Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 1:52 pm

Beća je DO SADA moje najveće razočarenje. Ne možeš onakva slina biti sa 20 god.
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:09 pm

Bez obzira na igre na terenu, jako je ružno pogrdnim imenima nazivati naše igrače.
Ima trener koji je plaćen za to, i on odlučuje ko igra, a ko ne. na koga računa, a na koga ne.
 
pestabudimpesta
Postovi: 494
Pridružen/a: pon jun 05, 2017 1:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:12 pm

Kakvi god da su nasi su, i to je to, ako ne mogu pomoci, ne bi ih drzali, pogotovo Gasal,zadnja partija sasvim korektna.
Mi smo uz Želju u radosti i tugi,u dobru i zlu,oni zbog kojih,konacno,on i postoji
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:15 pm

Mulalic Edis je napisao/la:
pon avg 14, 2023 1:47 pm
Nasi su jos veci debili od ovih saveza. Prvo, prolazilo se kako se htjelo i moglo i na pokaze karte imaginarne. Drugo, bilo je deset milja. Trece, kad vidis da govna u julu dogovore se da daju pare delegatu i da tri covjeka budu na jednoj stolici na sjeveru da bi sto vise smanjili osjetno vecu posjetu i neuporedivo bolju atmosferu i energiju na Gebavici onda i ti budes malo mangup. Kod nas ljudi nemaju osjecaja za te stvari. Kakvih 8 500 , Boze sacuvaj. Bolje da niste nista objavljivali.
Na ovu cifru sto je klub objavio 8860 dodas desetogodinje dodas gostujuce navijace
 
PlavaDobrinja1921
Postovi: 155
Pridružen/a: pon jan 09, 2023 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:18 pm

Subota 20:45 Posušje - Željezničar.
 
BlueSuperGiant
Postovi: 8
Pridružen/a: sub jul 31, 2021 4:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:40 pm

dell21 je napisao/la:
pon avg 14, 2023 2:15 pm
Mulalic Edis je napisao/la:
pon avg 14, 2023 1:47 pm
Nasi su jos veci debili od ovih saveza. Prvo, prolazilo se kako se htjelo i moglo i na pokaze karte imaginarne. Drugo, bilo je deset milja. Trece, kad vidis da govna u julu dogovore se da daju pare delegatu i da tri covjeka budu na jednoj stolici na sjeveru da bi sto vise smanjili osjetno vecu posjetu i neuporedivo bolju atmosferu i energiju na Gebavici onda i ti budes malo mangup. Kod nas ljudi nemaju osjecaja za te stvari. Kakvih 8 500 , Boze sacuvaj. Bolje da niste nista objavljivali.
Na ovu cifru sto je klub objavio 8860 dodas desetogodinje dodas gostujuce navijace
Ne znam za ostale ali meni su desetogodišnju skenirali sa onim mobitelom. Ušao sam na ovaj dole zadnji ulaz na istoku (do juga).
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:44 pm

Meni i jaranu godisnju niko skenirao nije samo pokazao
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:45 pm

Ja sam na istoku bio, momak rucno skenirao svakome ko je ulazio
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
OldBlue
Postovi: 14
Pridružen/a: sri okt 14, 2020 2:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:47 pm

igla je napisao/la:
pon avg 14, 2023 1:52 pm
Beća je DO SADA moje najveće razočarenje. Ne možeš onakva slina biti sa 20 god.
Definitivno na ovom forumu ima svakakvih likova da ne povjeruješ ..... uđem s vremena na vrijeme, smući mi se koliko primitivaca ima, zatvorim i odjavim se ..... ali jedno nikada neču shvatiti zašto ovi nazovi željovci ovoliko mrze igrače iz Željininog OP-a, da živim još dva života biče mi upitnik iznad glave......Daču primjer od prije nekoliko godina kada je doveden Uglješa Radinović i proglašen projektom od milion € i na ovom forumu od ovih ovdje "forumskih" experata je podržan maximalno i nikada niko nije napisao da je to apsolutna fula tadašnje uprave i struke a u isto vrijeme jedan Hiroš se proglašavao narkomanom, D.Sadiković največim promašajem itd itd ...... iskreno se nadam da ovi momci koji vrijedno i marljivo treniraju i slušaju svoje trenere NE ČITAJU ovaj i slične forume a ako i čitaju neka znaju da ima nas koji ih podržavamo i ne mislimo ništa loše o njima nego naprotiv......
sve je do trenera i šta on od njih traži, ako ne igraju kako trener kaže neče ih ne biti ni blizu rostera, ovo pogotovo vrijedi za mlade igrače, stariji se i nekako mogu nametati ali mlađi uvijek trpe, ovo znaju svi koji su trenirali i igrali bilo gdje i na bilo kojem nivou
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 2:58 pm

Ja kao "svakakav" lik bih volio da 11 naših iz omladinskog bude. Pisao sam i prije, pa nađi postove gdje zagovaram ideju domaće škole. Sretan sam zbog Muftića kad odbrani nešto ko da mi je rod.

Govorim za Beću konkretno, imaš 20 godina, ponašaš se "slinavo", ko da si natjeran da igraš, a što se tiče tehnike, ima vrhunski talenat.

Nije čudo da minutu nije dobio u evropi.

I naglasio sam "DO SADA", jer sam prvi zagovarao da Beća igra kad je ušao u prvi tim ispred drugih sa strane.

Sad se npr Dženis treba hvaliti jer je naše dijete? Svaka mu čast na borbenosti, ali on nikad nije bio igrač za Želju.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 3:04 pm

Podrska da, bezuslovna ne. Gasal je dugo bio povrijedjen i naravno da mu sad treba vremena, vec protiv Borca je bilo po meni koristi od njega, bolje nego u Evropi. Šteta za stativu, znacio bi mu go. Beća igra na poziciji na kojoj mora pokazati energiju, trčati, pokrivati teren, uzimati lopte, praviti faulove, a i njemu je dovoljan znak što sredinu punimo Ćosićem, Biberom, pa sad i Arap mali, neće se Beća naigrati, ali sam je kriv za to.
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1638
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 3:09 pm

Šta li bi sa Šabana Pehilja, udje momak protiv Širokog u produžetku meščini, zagradi se, pljunu je u rašlje, pomislih novi Džeko, poslije fuli penal u istoj tekmi i nigdje o Šabanu više ni riječi.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 3:10 pm

exbabilon je napisao/la:
pon avg 14, 2023 3:04 pm
Podrska da, bezuslovna ne. Gasal je dugo bio povrijedjen i naravno da mu sad treba vremena, vec protiv Borca je bilo po meni koristi od njega, bolje nego u Evropi. Šteta za stativu, znacio bi mu go. Beća igra na poziciji na kojoj mora pokazati energiju, trčati, pokrivati teren, uzimati lopte, praviti faulove, a i njemu je dovoljan znak što sredinu punimo Ćosićem, Biberom, pa sad i Arap mali, neće se Beća naigrati, ali sam je kriv za to.
O ovom pričam, Ćosić s 2 treninga počne prije njega. Biber s klupe Igmana...

Gasalu treba dati šansu, on se vraća nakon povrede, a znao je biti odličan. Uz dobar rad s dobrim trenerom može puno. Ima nisko težište, ali su mu odluke vrlo često nezrele.
 
OldBlue
Postovi: 14
Pridružen/a: sri okt 14, 2020 2:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 3:33 pm

igla je napisao/la:
pon avg 14, 2023 3:10 pm
exbabilon je napisao/la:
pon avg 14, 2023 3:04 pm
Podrska da, bezuslovna ne. Gasal je dugo bio povrijedjen i naravno da mu sad treba vremena, vec protiv Borca je bilo po meni koristi od njega, bolje nego u Evropi. Šteta za stativu, znacio bi mu go. Beća igra na poziciji na kojoj mora pokazati energiju, trčati, pokrivati teren, uzimati lopte, praviti faulove, a i njemu je dovoljan znak što sredinu punimo Ćosićem, Biberom, pa sad i Arap mali, neće se Beća naigrati, ali sam je kriv za to.
O ovom pričam, Ćosić s 2 treninga počne prije njega. Biber s klupe Igmana...

Gasalu treba dati šansu, on se vraća nakon povrede, a znao je biti odličan. Uz dobar rad s dobrim trenerom može puno. Ima nisko težište, ali su mu odluke vrlo često nezrele.
Zanimljivorazmišljanje ali poprilično subjektivno i bez argumenta.......
naš vezni red koji je čuvao rezultat od 2:0 je bio Biber-Beča a moram biti iskren da sam bio iznenađen sa tim jer Beća nije nikako igrao u Europi, ali tako je trener naš Bašić odlučio .... sa druge strane je bio Vranješ, ušao svjež na umornu odbranu.....i ostalo je 2:0, pitanje za ove forumaše ovdje kratkog sječanja: koliko puta smo u zadnjih nekoliko godina izgubili bodova u ovakvim situacijama......
e sada ja imam poprilično godina i sječam se još puno toga, doduše i zaboravio sam tih stvari ali jedno znam da je dobar trener sigurno barem 60% ekipe uvijek i to je Bašić i protiv Borca i pokazao i dokazao sa ovim izmjenama i pariranja Marinoviću koji je sigurno sasvim dobar trener..... sjetite se Edisa proljetos :( :(

toliko od mene, ne bih više da se sa bilo kim ovdje više dopisujem a pogotovo ne sa umišljenim forumskim "stručnjacima" ....
 
ublehas
Postovi: 1041
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 3:34 pm

Naravno da ne treba niko igrati ako to ne zaslužuje, pa da je 100 puta naše dijete, ali je ružno naše igrače nazivati slinama i sličnim imenima, ne vezano da li su ponikli u Želji ili došli sa strane.
Što se tiče nas kao navijača, činjenca je da svi ledamo fudbal drugim očima, i svi imamo simpatije/antipatije prema određenim igračima. Nažalost dosta raje te stavove formira na osnov nekih pisanja po forumima, i jako se teško oslobađa istih. Kod pojedinih igrača ne vidimo greške skoro nikako, dok kod drugih vidimo samo greške. Evo npr. Jašar je do prije dvije tekme bio najveća neznalica u fudbalu, a sada je R.Carlos iz najboljih dana...
Pa dosta se napadao Aco, a momak je standardan kod većine trenera...
Koliko god nešto vidimo ili mislimo da vidimo sa tribina/TVa, ja sam ubjeđen da trener vidi bolje od nas, a 100% ima bolji uvid u zdravstveno/psihološko stanje igrača koje izvede na teren. Morate razumjeti da su i igrači ljudi, a ne roboti. I oni imaju privatnih problema, i oni se nekad osjećaju loše, budu umorni, iscrpljeni, van forme...
Osim toga, na naše igrače (mislim na 99% igrača u našoj ligi) sigurno utiče i atmofera na tribinama, i pisanje po forumima, i pisanje po medijima...Oni na koje to ne utiče su već odavno otišli vani, i oni imaju kvalitet više. Najbolji pokazatelj toga su oscilacije u igri većine igrača u BiH.
Hajde, ako ne možemo da pružimo podršku, nekad pokušamo da prešutimo slabije igre pojedinih igrača, a pogotovo da ih ne nazivamo raznim imenima.
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 4:11 pm

Pošto nemam nikakvu antipatiju prema Beći, a rasprava ode u pogrešno, molim administratora da mi obriše postove zadnje.

Svaki naš igrač, a pogotovo naše dijete, ima podršku od mene. "Nemoj se vući ko slina" je izraz za kojeg zna svako ko je bilo šta trenirao u ovom gradu/državi. To je trenutno opis njegove igre i meni je to razočarenje, jer vjerujem da ima fudbala u sebi. A mlad je, trebao bi gristi.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 4:24 pm

I nisi nista pogrijesio za Becu , 80 i neka min Cosic ganja,gine, a Omar tek usao i gleda
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Meha87
Postovi: 641
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 4:39 pm

Fali Beci samopouzdanja uvijek u nekom strahu od greske i duela ako se sta ne promijeni poslati ga na posudbu negdje gdje ce biti standardan
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 4:43 pm

Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 14, 2023 4:51 pm

Ma kakav Veo kakav *****, udari ga laktom vilicu mu razvali...
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 27 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija