Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:48 pm

ma hebeno je igrati kad od starta djeli kartone za svaki prekrsaj.... imali smo na trenutke i srece ali smo ocigledno pokusali na bod jbg nije uspjelo..... Basa ih mora rastresti.... nekako smo bez lopte opet staticni i odma mnogo manje opasni.....
Država Željo
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:48 pm

Gigovic je ovo odradio, kakvo klanje
 
theoriginals
Postovi: 33
Pridružen/a: sri nov 16, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:49 pm

Nekad je se znalo ko je Zeljeznicar i ko treba da napada,bilo to kuci bilo to u gostima.A toga vise nema ,a bgmi tesko da ce i biti.Sami smo krivi postavili smo standarde da smo osrednja ekipa ,a kakve igrace imamo i jesmo.I na kraju ce neko rec smiriti se podržite ovo treba samo lagano.Samo neznam koliko ce godina to trajat da se ovo podržava.ljudi moji mi smo Zeljeznicar pa ima li nema para ima da se stvore ,ako ti kao klub sa najvećom bazom navijaca i svega vec to nemozes priuštiti,e onda neznam.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:49 pm

Dvije gostujuce tekme na gol opucali nismo, a sljedeca gostujuca ti Zrinjski. A sta drugo i ocekivati pored Bekricevih "pojacanja" u vidu Turanjanina, Alysona i ostalih. Jedino je Ovcina ok igrac od svih koje smo doveli.
Sreca pa sad pauza ide i valjda dovedemo nekog normalnog igraca jer smo tanki ko rizla.
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:50 pm

Jednostavno u ovom momentu ne može se od Želje očekivati neka serija pozitivnih rezultata ... koliko će to dugo trajati ko zna, čini mi se neće kratko ... sretan je onaj ko može pratiti klub dok traje "stabilizacija igre " ... rekoh da se ne može pobjeđivati stalno na hajc ako nemaš igračkog kvaliteta ... uprava i dalje šuti ...ništa do daljeg ... čovječe, u 2. poluvremenu nismo napravili ni jednu gol-šansu ...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:51 pm

Ovde je 5% do Veleža, 30 Gigovića i ostalo do nas
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
flux
Postovi: 688
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:51 pm

Ma samo se trebamo pomiriti s cinjenicom da imamo ekipu za sredinu tabele i to je to. Evropa ove sezone ce biti ravna tituli, nazalost. Ako nista, imat cemo za nijansu stabilniji klub naredne sezone pa da se nadamo borbi za Evropu. Bez dodatnog priliva novca mi nemamo sta traziti u vrhu, pogotovo uz ovakav savez i sudjenje.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:51 pm

Drljo prije Gasala u svako doba.
Kod gola kriv Drina i njegovo okretanje ledja kao i Muftic na liniji ga lobovao.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:51 pm

A i Muftić, ne može te druže lobovati igrač da peterca ti stojiš na liniji. Ono još vidio nisam.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:52 pm

Basicu zabranit da daje ove glupe izjave, cuj umor, pa jel stid trenera objasnit ovu predstavu umorom, poslije prvih izmjena totalni kolaps u igri, bilo je samo pitanje vremena.

Vise dosta demagogije, 5 kola i jedna dobra utakmica je premalo, nek sute i rade, nek stvore pojacanja kako znaju i umiju, ovaj Basic iz pastete iskace svaki dan neki novi intervju, dosta je vise bilo suplje, ima uprava, administracija, sportski direktor koji treba da rade svoj poso, nije zadatak trenera da prica po televizijama i poslije utakmica o klubu i stabilizaciji.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3891
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:52 pm

Meni je najveći problem bio što smo odigrali bez energije. Možda utiče na to utakmica sa Igmanom koja je bila jako zahtjevna, ali mi kao da smo odradili trening fizičke spreme i odmah poslije izašli na teren. Ne znam da li su jednom bekovi kombinovali sa krilima u napadu. Prvo smo počeli nabijati loptu preskačući sredinu, a kasnije kad smo spustili loptu uvijek ti neko na leđima i samo se svira faul.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Riki1921
Postovi: 129
Pridružen/a: pon dec 03, 2018 8:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:54 pm

Boli ovaj mentalitet u gostima gdje ne mozemo postenu akciju za napad uradit vec dvije utakmice, prava smo domacinska ekipa ko da je 2006
 
staaarinavijac
Postovi: 609
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:54 pm

cikazubo je napisao/la:
ned sep 03, 2023 9:52 pm
Basicu zabranit da daje ove glupe izjave, cuj umor, pa jel stid trenera objasnit ovu predstavu umorom, poslije prvih izmjena totalni kolaps u igri, bilo je samo pitanje vremena.

Vise dosta demagogije, 5 kola i jedna dobra utakmica je premalo, nek sute i rade, nek stvore pojacanja kako znaju i umiju, ovaj Basic iz pastete iskace svaki dan neki novi intervju, dosta je vise bilo suplje, ima uprava, administracija, sportski direktor koji treba da rade svoj poso, nije zadatak trenera da prica po televizijama i poslije utakmica o klubu i stabilizaciji.

Pa i Nermin je nadoš'o da bi mogao biti zavaljen od uprave , pa je logično da nalazi izgovor na njenom (ne)radu ...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:55 pm

Al Alysona ne moze loptu da stigne 2. metra pored njeg prolazi a skoro uso


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Refa1987
Postovi: 110
Pridružen/a: sub feb 25, 2023 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:57 pm

Tryg je napisao/la:
ned sep 03, 2023 9:55 pm
Al Alysona ne moze loptu da stigne 2. metra pored njeg prolazi a skoro usoslikaslikaslika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako sam poludio na taj potez, umalo telefon nisam razbio. Prođe lopta on odustao već ko da je igrao 119 minuta.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:57 pm

cikazubo je napisao/la:
ned sep 03, 2023 9:52 pm
Basicu zabranit da daje ove glupe izjave, cuj umor, pa jel stid trenera objasnit ovu predstavu umorom, poslije prvih izmjena totalni kolaps u igri, bilo je samo pitanje vremena.

Vise dosta demagogije, 5 kola i jedna dobra utakmica je premalo, nek sute i rade, nek stvore pojacanja kako znaju i umiju, ovaj Basic iz pastete iskace svaki dan neki novi intervju, dosta je vise bilo suplje, ima uprava, administracija, sportski direktor koji treba da rade svoj poso, nije zadatak trenera da prica po televizijama i poslije utakmica o klubu i stabilizaciji.
A dok su ti kamatar i ratnicka suza drzali demagogiju tad si svrsavo, nece ti vise jazavci uci u klub vjeruj mi...dzaba krecis
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:58 pm

Allaha mi da su od Fiće kartoteku malo pogledali bolje bi igrače doveli nego ove paraplegičare
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 9:58 pm

Sto napadate Nermina ? Druze ovo je treca utakmica u sedam dana sa jako kratkim rosterom i uz to sudjenje kakvo nije ni za Borac bilo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 10:00 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned sep 03, 2023 9:58 pm
Sto napadate Nermina ? Druze ovo je treca utakmica u sedam dana sa jako kratkim rosterom i uz to sudjenje kakvo nije ni za Borac bilo.
Niko Nermina ne napada koliko ja mogu da vidim. Napadamo upravu i SD sto nisu u stanju covjeku obezijedit iole normalne igrace.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 03, 2023 10:00 pm

Podrska Basicu, sa ovako limitiranom ekipom se bolje ne moze, Gigovic se pisa po balijama samo tako...

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 20 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija