Moderator/ica: storm_raider

 
zeljooo13
Postovi: 24
Pridružen/a: pet jul 02, 2021 3:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 10, 2023 10:45 pm

Koliko je karti ostalo zna li neko?
 
Avatar
Jacksparrow
Postovi: 597
Pridružen/a: ned okt 24, 2021 2:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 10, 2023 11:15 pm

Dobijemo pitare, evropa sa trece pozicije osigurana... samo daMu ekipa da pokaze
FCŽ
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 10, 2023 11:27 pm

Blueee1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 8:27 pm
Ima li iko od nasih da uzvrati kakvim saopstenjem ovim iz Vrapcica, ovo je tipicno kmecanje radi stvaranja pritiska, smecari, a drago mi je bilo kad su bili Evropu izborili
Ma očigledno nema. A i realno šta se imamo pravdat seljadiji iz Vrapčića, za šta? Pobjeda čista ko suza, nek cvile i kmeče dok ne pocrkaju. Toliko su mi se zgadili da ti ne mogu opisati, zamrzio sam ih. A bili su mi simpatični. Sad su mi bara bara sa pitarima, jadovi jadni. A i meni je bilo drago kad su bili u Evropi, sretan sam bio haman ko da je Željo igrao. Prvenstveno zbog svega što su prošli, žao mi ih bilo. Gorko sam se pokajao, nek je ne izbore još narednih 30 i nešto godina, gamad smetljarska.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 10, 2023 11:41 pm

kvalitet je napisao/la:
sri maj 10, 2023 5:21 pm
Mi moramo insistirati na tome da se ogradi dio za goste na SJEVEROZAPADU!!! Umjesto dvije, imali bismo jednu tampon zonu, naši navijači bi se “spojili”, izgledalo bi i zvučalo bi puno ljepše. Ne zanima nas MUP ako oni imaju zahtjev da to bude SJEVEROISTOK. Ako ne mogu garantovati sigurnost, neka niko i ne dolazi. Naš stadion - naša pravila. Dok nije bilo istočne tribine, bilo je logično da budu smješteni tamo, sad nije.
Ovo je po meni ključno, zato i ja to stalno ističem. MORA BITI NA SJEVERO-ZAPADU, MORA! Ne interesuje me hoće li biti armature, pleksiglas, ili šta već, mora biti na sjevero-zapadu. MUP je dužan da osigura gostujuće navijače, pa makar na krovu bili. Ne određuju oni gdje će biti sektor za gostujuće navijače, nego Klub, oni se ne pitaju. Ako ne mogu osigurati gostujuće, šta nas briga, nek ne dolaze nikako, nije do nas. Naše je da osiguramo 5% i to je to, kavez, sjevero-zapad i gotova priča. Dosta su nas ubijali tampon zonama, pa nam uzmu po trećinu sjeverne i istočne tribine. Koliko su nas po džepu tako izudarali zadnjih godina, zlatan kavez na sjevero-zapadu da su napravili, isplatio bi se.
 
SanMan
Postovi: 1242
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:06 am

Pa Borac se pravdo da su oni obezbjedili da naši dođu al MUP nije dozvolio.
Zaboravimo na stare derbije, davno prošlo vrijeme, neka nova vremena, i 5% je previše i za nas i za njih.
Sjeverozapad, kavez-pleksiglas, i bićemo dobri pa dati 700 mjesta-stolica-koje ćemo skinut, da se ne žale ni gostujući navijači ni savez.
Haj nek neko ko se razumije u građevinu ugrubo izraćuna kolko je to otprilike para pa da skupimo i napravimo za sledeću sezonu.
A ove naše uprave ako ikad više daju od 5% nek se sagnu i popu.e im
 
Blueee1921
Postovi: 241
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:19 am

Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:27 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 8:27 pm
Ima li iko od nasih da uzvrati kakvim saopstenjem ovim iz Vrapcica, ovo je tipicno kmecanje radi stvaranja pritiska, smecari, a drago mi je bilo kad su bili Evropu izborili
Ma očigledno nema. A i realno šta se imamo pravdat seljadiji iz Vrapčića, za šta? Pobjeda čista ko suza, nek cvile i kmeče dok ne pocrkaju. Toliko su mi se zgadili da ti ne mogu opisati, zamrzio sam ih. A bili su mi simpatični. Sad su mi bara bara sa pitarima, jadovi jadni. A i meni je bilo drago kad su bili u Evropi, sretan sam bio haman ko da je Željo igrao. Prvenstveno zbog svega što su prošli, žao mi ih bilo. Gorko sam se pokajao, nek je ne izbore još narednih 30 i nešto godina, gamad smetljarska.
I ja se ko budala preznojavao protiv Aek-a
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:41 am

SanMan je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:06 am
Pa Borac se pravdo da su oni obezbjedili da naši dođu al MUP nije dozvolio.
Zaboravimo na stare derbije, davno prošlo vrijeme, neka nova vremena, i 5% je previše i za nas i za njih.
Sjeverozapad, kavez-pleksiglas, i bićemo dobri pa dati 700 mjesta-stolica-koje ćemo skinut, da se ne žale ni gostujući navijači ni savez.
Haj nek neko ko se razumije u građevinu ugrubo izraćuna kolko je to otprilike para pa da skupimo i napravimo za sledeću sezonu.
A ove naše uprave ako ikad više daju od 5% nek se sagnu i popu.e im
Druže, ne možeš nikako Borac navoditi kao primjer. To je Dodikov klub, on je predsjednik entiteta, svi su oni pod njegovom šapom. To je on jednim pozivom završio, rekao MUP-u "zaustavi ih tu i vrati ih nazad", kraj priče. Predsjednik bojca, njegov savjetnik, njegova pudlica, ona ćelava potkovana spodoba Mito Tegeltija. Da ne govorimo o tome da su mu obojica sestrića bili predsjednici te prćije, koje je on lično stavljao i skidao s te funkcije. Dakle, taj MUP je u službi tog "kluba".
Naš MUP gleda kako će nas više zayebat, prave nam kilometarske tampon zone, udaraju nas po džepu. Znaš kad bi ovi naši to uradili, da dočekaju njihove navijače u Vogošći npr., izmaltretiraju ih i vrate nazad? Nikad.
Sa ostatkom posta se slažem.
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:45 am

Blueee1921 je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:19 am
Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:27 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 8:27 pm
Ima li iko od nasih da uzvrati kakvim saopstenjem ovim iz Vrapcica, ovo je tipicno kmecanje radi stvaranja pritiska, smecari, a drago mi je bilo kad su bili Evropu izborili
Ma očigledno nema. A i realno šta se imamo pravdat seljadiji iz Vrapčića, za šta? Pobjeda čista ko suza, nek cvile i kmeče dok ne pocrkaju. Toliko su mi se zgadili da ti ne mogu opisati, zamrzio sam ih. A bili su mi simpatični. Sad su mi bara bara sa pitarima, jadovi jadni. A i meni je bilo drago kad su bili u Evropi, sretan sam bio haman ko da je Željo igrao. Prvenstveno zbog svega što su prošli, žao mi ih bilo. Gorko sam se pokajao, nek je ne izbore još narednih 30 i nešto godina, gamad smetljarska.
I ja se ko budala preznojavao protiv Aek-a
Ja navijao za aek zbog Refika
Cuva Bog Zelju svog!
 
thierryhenry21
Postovi: 631
Pridružen/a: pet mar 12, 2021 1:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:49 am

Ako smo svi bili protiv kaveza u Vrapčićima, što sad tražimo da se to napravi kod nas?
Ti si sav moj bol, ma ti si život moj!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1256
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 12:51 am

Iskreno volio bih da se vrati draz derbija. **** te prepiranje i supljiranje. Realno mogla se napraviti fina prica u petak. Da je termin od 19:00 i da na tribinama bude nekih 20k pa nek bolji pobjedi. Nek Peljto odsudi perfektno, da se posalje malo bolja slika. A ne stalno rasprave i prepucavanja. **** te oni se zale, gdje to imaju krov sjediste. U selu pored Mostara si u kavezu. Kod nas si u evropskim uvjetima naspram ostalih.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 1:11 am

Blueee1921 je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:19 am
Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:27 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 8:27 pm
Ima li iko od nasih da uzvrati kakvim saopstenjem ovim iz Vrapcica, ovo je tipicno kmecanje radi stvaranja pritiska, smecari, a drago mi je bilo kad su bili Evropu izborili
Ma očigledno nema. A i realno šta se imamo pravdat seljadiji iz Vrapčića, za šta? Pobjeda čista ko suza, nek cvile i kmeče dok ne pocrkaju. Toliko su mi se zgadili da ti ne mogu opisati, zamrzio sam ih. A bili su mi simpatični. Sad su mi bara bara sa pitarima, jadovi jadni. A i meni je bilo drago kad su bili u Evropi, sretan sam bio haman ko da je Željo igrao. Prvenstveno zbog svega što su prošli, žao mi ih bilo. Gorko sam se pokajao, nek je ne izbore još narednih 30 i nešto godina, gamad smetljarska.
I ja se ko budala preznojavao protiv Aek-a
I ja isto hahah. Šteta, i za tebe i za mene, žali Bože živaca.
 
Avatar
Maestro_1921
Postovi: 1947
Pridružen/a: ned maj 01, 2022 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 1:13 am

thierryhenry21 je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:49 am
Ako smo svi bili protiv kaveza u Vrapčićima, što sad tražimo da se to napravi kod nas?
Pa ne misli niko na onakav kavez vjerovatno. Onaj njihov nije ni za životinje.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 1:14 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:51 am
Iskreno volio bih da se vrati draz derbija. **** te prepiranje i supljiranje. Realno mogla se napraviti fina prica u petak. Da je termin od 19:00 i da na tribinama bude nekih 20k pa nek bolji pobjedi. Nek Peljto odsudi perfektno, da se posalje malo bolja slika. A ne stalno rasprave i prepucavanja. **** te oni se zale, gdje to imaju krov sjediste. U selu pored Mostara si u kavezu. Kod nas si u evropskim uvjetima naspram ostalih.
Bas tako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Diverzant
Postovi: 1787
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 1:30 am

Slobodno zaboravite te poslijeratne derbije, nece se vise nikada ponoviti
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 6:14 am

Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:41 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 10, 2023 5:21 pm
Mi moramo insistirati na tome da se ogradi dio za goste na SJEVEROZAPADU!!! Umjesto dvije, imali bismo jednu tampon zonu, naši navijači bi se “spojili”, izgledalo bi i zvučalo bi puno ljepše. Ne zanima nas MUP ako oni imaju zahtjev da to bude SJEVEROISTOK. Ako ne mogu garantovati sigurnost, neka niko i ne dolazi. Naš stadion - naša pravila. Dok nije bilo istočne tribine, bilo je logično da budu smješteni tamo, sad nije.
Ovo je po meni ključno, zato i ja to stalno ističem. MORA BITI NA SJEVERO-ZAPADU, MORA! Ne interesuje me hoće li biti armature, pleksiglas, ili šta već, mora biti na sjevero-zapadu. MUP je dužan da osigura gostujuće navijače, pa makar na krovu bili. Ne određuju oni gdje će biti sektor za gostujuće navijače, nego Klub, oni se ne pitaju. Ako ne mogu osigurati gostujuće, šta nas briga, nek ne dolaze nikako, nije do nas. Naše je da osiguramo 5% i to je to, kavez, sjevero-zapad i gotova priča. Dosta su nas ubijali tampon zonama, pa nam uzmu po trećinu sjeverne i istočne tribine. Koliko su nas po džepu tako izudarali zadnjih godina, zlatan kavez na sjevero-zapadu da su napravili, isplatio bi se.
MUP ima puno veca ovlastenja nego sto mislite.Sve sto se tice obezbjedjenja sigurnosnih uslova na sportskom dogadjaju su njihove instrukcije.Imaju takodje ovlasti da zabrane odrzavanje sportskog dogadjaja ukoliko ustanove da svi bezbjedonosni uslovi nisu ispunjeni.
Taj kurcevit stav tipa nasa kuca nasa pravila ne prolazi.
Sjesti prvo sa ljudima iz MUP a te pokusati dogovoriti tu varijantu sjeverozapada.
Tek onda krenuti u realizaciju projekta.Nista ne treba raditi na svoju ruku.
Tek kada tim putem uradis sve,savez nas moze za kitu povuci glede broja gostujucih navijaca.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 6:53 am

Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:27 pm
Blueee1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 8:27 pm
Ima li iko od nasih da uzvrati kakvim saopstenjem ovim iz Vrapcica, ovo je tipicno kmecanje radi stvaranja pritiska, smecari, a drago mi je bilo kad su bili Evropu izborili
Ma očigledno nema. A i realno šta se imamo pravdat seljadiji iz Vrapčića, za šta? Pobjeda čista ko suza, nek cvile i kmeče dok ne pocrkaju. Toliko su mi se zgadili da ti ne mogu opisati, zamrzio sam ih. A bili su mi simpatični. Sad su mi bara bara sa pitarima, jadovi jadni. A i meni je bilo drago kad su bili u Evropi, sretan sam bio haman ko da je Željo igrao. Prvenstveno zbog svega što su prošli, žao mi ih bilo. Gorko sam se pokajao, nek je ne izbore još narednih 30 i nešto godina, gamad smetljarska.
Ko god priča o sudijama, na kraju ispadne glup i smiješan. Baš kao i oni sada.

Ako ćeš samo plakati kad tebe oštete, onda bolje nemoj ni tada pričati. Kad tad ćeš i ti biti poguran, a tad kapak, tad je sve ok.
To je licemjerno. Samo naši novinari nemaju muda da na presu nabuše takve ljude.

A Velež je baš takav. Malo prije naše tekme protiv Borca im očigledan penal nije sudio.
Odvratno je postalo sve ovo.

Druga je stvar kad te u kontinuitetu i planski kasape, ali ovo jedna tebi, jedna meni, mislim da nema smisla se žaliti i pričati o sudijama. Ako ne želiš, naravno, da ispadaš debil.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 8:18 am

Diverzant je napisao/la:
čet maj 11, 2023 1:30 am
Slobodno zaboravite te poslijeratne derbije, nece se vise nikada ponoviti
A tako je potrebno malo pameti da se to ponovi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 8:22 am

Nebitno sad što Šemso drobi žabe i babe, ali teška istina je to da je savez poklopio gotovo sve, zato se niko i ne buni. Klepe te po ušima i kad bi se bunio nekome dadnu titulu, nekome kup, nekome posude pare za dugove, nekome urade nešto na stadionu...i tišu mišu.
Dovedu te u situaciju da kad se oko nogometa vrte milioni, milijarde...tebe mogu kupiti za 10-20...100 hiljada da šutiš i pustiš da rade šta im je ćeif. Tebi daju komadić a oni uzmu čitavu "tortu"
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 8:40 am

thierryhenry21 je napisao/la:
čet maj 11, 2023 12:49 am
Ako smo svi bili protiv kaveza u Vrapčićima, što sad tražimo da se to napravi kod nas?
Postoje moderna i prihvatljiva rješenja, često ovdje neki, a i ja to spomenem, npr od pleksiglasa, a postoji i mogućnost željezne ograde kombinovane s jačim mrežama i slično. Naravno da je ono nehumano i nikad ne bih to podržao na Grbavici.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 11, 2023 8:45 am

Dzezvar je napisao/la:
čet maj 11, 2023 6:14 am
Maestro_1921 je napisao/la:
sri maj 10, 2023 11:41 pm
kvalitet je napisao/la:
sri maj 10, 2023 5:21 pm
Mi moramo insistirati na tome da se ogradi dio za goste na SJEVEROZAPADU!!! Umjesto dvije, imali bismo jednu tampon zonu, naši navijači bi se “spojili”, izgledalo bi i zvučalo bi puno ljepše. Ne zanima nas MUP ako oni imaju zahtjev da to bude SJEVEROISTOK. Ako ne mogu garantovati sigurnost, neka niko i ne dolazi. Naš stadion - naša pravila. Dok nije bilo istočne tribine, bilo je logično da budu smješteni tamo, sad nije.
Ovo je po meni ključno, zato i ja to stalno ističem. MORA BITI NA SJEVERO-ZAPADU, MORA! Ne interesuje me hoće li biti armature, pleksiglas, ili šta već, mora biti na sjevero-zapadu. MUP je dužan da osigura gostujuće navijače, pa makar na krovu bili. Ne određuju oni gdje će biti sektor za gostujuće navijače, nego Klub, oni se ne pitaju. Ako ne mogu osigurati gostujuće, šta nas briga, nek ne dolaze nikako, nije do nas. Naše je da osiguramo 5% i to je to, kavez, sjevero-zapad i gotova priča. Dosta su nas ubijali tampon zonama, pa nam uzmu po trećinu sjeverne i istočne tribine. Koliko su nas po džepu tako izudarali zadnjih godina, zlatan kavez na sjevero-zapadu da su napravili, isplatio bi se.
MUP ima puno veca ovlastenja nego sto mislite.Sve sto se tice obezbjedjenja sigurnosnih uslova na sportskom dogadjaju su njihove instrukcije.Imaju takodje ovlasti da zabrane odrzavanje sportskog dogadjaja ukoliko ustanove da svi bezbjedonosni uslovi nisu ispunjeni.
Taj kurcevit stav tipa nasa kuca nasa pravila ne prolazi.
Sjesti prvo sa ljudima iz MUP a te pokusati dogovoriti tu varijantu sjeverozapada.
Tek onda krenuti u realizaciju projekta.Nista ne treba raditi na svoju ruku.
Tek kada tim putem uradis sve,savez nas moze za kitu povuci glede broja gostujucih navijaca.
Naravno, ali i mi se nešto pitamo. A naši nikad nisu inicirali razgovor na tu temu. Kad bismo otišli i rekli da ćemo mi ograditi taj dio, učiniti sigurnijim kako za goste, tako i za nas, da je njihovo da osiguraju dolazak i odlazak gostujućih navijača, mislim da bi to bilo prihvaćeno, odnosno ne postoji dobar razlog da se to ne uradi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija