Moderator/ica: storm_raider

 
Blueee1921
Postovi: 239
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 6:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:23 am

Evo Lalatovic slobodan 😁
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 1:13 am

Ha ne bi me cudilo da kaze da se ne uklapa u njegov sistem jebiga .. slabo ko to uspije razumjeti...

Ps.mala ispravka hamza je u adana demirspor da li je posudba ili transfer ne znam.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 7:18 am

slika

Ma sta je ovo Boze dragi hahha
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 7:43 am

:rofl1: :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 10:07 am

Dobit cemo pitare :baklja:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 10:13 am

Derbi ko derbi, nekako sam misljena da su oni u blagoj prednosti bas zato jer nema navijaca a kod njih dosta igrača nije igralo derbi pa im je svejedno sto moze donijeti neku prednost....
E sad Bas ce biti zanimljivo kako ce Edis nase pripremiti, bolje stojimo na tabeli. Igra je topla hladna tokom cijele sezone....nama i x odgovara, ali ne znam koliko dugo jer moramo kasnije vezati kakvu seriju pobjeda inače je kolaps....
Država Željo
 
milanribar
Postovi: 703
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 10:30 am

Naša ekipa ima više derbija u nogama ali ovaj je nakaradan na neutralnom terenu bez publike. Nama tri boda donose puno toga, njih poraz udaljava totalno od evrope kojoj se još nadaju. Pitari nemaju bržu ekipu od nas opet, mislim da je najveća prijetnja Ziljkić sa kojim smo uvijek problema imali ali i ovaj makedonac ako bude igrao. Ako iskontrolišemo njih dvojicu mislim da imamo dobre šanse. Kako god izgledali mi smo puno uigraniji i imamo neke automatizme u igri. Normalno bez Štilića i Hodžića šanse su nam puno manje...
 
Zaki87
Postovi: 308
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 10:55 am

milanribar je napisao/la:
pon mar 06, 2023 10:30 am
Naša ekipa ima više derbija u nogama ali ovaj je nakaradan na neutralnom terenu bez publike. Nama tri boda donose puno toga, njih poraz udaljava totalno od evrope kojoj se još nadaju. Pitari nemaju bržu ekipu od nas opet, mislim da je najveća prijetnja Ziljkić sa kojim smo uvijek problema imali ali i ovaj makedonac ako bude igrao. Ako iskontrolišemo njih dvojicu mislim da imamo dobre šanse. Kako god izgledali mi smo puno uigraniji i imamo neke automatizme u igri. Normalno bez Štilića i Hodžića šanse su nam puno manje...
Izvini ali gdje si ti vidio da smo mi uopste uigrani. Mi sve gore i gore izgledamo iz utakmice u utakmice. Dobar aut nismo izveli od 2018, a o kretnji igraca da ne govorim..
 
Avatar
igla
Postovi: 3664
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:01 am

Ja ovo sto sam vidio jucer, pitari su sa 70 novih igraca uigraniji.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1330
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:09 am

Situacija na tabeli jako dobra. Pobjedom smo na bod od mjesta za Europu. Narednom pobjedom u Doboju velike su šanse da bi prestigli ili Borac ili Široki što je jako bitno prije formiranja rasporeda po Bergerovoj tablici. E sad da li mi to možemo, Evo ti Edise idealne prilike da demantuješ veliki broj nas nezadovoljnih. Nema više opravdanja i izvlačenja. Ne igramo protiv M.City-ja nego protiv pitara. Igramo protiv Ziljkića a ne protiv Vinicijusa. Ovakve utakmice uvijek su nosile 6 bodova. Zato to treba i iskoristiti. A ako ne možemo i nemamo dovoljno znanja onda neka drugi igraju u Europi, a mi čemo to pratiti putem TV-a.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:38 am

Uzeti 4 boda iz naredne dvije utakmice bi bilo odlično, bilo bi idealno uzeti pitare i onda i bod protiv sloge nakon ovog niza utakmica bi bio sasvim ok. Mada poznavajuci nas mentalitet i kakva bi ocekivanja bila nakon pobjede protiv pitara, nakon x-a protiv sloge bi se glave skidale :D
 
milanribar
Postovi: 703
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 11:41 am

Zaki87 je napisao/la:
pon mar 06, 2023 10:55 am
milanribar je napisao/la:
pon mar 06, 2023 10:30 am
Naša ekipa ima više derbija u nogama ali ovaj je nakaradan na neutralnom terenu bez publike. Nama tri boda donose puno toga, njih poraz udaljava totalno od evrope kojoj se još nadaju. Pitari nemaju bržu ekipu od nas opet, mislim da je najveća prijetnja Ziljkić sa kojim smo uvijek problema imali ali i ovaj makedonac ako bude igrao. Ako iskontrolišemo njih dvojicu mislim da imamo dobre šanse. Kako god izgledali mi smo puno uigraniji i imamo neke automatizme u igri. Normalno bez Štilića i Hodžića šanse su nam puno manje...
Izvini ali gdje si ti vidio da smo mi uopste uigrani. Mi sve gore i gore izgledamo iz utakmice u utakmice. Dobar aut nismo izveli od 2018, a o kretnji igraca da ne govorim..
U odnosu na njih smo uigraniji i nemamo oscilacije tolike. Druga je stvar što nam fale dva glavna igrača na sredini zadnjih par utakmica pa izgledamo bezidejno. Treba razlikovat uigranost i manjak forme il kvaliteta.
Problem je što svi znaju kako ćemo igrat i što ne mijenjamo način kako napadamo a to je isključivo po krilima. Šta je dobar aut to ne znam al znam da nismo ni go iz kornera dali ove polusezone a imamo 4 odlična igrača za igru glavom. Nadam se da ćemo na prekidima poradit za derbi...
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:15 pm

Ima li ko neku insajdersku, hoce li hodzic i stila biti spremni za derbi, sa njima smo Bgm druga ekipa
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:45 pm

Diverzant je napisao/la:
pon mar 06, 2023 12:15 pm
Ima li ko neku insajdersku, hoce li hodzic i stila biti spremni za derbi, sa njima smo Bgm druga ekipa
Moje misljenje je da je Hodzica max cuvao do derbija, trenirao je prije utakmice na pomocnom neki dan.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:52 pm

Dobili su jucer utakmicu u kojoj im se svasta nesto okrenulo na njihovu stranu i sa ovom su pobjedom skinuli taj neki pritisak rezultata i pobjede.Samim tim bit ce ih puno lakse pripremiti za derbi.Imaju igrace kojima derbi ne znaci nista do jedne obicne utakmice.Sto je itekako njihova prednost kako god to cudno bilo.Idealno bi bilo da su juce izgubili i danas bi bio upaljen zuti alarm,i imali bi taj pritisak i moranje pobjede u derbiju.
Ovako mogu i ne pobijediti a da im se nista ne prigovori.
U ovoj konstalaciji snaga i trenutne situacije nama samo pobjeda dolazi u obzir jer se pravi takva atmosfera medju rajom a Boga mi i u klubu.Sto generalno nije dobro.
Puno je veci pritisak na nama jer su se oni svog pritiska rijesili juce.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Zdule
Postovi: 263
Pridružen/a: uto maj 24, 2022 11:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 12:55 pm

Program otvaraju u subotu od 15 sati FK Sloga Doboj i FK Željezničar.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 1:11 pm

Imam osjecaj da se polako gubi kohezija izmedju navijaca, igraca i kluba. Na prvoj utakmici lijepo pounjene tribine oko 6-7000 navijaca, na utakmici protiv Zvijezde jedva 2000 dok sad u subotu oko 3-4000 navijaca.

Ako izgubimo posjetu i koheziju za nas bi to bio veliki gubitak. Raja sve vise i vise gubi strpljenje sa Mulalicem, Uprava se ne oglasava idu iz greske u gresku ( pogotovo ovo sa terenom) strah me je derbija jer on moze biti sibica koja ce upaliti barut.

Veliki je pritisak na nama, a sada koliki je Edis kapacitet da ovo izvede na pravi put ostaje da se vidi? Ja licno nisam nesto previse optimistican
Alea iacta est!
 
SamoNapad
Postovi: 425
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 1:37 pm

Pritisak je uvijek u derbiju taman da juniori igraju za nas. Nikad se to nece promijeniti i ne treba. Hvala Bogu da ima utakmica takava da nije sve ravna linija. Prednosti nema niko, kad izgubis nema tog opravdanja kojeg mozes iznijeti. Nadam se da ce Stila biti spreman jer pojavom na terenu unosi pometnju i sigurno ce biti teze njima da se baziraju na sve naše prednje igrače. Živio nama derbi i uvijek ih mi mlatili 🤛
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 1:45 pm

Ko prenosi derbi, arena ili moja tv?
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 06, 2023 2:10 pm

milanribar je napisao/la:
pon mar 06, 2023 10:30 am
Naša ekipa ima više derbija u nogama ali ovaj je nakaradan na neutralnom terenu bez publike. Nama tri boda donose puno toga, njih poraz udaljava totalno od evrope kojoj se još nadaju. Pitari nemaju bržu ekipu od nas opet, mislim da je najveća prijetnja Ziljkić sa kojim smo uvijek problema imali ali i ovaj makedonac ako bude igrao. Ako iskontrolišemo njih dvojicu mislim da imamo dobre šanse. Kako god izgledali mi smo puno uigraniji i imamo neke automatizme u igri. Normalno bez Štilića i Hodžića šanse su nam puno manje...
Naš jedini automatizam je bek loptu dodaje stoperu, ovaj mu je vrati i onda ide bek za krilo, šta krilo napravi i to je to.

Derbi ko derbi, ovaj put neutralan teren, nema pritiska publike, treba biti pametan i ne primit prvi gol iz neke frljoke, pogotovo u prvih 15-20 minuta.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija