Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:52 am

Gola je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:33 am
Atmosfera u ekipi, odnos trener - igraci, govor tijela, blago receno zabrinjavajuce.

Igraci prilaze Bekricu covjece...
Ko sto vec rekoh - Basicu ce dohakati ista stvar koja je i pokojnom cika Odi.

A to za Rumenigea me ne cudi. Ne daj Boze da ga zainteresuje politika, vrlo brzo bi on dogurao do "branitelja vitalnih nacionalnih interesa".
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:53 am

Poredit Odovica i Basica ne da je smijesno nego grijeh.
Veliki igrac, veliki trener, pedagog, stvaralac mladih igraca, s druge strane nista od toga, ima veo kamere i najvisi prosjek minuta pred kamerama i za mikrofonima.
 
Mulalic Edis
Postovi: 547
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:04 am

Ali po meni je okej bilo veceras. Nismo dali golove na vrijeme. Rustemovic mi je bio dobar. Treba nam lijevo krilo hitno. Fina noc na Grbavici.
Grande Miske 💪
 
Avatar
gavran
Postovi: 7571
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:05 am

plavi kanarinac je napisao/la:
sub okt 21, 2023 10:48 pm
Ide pobjeda u Konjicu hladno. Citirajte me.
0:3.
citirao :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:12 am

Ja ne znam za vas, da li samo imamo razlicito vidjenje stvari ali meni je ovo danas bilo zalosno. Prvo konstatno sam bio pod pritiskom i osjecajem da cemo prokockati pobjedu. Druze mi smo na 3-0 prije napadali a sad na 1-0 strepimo jer ne znamo zavrsiti utakmicu. Atmosfera je dosta trula, anemicno i na terenu i na tribinama. Igra nam je uzasna. Ovi momci nisu tim. Previse je ega a premalo znanja. Prema naprijed smo impotentni. Isto tako smatram i dalje da Basic treba biti tu, ali druze Bogu je jasno da Hamza Gasal je 21jednogisnji nezainteresovani Dzenis. Zasto ali zasto igra ispred djeteta od 19godina koji je doslovno i sigurniji na lopti i kreativniji. Zasto ali zasto mislis da je to dobra ideja. Da ona frljoka nije usla nikad mi gola ne bi dali. Dobar potez ali ne zalijecite se tri minute su tu, protiv ne znam kako da nazovem onu Zvijezdu. Kakvo bacanje para. Ali aj nadati se da ce Nermin bar probati kakvog omladinca. Da bar sta saznamo novo. I jos jedno pitanje zasto Haracic ne igra. Druze lik kad igra pogadja. Bori se i ne vidim razlog zasto on i Krpic ne bi igrali zajedno. Iskreno povukao bi krpica na neku desetku jer smo tupi, previse radi za ekipu i ne dolazi do sansi. Ne kritikujem, covjek je primjer igraca kakvog zelim gledati u Zelji. Ne anemicare koji kad udju u igru izgledaju kao da su natjerani da igraju fudbal.
 
dzulijano_pike
Postovi: 178
Pridružen/a: sub apr 30, 2022 6:47 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:18 am

Ako jos jednom spomene navijace, podrsku, sinergiju, zahvalnost, treba ga otjerati taman kad bi sa njim postali Milan iz 1989/90 za pola godine .
Igru brisi, bodove pisi. Ukratko horor.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1203
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 2:06 am

gavran je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:05 am
plavi kanarinac je napisao/la:
sub okt 21, 2023 10:48 pm
Ide pobjeda u Konjicu hladno. Citirajte me.
0:3.
citirao :placeodsmijeha:
i ja mislim da ce u Konjicu biti prohladno.
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1203
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 2:15 am

Uz ovo malo zrnce mudrosti, pozdrav jednom starom forumasu koji je ovog filozofa imao kao avatar :

slika
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Eldar
Postovi: 62
Pridružen/a: uto jul 25, 2023 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 7:33 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:12 am
Ja ne znam za vas, da li samo imamo razlicito vidjenje stvari ali meni je ovo danas bilo zalosno. Prvo konstatno sam bio pod pritiskom i osjecajem da cemo prokockati pobjedu. Druze mi smo na 3-0 prije napadali a sad na 1-0 strepimo jer ne znamo zavrsiti utakmicu. Atmosfera je dosta trula, anemicno i na terenu i na tribinama. Igra nam je uzasna. Ovi momci nisu tim. Previse je ega a premalo znanja. Prema naprijed smo impotentni. Isto tako smatram i dalje da Basic treba biti tu, ali druze Bogu je jasno da Hamza Gasal je 21jednogisnji nezainteresovani Dzenis. Zasto ali zasto igra ispred djeteta od 19godina koji je doslovno i sigurniji na lopti i kreativniji. Zasto ali zasto mislis da je to dobra ideja. Da ona frljoka nije usla nikad mi gola ne bi dali. Dobar potez ali ne zalijecite se tri minute su tu, protiv ne znam kako da nazovem onu Zvijezdu. Kakvo bacanje para. Ali aj nadati se da ce Nermin bar probati kakvog omladinca. Da bar sta saznamo novo. I jos jedno pitanje zasto Haracic ne igra. Druze lik kad igra pogadja. Bori se i ne vidim razlog zasto on i Krpic ne bi igrali zajedno. Iskreno povukao bi krpica na neku desetku jer smo tupi, previse radi za ekipu i ne dolazi do sansi. Ne kritikujem, covjek je primjer igraca kakvog zelim gledati u Zelji. Ne anemicare koji kad udju u igru izgledaju kao da su natjerani da igraju fudbal.
Prije smo napadali? Kad prije?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 9:17 am

gavran je napisao/la:
ned okt 22, 2023 1:05 am
plavi kanarinac je napisao/la:
sub okt 21, 2023 10:48 pm
Ide pobjeda u Konjicu hladno. Citirajte me.
0:3.
citirao :placeodsmijeha:
Gavrani uvijek bili najduhovitiji iz porodice ptica ...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 9:40 am

cikazubo je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:53 am
Poredit Odovica i Basica ne da je smijesno nego grijeh.
Veliki igrac, veliki trener, pedagog, stvaralac mladih igraca, s druge strane nista od toga, ima veo kamere i najvisi prosjek minuta pred kamerama i za mikrofonima.
Gdje ces porediti Odu sa ovom neznalicom.Ma ubleha treba da ide dok nije kasno,dokazao i pokazao da ne zna.sta jos treba da se desi da ublehas dobije otkaz.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 374
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 11:05 am

Zvaka72 je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:21 am
SkenderijaTM87 je napisao/la:
sub okt 21, 2023 11:59 pm
Ko i obicno serenda se previse. Solidno je bilo dns i stvarale su se sanse, ali završica je izostala. Amoah je promasio nemoguce , Drljo standardno 1 zicer po tekmi ima koji promasi vazda. Jebaji ga bitna su 3 boda.

Treba takodjer reci da je Rustemovic danas bio i vise nego solidan. Miran na lopti, prilazio nudio se, par dugih lopti izvrsnih. On i Mekic neka budu starteri kao i na početku sezone.

Igman ako dobijemo opet smo u igri koliko toliko, nadat se da su ta 2 nova igraca nesto sto ce nas trznuti malo.

Takodjer me poceo nervirat Basic s izmjenama i ne davanju prilike Al Jaberu. Cini se da je previše tvrdoglav, a to nikad na dobro ne izadje.
Sa ovom igrom ni u snu nećemo dobiti Igman jer igramo bez sredine.
Mislim da je Bašić stalnim mjenjanjem pozicija ZBUNIO naše igrače odnosno ponašaju se pogubljeno.
Poslije Igmana ne krivite odbranu za greške jer ako Mekić i u Konjicu bude igrao kao na derbiju i večeras uz raspoloženog Ćosića i Rustema trica nam ne gine.
Bez sredine smo igrali protiv Širokog kad nam je Cocalic povlacio loptu 50 metara 5 6 puta. To je igra bez sredine kad ti igra jebeni Biber i Cosic koji se skrivaju od lopte.

Replicirao si nekom forumasu da je Rustemovic los bio. Molim bih argumente zasto je bio los?

Puno hejta takodjer ide na račun Mekica, a lik najbolji strijelac ekipe kao ZADNJI VEZNI hahahahahahhahaahha. Ok lik pogrijesi, vcrs je imao par takvih ispada, ali mora se gledati dublje od toga, a ne povrsno toliko jer tako se jedino razumije njegova pozicija. Otkrivanje, prilazak lopti, povuci ako treba, prebacivanje strane, kretnja itd. On spaja sredinu i stopere i to je radio sinoc prilaskom skroz do Muftica da se rijesi presinga.

Voli raja ocito hejtat ponajbolje igrace ekipe. Ko nekad Santos zvani gurni je i trci panj obicni, Zakaric, Hodzic takodjer ima milion primjera. Sad bi popusili ***** za jednog Zakarica ili Santosa..
Zato nek Krpic prolazi bez kritika, lik zreo za klupe davno.

A slazem se da se Basic zaigrao i da je definitivno zbunio igrace. Zato kazem mozda je najbolje Mekic Rustemovic sredina kao u Evropi i na početku sezone jer nisu pickice ko Biber i Cosic koji ne mogu igrati tu poziciju.
 
505 VITEŠKA
Postovi: 576
Pridružen/a: pon dec 06, 2021 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:17 pm

Nama gol moze dati svako ali bas svako....

Zasto? Pa zato sto autoput i propuh vlada kroz sredinu izmedju dva stopera i dva zadnja vezna

Ne moze se igrati sa dva ista tipa zadnja vezna,Rustemovic i Mekic u fazi odbrane izgledaju kao cunjevi kad protivnik krene u napad

Nema gise Hodzica sa 2 metra i 100kila da malo udari,presijece i unese strah,ljudi nam se setaju do gola

Nikakbog bloka prilikom suta nema


Pobjeda je morala biti ubjedljivija,pi.cke igrajte!
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 374
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:34 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:17 pm
Nama gol moze dati svako ali bas svako....

Zasto? Pa zato sto autoput i propuh vlada kroz sredinu izmedju dva stopera i dva zadnja vezna

Ne moze se igrati sa dva ista tipa zadnja vezna,Rustemovic i Mekic u fazi odbrane izgledaju kao cunjevi kad protivnik krene u napad

Nema gise Hodzica sa 2 metra i 100kila da malo udari,presijece i unese strah,ljudi nam se setaju do gola

Nikakbog bloka prilikom suta nema


Pobjeda je morala biti ubjedljivija,pi.cke igrajte!
Pa njih dvojica su rijetko starteri zajedno. Mislim protiv Sloge da su igrali zajedno, sinoc i Veleza. I naravno na pocetku sezone kad smo na nesto i licili. Dosta je rotacija u toj sredini, al sigurno je da Biber ne moze igrat nit smije vise igrat.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 12:55 pm

fcz je napisao/la:
Gola je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:33 am
Atmosfera u ekipi, odnos trener - igraci, govor tijela, blago receno zabrinjavajuce.

Igraci prilaze Bekricu covjece...
Ko sto vec rekoh - Basicu ce dohakati ista stvar koja je i pokojnom cika Odi.

A to za Rumenigea me ne cudi. Ne daj Boze da ga zainteresuje politika, vrlo brzo bi on dogurao do "branitelja vitalnih nacionalnih interesa".
Hamzu sa Klopp savjetuje, dzaba ti je, nije do savjeta nego do njegove ograničenostislika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:06 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:55 pm
fcz je napisao/la:
Gola je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:33 am
Atmosfera u ekipi, odnos trener - igraci, govor tijela, blago receno zabrinjavajuce.

Igraci prilaze Bekricu covjece...
Ko sto vec rekoh - Basicu ce dohakati ista stvar koja je i pokojnom cika Odi.

A to za Rumenigea me ne cudi. Ne daj Boze da ga zainteresuje politika, vrlo brzo bi on dogurao do "branitelja vitalnih nacionalnih interesa".
Hamzu sa Klopp savjetuje, dzaba ti je, nije do savjeta nego do njegove ograničenostislika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Drljo koliko god da je los za ovog je Neymar, i defanzivno se vraca i zna proci nekog za razliku od ovog.
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:17 pm

Kad skontas koliko neke ekipe imaju kvalitetnije igrace, kone mogu sve na individualni kvalitet, sve silne sanse od sinoc bar 70% bi svaka jaca ekipa iskoristila. Ne znam kako ali bi volio da bar neki bod se izvuce u petak.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1247
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:31 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
ned okt 22, 2023 11:05 am
Zvaka72 je napisao/la:
ned okt 22, 2023 12:21 am
SkenderijaTM87 je napisao/la:
sub okt 21, 2023 11:59 pm
Ko i obicno serenda se previse. Solidno je bilo dns i stvarale su se sanse, ali završica je izostala. Amoah je promasio nemoguce , Drljo standardno 1 zicer po tekmi ima koji promasi vazda. Jebaji ga bitna su 3 boda.

Treba takodjer reci da je Rustemovic danas bio i vise nego solidan. Miran na lopti, prilazio nudio se, par dugih lopti izvrsnih. On i Mekic neka budu starteri kao i na početku sezone.

Igman ako dobijemo opet smo u igri koliko toliko, nadat se da su ta 2 nova igraca nesto sto ce nas trznuti malo.

Takodjer me poceo nervirat Basic s izmjenama i ne davanju prilike Al Jaberu. Cini se da je previše tvrdoglav, a to nikad na dobro ne izadje.
Sa ovom igrom ni u snu nećemo dobiti Igman jer igramo bez sredine.
Mislim da je Bašić stalnim mjenjanjem pozicija ZBUNIO naše igrače odnosno ponašaju se pogubljeno.
Poslije Igmana ne krivite odbranu za greške jer ako Mekić i u Konjicu bude igrao kao na derbiju i večeras uz raspoloženog Ćosića i Rustema trica nam ne gine.
Bez sredine smo igrali protiv Širokog kad nam je Cocalic povlacio loptu 50 metara 5 6 puta. To je igra bez sredine kad ti igra jebeni Biber i Cosic koji se skrivaju od lopte.

Replicirao si nekom forumasu da je Rustemovic los bio. Molim bih argumente zasto je bio los?

Puno hejta takodjer ide na račun Mekica, a lik najbolji strijelac ekipe kao ZADNJI VEZNI hahahahahahhahaahha. Ok lik pogrijesi, vcrs je imao par takvih ispada, ali mora se gledati dublje od toga, a ne povrsno toliko jer tako se jedino razumije njegova pozicija. Otkrivanje, prilazak lopti, povuci ako treba, prebacivanje strane, kretnja itd. On spaja sredinu i stopere i to je radio sinoc prilaskom skroz do Muftica da se rijesi presinga.

Voli raja ocito hejtat ponajbolje igrace ekipe. Ko nekad Santos zvani gurni je i trci panj obicni, Zakaric, Hodzic takodjer ima milion primjera. Sad bi popusili ***** za jednog Zakarica ili Santosa..
Zato nek Krpic prolazi bez kritika, lik zreo za klupe davno.

A slazem se da se Basic zaigrao i da je definitivno zbunio igrace. Zato kazem mozda je najbolje Mekic Rustemovic sredina kao u Evropi i na početku sezone jer nisu pickice ko Biber i Cosic koji ne mogu igrati tu poziciju.
Sta bolan prilazi lopti, svaki aut lik mjesto da pridje se krije, nijednu loptu nije iznio, oduzeo mozda jednu a da ne pricamo da uspori svaki moguci napad. Plus zuti karton koji je dobio i njegovo ponasanje nakon njega. Druze on je los i dzaba pokusavate napraviti od njega igraca kad to on s ovim pristupom zalaganjem i razmisljanjem nije
 
Avatar
south side
Postovi: 481
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:32 pm

Ja sta ne svira za igman cist penal. izgleda mirvic ove sezone odrijesio kesu i za zavrsavanje sudija.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2243
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 22, 2023 1:32 pm

Čist penal Igmanu se ne svira. Hoće li se i danas mediji dići kao u srijedu?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 134 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija