Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:01 pm

exbabilon je napisao/la:
čet okt 12, 2023 11:07 am
Ne valja Beća, al valja Turanjin, valja Biber. **** me svak ako Beća ne moze odigrat ono sto skupa daju Turanjanin, Biber i Rustemovic. Njegovo ništa = njihovo ništa.
Nije valjao Hrelja s 19 godina, sad valja Drljo. Frajer za 5 utakmica ima 2 gola i asistenciju, standardan sad u Borcu, naša krila slovom i brojem NULA golova u ovoj sezoni. Kazu nema se para. Nema se, al se i s ovim sto imamo ne zna.
Beca je dobio priliku o kakvoj su mnogi juniori mnogo kvalitetniji od Bece mogli sanjati, 55 utakmica je dovoljno i previse da se dokazes i pokazes da si kvalitetan prema tome treba Beca biti zahvalan Zelji sto mu je dao priliku koju mu ni rodjeni babo ne bi dao u ovolikoj mjeri.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3072
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:03 pm

Beca hvala i sretno pamtit cu te po golu Velezu u zadnjim minutama i to je sve.


Za svoje godine i vrijeme koje si proveo na terenu si veoma malo pokazao. Idi negdje stekni iskustva i rutine pa se mozda i vratis. Slicna situacija je bila i sa Dadom Sadikovice, tek kada je fudbalski sazrio i kada se vratio u nas klub bio je pravi igrac, valjda tako bude i sa tobom.
Sretno
Alea iacta est!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:05 pm

i
Ludvig Leple je napisao/la:
čet okt 12, 2023 12:36 pm
cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 12:30 pm
Na svakoj stranici se nadju strucnjaci sa “ako se imalo razumijes u fudbal”, da mi je znati samo do kojeg nivoa su oni dosli kao fudbaleri/treneri pa smatraju da znaju fudbal.
Ma jok, ti si stručnjak.
Nisam to rekao, nit sebi dajem za pravo da se postavljam iznas drugih forumasa bar ne onih racionalnih pa makar imali razlicita misljenja, samo logika i zdrav razum dalje ne idem, ugodan dan :)
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:30 pm

cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 12:30 pm
Na svakoj stranici se nadju strucnjaci sa “ako se imalo razumijes u fudbal”, da mi je znati samo do kojeg nivoa su oni dosli kao fudbaleri/treneri pa smatraju da znaju fudbal.
Covjek koji misli da je Mekic ozbiljan igrac se ne razumije u fudbal
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:35 pm

505 VITEŠKA je napisao/la:
sri okt 11, 2023 7:07 pm
Udjes na temu da citas kako jedan lik pise 20 postova botovanja
Nisam nikoga ni pokusao uvrijediti, a kamo srece da je moje pisanje nas najveci problem..
Pricamo o trenerima, Zelji.
Ima vas koji ovo licno dozivljavate, ne znam iz kojeg razloga.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:49 pm

Ljudi placu za Becom hahahahahahahhahahhaha. Ja nmg da vjerujem, lik odigrao 55 utakmica imao vremena da pokaze sta zna i nije pokazao. Fini navijaci jebali mu od do za njegove prikazane igre, usporedjivali ga s slinom kako se vuce na terenu, a sad placu za njim hhahahhahahaha.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:50 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 12, 2023 1:30 pm
cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 12:30 pm
Na svakoj stranici se nadju strucnjaci sa “ako se imalo razumijes u fudbal”, da mi je znati samo do kojeg nivoa su oni dosli kao fudbaleri/treneri pa smatraju da znaju fudbal.
Covjek koji misli da je Mekic ozbiljan igrac se ne razumije u fudbal
Lik nas najbolji igrac hahahahahahahhahahhaha. Nek je Biber igracina ili ti ga RADILICA skriva se od lopte kao zadnji vezni.
 
SamoNapad
Postovi: 433
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 1:57 pm

Sistem se pravi sa makar osnovim finansijama a mi ih trenutno nemamo . Šanse da ces ubosti nekog dobrog igraca sa ovakvim budžetom su minimalne i to je vise stvar incidenta tipa Santos i Hodžića. Mlad igraca tesko se razvija u ekipi koja nema vise kvalitetnih igraca.
Mi imamo deficit dva igraca navedena zbig njihovih fizičkih predispozicija koje nismo nadoknadili ni sa 30 %.
Zadnja izmjena: SamoNapad, dana/u čet okt 12, 2023 2:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 2:00 pm

kokoška je napisao/la:
čet okt 12, 2023 1:01 pm
exbabilon je napisao/la:
čet okt 12, 2023 11:07 am
Ne valja Beća, al valja Turanjin, valja Biber. **** me svak ako Beća ne moze odigrat ono sto skupa daju Turanjanin, Biber i Rustemovic. Njegovo ništa = njihovo ništa.
Nije valjao Hrelja s 19 godina, sad valja Drljo. Frajer za 5 utakmica ima 2 gola i asistenciju, standardan sad u Borcu, naša krila slovom i brojem NULA golova u ovoj sezoni. Kazu nema se para. Nema se, al se i s ovim sto imamo ne zna.
Beca je dobio priliku o kakvoj su mnogi juniori mnogo kvalitetniji od Bece mogli sanjati, 55 utakmica je dovoljno i previse da se dokazes i pokazes da si kvalitetan prema tome treba Beca biti zahvalan Zelji sto mu je dao priliku koju mu ni rodjeni babo ne bi dao u ovolikoj mjeri.
I 4 trenera i ni kod jednog se ne nametnes i izbijes u prvi plan.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 2:00 pm

Ja se samo nadam da nece na Beci stati.... ima ih jos makar 5-6 koji ne donose ono sto se od njih očekuje i tesko da ce ikada biti od neke ozbiljne koristi.... isto tako ocekujem da se zamjene ako nista drugo ono nekim mladjim.... pa tako u krug ici mladji dobijaju sansu makar kao Beca pa cemo nekad valjda naci ponekog da valja
Država Željo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 2:41 pm

Sretno Beci dalje. Mislim da osim toga ne treba nista vise komentarisati. Sretno mu, nase je dijete.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 468
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 2:42 pm

blueheart je napisao/la:
čet okt 12, 2023 2:00 pm
Ja se samo nadam da nece na Beci stati.... ima ih jos makar 5-6 koji ne donose ono sto se od njih očekuje i tesko da ce ikada biti od neke ozbiljne koristi.... isto tako ocekujem da se zamjene ako nista drugo ono nekim mladjim.... pa tako u krug ici mladji dobijaju sansu makar kao Beca pa cemo nekad valjda naci ponekog da valja
Nece brate. Evo prvo se očistio stručni štab. Sad polako dolaze na red i igrači a mislim da će i pojedini uposlenici morati pronaći sreću u nekom drugom preduzeću. Sve ovo nama ide sporo, pogotovo kad su loši rezultati a jednostavno ne može ni brže ni bolje
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 4:17 pm

Becu htjeli Zrinjski i Borac jos prije godinu dana al odredjena struka s1 foruma evo procijenjuje da je on za fakultet, isto ko sto su procijenili Hrelju, Kjosevskog, Bekrica i koga vec sve nisu i koga vec sve nece.
Bitno je lincovat domace, a ublehe sa strane samo bujrum, od igraca do trenera.

Zna li neko sta je sa malim Focom, vidim provlaci se ime sa vise strana, ako je stvarno takav talenat sto ga nema na treninzima prvog tima ?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 5:04 pm

Opet se vracamo na neznanje i amaterizam Bekrica. On rece na pressu da smo imali ponude za Becu, Gasala itd. Mene interesuje kako to da ga sada djaba pustamo a nismo htjeli prihvatiti odnosno prodati ga?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 5:39 pm

cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 4:17 pm
Becu htjeli Zrinjski i Borac jos prije godinu dana al odredjena struka s1 foruma evo procijenjuje da je on za fakultet, isto ko sto su procijenili Hrelju, Kjosevskog, Bekrica i koga vec sve nisu i koga vec sve nece.
Bitno je lincovat domace, a ublehe sa strane samo bujrum, od igraca do trenera.

Zna li neko sta je sa malim Focom, vidim provlaci se ime sa vise strana, ako je stvarno takav talenat sto ga nema na treninzima prvog tima ?
Sto ga nisu uzeli kada su ga htjeli.....nikada od njih nije doala zvanicna ponuda u klub.To sto se neko raspitivao za njega ne mora da znaci da ga je htio.
Bekric ko SD o bodova.Napisao sam neki da poslije santosa i hodzica on u svijetu gdje menadjeri kolo vode je sve samo ne ozbiljan SD.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Ludvig Leple
Postovi: 305
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 6:05 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet okt 12, 2023 1:30 pm
cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 12:30 pm
Na svakoj stranici se nadju strucnjaci sa “ako se imalo razumijes u fudbal”, da mi je znati samo do kojeg nivoa su oni dosli kao fudbaleri/treneri pa smatraju da znaju fudbal.
Covjek koji misli da je Mekic ozbiljan igrac se ne razumije u fudbal
Pa vidi ti imaš neki problem sa Mekićem i to ja ok, ali Mekić je trenutno najbolji igrač u FKŽ.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 6:47 pm

Dzezvar je napisao/la:
čet okt 12, 2023 5:39 pm
cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 4:17 pm
Becu htjeli Zrinjski i Borac jos prije godinu dana al odredjena struka s1 foruma evo procijenjuje da je on za fakultet, isto ko sto su procijenili Hrelju, Kjosevskog, Bekrica i koga vec sve nisu i koga vec sve nece.
Bitno je lincovat domace, a ublehe sa strane samo bujrum, od igraca do trenera.

Zna li neko sta je sa malim Focom, vidim provlaci se ime sa vise strana, ako je stvarno takav talenat sto ga nema na treninzima prvog tima ?
Sto ga nisu uzeli kada su ga htjeli.....nikada od njih nije doala zvanicna ponuda u klub.To sto se neko raspitivao za njega ne mora da znaci da ga je htio.
Bekric ko SD o bodova.Napisao sam neki da poslije santosa i hodzica on u svijetu gdje menadjeri kolo vode je sve samo ne ozbiljan SD.
Bekric laze i ne prestaje, sam sebe demantuje svakim narednim nastupom, on ne da je neozbiljan SD on je neozbiljan za bilo kakvu ulogu u klubu izuzev igracke koju je uspjesno zavrsio i na tome mu treba cestitat, al da on vodi procese i kroji tim je neozbiljno. Moje pominjanje Bekrica je u smislu igraca bilo, kad je mogao dati itekako velik doprinos ljudi su napravili penzionera od njega a tada naivno rukovodstvo ispunjavalo zelje forumima, covjek dodje par godina poslije i pokaze da itekako i dalje moze preuzet neku ulogu na terenu, moze se napraviti dobra lista takvih igraca i navijackih procjena.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 7:00 pm

cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 6:47 pm
Dzezvar je napisao/la:
čet okt 12, 2023 5:39 pm
cikazubo je napisao/la:
čet okt 12, 2023 4:17 pm
Becu htjeli Zrinjski i Borac jos prije godinu dana al odredjena struka s1 foruma evo procijenjuje da je on za fakultet, isto ko sto su procijenili Hrelju, Kjosevskog, Bekrica i koga vec sve nisu i koga vec sve nece.
Bitno je lincovat domace, a ublehe sa strane samo bujrum, od igraca do trenera.

Zna li neko sta je sa malim Focom, vidim provlaci se ime sa vise strana, ako je stvarno takav talenat sto ga nema na treninzima prvog tima ?
Sto ga nisu uzeli kada su ga htjeli.....nikada od njih nije doala zvanicna ponuda u klub.To sto se neko raspitivao za njega ne mora da znaci da ga je htio.
Bekric ko SD o bodova.Napisao sam neki da poslije santosa i hodzica on u svijetu gdje menadjeri kolo vode je sve samo ne ozbiljan SD.
Bekric laze i ne prestaje, sam sebe demantuje svakim narednim nastupom, on ne da je neozbiljan SD on je neozbiljan za bilo kakvu ulogu u klubu izuzev igracke koju je uspjesno zavrsio i na tome mu treba cestitat, al da on vodi procese i kroji tim je neozbiljno. Moje pominjanje Bekrica je u smislu igraca bilo, kad je mogao dati itekako velik doprinos ljudi su napravili penzionera od njega a tada naivno rukovodstvo ispunjavalo zelje forumima, covjek dodje par godina poslije i pokaze da itekako i dalje moze preuzet neku ulogu na terenu, moze se napraviti dobra lista takvih igraca i navijackih procjena.
Nisu ispunjavali zelje foruma nego se tada vidilo da nesto ne stima.Njegova izjava sve govori.Bojkotovali Slavku a kada su htjeli i dobili bi poneku kao tu tekmu protiv Zrinkskog.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 7:31 pm

glavnu rijec oko dovodjenja igraca treba da vodi samo trener jer je on i najodgovorniji u funkcionisanju ekipe. SD treba da se bavi ovim nekim adminiatrativnim poslovima, nikako da on dovodi trenru igraca.
Država Željo
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 12, 2023 7:44 pm

Smjenom Bašića ne bi ništa posebno dobili, a ni ostankom sa ovakvim igračima ... definitivno nije rješenje čekati godinama da se vrate dugovi ( stabilizacija) ... rješenje u ovakovoj situaciji je vršiti jak i konstantan pritisak na upravu da konačno dovedu investitora ... bez toga sve će prije ili kasnije početi gubiti smisao .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija