Moderator/ica: storm_raider

 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:00 pm

Kosorić je istinski kapiten, lider i vođa odbrane. Svaki vazdušni skok je sinoć iskontrolisao. Sjajna utakmica za njega zaista.
Hajdarević- najgora utakmica ikada za prvi tim...
Štilić je doktor da se ne lažemo 😎
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:50 am
Zdule je napisao/la:
sub maj 13, 2023 10:56 am
MiroslavKruzik je napisao/la:
sub maj 13, 2023 10:49 am


Gdje ga je isprozivao?
Zadnja objava Šehića
slika
Ma Šeha je smiješan igrač. Mislim ono, igrač za 1.ligu Federacije vrlo dobar, ovdje može biti opcija sa klupe.

On ima ogroman strah. Pogotovo kad je lopta kod njeg. Centaršut loš.
Ali naš je i neka ga trenutno. Može uletiti na obje strane. Dat će sve od sebe uvijek i to ja cijenim mnogo. I na kraju krajeva to mi je draže nego neki preplaćeni stranac koji nije nešto posebno bolji.
Seha je lijevo krilo. On i nekako moze lijevog beka, ali desnog skoro pa nikako nije igrao. I ovako imas samo koristi u napadu jer je prirodno krilo, odbrana mu je losija strana.
 
Mulalic Edis
Postovi: 547
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:08 pm

Katastrofa organizacija utakmica, nekakva tri ulaza i kontrole...maltretiranje, kerovi se izivljavaju na kome mogu.
Glupo smo primili gol, ali se i vidjelo nakon 20 minuta da oni nisu bolji i da nam trebaju Stilic i Krpic/Hodzic, pa da se sudarimo. U drugom smo bili losi do gola i onda smo odigrali odlicno do kraja i zasluzeno izjednacili.
Sehic se prepao, njegova najlosija utakmica, a inace je solidan u ovom drugom dijelu. Hajdarevic isto tanak. Na momente smo se gubili. Mekic je puno bolji bio kad je Stilic usao i vratio se na svoju poziciju. Jasarevic , pozitivno iznenadjenje. Igra u velikom grcu na Grbavici. Santos u drugom poluvremenu nevidljiv, a Hodzic vezni danas solidan i licio je donekle na onog iz prve polusezone.
Racunica je jasna, s 2 pobjede smo u Europi 90 posto.
E sad zavisimo i od drugih rezultata, pa da nam mozda i iks u Tuzli bude dovoljan. Milion kalkulacija. U srijedu cemo sve znati.

Danas jako vazna utakmica u Trebinju. Ako Leotar pobijedi trebace mu pobjeda i u zadnjem kolu protiv Sirokog kuci da ostane. Tu ce se ukljuciti i SNSD, ne sumnjam u šiljenje. Ako Leotar danas ne uzme Siroki ce tu utakmicu zavrsiti. Ujke su tu broj 1.

Sutra Sloboda - Siroki. Sa pobjedom gostiju nase sanse se smanjuju za evropsko ljeto. Nadamo se svi 1x.

Finale kupa - nema se sta pametovati, nadamo se da ce Zrinjski osvojiti. Ako tako bude, mozes i treci biti nakon Posusja jer ce Velez zapeti protiv Sarajeva.

Zeljo - Posusje, nadam se prvo pobjedi Posusja protiv rezimskog banjaluckog kluba ili iksu jer su otisli u evropu, pa bi ta pobjeda i nama dosta olaksala. Nama treba pun stadion jer nece biti nimalo lagano. Nismo mi toliko jaki, a ni oni toliko losi. Jednostavno najmanje su radili sa sudijama od svih 6 ekipa u donjem dijelu. Pokusavali su igrati fudbal posteno i zalosno je da jedna Sloga ima vise bodova od njih.
Grande Miske 💪
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:10 pm

Ovisimo o poštenju Zrinjskog.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:15 pm

Ubaci Krpića znam što ti govorim :D
slika
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:15 pm

igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:10 pm
Ovisimo o poštenju Zrinjskog.
Mislis da bi se poslije svega oni i Velez nesto dogovarali i da im Zrinjski pusti Kup?
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:19 pm

Zar iko sumnja u pobjedu Leotara danas? Mateo Musa na centu, a nigdje kamera u Trebinju. Posušje sam siguran da ide u niži rang, od ostalih ili Sloboda ili TC.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:22 pm

exbabilon je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:15 pm
igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:10 pm
Ovisimo o poštenju Zrinjskog.
Mislis da bi se poslije svega oni i Velez nesto dogovarali i da im Zrinjski pusti Kup?
Po meni je samo pitanje jel Zrinjski više voli pare ili duplu.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:23 pm

cikazubo je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:54 am
I upravu je Buki, Aco djuturum gine do 96’ a ovog grcevi lome nakon 60 minuta, sta si ti treniro i za sta si se spremo momak.

Basic evo vec nekoliko utakmica dobro nastima ekipu i taktiku za prvo poluvrijeme ali izmjenama nas uvijek ugasi doslovno, tako i sinoc.
Pustit ga jos ove dvije i onda pratiti trziste, ako se ne ukaze prilika za dovodjenjem ozbiljnog imena onda mu dat novi ugovor za sljedecu sezonu.
Bukvalno su mu izmjene perfektne svaku utakmicu. To sto smo svi ocekivali od Stile i Krpica da cemo dici nivo igre, a ne se unazaditi nije do njega. Dzenisa je stavio na beka, a ovaj uputio savrsen centarsut. Sto se tice izmjena odlican posao radi.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:23 pm

Ima li neko snimak sinoćnje tekme?
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:25 pm

exbabilon je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:15 pm
igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:10 pm
Ovisimo o poštenju Zrinjskog.
Mislis da bi se poslije svega oni i Velez nesto dogovarali i da im Zrinjski pusti Kup?
Ovisimo mi sami o sebi, u slucaju da uzmemo Posusja, nadam se 1x na velez protiv sarajeva i eto na na 3 mjestu pred zadnju tekmu!
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2040
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:25 pm

Baš je lijepo vidjeti nasmijane igrače na treningu, atmosfera je odlična. Zajedno do kraja, naprijed Željo!
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:26 pm

abuzenze je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:23 pm
cikazubo je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:54 am
I upravu je Buki, Aco djuturum gine do 96’ a ovog grcevi lome nakon 60 minuta, sta si ti treniro i za sta si se spremo momak.

Basic evo vec nekoliko utakmica dobro nastima ekipu i taktiku za prvo poluvrijeme ali izmjenama nas uvijek ugasi doslovno, tako i sinoc.
Pustit ga jos ove dvije i onda pratiti trziste, ako se ne ukaze prilika za dovodjenjem ozbiljnog imena onda mu dat novi ugovor za sljedecu sezonu.
Bukvalno su mu izmjene perfektne svaku utakmicu. To sto smo svi ocekivali od Stile i Krpica da cemo dici nivo igre, a ne se unazaditi nije do njega. Dzenisa je stavio na beka, a ovaj uputio savrsen centarsut. Sto se tice izmjena odlican posao radi.
Mi smo mogli dati gol u drugom samo sa klasičnim špicem na 1:0, kad se znalo da će i oni više nazad biti. To je naravno spustilo naš nivo trke i presinga, ali smo opasniji na prekidima bili i u 16m. Negdje dobiješ, negdje izgubiš.
 
Mulalic Edis
Postovi: 547
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:26 pm

Straus je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:19 pm
Zar iko sumnja u pobjedu Leotara danas? Mateo Musa na centu, a nigdje kamera u Trebinju. Posušje sam siguran da ide u niži rang, od ostalih ili Sloboda ili TC.
Ja sumnjam. Najlosiji su ubjedljivo. Stima im se zivotom, a prelosi su. Samo su nas dobili i tad je Frane Jelic na 1 : 0 zatvorio tekmu.
Posusje ima 3 boda vise i sad ceka Borac, dolazi nama i zadnje kolo Velez. Oni kvalitetom mogu uzeti 4,5 bodova i ostati u ligi. Nisam bas za njih siguran da ce ispasti. Od Slobode, Tuzle i Leotara traze se dva za nizi rang.
Zadnja izmjena: Mulalic Edis, dana/u sub maj 13, 2023 12:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Grande Miske 💪
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:27 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:25 pm
exbabilon je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:15 pm
igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:10 pm
Ovisimo o poštenju Zrinjskog.
Mislis da bi se poslije svega oni i Velez nesto dogovarali i da im Zrinjski pusti Kup?
Ovisimo mi sami o sebi, u slucaju da uzmemo Posusja, nadam se 1x na velez protiv sarajeva i eto na na 3 mjestu pred zadnju tekmu!
Ako Velež uzme kup i evropu, što će im 1x protiv Sarajeva?
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:28 pm

igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:26 pm
abuzenze je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:23 pm
cikazubo je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:54 am
I upravu je Buki, Aco djuturum gine do 96’ a ovog grcevi lome nakon 60 minuta, sta si ti treniro i za sta si se spremo momak.

Basic evo vec nekoliko utakmica dobro nastima ekipu i taktiku za prvo poluvrijeme ali izmjenama nas uvijek ugasi doslovno, tako i sinoc.
Pustit ga jos ove dvije i onda pratiti trziste, ako se ne ukaze prilika za dovodjenjem ozbiljnog imena onda mu dat novi ugovor za sljedecu sezonu.
Bukvalno su mu izmjene perfektne svaku utakmicu. To sto smo svi ocekivali od Stile i Krpica da cemo dici nivo igre, a ne se unazaditi nije do njega. Dzenisa je stavio na beka, a ovaj uputio savrsen centarsut. Sto se tice izmjena odlican posao radi.
Mi smo mogli dati gol u drugom samo sa klasičnim špicem na 1:0, kad se znalo da će i oni više nazad biti. To je naravno spustilo naš nivo trke i presinga, ali smo opasniji na prekidima bili i u 16m. Negdje dobiješ, negdje izgubiš.
Naravno kad gubis utakmicu da moras ubaciti klasicnog napadaca ako nije bio na terenu u tom trenutku..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:28 pm

bogi je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:58 am
Leon_Professional je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:50 am
Zdule je napisao/la:
sub maj 13, 2023 10:56 am


Zadnja objava Šehića
slika
Ma Šeha je smiješan igrač. Mislim ono, igrač za 1.ligu Federacije vrlo dobar, ovdje može biti opcija sa klupe.

On ima ogroman strah. Pogotovo kad je lopta kod njeg. Centaršut loš.
Ali naš je i neka ga trenutno. Može uletiti na obje strane. Dat će sve od sebe uvijek i to ja cijenim mnogo. I na kraju krajeva to mi je draže nego neki preplaćeni stranac koji nije nešto posebno bolji.
Složio bih se sa kolegom :kafa:
Za ovo boldovano, gdje je i šta radi Kenan Hadžić?
Evo ga, radi u Njemackoj na bausteli i igra lopte usput. :D
 
Avatar
igla
Postovi: 3658
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:30 pm

abuzenze je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:28 pm
igla je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:26 pm
abuzenze je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:23 pm

Bukvalno su mu izmjene perfektne svaku utakmicu. To sto smo svi ocekivali od Stile i Krpica da cemo dici nivo igre, a ne se unazaditi nije do njega. Dzenisa je stavio na beka, a ovaj uputio savrsen centarsut. Sto se tice izmjena odlican posao radi.
Mi smo mogli dati gol u drugom samo sa klasičnim špicem na 1:0, kad se znalo da će i oni više nazad biti. To je naravno spustilo naš nivo trke i presinga, ali smo opasniji na prekidima bili i u 16m. Negdje dobiješ, negdje izgubiš.
Naravno kad gubis utakmicu da moras ubaciti klasicnog napadaca ako nije bio na terenu u tom trenutku..
Kažem da je pogodio s izmjenama. Više smo igrali u prvom, ali na 1:0 moraš ovako...
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:35 pm

abuzenze je napisao/la:
sub maj 13, 2023 12:23 pm
cikazubo je napisao/la:
sub maj 13, 2023 11:54 am
I upravu je Buki, Aco djuturum gine do 96’ a ovog grcevi lome nakon 60 minuta, sta si ti treniro i za sta si se spremo momak.

Basic evo vec nekoliko utakmica dobro nastima ekipu i taktiku za prvo poluvrijeme ali izmjenama nas uvijek ugasi doslovno, tako i sinoc.
Pustit ga jos ove dvije i onda pratiti trziste, ako se ne ukaze prilika za dovodjenjem ozbiljnog imena onda mu dat novi ugovor za sljedecu sezonu.
Bukvalno su mu izmjene perfektne svaku utakmicu. To sto smo svi ocekivali od Stile i Krpica da cemo dici nivo igre, a ne se unazaditi nije do njega. Dzenisa je stavio na beka, a ovaj uputio savrsen centarsut. Sto se tice izmjena odlican posao radi.
Kako ce bit perfektne kad sinoc imas u prvom poluvremenu 5 suteva i kontrolu igre, a u drugom prvi sut upucjemo tek poslije drugog primljenog gola.
U prvom pite nisu izlazili visoko jer su se bojali drugih lopti zbog tri brza igraca u ledjima, bilo prostora koliko hocemo, jer smo ponavljam pogodili takticki, u drugom smo totalno pali, bez ikakve igre i prijetnje, Krpic potpuno odsjecen, ubacen da bi se ubacio napadac a u sustini bez neke logike, uzeli nam sredinu totalno, bekovi pali, spic sam brz ikakve prilike da primi loptu, a igra u polju nikakva cak sml mogli primiti i treci.
Isto se desvalo i u prethodnim utakmicama, po meni je on sasvim solidno privremeno rjesenje, a koncano rjesenje iskljucivo ako nemamo para i drugih opcija.
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 13, 2023 12:44 pm

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 132 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija