Moderator/ica: storm_raider

 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:04 pm

Gledaj Gavrana moralista ko Mirso Glavinić
 
Avatar
gavran
Postovi: 7571
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:05 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:03 pm
gavran je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:56 am
Diverzant je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:51 am


Druze ovaj Hodzica ne može zamijeniti taman da jos jednu nogu ima. Sjećam ga se iz Sarajeva taraba frajer ne moze biti veca. Jasta nego smo slabiji i to dosta slabiji
napokon imamo trenera,ekipa skoro cijela ostala,samo da im se glave izbistre na zlatnom boru,alison nista losiji od santosa,hodzic je svakako bio pogubljen otkako ga nisu pustili da ide,sve u svemu ne mislim da smo ista losiji,otisli i bender i polivalentni dzenis nikakva steta.ali imamo svi pravo na misljenje pa cak i ja.forum je nije politicka stranka.Pitanje za sve gdje da nabavim zastavu saudijske arabije i sta mislite hoce li delegat traziti da se skloni sa tribine?
Hvala Bogu Gavran potrefio terapiju danas....
Na hajr i na dobro...
dobio asistenta,sad mi on dozira bobe
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:06 pm

Opet se donose sudovi o tome jesmo li jaki ili nismo,a u proslosti smo znali itekako usrati sa procjenama....
Zato ljudi opusteno,imamo trenera,80%ekipe tu,radi se najbolje kako moze s obzirom na ololnosti....
Mani te se bilo kakavih provjena ekipe.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:07 pm

gavran je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:05 pm
Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:03 pm
gavran je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:56 am


napokon imamo trenera,ekipa skoro cijela ostala,samo da im se glave izbistre na zlatnom boru,alison nista losiji od santosa,hodzic je svakako bio pogubljen otkako ga nisu pustili da ide,sve u svemu ne mislim da smo ista losiji,otisli i bender i polivalentni dzenis nikakva steta.ali imamo svi pravo na misljenje pa cak i ja.forum je nije politicka stranka.Pitanje za sve gdje da nabavim zastavu saudijske arabije i sta mislite hoce li delegat traziti da se skloni sa tribine?
Hvala Bogu Gavran potrefio terapiju danas....
Na hajr i na dobro...
dobio asistenta,sad mi on dozira bobe
Allah mu svako dobro dao....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Strumf11
Postovi: 7
Pridružen/a: pon jun 05, 2023 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:07 pm

Pozdrav raja, registrovah se prije par dana, iako forum citam skoro 2 godine.. Nek nam je sretno svima u novoj sezoni i da nadmasimo ovu koja je iza nas. Zanima me(za ove malo upucenije), ima li naznaka jos nekih ozbiljnijih pojacanja koji bi nam se mogli pridruziti, naravno ne racunajuci ove na probi.. VTŽ🔵⚪️
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1607
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:08 pm

gavran je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:56 am
Diverzant je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:51 am
Sky1 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:47 am


Santos i Hodžić su bili 50% ekipe, bez njih smo skroz druga ekipa, ali kažem šta je tu je. Mislim da ovaj Hrustemović može biti pojačanje i dostojna zamjena Hodžiću u najzreilijim je igračkim godinama, a i igrao je peošlu sezonu sasvim dobro. Za Santosa nema zamjene, ostalo sve isto, dakle, slabiji smo ali ne puno. Zadržali smo ostalo sve, bolji trener, nego prošle godine, bolje pripreme, možda i ne budemo slabiji.
Druze ovaj Hodzica ne može zamijeniti taman da jos jednu nogu ima. Sjećam ga se iz Sarajeva taraba frajer ne moze biti veca. Jasta nego smo slabiji i to dosta slabiji
napokon imamo trenera,ekipa skoro cijela ostala,samo da im se glave izbistre na zlatnom boru,alison nista losiji od santosa,hodzic je svakako bio pogubljen otkako ga nisu pustili da ide,sve u svemu ne mislim da smo ista losiji,otisli i bender i polivalentni dzenis nikakva steta.ali imamo svi pravo na misljenje pa cak i ja.forum je nije politicka stranka.Pitanje za sve gdje da nabavim zastavu saudijske arabije i sta mislite hoce li delegat traziti da se skloni sa tribine?
E Bgm to ti je rizik, da ne bude sutra Gavro terorista, šta zna delegat kakva je zastava Sudije. Možda da pokušaš na Elidži😁
 
damirfile
Postovi: 3369
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:09 pm

Ma polahko sa osudama. Ostvariki smo cilj ove sezone u evropi sta god bude. Nadat se sreci jer smo je imali ove godine pa nek potraje. A za sljedecu sezonu tri kluba su bolja od nas , znaci borba ponovo sa velezom i sirokim a tu smo negdje.
Opusteno uzivajte jbt.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:21 pm

Strumf11 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:07 pm
Pozdrav raja, registrovah se prije par dana, iako forum citam skoro 2 godine.. Nek nam je sretno svima u novoj sezoni i da nadmasimo ovu koja je iza nas. Zanima me(za ove malo upucenije), ima li naznaka jos nekih ozbiljnijih pojacanja koji bi nam se mogli pridruziti, naravno ne racunajuci ove na probi.. VTŽ🔵⚪️
Ima...
Al kada bude para...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
fcz
Postovi: 4139
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:36 pm

Ako je odlazak Santosa i mogao donekle biti relativizovan, sad kad smo izgubili i Hodzica mozemo slobodno reci da je igracki kadar pretrpio katastrofu.

Pojacanja se mozda uklope, mozda i ne, ali dosta nam govore o ambicijama. Gubitak najboljih igraca i dovodjenje zamjena koje se uglavnom karakterisu kao "mozda se i pokaze, sta znas" je jasan mig. Mig koji ce, bojim se, direktno uticati i na atmosferu, barem na samom pocetku prvenstva.

Ja se licno ne sekiram toliko, moj cilj je i dalje isti - da Zeljo presijece omcu koja mu je bila tijesno stegnuta oko vrata. Kad opstanak kluba i imovine bude apsolutno siguran i klub bude stajao na svojim nogama, tad cu imati obraza da nesto zahtijevam.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:37 pm

Prosle godine sve i jedan klub iz nase lige bi se ugasio na nasem mijestu, a mi smo izborili evropu. Sto znaci da pravac koji smo zauzeli itekako ima smisla.
Naravno da odlazak Santosa i Hodzica necemo moci lako nadoknaditi mislim da i ovi klubovi koji imaju lovu ne bi to mogli. Moramo biti svijesni da igrace iz vana mozemo dovesti samo neprovjerene da se ovdje razviju tipa ovi gavrini ljubimci. Od domacih igraca i nemas bas neki izbor jer svi zele igrati vani osim ako ne platis kako treba a mi to jos uvijek ne mozemo. Ove godine imamo bolji strucni stab a same pripreme ce biti bolje. Za koji domet je to dovoljno je jos uvijek rano govoriti.
Klub treba prije svega ozdraviti a onda treba razmisljati kako i na koji nacin privuci kapital u klub i tek onda kada se to desi smo na jednom novom pocetku, nadam se boljem i ljepsem za sve nas.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Strumf11
Postovi: 7
Pridružen/a: pon jun 05, 2023 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:40 pm

Dzezvar je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:21 pm
Strumf11 je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:07 pm
Pozdrav raja, registrovah se prije par dana, iako forum citam skoro 2 godine.. Nek nam je sretno svima u novoj sezoni i da nadmasimo ovu koja je iza nas. Zanima me(za ove malo upucenije), ima li naznaka jos nekih ozbiljnijih pojacanja koji bi nam se mogli pridruziti, naravno ne racunajuci ove na probi.. VTŽ🔵⚪️
Ima...
Al kada bude para...
Pa dobro, nije ih ni proslo ljeto bilo pa dovedosmo Santosa i Amoaha.. a pola godine prije toga Hodzic mladji sarnu…
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:44 pm

Diverzant je napisao/la:
uto jun 20, 2023 11:10 am
Sljedeći put Samire dobro skontaj sta ces reci, najavio si nam dvojicu da će ostati, a Boga mi ne ostade ni jedan.
Cuj rustemovic, jesul to mladi igrači ili oni iskusni ali koji imaju dobre karijere i nisu prinove nego pojacanja, jest al u kurcu.
Pa veci smo kokuzi bili prije godinu i godinu ipo pa smo doveli bolje igrače.
Ponovo se popišao sam po sebi. Bolje nek šuti i ne oglašava se nikako, nek radi u miru i tišini. Ovako svaki put izjavi neku glupost pa sam sebi skoči u stomak. Izađe na press i priča o nekoj strategiji i šta ja znam više, pa se popiša i po sebi i po toj strategiji. Da ne spominjem priču kako je sa Santosom i Hodžićem sve završeno i da će potpisati nove ugovore, i o odbijanju ponuda za njih kad nam je svaka marka bitna. Priča kako nam je cilj i strategija kluba da dovodimo mlade, perspektivne igrače, a ove starije oko 30 godina isključivo ako su naši bivši igrači, Željovci, Željina djeca, koji vole klub i koji su napravili velike karijere i da mogu pomoći mladim igračima u razvijanju. I onda ti dovede Rustemovića kao pojačanje..
Ubuduće pazi šta pričaš i šta iznosiš u javnost Bekriću, ispeci pa reci.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:45 pm

Super igrač je rustemović. Daleko bolji i iskusniji od Hodžića koji je jedva čekao da ode. Mislim da ćemo za dvije godine za rustemovićev transfer zaraditi višemilionski iznos.

Bravo za sportskog direktora, odličan početak na novom poslu!
 
Diverzant
Postovi: 1783
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:50 pm

bianco blu je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:45 pm
Super igrač je rustemović. Daleko bolji i iskusniji od Hodžića koji je jedva čekao da ode. Mislim da ćemo za dvije godine za rustemovićev transfer zaraditi višemilionski iznos.

Bravo za sportskog direktora, odličan početak na novom poslu!
Konacno jedan glas razuma
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:55 pm

Bojao sam se da ce dosta ljudi izgubiti strpljenje i realnost, polako vec pocinje, jako nezrelo ponasanje.
 
Z_1921
Postovi: 125
Pridružen/a: uto jan 10, 2023 9:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 12:57 pm

cikazubo je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:55 pm
Bojao sam se da ce dosta ljudi izgubiti strpljenje i realnost, polako vec pocinje, jako nezrelo ponasanje.
Nasa posla...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:02 pm

Ma ne gubi niko strpljenje nego zbog zvanicnih izjava iz kluba raja se ponada pa ih doceka to sto ih doceka. Al eto ujedno i lekcija Bekricu, suti dok ne bude nista zvanicno.
Željezničar ante portas !
 
milanribar
Postovi: 699
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:03 pm

Pričao je Bekrić da smo blizu dogovora, ko što i jeste bilo a to što igrači obećavaju jedno dok su tu a zapravo čekaju prvu priliku da odu tu ne može on puno uticati. Mislim da smo puno dali i njemu i Santosu. Prije dolaska Hodžić je imao rupu u karijeri dugo je bio bez utakmice a evo vidimo gdje je sad, Santos je bio u Prijedoru na putu za drugu ligu a vidimo ga sad.
Izborili smo evropu sa njima i hvala im, sad smo u problemu da nađemo zamjene jer nije realno da takve igrače sa ovim finansijama opet naći il prevarit da dođu.

Mislim da ne treba više ništa iznosit javno oko produženja ugovora niti dovođenja dok ne bude zvanično, nek pitaju i novinari i navijači, dosad smo samo imali štetu od iznošenja informacija oko igrača.

Što kaže neko konačno imamo trenera i treba ga pustit da pokuša izvuć maksimum od ovoga, par pojačanja na bekovskim i krilnim pozicijama ne bi škodilo...
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1939
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:04 pm

Jakirović u gostovanju u Podcast Inkubatoru.
Voditelj je Jakirovića pitao da li bi jednog dana mogao preuzeti Željezničar. Vrata nije ostavio zatvorenim.

"Kada me neko pozove, kada ne budem imao posla, šta ja znam…"

"O Nerminu Bašiću, mislim sve najbolje, gdje god dođe raditi, dođe prezentirati neku svoju viziju, da mu ekipa ima glavu i rep, mislim da je najmlađi u Premijer ligi ikad, da je jako rano sa 27,28 godina postao trener. Negdje sam pričao da je najmlađi u BiH sa UEFA Pro licencom."

"Na Grbavici je jako zeznuto igrati, stadion je uvijek pun, navijača milion, jako jako motivirajuća atmosfera i uvijek mi je bilo drago tamo igrati."
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 20, 2023 1:05 pm

damirfile je napisao/la:
uto jun 20, 2023 12:09 pm
Ma polahko sa osudama. Ostvariki smo cilj ove sezone u evropi sta god bude. Nadat se sreci jer smo je imali ove godine pa nek potraje. A za sljedecu sezonu tri kluba su bolja od nas , znaci borba ponovo sa velezom i sirokim a tu smo negdje.
Opusteno uzivajte jbt.
Ma niko ne osuđuje već komentariše jednu od većih fula. Zašto se čekalo i onda 5 do 12 dovedeš igrača koji nigdje nije bio prevaga ali s obzirom koliko ga navijači kona vole možda bude i suprotno, nisu se jednom zeznuli u procjeni kao i mi,
Da li smo jači ili slabiji u odnosu na prošlu sezonu znat ćemo iduće godine u maju.
Ni prošle godine nismo znali kakvi smo.
Otprilike je to bara bar. Problem je što su od prve 4 ekipe tri puuno jače u odnosu na nas. Velež i Široki su definitivno slabiji. Za Tuzlu ćemo vidjeti sve zavisi od Azmira hoće li u Slobodu ili ne.
Ja sam optimista i podrzavam rad uprave i sportskog segmenta ali kad nešto nije Dobro treba to i govoriti.
Plava porodica me ubi u pojam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 146 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija