Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 11:47 am

Sedad ima 57 utakmica u Zelji, 4 gola i 5 asistencija.
Losa statistika. Hajde eto necemo ni nju gledati.
Koju ulogu on ima u timu? Kako on utice na nasu igru? Apsolutno nikako.
On nikako ne utice na ritam tekme, na nasu igru. Dakle njegov uticaj na nasu igru je los. Nazalost.

Ja bih mu dao sansu jos jednu sezonu. Nije problem, ali daj Boze...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5184
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 11:51 am

Pokušati ga na mjestu Štile, to stoji. Mada je upitno koliko se smijemo kockati, ali kockanje je bilo i Beća juče. Krilo nikako, doduše sad i da hoće, nema mjesta jer krila imamo (hvala dragom Allahu više)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 11:53 am

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:47 am
Sedad ima 57 utakmica u Zelji, 4 gola i 5 asistencija.
Losa statistika. Hajde eto necemo ni nju gledati.
Koju ulogu on ima u timu? Kako on utice na nasu igru? Apsolutno nikako.
On nikako ne utice na ritam tekme, na nasu igru. Dakle njegov uticaj na nasu igru je los. Nazalost.

Ja bih mu dao sansu jos jednu sezonu. Nije problem, ali daj Boze...
Onda daj i sebi sansu, da odigras 60 utakmica i ti bi nesto pokazo...
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 361
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 11:55 am

Sky1 je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:27 am
milanribar je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:01 am
Subašić ne igra svoju poziciju odkad je došao, mlad je i zna kreirati i podvaliti loptu što je najteže u fudbalu. Svi hoćete trku i borbu al tsamo to nije dovoljno da se dobije utakmica, Hajdarević neće asistirat nikad, ni napravit višak al igrači poput Subašića, Štilića će iz ničega stvorit šansu.
Kažeš kako može neko njega prije Štilića stavit, normalno da može svaki normalan trener će ih rotirat jer je ovaj mlad i sličan tip igrača i na kraju njega možeš i prodati a Štilića imaš još ovu sezonu eventualno i onda šta ćeš...
Prijatelju moj, nije ovaj nas Veteran sa foruma šutnuo loptu na terminu, a da ne pricamo dalje. Nemoj se prosipati sa svojim analizama igraca ziv bio, samo jedna mala sugestija.
Pa covjek je stariji i vjerovatno se nagledao i fudbalera i antifudbalera kao sto je nas vrli Sedad. Nikad necu zaboraviti kako ga otresose jufke na kosevu na centru, kontra faul i bodul ga zabi. Tu je pao mit da on moze to nesto na desetku sto ga pojedini guraju. O njegovoj spremi, trci, voljnom momentu, brzini je suvisno i pricati. Hajdar je dobar razbijac nema dileme samo sam stava da moderan fudbal ne trpi da igrac ima tako velike nedostatke. On je s loptom na vi, a ne moze jedan covjek sve da radi (Hodzic). Slicno kao sto ne moze bek samo do centra igrati, tako ni Hajdar ne moze bez tehnike.

Karic
Galic Coca Koba Vego
Hodza Hajdar
Amoah Stila Santos
Haracic

Na zimu probati dovesti lijevog beka, centralnog veznog, desnog beka i spica (ovim redoslijedom).
 
Lopta
Postovi: 231
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:04 pm

Veteran1965 je napisao/la:
čet sep 01, 2022 9:29 am
Kada ističe ugovor tom čuvenom Subašiću, samo da ga više ne spominjemo ovdje. Ne mogu vjerovati da bi ga neko stavio ispred Štile, da Bog mili sačuva. Pitao sam x puta ovdje da mi neko navede kvalitetne nogometne karakteristike dotičnog igrača, i naravno niko i nikada nije. Ali znamo pametovati kako nije igrao.
Za kraj evo mog viđenja kvaliteta i karakteristika Subašića (ocjene 1-5)
- igra i šut lijevom nogom 3
-igra i šut desnom nogom 0
- duel igra 1
- igra glavom 1
- pregled igre 2
- fizička sprema 2
- brzina 0
- disciplina u igri 2
- igra u defanzivi 1
- angažovanost i borbenost 1
- ambicija 1
Ne znam jesam li šta propustio, ako jesam izvinjavam se. Ništa protiv momka, ali hajmo biti realni, i fakat uspostaviti neke kriterije za igrače koji su dio našeg kluba ( na žalost) a ne bi ni u trećem životu trebali biti tu. Pokazatelj gdje smo trenutno, i ovaj mali nije jedini, ima ih još..
Jedan od glupljih postova koje sam vidio i pokusat cu da odgovorim iako znam da sa tim vjerovatno necu nista postici. Ako si pratio subasica na prednjem veznom u pripremnim utakmicama vidio bi da je momak odigrao sasvim korektno. Ne razumijem to pljuvanje igraca kod nas a u 90% slucajeva se pljuju igraci koji imaju karijeru pred sobom. Niko nece pljuvati stilica kad odigra losu utakmicu a itekako se zna desiti da radi neke glupe poteze ali boze moj to je stila to je najbolji igrac koji je zakoracio na grbavicu iako se vidi da i njega stizu godine, realno stila iz sezone kad je tek dosao iz lecha i stila sada su nebo i zemlja, te sezone svaki put kada primi loptu uradi neku magiju nanize 2 3 igraca podijeli neki pas kakav se rijetko vidja u premijer ligi a da ne zaboravimo onu magiju protiv slobode. Realno stila vise nije na tom nivou ali je na sasvim dovoljnom nivou za nasu ligu. Vrati se malo u period kada je stilic igrao krilo kod nas. Sta je uradio? Ja cu ti dati kratak odgovor haman nista jer je tesko njemu da se snadje na toj poziciji, nema brzinu (kao ni subasic) koja je na krilu jedan od najboljih aduta kod igraca a to smo do sada vidjeli kod santosa. Posto si tako fino po ocjenama analizirao subasica, molim te mi reci koliko je stilic defanzivno pomagao kada je igrao krilo? Odgovor je skoro pa nikako. To je sve normalno ne mozes ti sada izmisljati pozicije igracima i ocekivati da se oni totalno prilagode i budu kao na svojoj prirodnoj poziciji. Tako ubijas igraca. Subasic ima 21 godinu bolan pa on nije ni usao u neke ozbiljnije fudbalske godine i on bi trebao samo da napreduje a kako moze da napreduje ako momak ne ulazi u igru uopste. Nama subasic igra krilo godinama jer mi druge opcije na krilu nismo imali toliko dugo vremena. A momak je kroz karijeru igrao prednjeg veznog. Neka me sada svi zamrze ali ja sam ubijedjen da je omjer golova po broju suteva stilicu i subasicu tu negdje. Momak ima iznad prosjecan sut u nasoj ekipi i ako je tebi to za ocjenu 3 onda 80% nase ekipe ne zna sutati loptu i trebaju da idu u drugu ligu federacije. Koliko je stila samo ove sezone imao suteva a koliko je zabio golova? Zabio je 1 u 7 utakmica a u tih 7 utakmica je imao bar nekih 12 13 suteva najmanje(imao je i vise ali nema veze). Sad ce neko reci zabio je stila 3 gola, jeste ali 2 iz penala a iskreno sramota je racunati penale u igri. Treba i to znati ali to definitivno nije za analizu i to su igracu poklonjeni golovi u statistici. Svaki normalan klub ima plan za buducnost a mi ga nemamo. Necemo valjda stilu jos 2 sezone gurati da igra 80 90 minuta na silu. Vrijeme je da se kali igrac kojeg planiramo koristiti na toj poziciji a subasic je trenutno jedini igrac koji moze igrati tu poziciju osim bekrica koji samo sto nije zavrsio karijeru. Tako ste pricali i za hirosa momak krilo igra ali nije imao kod nas prilike da se pokaze jer nije bio taj kvalitet sa 23 godine. Momak ode u mladost doboj kakanj i napravi transfer karijere ode u osijek i sad molimo Boga da dodje kod nas na posudbu i drkamo na njega kako je igracina. Pa bolan eto ti samo razmisli glavom malo koliko igraci napreduju u tim godinama pa taj hiros je bio nepoznanica totalna sa 21-om godinom niko nije znao da postoji i momak je trunuo i govorilo se nema kvaliteta nadju se pametni ljudi koji nemaju pojma s fudbalom pa daju ocjene od 1 do 3 mladim igracima. Taj hiros bi sada bio najbolji igrac nase lige. I ja ne mogu da vjerujem da mi nemamo trunke pameti da naucimo iz nasih gresaka u proslosti, umjesto da ucimo iz tudjih mi ne ucimo iz nasih. Gore od toga ne moze. Te godine su godine kada igrac treba da dobije na samopouzdanju i taman kad je subasic dobio malo na samopouzdanju (po meni pruza znatno bolje igre nego prije 2 godine i dosta je napredovao u igrackom smislu) odma smo ga klupirali i nek trune sad jer ima bekric od 38 godina da popuni tu pozciiju. Uredu u derbiju to je utakmica gdje se traze iskusni igraci koji nece praviti greske ali sta ce bekric protiv posusja u igri kad ne moze kroz igru da donese neki boljitak. Subasic je takodjer igrao za u21 reprezentaciju prosle sezone i bio jedini uz hodzica iz nase ekipe koji je dobio poziv. Ocigledno da ljudi koji se bave i imaju mozga sto se tice fudbala su ocijenili da on nije ni priblizno los kako ti pricas i nema potrebe da ga ja ocjenjujem jer ta cinjenica govori sama po sebi. Ponavljam nadam se da cemo se opametiti i da necemo opet dobiti slucaj hiros jer do 23 24e godine subasic moze biti jedan od nasih boljih igraca ukoliko mu budemo pruzali sansu da igra na prirodnoj poziciji. Zivi bili pa vidjeli.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:08 pm

kokoška je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:53 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:47 am
Sedad ima 57 utakmica u Zelji, 4 gola i 5 asistencija.
Losa statistika. Hajde eto necemo ni nju gledati.
Koju ulogu on ima u timu? Kako on utice na nasu igru? Apsolutno nikako.
On nikako ne utice na ritam tekme, na nasu igru. Dakle njegov uticaj na nasu igru je los. Nazalost.

Ja bih mu dao sansu jos jednu sezonu. Nije problem, ali daj Boze...
Onda daj i sebi sansu, da odigras 60 utakmica i ti bi nesto pokazo...
Cisto jer ima 21 godinu i to sto ni mi nismo ekipa koja ima 20 podjednako dobrih igraca.
A i ima ugovor. :D
 
Lopta
Postovi: 231
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:12 pm

Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:55 am
Sky1 je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:27 am
milanribar je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:01 am
Subašić ne igra svoju poziciju odkad je došao, mlad je i zna kreirati i podvaliti loptu što je najteže u fudbalu. Svi hoćete trku i borbu al tsamo to nije dovoljno da se dobije utakmica, Hajdarević neće asistirat nikad, ni napravit višak al igrači poput Subašića, Štilića će iz ničega stvorit šansu.
Kažeš kako može neko njega prije Štilića stavit, normalno da može svaki normalan trener će ih rotirat jer je ovaj mlad i sličan tip igrača i na kraju njega možeš i prodati a Štilića imaš još ovu sezonu eventualno i onda šta ćeš...
Prijatelju moj, nije ovaj nas Veteran sa foruma šutnuo loptu na terminu, a da ne pricamo dalje. Nemoj se prosipati sa svojim analizama igraca ziv bio, samo jedna mala sugestija.
Pa covjek je stariji i vjerovatno se nagledao i fudbalera i antifudbalera kao sto je nas vrli Sedad. Nikad necu zaboraviti kako ga otresose jufke na kosevu na centru, kontra faul i bodul ga zabi. Tu je pao mit da on moze to nesto na desetku sto ga pojedini guraju. O njegovoj spremi, trci, voljnom momentu, brzini je suvisno i pricati. Hajdar je dobar razbijac nema dileme samo sam stava da moderan fudbal ne trpi da igrac ima tako velike nedostatke. On je s loptom na vi, a ne moze jedan covjek sve da radi (Hodzic). Slicno kao sto ne moze bek samo do centra igrati, tako ni Hajdar ne moze bez tehnike.

Karic
Galic Coca Koba Vego
Hodza Hajdar
Amoah Stila Santos
Haracic

Na zimu probati dovesti lijevog beka, centralnog veznog, desnog beka i spica (ovim redoslijedom).
Hajdarevic se po meni u ovoj polusezoni dosta popravio u pas igri i po meni nije tu bilo problema za sada. A sto se tice subasica i kako ga je neko otresao na derbiju opet se vracamo na pricu kako se mladi igraci trebaju malo istrpiti. Normalno je da sa 19 ili 20 godina igrac ima neke takve ispade i desava se to svuda ne samo njemu. Koliko smo gasala pljuvali prosle sezone mislim da nismo nikoga a sada kada je krenuo da zabija golove to je sve okej. A zamislite sada kako je igracu od 18 godina da slusa sa tribina uvrede i psovke i tjeranje iz kluba. I onda on sa tih 18 godina treba da izadje pred 10 hiljada ljudi koji mu psuju i da pruza vrhunske partije. Pa to je tesko i za igraca od 30 a ne 19 godina. Sjetimo se mehremica kojem smo svi vrsili pritisak ukljucujuci i mene da ne bude da samo pametujem jer sam i ja govorio da je katastrofa pa covjek onda ode u ukrajinsku ligu i tamo bude jedan od najboljih bekova lige a sada igra u prvoj turskoj ligi. Ljudi ne mozete ocekivati da se sve preko noci desava i da konstantno svi pruzaju svoju najbolju igru. To se pogotovo odnosi na mlade igrace koji cesto izgore ako ih guras da igraju konstantno 90 minuta. Zato pametni treneri to rade na drugaciji način i kale te igrace tako sto ih ubacuju postepeno i navikavaju ih na igru da bi doslo njihovo vrijeme da preuzmu odgovornost.
 
Lopta
Postovi: 231
Pridružen/a: sri jul 06, 2022 5:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:08 pm
kokoška je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:53 am
Leon_Professional je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:47 am
Sedad ima 57 utakmica u Zelji, 4 gola i 5 asistencija.
Losa statistika. Hajde eto necemo ni nju gledati.
Koju ulogu on ima u timu? Kako on utice na nasu igru? Apsolutno nikako.
On nikako ne utice na ritam tekme, na nasu igru. Dakle njegov uticaj na nasu igru je los. Nazalost.

Ja bih mu dao sansu jos jednu sezonu. Nije problem, ali daj Boze...
Onda daj i sebi sansu, da odigras 60 utakmica i ti bi nesto pokazo...
Cisto jer ima 21 godinu i to sto ni mi nismo ekipa koja ima 20 podjednako dobrih igraca.
A i ima ugovor. :D
Opet cu reci momak igra na neprirodnoj poziciji. Od te 54 utakmice sigurno je nekih 20ak do 30ak igrao po pola sata sjetimo se situacije od prije 2 godine kada je subasic redovno ulazio u 70oj minuti. A opet ja se slazem na krilu ne donosi puno ali proslu polusezonu i na krilu je bio jedan od boljih igraca u kvalitetom mutnoj ekipi zelje. Pa daj mu sada sansu bar tih 20ak minuta po utakmici na kraju da igra prednjeg veznog ja mogu ruku dati da moze vise ponuditi od bekrica. Sta je bekric donio u ekipi kada ulazi od onog derbija na kosevu kada je odigrao maestralno nije vise ponovio takvu partiju. A ovaj derbi stvarno ne mogu da komentarisem svaka njemu cast ali realno covjek je imao fin ubacaj iz kornera i vise ne kvalitetan nego kvalitetan sut iz slobodnog koji prvo nije bio jacinom nesto a drugo lopta je isla pravo u musu koji se sklonio od lopte kao kadet(rijetko ko od kadeta to radi).
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:23 pm

Vranjes se vratio u ligu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
milanribar
Postovi: 703
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:38 pm

Jedino što on nema su fizičke predispozicije, nije brz i nije jak a to se može popraviti. Tehnika, pas, šut, kreacija sve na mjestu za njegove godine jako dobro, prošle sezone naš najbolji igrač a ima 21 godinu, na poziciji koja nije njegova. a opet se snalazio iako nije ni eksplozivan ni građen za krilo.
Gasala npr čekamo 2 sezone da odigra nešto na svojoj poziciji, dočekamo ga jednu utakmicu onda tri bude užasan, opet to su sve normalne stvari kod mladih igrača i mora ih se istrpit ako hoćemo da dobijemo igrača kojeg možemo ponudit nekom.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:38 pm

Uđem na forum samo da vidim da li je po Sheldonu Drina opet kriv za gol. A ne spominje da je momak spasio tri boda u zadnjoj minuti. Šta li mu je momak uradio u životu :r
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 361
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:46 pm

Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:38 pm
Uđem na forum samo da vidim da li je po Sheldonu Drina opet kriv za gol. A ne spominje da je momak spasio tri boda u zadnjoj minuti. Šta li mu je momak uradio u životu :r
Moram priznati fino si me nasmijao. Ispadoh ja sad neki zagrizeni hejter Drinin. Kriv je za gol i to su primijetili i drugi (prelistaj forum), ali halal mu bilo zbog intervencije u nadoknadi. Moglo bi se diskutovati da li je napucan ili je intervenisao ali da ne remetimo finu atmosferu, intervenisao je 🙂
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:49 pm

storm_raider je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:23 pm
Vranjes se vratio u ligu.
I on lagano u penziju ide.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 12:58 pm

Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:46 pm
Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:38 pm
Uđem na forum samo da vidim da li je po Sheldonu Drina opet kriv za gol. A ne spominje da je momak spasio tri boda u zadnjoj minuti. Šta li mu je momak uradio u životu :r
Moram priznati fino si me nasmijao. Ispadoh ja sad neki zagrizeni hejter Drinin. Kriv je za gol i to su primijetili i drugi (prelistaj forum), ali halal mu bilo zbog intervencije u nadoknadi. Moglo bi se diskutovati da li je napucan ili je intervenisao ali da ne remetimo finu atmosferu, intervenisao je 🙂
Ne bi se moglo diskutovati, pogledaj još jednom tu situaciju. Branit ću ga uvijek jer je potencijal i jer generalno dobro igra. Neko bi pao psihički nakon što je izbačen iz ekipe prošle sezone, on nije, znači da pokazuje psihičku zrelost i igra bez ikakvog straha.
Pohvale i Maldiniju za pas prema Amoahu kod drugog gola, gledamo njegove duge lopte 10 godina, hvala Bogu da je jednom prošlo.
 
milanribar
Postovi: 703
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 1:31 pm

Ko može uopšte išta prigovoriti Drini kad griješi minimalno i manje od Kosorića koji iza sebe ima 15 sezona. Daj Bože da su nam svi omladinci ko Drina ponašanjem i igrom na terenu...
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1990
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 2:03 pm

ima li neki ofanzivni vezni u juniorima? da se polako gura kada stila ne moze, definitivno bi bilo bolje nego zavaljeni malac od juce i bekric (uz duzno postovanje).
steta sto nismo mehanovica doveli, a treba nam i jedan box to box.
MIRZA RASCIC
 
teatrale36
Postovi: 1153
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 2:07 pm

Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 11:55 am
Sky1 je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:27 am
milanribar je napisao/la:
čet sep 01, 2022 10:01 am
Subašić ne igra svoju poziciju odkad je došao, mlad je i zna kreirati i podvaliti loptu što je najteže u fudbalu. Svi hoćete trku i borbu al tsamo to nije dovoljno da se dobije utakmica, Hajdarević neće asistirat nikad, ni napravit višak al igrači poput Subašića, Štilića će iz ničega stvorit šansu.
Kažeš kako može neko njega prije Štilića stavit, normalno da može svaki normalan trener će ih rotirat jer je ovaj mlad i sličan tip igrača i na kraju njega možeš i prodati a Štilića imaš još ovu sezonu eventualno i onda šta ćeš...
Prijatelju moj, nije ovaj nas Veteran sa foruma šutnuo loptu na terminu, a da ne pricamo dalje. Nemoj se prosipati sa svojim analizama igraca ziv bio, samo jedna mala sugestija.
Pa covjek je stariji i vjerovatno se nagledao i fudbalera i antifudbalera kao sto je nas vrli Sedad. Nikad necu zaboraviti kako ga otresose jufke na kosevu na centru, kontra faul i bodul ga zabi. Tu je pao mit da on moze to nesto na desetku sto ga pojedini guraju. O njegovoj spremi, trci, voljnom momentu, brzini je suvisno i pricati. Hajdar je dobar razbijac nema dileme samo sam stava da moderan fudbal ne trpi da igrac ima tako velike nedostatke. On je s loptom na vi, a ne moze jedan covjek sve da radi (Hodzic). Slicno kao sto ne moze bek samo do centra igrati, tako ni Hajdar ne moze bez tehnike.

Karic
Galic Coca Koba Vego
Hodza Hajdar
Amoah Stila Santos
Haracic

Na zimu probati dovesti lijevog beka, centralnog veznog, desnog beka i spica (ovim redoslijedom).
Kako misliš da igraju Karić i Kobašević kad nisu ni u široj konkurenciji?
Stvarno šta čovjek neće sve pročitati.....
 
Avatar
Sheldon
Postovi: 361
Pridružen/a: sri avg 10, 2022 1:03 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 2:40 pm

Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:58 pm
Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:46 pm
Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:38 pm
Uđem na forum samo da vidim da li je po Sheldonu Drina opet kriv za gol. A ne spominje da je momak spasio tri boda u zadnjoj minuti. Šta li mu je momak uradio u životu :r
Moram priznati fino si me nasmijao. Ispadoh ja sad neki zagrizeni hejter Drinin. Kriv je za gol i to su primijetili i drugi (prelistaj forum), ali halal mu bilo zbog intervencije u nadoknadi. Moglo bi se diskutovati da li je napucan ili je intervenisao ali da ne remetimo finu atmosferu, intervenisao je 🙂
Ne bi se moglo diskutovati, pogledaj još jednom tu situaciju. Branit ću ga uvijek jer je potencijal i jer generalno dobro igra. Neko bi pao psihički nakon što je izbačen iz ekipe prošle sezone, on nije, znači da pokazuje psihičku zrelost i igra bez ikakvog straha.
Pohvale i Maldiniju za pas prema Amoahu kod drugog gola, gledamo njegove duge lopte 10 godina, hvala Bogu da je jednom prošlo.
Ma itekako se moze diskutovati i o pogađanju a i o samoj postavci njega u toj akciji. Gdje je on uopste otisao kod ovog suta u gol, valjda se ide sto direktnije i blize lopti kako bi se sprijecio razvoj udarca? Ovo je puka sreca sto ga je pogodila u koljeno. To da igra dobro isto se ne slazemo, bezveze da se ne ponavljam. Jedino ako ti je iz utakmice u utakmicu biti krivac za gol = igrati dobro kao stoper onda igra dobro. Imamo u konkurenciji boljeg i mladjeg igraca, ali daj da istrpimo Drinu jedno 3 godine dok ne bacimo bruku bodova i moguceg uspjeha i skontamo da smo ga dzaba trpili. Ali eto ako iko ima zivaca to smo mi. Drina je mala maca sta se sve trpilo godinama.

@Teatrale36
Pa nisam ja kriv sto nisu u siroj konkurenciji, imaju ugovore i moja je zelja sastav koji sam napisao.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 3:08 pm

Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 2:40 pm
Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:58 pm
Sheldon je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:46 pm


Moram priznati fino si me nasmijao. Ispadoh ja sad neki zagrizeni hejter Drinin. Kriv je za gol i to su primijetili i drugi (prelistaj forum), ali halal mu bilo zbog intervencije u nadoknadi. Moglo bi se diskutovati da li je napucan ili je intervenisao ali da ne remetimo finu atmosferu, intervenisao je 🙂
Ne bi se moglo diskutovati, pogledaj još jednom tu situaciju. Branit ću ga uvijek jer je potencijal i jer generalno dobro igra. Neko bi pao psihički nakon što je izbačen iz ekipe prošle sezone, on nije, znači da pokazuje psihičku zrelost i igra bez ikakvog straha.
Pohvale i Maldiniju za pas prema Amoahu kod drugog gola, gledamo njegove duge lopte 10 godina, hvala Bogu da je jednom prošlo.
Ma itekako se moze diskutovati i o pogađanju a i o samoj postavci njega u toj akciji. Gdje je on uopste otisao kod ovog suta u gol, valjda se ide sto direktnije i blize lopti kako bi se sprijecio razvoj udarca? Ovo je puka sreca sto ga je pogodila u koljeno. To da igra dobro isto se ne slazemo, bezveze da se ne ponavljam. Jedino ako ti je iz utakmice u utakmicu biti krivac za gol = igrati dobro kao stoper onda igra dobro. Imamo u konkurenciji boljeg i mladjeg igraca, ali daj da istrpimo Drinu jedno 3 godine dok ne bacimo bruku bodova i moguceg uspjeha i skontamo da smo ga dzaba trpili. Ali eto ako iko ima zivaca to smo mi. Drina je mala maca sta se sve trpilo godinama.

@Teatrale36
Pa nisam ja kriv sto nisu u siroj konkurenciji, imaju ugovore i moja je zelja sastav koji sam napisao.
Znači naš Haračić slučajno dao golove jer neki njihov stoper nije stajao gdje treba? Generalno, u fudbalu je 99% golova nečija greška, od slabijeg postavljanja nekih igrača, pogrešnog kretanja, do kardinalnih pojedinačnih grešaka. Da nema neke vrste greške sve utakmice bi završavale 0:0. Kod gola Posušja konkretno, očigledna je i razlika u visini između momka koji je dao gol i Drine, pa onda možemo i reći da je greška onog ko je odredio da Drina skače s njim, zar ne?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet sep 01, 2022 3:20 pm

Haklapuc je napisao/la:
čet sep 01, 2022 12:38 pm
Uđem na forum samo da vidim da li je po Sheldonu Drina opet kriv za gol. A ne spominje da je momak spasio tri boda u zadnjoj minuti. Šta li mu je momak uradio u životu :r
Ma jaran mu Kobasevic, a na Cocu ne smije udariti.

Polako, bit ce vremena i za Kobasevica aBd.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 100 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija