Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 9:05 am


Leon_Professional je napisao/la:
Dzezvar je napisao/la:
sub feb 04, 2023 5:46 am
Ara je bomba u svlacionici i kao takav nam nije trenutno potreban.
Suljo je profesionalac koji je svaku marku u Zelji posteno zaradio.
Nadam se da tako biti i ovog puta.
Ara se ne ponasa kao neko ko hoce svoju karijeru da vrati na pravi kolosijek.
Svaki normalan fudbaler profesionalac bi u njegovom slucaju kopao i rukama i nogama da se vrati u zivot,placao bi privatnog trenera ako nema mogucnosti za trening sa nekom ekipom.
A to se ne radi po dubajiu i turskoj...
Ara je igrac koji nije ozbiljne utakmice odigrao godinu dana.
2 godine.
A nama inace puna ekipa igraca koji su se naigrali ozbiljnih utakmica slika
Da je igro ozbiljne utakmice ne bi kod nas dolazio.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 9:37 am

Grbavica je napisao/la:
sub feb 04, 2023 9:05 am
Leon_Professional je napisao/la:
Dzezvar je napisao/la:
sub feb 04, 2023 5:46 am
Ara je bomba u svlacionici i kao takav nam nije trenutno potreban.
Suljo je profesionalac koji je svaku marku u Zelji posteno zaradio.
Nadam se da tako biti i ovog puta.
Ara se ne ponasa kao neko ko hoce svoju karijeru da vrati na pravi kolosijek.
Svaki normalan fudbaler profesionalac bi u njegovom slucaju kopao i rukama i nogama da se vrati u zivot,placao bi privatnog trenera ako nema mogucnosti za trening sa nekom ekipom.
A to se ne radi po dubajiu i turskoj...
Ara je igrac koji nije ozbiljne utakmice odigrao godinu dana.
2 godine.
A nama inace puna ekipa igraca koji su se naigrali ozbiljnih utakmica slika
Da je igro ozbiljne utakmice ne bi kod nas dolazio.
Pod ozbiljno, mislim bilo kakvu utakmicu 60 + minuta.
Ne mislim o jačini lige i slično.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 9:53 am

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 04, 2023 7:27 am
Bomba u svlacionici zato sto se zajebava na fejsu? E jbg sad. Ja koliko se sjecam sa njim nikad problema nije bilo dok je bio tu, ne znam zasto bi ih bilo sad. U ovom vremenu kad smo uspjeli zakljuciti da nije dobar s glavom i da je bomba u svlacionici, on uopste nije bio igrac pod ugovorm (i to jos uvijek nije) i sta radi u slobodno vrijeme boli me q. Necu sigurno na osnovu toga zakljucivati je li bomba u svlacionici. Kad parafira ugovor, eh onda se sve gleda, do tada covjek je slobodan da radi sta hoce. Mozda je u Dubaiju trcao 20km svaki dan i visio u teretani, a mozda je lezao i karao kurave, mi to ne znamo. Ono sto znamo je da je to igrac koji je zabijao gdje god da je igrao, ukljucujuci i Zeljin dres.
Pa iz tih objava se vidi koliko je ozbiljan da se vrati tamo gdje mu je mjesto.Ovakav Ara trenutno nam nije potreban.Ara koji je svjestan da sse samo radom moze vratiti na puteve stare slave nam je potreban.Sjetimo se samo Mire Stevanovica kojem je karijera bila u totalnom qrcu pa se kako tako vratio u zivot.
Bomba jeste zato sto ce ista ona ekipa na zapadu koja je pljuvala (bukvalno) prema lozi,yebat edisu sve od do ako ga ne stavi u prvu postavu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
JocoStokić
Postovi: 44
Pridružen/a: pon jan 30, 2023 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 9:57 am

ubaceni element je napisao/la:
sub feb 04, 2023 7:27 am
Bomba u svlacionici zato sto se zajebava na fejsu? E jbg sad. Ja koliko se sjecam sa njim nikad problema nije bilo dok je bio tu, ne znam zasto bi ih bilo sad. U ovom vremenu kad smo uspjeli zakljuciti da nije dobar s glavom i da je bomba u svlacionici, on uopste nije bio igrac pod ugovorm (i to jos uvijek nije) i sta radi u slobodno vrijeme boli me q. Necu sigurno na osnovu toga zakljucivati je li bomba u svlacionici. Kad parafira ugovor, eh onda se sve gleda, do tada covjek je slobodan da radi sta hoce. Mozda je u Dubaiju trcao 20km svaki dan i visio u teretani, a mozda je lezao i karao kurave, mi to ne znamo. Ono sto znamo je da je to igrac koji je zabijao gdje god da je igrao, ukljucujuci i Zeljin dres.
Svaki dan momak trenirao isao sa djevojkom/zenom tako da ove gluposti pisat je debilno
Ne daj ispred nikome!
 
JocoStokić
Postovi: 44
Pridružen/a: pon jan 30, 2023 3:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:00 am

Joj ovih što pričaju ko da je valjao ne bi došao kod nas tako su pričali za Stevanovića ni on nije bio dovoljno dobar???
Nistr svjesni sta je Premijer Liga BiH pritisak navijača,loši tereni,pritisak uprave,pritisak navijača,malverzacije itditd.....
Ne daj ispred nikome!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:35 am

Ovo sto Dzezvar pise drzi vodu u smislu da ce biti pritisak sa tribina na Edisa da mora igrati. Bude li on igrao dobro, nece biti problema, bude li igrao lose, bice veliki problem.

Zelim mu da vrati karijeru na pravi kolosijek u Zelji i da odigra najbolje. I zbog Zelje, a i zbog njega.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1272
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:40 am

mi smo dugi niz godina u podredjenom polozaju kada su i dovodjenja igraca u pitanju... svi bi voljeli da nije tako ali jednostavno je tako. Ara je igrac koji se dovodi pa makar i zadnji dan prelaznog roka , pogotovo u situaci i kojoj se mi nalazimo gdje nam je europa prijeko potrebna. Naravno, preduslov je da je zdrav fizicki i da moze igrati ovu nasu ligu....
Država Željo
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:40 am

storm_raider je napisao/la:
sub feb 04, 2023 10:35 am
Ovo sto Dzezvar pise drzi vodu u smislu da ce biti pritisak sa tribina na Edisa da mora igrati. Bude li on igrao dobro, nece biti problema, bude li igrao lose, bice veliki problem.

Zelim mu da vrati karijeru na pravi kolosijek u Zelji i da odigra najbolje. I zbog Zelje, a i zbog njega.
Ma i ja mu to zelim ali se to ovako ne radi.
Bez iole ozbiljnog treninga.A uz to nisi igrao duzi period.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6113
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:42 am

Ma mi nismo u situaciji da mozemo istrpiti Aru sto se finansija tice.
Ako vec placas nekoga daj da taj da svoj maksimum.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:44 am

Pa dobro, obavio je on pripreme u Kasimpasi, i odigrao cak jednu prijateljsku :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:51 am

A posto cita forum, nadam se da ce mu ovo probuditi inat. :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:53 am

Dzezvar je napisao/la:
sub feb 04, 2023 10:42 am
Ma mi nismo u situaciji da mozemo istrpiti Aru sto se finansija tice.
Ako vec placas nekoga daj da taj da svoj maksimum.
Dobro je bolan, ne lazi vise ljude da ce igrati za neku jaku platu. Prestani vise covjece. Hejtas covjeka samo zbog postova na facebooku ili zbog tebi nekog znanog razloga. Mi od Bajica nismo imali vrhunskog napadaca(Krpic je veliki profesionalac i ostao nam je drag, ali se fudbalski ne moze porediti sa Arminom).
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 10:58 am

Dobro jutro. I bez Are je na Edisu ogroman pritisak od prvog dana kad je dosao. Eto bice mu razlika sad neka i nece biti pritisak igrat ce bolji. Covjeku se u pobjedi trazi mana, pa nam se nije svidjao nacin na koji postignemo gol.
Poredeci ih igracki i kroz karijeru. Isto kao da na vagu stavis Arezinu i Stilu. Obojica igracine jednom maksimum MDK dok je drugi bez sezonu ili dvije bez utakmice ali je daleko iznad ovr lige.
Tako i u ovom slucaju Krpic karijera vani nigdje se nije zadrzao godinu dana, najbolji dio karijere mu je kod nas i u Slobodi ostalo manje vise za zaborav. U karijeri je imao doata ispada, ne ide profesionalcu da ga istjeraju zbog svadje sa trenerom, bjezanjem iz kluba koji ga je vratio u zivot (Sloboda) pa htio bez obestecenja i na kraju Sloboda duzna AIK-u, sudske presude. Ne ide profesionalcu kad zabije gol da provocira po fb protivnika.
Armin je bivsi reprezentativac, koji ako se vrati mozemo opet zaradiit na njemu. Njegov povratak u ovu ligu je sad malo realniji. I da, uzeli bi ga Zrinski, TC, Sarajrvo, Borac tako da jednim dijelom i dolazi zbog ljubavi prema Zelji. Igracki je neuporedivo jedan je samo igrao u nasoj ligi dobro, dok je drugi pristojno igrao u jacim ligama od nase.
Kad ih poredis Ara je logican izbor, nema tog kalibra trenutno u ligi. Nek mu bude sva mana te drustvene mreze i emotivna potresenost.
Nadam se da ce obojica doci. Ne znam zasto ste uzeli momka na zub, pogotovo pojedini koji rijetko kad komentarisu taj segment, osim u slucajevima kao sto je Mesa, Edis..
 
volimtezeljo
Postovi: 541
Pridružen/a: pon okt 31, 2022 8:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:09 am

rodrigo87 je napisao/la:
sub feb 04, 2023 10:53 am
Dzezvar je napisao/la:
sub feb 04, 2023 10:42 am
Ma mi nismo u situaciji da mozemo istrpiti Aru sto se finansija tice.
Ako vec placas nekoga daj da taj da svoj maksimum.
Dobro je bolan, ne lazi vise ljude da ce igrati za neku jaku platu. Prestani vise covjece. Hejtas covjeka samo zbog postova na facebooku ili zbog tebi nekog znanog razloga. Mi od Bajica nismo imali vrhunskog napadaca(Krpic je veliki profesionalac i ostao nam je drag, ali se fudbalski ne moze porediti sa Arminom).
Ma ima tu neka pozadina :D
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3576
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:22 am

Ara je zajebant...
Djete iz mahale...
Malo fura raju, zaje.bava se....
Nadam se da ce na terenu to sve zaboraviti, da ce ga zaobici povrede i da nam bude od koristi....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:25 am

On zna da Ara ne trenira i nije u formi... Licno sam ga prije mjesec dana svaki dan vidjao sa privatnim trenerom u teretani. Uostalom covjek je profesionalac, godinama zaradjuje od fudbala i onda neko kaze da ne trenira itd..daj Boze da se takva igracina vrati, Suljo je za njega niza liga.
 
MATORI
Postovi: 1156
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:27 am

Ovi sto se dopisuju sa Arom...jal' tamo jal' ovdje...recite mu neka nazove Miru i priupita ga kako se ozivljava karijera i vraca reprezentativna forma...
Ako nisi budala vazda imas u zivotu nekog pitati za savjet - ako mislis savjete uvaziti.
Ako inace ne slusas nicije savjete - onda nemoj nikog nista ni pitati jbg...
..."goni po svom"....pa sta "bidne-bidne"!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:38 am

MATORI je napisao/la:
sub feb 04, 2023 11:27 am
Ovi sto se dopisuju sa Arom...jal' tamo jal' ovdje...recite mu neka nazove Miru i priupita ga kako se ozivljava karijera i vraca reprezentativna forma...
Ako nisi budala vazda imas u zivotu nekog pitati za savjet - ako mislis savjete uvaziti.
Ako inace ne slusas nicije savjete - onda nemoj nikog nista ni pitati jbg...
..."goni po svom"....pa sta "bidne-bidne"!
:palacgore:
 
Avatar
alenmesanovic
Postovi: 329
Pridružen/a: sub jul 10, 2021 1:29 am
Lokacija: Banovići
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 11:48 am

Ne znam zašto napadate @dzezvar, čovjek govori istinu. Da si ne znam ti kakav talenat i kakav potencijal, rad sa privatnim trenerom i rad u teretani ne može zamijeniti rad sa ekipom i rad sa trenerom, pa da je u pitanju Ronaldo i da radi od 20 od 24h u teretani.

Zadnja utakmica u 9 mjesecu 2021. godine i to nekih 5 ili 6 minuta u Kupu Mađarske. Kad je zadnji put odigrao konkretno ozbiljnu utakmicu, barem 60+ minuta? I nemojte ofucanih fazona, može igrati bez jedne noge, on je Haaland za našu ligu i tako to. A uz to nije ni jeftin, to što pojedini puše priču kako on odbija ekipe, kako želi igrati džaba to okačite mačku o rep, garantujem da će biti jedan od najplaćenijih u ekipi (uz Krpića) a realno stanje veoma upitno i pitanje je koliko će vremena trebati da uhvati ritam i formu.

Ja ću biti najsretniji da on popiša sve nas koji smo skeptični po pitanju njegovog dolaska, nek prekuca i nek opet ode vani i niko sretniji od mene.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2851
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 04, 2023 12:14 pm

Mehmed Baždarević je napisao/la:
sub feb 04, 2023 11:48 am
Ne znam zašto napadate @dzezvar, čovjek govori istinu. Da si ne znam ti kakav talenat i kakav potencijal, rad sa privatnim trenerom i rad u teretani ne može zamijeniti rad sa ekipom i rad sa trenerom, pa da je u pitanju Ronaldo i da radi od 20 od 24h u teretani.

Zadnja utakmica u 9 mjesecu 2021. godine i to nekih 5 ili 6 minuta u Kupu Mađarske. Kad je zadnji put odigrao konkretno ozbiljnu utakmicu, barem 60+ minuta? I nemojte ofucanih fazona, može igrati bez jedne noge, on je Haaland za našu ligu i tako to. A uz to nije ni jeftin, to što pojedini puše priču kako on odbija ekipe, kako želi igrati džaba to okačite mačku o rep, garantujem da će biti jedan od najplaćenijih u ekipi (uz Krpića) a realno stanje veoma upitno i pitanje je koliko će vremena trebati da uhvati ritam i formu.

Ja ću biti najsretniji da on popiša sve nas koji smo skeptični po pitanju njegovog dolaska, nek prekuca i nek opet ode vani i niko sretniji od mene.
Ja ti kazem da nije tako, a vi nastavite vjerovati da ako dodje da je dosao da uzme pare u nikad siromasnijem Zelji.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija