Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 11:34 am

Bez vecih poteskoca danas upisujemo pobjedu. Nadam se povratku Stile..
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 11:36 am

Kako bih volio da su leon, sheldon, edis mulalic i ostali u pravu i da je Edis fakat dobar trener. Dabogda svi bi bili u pravu a mi se posipali pepelom, ne bi mi sekunde krivo bilo
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Sulevelicanstveni
Postovi: 618
Pridružen/a: sri feb 01, 2023 11:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 11:42 am

Moze li neko objasniti kako se Santosu ne brisu kartoni, vec mu ostaju i nakon crvenog?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 11:44 am

Jer je crveni direktan bio pa vjerojatno zbog toga.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
SamoNapad
Postovi: 425
Pridružen/a: pon feb 27, 2023 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 12:51 pm

Veceras najgora utakmica sa psihološke tačke. Ako dobijes 3:0 to se gleda kao normalno,ako ne daj Bože bude kiks bit ce paljba, pritisak. I ovdje cemo vidjet koliko možemo psihološki odraditi ovaj ritam.
 
South
Postovi: 70
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 2:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 1:04 pm

Ma bez obzira na ovaj kiks i na nasa misljenja o Mulaliću, mi smo i dalje u igri za evropu na dva fronta...trebamo i dalje pružiti maksimalnu podršku i svi puhati u isti rog, sve ostalo je kontraproduktivno i nije dobro za Zelju... U Konjicu to nije izgledalo dobro, al već smo vidjeli da nam ovakva gostovanja na lošim terenima ne odgovaraju, pretpostavljam da nas isto čeka i protiv Sloge. Naš je problem što potcijenimo maksimalno ovakva gostovanja i onda kad nas realnost udari u glavu ništa ne valja.. Liga je takva da će svi gubiti bodove i kiksati, a naša podrška klubu je ono što nam daje prednost u odnosu na druge klubove, ne smijemo tu prednost izgubiti sada kad nam dolazi ključni period...
 
Avatar
Straus
SporCki direktor
Postovi: 2042
Pridružen/a: sri nov 17, 2021 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 1:18 pm

Sablić je u Hajduku, u akademiji.
Fear of the Maniacs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 1:22 pm

Diverzant je napisao/la:
uto feb 28, 2023 11:36 am
Kako bih volio da su leon, sheldon, edis mulalic i ostali u pravu i da je Edis fakat dobar trener. Dabogda svi bi bili u pravu a mi se posipali pepelom, ne bi mi sekunde krivo bilo
Ma ne kaze Leon da je on dobar. Po mom je dobar Jakirovic i ne znam jesmo li imali u ligi slicnog.
Ja samo zelim reci da Edis nije losiji ili losiji drasticno od ovih sto smo imali, sto su u ligi ili sto se pominju kao zamjena.

Smatram da u ovakvoj situaciji mozda nije zahvalno zahtjevati nesto sto nismo imali ni u boljim vremenima.
Naravno da nije ni Edis neko kome treba dati kontinuitet u nekim uredjenim i boljim uslovima.

Zbog toga mislim da bi bilo jednostavnije malo se povuci i biti racionalan.

Ali treba malo poraditi na viziji i planu kluba (kad dodje vrijeme za to) i skladno s tim traziti neko novo ime, a to nisu ovi sto se vrte po nasoj ligi Dudic, Jusufbegovic i slicni.
South je napisao/la:
uto feb 28, 2023 1:04 pm
Ma bez obzira na ovaj kiks i na nasa misljenja o Mulaliću, mi smo i dalje u igri za evropu na dva fronta...trebamo i dalje pružiti maksimalnu podršku i svi puhati u isti rog, sve ostalo je kontraproduktivno i nije dobro za Zelju... U Konjicu to nije izgledalo dobro, al već smo vidjeli da nam ovakva gostovanja na lošim terenima ne odgovaraju, pretpostavljam da nas isto čeka i protiv Sloge. Naš je problem što potcijenimo maksimalno ovakva gostovanja i onda kad nas realnost udari u glavu ništa ne valja.. Liga je takva da će svi gubiti bodove i kiksati, a naša podrška klubu je ono što nam daje prednost u odnosu na druge klubove, ne smijemo tu prednost izgubiti sada kad nam dolazi ključni period...
Bravo.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2727
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 1:26 pm

Ja mislim da je imao dovoljno vremena da pokaze znanje i umijeće... Al ko sam ja na kraju dana da o tom govorim...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 2:04 pm

jel teren čist?
 
Avatar
gavran
Postovi: 7582
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 2:05 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
uto feb 28, 2023 1:26 pm
Ja mislim da je imao dovoljno vremena da pokaze znanje i umijeće... Al ko sam ja na kraju dana da o tom govorim...
Nije imao dovoljno,imao je PREVIŠE vremena
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Sky1
Postovi: 1626
Pridružen/a: pet dec 24, 2021 2:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 2:30 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto feb 28, 2023 1:22 pm
Diverzant je napisao/la:
uto feb 28, 2023 11:36 am
Kako bih volio da su leon, sheldon, edis mulalic i ostali u pravu i da je Edis fakat dobar trener. Dabogda svi bi bili u pravu a mi se posipali pepelom, ne bi mi sekunde krivo bilo
Ma ne kaze Leon da je on dobar. Po mom je dobar Jakirovic i ne znam jesmo li imali u ligi slicnog.
Ja samo zelim reci da Edis nije losiji ili losiji drasticno od ovih sto smo imali, sto su u ligi ili sto se pominju kao zamjena.

Smatram da u ovakvoj situaciji mozda nije zahvalno zahtjevati nesto sto nismo imali ni u boljim vremenima.
Naravno da nije ni Edis neko kome treba dati kontinuitet u nekim uredjenim i boljim uslovima.

Zbog toga mislim da bi bilo jednostavnije malo se povuci i biti racionalan.

Ali treba malo poraditi na viziji i planu kluba (kad dodje vrijeme za to) i skladno s tim traziti neko novo ime, a to nisu ovi sto se vrte po nasoj ligi Dudic, Jusufbegovic i slicni.
South je napisao/la:
uto feb 28, 2023 1:04 pm
Ma bez obzira na ovaj kiks i na nasa misljenja o Mulaliću, mi smo i dalje u igri za evropu na dva fronta...trebamo i dalje pružiti maksimalnu podršku i svi puhati u isti rog, sve ostalo je kontraproduktivno i nije dobro za Zelju... U Konjicu to nije izgledalo dobro, al već smo vidjeli da nam ovakva gostovanja na lošim terenima ne odgovaraju, pretpostavljam da nas isto čeka i protiv Sloge. Naš je problem što potcijenimo maksimalno ovakva gostovanja i onda kad nas realnost udari u glavu ništa ne valja.. Liga je takva da će svi gubiti bodove i kiksati, a naša podrška klubu je ono što nam daje prednost u odnosu na druge klubove, ne smijemo tu prednost izgubiti sada kad nam dolazi ključni period...
Bravo.
Jusefbegović vrlo dobro zna šta radi otkako je došao u Velež, pozitivno me iznenadio. Edis ne zna nažalost i to je problem.
 
BC1921
Postovi: 686
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 2:33 pm

South je napisao/la:
uto feb 28, 2023 1:04 pm
Ma bez obzira na ovaj kiks i na nasa misljenja o Mulaliću, mi smo i dalje u igri za evropu na dva fronta...trebamo i dalje pružiti maksimalnu podršku i svi puhati u isti rog, sve ostalo je kontraproduktivno i nije dobro za Zelju... U Konjicu to nije izgledalo dobro, al već smo vidjeli da nam ovakva gostovanja na lošim terenima ne odgovaraju, pretpostavljam da nas isto čeka i protiv Sloge. Naš je problem što potcijenimo maksimalno ovakva gostovanja i onda kad nas realnost udari u glavu ništa ne valja.. Liga je takva da će svi gubiti bodove i kiksati, a naša podrška klubu je ono što nam daje prednost u odnosu na druge klubove, ne smijemo tu prednost izgubiti sada kad nam dolazi ključni period...


I Sloga Doboj je u igri na dva fronta za evropu... Ako cemo tako gledati. Realnost je da su i njima i nama sanse male sa ovakvim igrama. Nasa podrska klubu i igracima nije nikakva prednost, sto su dokazali proslu polusezonu a i pocetkom ove.
Jednostavno nam treba svjeza krv i neko ko moze da nadmudri protivnickog trenera a ne da cekamo hoce li nas sreca pogledati, Drljo zabiti gol karijere, sudija iskljuciti 3 igraca protivniku, svirati ti neki penal, da se neko oklizne i sl.
Ovo sto Zeljo igra ce se moci gledati jos jako malo, ima jedna ne tako davno napisana: vasa igra i odnos vise nikog ne privlaci i da osvojite kup nama nista ne znaci...
Krivina Jug
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 3:17 pm

samo da ne ureknem. evo malo statistike: posljednih 8 zvanicnih utakmica smo pobjedili zvijezdu, deset od posljednih jedanaest zvanicnih utakmica sa ovim timom smo pobjedili, posljedni poraz smo imali u augustu 2009. u gradaccu.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Stuart2
Postovi: 115
Pridružen/a: pon nov 08, 2021 2:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 3:26 pm

Mislim da se Arom otvara nova mogucnost za vise pas igre u zadnjoj trecini.
Tako da Mulalic moze sad kombinovati u vrhu napada i da ne bude "procitan" od svih protivnickih trenera.
Hocemo juznu tribinu !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 4:06 pm

Jel padalo danas i jučer, nadam se da je teren OK i da se neće uništiti.
 
Avatar
SkenderijaTM87
Postovi: 379
Pridružen/a: pon avg 15, 2022 1:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 4:47 pm

slika
Trenutno..
 
Diverzant
Postovi: 1784
Pridružen/a: čet avg 19, 2021 9:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 4:51 pm

SkenderijaTM87 je napisao/la:
uto feb 28, 2023 4:47 pm
slika
Trenutno..
Oranica u najavi
I onda kada dođu loši rezultati
budala ova neće prestat da te prati
šta drugi kažu nije važno, ko ih jebe
jer tebe Željo volim više nego sebe!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 4:51 pm

Je li se to nije moglo jucer ocistiti i prekriti necim pa danas samo zgrnuti (ako je padalo sinoc).

Gledaj traktora po terenu. Skoro sat pred mec teren nije ociscen. E svasta.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6762
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 28, 2023 4:55 pm

Nisu ovi tereni za nas...pa sta su radili jucer? Stvarno nisu u stanju jebeni teren pripremiti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija