrić---
---------------Šećerović/Uglješa---Blagojević
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:46 pm

storm_raider je napisao/la:A koliko i znam Zaha ima 2-3 ponude vani, a nisu htjeli placati otkupninu.
Ako je tako onda smo se gospodski rastali. I to je novi nivo u klubu :palacgore:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
addyno1
Postovi: 196
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:47 pm

exbabilon je napisao/la:Kad sezona pocne vidjet cemo je li ovo dobar potez.
odlican potez, zatvorio vazno mjesto u ekipi, prejaka plata, nije prevaga na terenu...
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:49 pm

Ajzea je napisao/la:Je li bilo ko od vas pomislio da Zahirovic nije zadovoljio i nije ni 1% ocekivanja ispunio, te da je to primarni razlog njegovog odlaska? Ozbiljan sam, da li je iko pomislio?
Osim Lendrica i Stevanovica ko je zadovoljio?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:50 pm

Vrag je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Je li bilo ko od vas pomislio da Zahirovic nije zadovoljio i nije ni 1% ocekivanja ispunio, te da je to primarni razlog njegovog odlaska? Ozbiljan sam, da li je iko pomislio?
Osim Lendrica i Stevanovica ko je zadovoljio?
Zaha svakako nije ;)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:50 pm

Zahi ne bi bilo zagarantovano mjesto u prvih 11 a njemu se ne sjedi na klupi. Na obostrano zadovoljstvo riješen problem. Jedina istina.
Otišao na vrijeme, ima vremena da nadje novi klub i prođe pripreme sa istim. I da, novac je takodje imao ulogu, ne znam što je to problem spomenuti. Koliko sam danas vidio na stadionu još nam vodu nisu zavrnuli.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:50 pm

Model1964 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:A koliko i znam Zaha ima 2-3 ponude vani, a nisu htjeli placati otkupninu.
Ako je tako onda smo se gospodski rastali. I to je novi nivo u klubu :palacgore:
Ma jos tu ima da se uci i napreduje naravno. Recimo, meni je najveca mrlja ovoj upravi Odovic i Capljic, ali mislim da su naucili svoju lekciju. Cak je i Vedran to spomenuo u intervju-u. Mladi momci, uce, vole Zelju, a i znaju svoj posao. Okruzili su se kvalitetnim, pametnim i uspjesnim ljudima. Imaju armiju navijaca iza sebe, sve predispozicije su tu. :palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, South i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija