Moderator/ica: storm_raider

 
Blueee1921
Postovi: 239
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:35 pm

Svidja mi se sto smo poceli davati pred kraj tekme ili u nadoknadi golove, od Bekrije je sve pocelo na derbiju
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:36 pm

Dženan Haračić je igračina. Kakve lopte momak dijeli.
Kad smo zadnji put dobili pijačare u gostima?
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:37 pm

igla je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:33 pm
storm_raider je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:27 pm
Odlicno, 3 boda. Cirkus sa ovim ulazom na stadion..., ali necu o tome. Idemo dalje!

Ne znam sta je bilo sa Zebom, ali obzirom sta se sve psuje sa Zapada, mogu misliti... Zajko je nase dijete, vezan je za Zelju cijeli svoj zivot i on i njegova cijela familija.
Treba o ovom.

Ljudi su bili na rubu fizičkih incidenata jer ko i svuda imaš onih preko reda, neko čeka sat da uzme kartu, a tekma već počela. Dno dna i nabijem onog ko je ovako odlučio danas da bude. Ovo je užasan odnos prema ljudima koji su najodaniji navijači u državi, koji direkt s posla dođu da pune stadion. Užasno.
Ja stvarno bezuslovno podrzavam ove ljude u Klubu, jer znam koliko vole Zelju, ali je cirkus bio. Ne moze se ovako odnositi prema najboljim navijacima u drzavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:38 pm

Volim ovakve utakmice
90 minuta do posljednjeg atoma snage obje ekipe
Naprijed Željo
Zeba je naš nije se ovo trebalo dogoditi
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:39 pm

Nadam se da vise nikad necu vidjeti u svom zivotu pitarluk koji se provukao kroz neke momente kod nas... igrom smo ih bas ubili al zavrsnica katastrofa. Trebalo se ranije rijesit i sa vecom razlikom.
FCŽ
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:40 pm

Zapad u ovom formatu treba srusiti nek samo svlacionica bude, sta covjek moze cuti sa zapada u prenosu kada gleda utakmicu to ne moze ni sa jedne druge tribine.
FCŽ
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:49 pm

storm_raider je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:37 pm
igla je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:33 pm
storm_raider je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:27 pm
Odlicno, 3 boda. Cirkus sa ovim ulazom na stadion..., ali necu o tome. Idemo dalje!

Ne znam sta je bilo sa Zebom, ali obzirom sta se sve psuje sa Zapada, mogu misliti... Zajko je nase dijete, vezan je za Zelju cijeli svoj zivot i on i njegova cijela familija.
Treba o ovom.

Ljudi su bili na rubu fizičkih incidenata jer ko i svuda imaš onih preko reda, neko čeka sat da uzme kartu, a tekma već počela. Dno dna i nabijem onog ko je ovako odlučio danas da bude. Ovo je užasan odnos prema ljudima koji su najodaniji navijači u državi, koji direkt s posla dođu da pune stadion. Užasno.
Ja stvarno bezuslovno podrzavam ove ljude u Klubu, jer znam koliko vole Zelju, ali je cirkus bio. Ne moze se ovako odnositi prema najboljim navijacima u drzavi.
Isto je i prošlu bilo.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:49 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:40 pm
Zapad u ovom formatu treba srusiti nek samo svlacionica bude, sta covjek moze cuti sa zapada u prenosu kada gleda utakmicu to ne moze ni sa jedne druge tribine.
Zapad je cirkus, kakvi sve primitivci sjede mene sramota da ono navija za Želju.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:53 pm

Sky1 je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:49 pm
storm_raider je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:37 pm
igla je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:33 pm

Treba o ovom.

Ljudi su bili na rubu fizičkih incidenata jer ko i svuda imaš onih preko reda, neko čeka sat da uzme kartu, a tekma već počela. Dno dna i nabijem onog ko je ovako odlučio danas da bude. Ovo je užasan odnos prema ljudima koji su najodaniji navijači u državi, koji direkt s posla dođu da pune stadion. Užasno.
Ja stvarno bezuslovno podrzavam ove ljude u Klubu, jer znam koliko vole Zelju, ali je cirkus bio. Ne moze se ovako odnositi prema najboljim navijacima u drzavi.
Isto je i prošlu bilo.
Dno dna ako se štedi na dva dodatna čovjeka, pa gore je da danas odustane bilo ko ko je čekao 1h+ iz reda i ušao ja utakmicu u 20. min.

Ja se stvarno pitam gdje je ljudima mozak nekad.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3271
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:56 pm

U pravom trenutku izvršio pritisak sa klupe, motivisao igrače i prenio dodatnu energiju ka jurišu na gol. Bravo šefe, idemo dalje. I mangup i gospodin!slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3271
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 8:59 pm

Diverzant je napisao/la:Dje je onaj sto nam ovdje napriča kako ovi sa zapada doprinose klubu a jug mu šteti.
E moj druze, mokre novine i sve sa njima po čelu
U 20 min meča i Bašića su pljuvali, svaku tekmu ista priča sa Zapada...ovo sa njihovim sš me i ne čudi, nije ovo ni Zajko zaslužio, a s druge strane u Igmanu je pofin broj pitara pa je očekivan hinjaluk i provokacije tokom cijelog meča i sa terena i klupe na svaki faul i reakciju.slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:03 pm

Ako iko čita od ljudi iz kluba, obezbijedite više prodajnih mjesta za ulaznice, ne padajte na ovakvim propustima.

Ja imam godišnju upravo da ne čekam ove redove, ali svakog navijača treba ispoštovati, ko god je odvojio vrijeme da dođe, pogotovo jer je srijeda u 18.30h.

Ovo je bruka velika i nadam se da se neće ponoviti.
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 590
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:04 pm

U Mostaru od prve minute moramo ici na pobjedu, pa makar zijanili sa vise golova razlike. Jednostavno napravili smo takvu atmosferu da nas jos vise mrze i samo cekaju da se naklate na kosti. Zbog svega toga nam ne trebaju neke scene od veceras, zamisli koji mozak mozes biti da svog bivseg igraca koji je ostavio dubok trag u klubu vrijedjas i psujes i ulazis u fizicki sukob.
FCŽ
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:11 pm

Sve se ima kad analizirati i popravljati, ali 3 boda su na našem kontu.
Toliko sam imao šuhveli osjecaj oko ove tekme da bih potpisao bilo kakvu pobjedu, rukom iz ofsajda, kako god. Kuci imamo 3 od 3 protiv solidnih protivnika, ekstra.

I za moralne cistunce, poslije njihovog ciganskog pristupa ovu i proslu na Grbavici, mi smo se malo valjali za moj ukus. Dosta je vise izivljavanja i na Grbavici, i sudije i protivnika. Baza bez poraza.
 
SanMan
Postovi: 1239
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:23 pm

Ovi ufurani sa zapada su zadnjih 10 godina otjerali sve jednog našeg trenera, igrača a i upravu (čak i AO), još kad bi sami sebe otjeraju pa da nas krene.
Ko fol naki sponzori, razumiju se u sve a fudbal im u malom prstu, bilderi, za.ebani, krimosi, političari .....ne smije ih niko pogledati a ne nešto im reči......oni su ko ona krava što da 30 litara mlijeka al udari nogom i sve prospe, bolje daj 5 al se ne nogetaj.
Svaku utakmicu naprave neko sranje
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:23 pm

MiroslavKruzik je napisao/la:
sri avg 30, 2023 8:59 pm
Diverzant je napisao/la:Dje je onaj sto nam ovdje napriča kako ovi sa zapada doprinose klubu a jug mu šteti.
E moj druze, mokre novine i sve sa njima po čelu
U 20 min meča i Bašića su pljuvali, svaku tekmu ista priča sa Zapada...ovo sa njihovim sš me i ne čudi, nije ovo ni Zajko zaslužio, a s druge strane u Igmanu je pofin broj pitara pa je očekivan hinjaluk i provokacije tokom cijelog meča i sa terena i klupe na svaki faul i reakciju.slika

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Već par bumbara proziva Bašića, veze ljudi o fudbalu nemaju ali zato jezik klepeta.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 661
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:31 pm

Jacksparrow je napisao/la:
sri avg 30, 2023 9:04 pm
U Mostaru od prve minute moramo ici na pobjedu, pa makar zijanili sa vise golova razlike. Jednostavno napravili smo takvu atmosferu da nas jos vise mrze i samo cekaju da se naklate na kosti. Zbog svega toga nam ne trebaju neke scene od veceras, zamisli koji mozak mozes biti da svog bivseg igraca koji je ostavio dubok trag u klubu vrijedjas i psujes i ulazis u fizicki sukob.
On je bivši igrač ali u protivničkom taboru i znamo li kako je Zajko reagovao kod onog guranja.
Ćeman odugovlači sa ispucavanjem šta trebamo aplaudirati. Ko god dođe na Grbavicu u drugim bojama je neprijatelj i tako ga treba tretirati a ne aplaudirati što nas potapa, Zajko je jedan od tih koji nam je uvalio golova i golova i nek se jebe pun mi k.... Legendi a gledaju da nam šuknu kako god.
Kao što neko reče dosta pitara je na klupi i provociraju.
Vrapčići već šize na Želju jer nas smatraju rivalom za evropu a očekujem klasičnu seljadiju na tribinama treba igrače spremiti za zološki vrt u Vrapçićima.
Zadnja izmjena: Zvaka72, dana/u sri avg 30, 2023 9:35 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Hare79
Postovi: 1249
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:32 pm

Prvo poluvrijeme mlako, u drugom su me pozitivno iznenadili. Ocekivao sam da cemo jos vise pasti ali nismo nego smo bili puno bolji od njih. Dobre izmjene i taktika trenera u drugom pol. Ovcina mi nije nesto na beku, mislim da je puno korisniji na krilu. Muftic nas spasavao u prvom, svaka mu cast, postao je vrlo dobar golman. Haracic odlicna tekma, ostali vrlo dobri. Jedino me nervira Drljo, loptu predaje prejako il preslabo, nikad normalnu loptu da doda. Dole otic s mudima pa barem bod iscupat.
Zadnja izmjena: Hare79, dana/u sri avg 30, 2023 9:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
damirfile
Postovi: 3370
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:33 pm

Na ovaj dio zapada bas pored klupa treba pojedinacnu kartu za utakmicu 500km staviti pa kad debil glumi nek i plati.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6764
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 30, 2023 9:36 pm

Auuu kako vazna pobjeda...cim je Galic usao mi smo bili 50% opasniji.
U Mostar barem po bod i onda ide pauza taman da dodjemo sebi malo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], rodrigo87 i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija