Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 9:59 am

A znate sta je najgore? Sto se proziva trener da je ubleha i neznalica, trener koji trenira igrace koji su bili rezerva proslogodosnjem timu koji je uvezao najgori niz ikad, te nove juniore. Ko je ovde budala
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 10:06 am

AsharaK je napisao/la:
ned avg 08, 2021 9:59 am
A znate sta je najgore? Sto se proziva trener da je ubleha i neznalica, trener koji trenira igrace koji su bili rezerva proslogodosnjem timu koji je uvezao najgori niz ikad, te nove juniore. Ko je ovde budala
Grupa ljudi je jedina odgovorna za ovo stanje i nema ko tu šta... Covjek/trener se trudi da izvuče makksimum iz onog sto ima, ne moze se od govana pita praviti.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 10:12 am

Pa i nisam vidio neka prozivanja, uglavnom je raja svjesna situacije.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 10:15 am

storm_raider je napisao/la:
ned avg 08, 2021 10:12 am
Pa i nisam vidio neka prozivanja, uglavnom je raja svjesna situacije.
Ne govorim ja za ovaj forum, nego opcenito za hajku koja se sprema.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 10:37 am

AsharaK je napisao/la:
ned avg 08, 2021 10:15 am
storm_raider je napisao/la:
ned avg 08, 2021 10:12 am
Pa i nisam vidio neka prozivanja, uglavnom je raja svjesna situacije.
Ne govorim ja za ovaj forum, nego opcenito za hajku koja se sprema.
Znam na sta ti mislis, znas i sam koliko sam u tome svemu i treba biti oprezan, ali mislim da sad za sad nema te brige. Podrska Ivkovicu i hocu da vidim taj nas bosanski inat sada, hocu da se inatimo u toj podrsci. Izdobrice ovo ako Bog da, ove godine je borba za opstanak ili donji dio tabele, tako pojedinci - smanjite ocekivanja. Ove godine smo na ispitu, ako je Zeljo iznevjeren prije par godina, sada na tezi nacin treba pokazati nasem Zelji da smo uz njega. Nece biti nimalo lako, sezona je duga, ali Zeljo nacuna na nas!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 10:57 am

Bender
Drina-Jahic-Vrhovac
Blazevic-Bojo-Mekic-Beca-Malic
Zdunic-Juricic

Ovo bih bas volio vidjeti
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:08 am

Do sada imaji podršku kao niko. Izgube od Tuzle, ljudi zadovoljni. Ne dobiju Borac, ljudi zadovoljni. Sinoć debakl, nije bilo loših rijeci.
Radi u situaciji bez pritiska.
Ima dobru podršku sa tribina.

E ako mu to nije dobro, ne znam šta bi drugo. Izuzetaka i Amarovih pušikuraca će vazda biti.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:28 am

I ja bi to vilio vidjeti @Asharak.
Zrinjski je pokazao kako ozbiljna uprava radi kad ima losu sezonu. Da sansu treneru i vec na kraju sezone sklapa sljedecu. Kod nas igrali igraci koji odlaze. U svemu smo zakasnili pa i u tjeranju uprave.
Sinoc mislim da je prvo Ivkovic fulio postavku na ovu igru Zrinjskog. I to je nedostatak pripremnih tekmi. Protiv Tz i Borca smo u istoj postavci igrali dobro pa je mozda testirao mozemo li i protov Zrinjskog jer tek onako okrenuti postavku nijenni ok prema momcima. Sa druge strane i momci su se malo digli. Ne mislim u pravom smislu nego nakon dvije tekme gdje su preorali teren, sad vec dvije tekme izadju kao iskusna ekipa a to nisu. Ne ganjaju, ne stoje blizu igraca i onda nakon par prilika dolazi do izrazaja neiskustvo jer su svi pogubljeni bili. I Ivkovic je to vidio pa je promijenio i formaciju i uveo iskusnnije igrace i u drugom jento izgledalo mnogo bolje. Naravno i Zrinjski je igrao sa malo manjim gasom ali da su mogli zabit jos tri zabili bi. Nema sta ovo je lekcija igracima do moraju izginut trceci inace nema nista. Ovdje definitivno je i greska Subasic a ne Bojo jer Bojo je u ovakvim tekmama morao biti in bas zbog trke, duela. Subasic mi je za tu poziciju protiv losijih u prdnosti. Ili da imamo iskusniju ekipu i kvaliteniju na krilima i bekovima i tad bi mi Subasic imao prednost. Ovako protiv jacih moraku biti vise trkaci. Eh sad mene napade Qooler cini mi se da ne pricsm o igracima a ovdje a pogotovo na gg (bilo mi interesantno sta pisu nakon poraza) se kritikuje Subasic. Moje pitanje je sto? Njegova najveca mana je duel odbrambeno ali nadoci ce to sa iskustvom. U ostalom je sinoc bio cak i koji postotak iznad ostlih u prvom poluvremenu. U drugom se probudio Mekic a i drugi, ali u provom je jeidni Subasic uspjevao iznijeti loptu kako tako i pokusavo je zadrzati. Ako jenpogrijesio u nekom pasu i to je opravdani jer apsolutno nine imao s kim razmijeniti pas. Svi su bili pogubljeni. Evo ja objasnio sto ne mislim da je bio najlosiji ali evo nek neko objasni sto jeste. Stalno kod nas tako dvojica spomenu nekoga i onda krenu svi da ga spominju. Apsolutno prvo poluvrijeme nije bilo poztivne strane da vrijedi istaci. Isto tako kazu Drina i Vrhivac losi bili. Logicno kad je puhalo sa svih strana pa ne mogu momci sve ocistiti.
Podrska momcima, podrska Tomi. Samo jako, trcati, ganjati. Eto sad vas ima bar 16, izmjene i mijenjaj ko god padne zbog nedostatka kondicije jer je i to realno.
Zadnja izmjena: ponosannavas, dana/u ned avg 08, 2021 11:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:30 am

I da Bendera pohvalim, ima odlican refleks.

Brz oporavak Ivkovicevom ocu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:32 am

ponosannavas je napisao/la:
ned avg 08, 2021 11:28 am
I ja bi to vilio vidjeti @Asharak.
Zrinjski je pokazao kako ozbiljna uprava radi kad ima losu sezonu. Da sansu treneru i vec na kraju sezone sklapa sljedecu. Kod nas igrali igraci koji odlaze. U svemu smo zakasnili pa i u tjeranju uprave.
Sinoc mislim da je prvo Ivkovic fulio postavku na ovu igru Zrinjskog. I to je nedostatak pripremnih tekmi. Protiv Tz i Borca smo u istoj postavci igrali dobro pa je mozda testirao mozemo li i protov Zrinjskog jer tek onako okrenuti postavku nijenni ok prema momcima. Sa druge strane i momci su se malo digli. Ne mislim u pravom smislu nego nakon dvije tekme gdje su preorali teren, sad vec dvije tekme izadju kao iskusna ekipa a to nisu. Ne ganjaju, ne stoje blizu igraca i onda nakon par prilika dolazi do izrazaja neiskustvo jer su svi pogubljeni bili. I Ivkovic je to vidio pa je promijenio i formaciju i uveo iskusnnije igrace i u drugom jento izgledalo mnogo bolje. Naravno i Zrinjski je igrao sa malo manjim gasom ali da su mogli zabit jos tri zabili bi. Nema sta ovo je lekcija igracima do moraju izginut trceci inace nema nista. Ovdje definitivno je i greska Subasic a ne Bojo jer Bojo je u ovakvim tekmama morao biti in bas zbog trke, duela. Subasic mi je za tu poziciju protiv losijih u prdnosti. Ili da imamo iskusniju ekipu i kvaliteniju na krilima i bekovima i tad bi mi Subasic imao prednost. Ovako protiv jacih moraku biti vise trkaci. Eh sad mene napade Qooler cini mi se da ne pricsm o igracima a ovdje a pogotovo na gg (bilo mi interesantno sta pisu nakon poraza) se kritikuje Subasic. Moje pitanje je sto? Njegova najveca mana je duel odbrambeno ali nadoci ce to sa iskustvom. U ostalom je sinoc bio cak i koji postotak iznad ostlih u prvom poluvremenu. U drugom se probudio Mekic a i drugi, ali u provom je jeidni Subasic uspjevao iznijeti loptu kako tako i pokusavo je zadrzati. Ako jenpogrijesio u nekom pasu i to je opravdani jer apsolutno nine imao s kim razmijeniti pas. Svi su bili pogubljeni. Evo ja objasnio sto ne mislim da je bio najlosiji ali evo nek neko objasni sto jeste. Stalno kod nas tako dvojica spomenu nekoga i onda krenu svi da ga spominju. Apsolutno prvo poluvrijeme nije bilo poztivne strane da vrijedi istaci. Isto tako kazu Drina i Vrhivac losi bili. Logicno kad je puhalo sa svih strana pa ne mogu momci sve ocistiti.
Podrska momcima, podrska Tomi. Samo jako, trcati, ganjati. Eto sad vas ima bar 16, izmjene i mijenjaj ko god padne zbog nedostatka kondicije jer je i to realno.
Nedoatatak pripremnih utakmica... nema veze, idemo dalje. Desavace se ovo. Kako ti se cini Zdunic?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:33 am

Niko nema pravo reći slovo "A" ovoj ekipi. Kad smo šutili decembra 2018, a nismo morali, sad moramo šutiti. I bez toga, ovi momci su junaci. Hvala im!
Svi na Grbavicu i podrzimo naše igrače. Ove sezone svi imaju bezrezervnu podršku!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 729
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:34 am

Ima li odgovornih za ovu situaciju u kojoj nam je klub trenutno ili cemo nastaviti sa podrskom mladim momcima hahhahahah
 
Qooler
Postovi: 1432
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:42 am

@ponosannavas: Ja sam prije 2018, trazio dlaku u jajetu, pa se sad kajem. Sve što pišeš nisi u krivu, samo trebamo shvatiti da je ovo sad to što imamo i teško da možemo imati bolje. Trebamo bit zahvalni da imamo išta. Nekad smo mogli birati, sad moramo šutiti i podržavati klub. Ja sam bio jedan od najglasnijih ovde, da ono što radi dragoljubče će nas dovesti na ovo. Sad sam zahvalan na svakom danu kad ne prodje Zvorničkom. Ništa mi više ne treba, jer znam da će tad Željo opet biti što jeste.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 11:45 am

Tako je Qooler. Storme Zdunic mora biti u prvih 11. Mozda ponekad iz taktickih razloga ko izmjena. Fali nam brzine. Volio bi ga vijeti u ovoj 352 sa Juricicem ili na drugom krilu u 451.
 
ponosannavas
Postovi: 2227
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:11 pm

Qooler je napisao/la:
ned avg 08, 2021 11:42 am
@ponosannavas: Ja sam prije 2018, trazio dlaku u jajetu, pa se sad kajem. Sve što pišeš nisi u krivu, samo trebamo shvatiti da je ovo sad to što imamo i teško da možemo imati bolje. Trebamo bit zahvalni da imamo išta. Nekad smo mogli birati, sad moramo šutiti i podržavati klub. Ja sam bio jedan od najglasnijih ovde, da ono što radi dragoljubče će nas dovesti na ovo. Sad sam zahvalan na svakom danu kad ne prodje Zvorničkom. Ništa mi više ne treba, jer znam da će tad Željo opet biti što jeste.
Izvini ovo tako je bilo je za prethodni komentar. Sto se tice ovoga i ovdje si u pravu, ali ja sam i poceo pisati nekad davno jer sam vidio da ljudu svasta pisu neutemeljeno. Kad vec ne mogu dati neki doprinos drugacije onda mogu da reagujem na gluposti ili pljuvanak koje ljudi pisu. Pokazalo se na moru primjera da ne mora znaciti da je igrac los, krampa i sl nego da mu ne odgovara sistem, trener, da ne moze pritisak, pozicija u timu nije u skladu sa nkegovim kvalitetima itd., ali to ljudi ne kontaju nikako. Kad ne bude takvih glupih pisanja o pojedinim igracima ni ja necu pisati o njima
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:25 pm

Amar je jedini i najveci krivac, to je prava istina. Podrska momcima, bitno je da se izbori opstanak, nesto vise ocekivati od toga je neozbiljno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 12:26 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3230
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 1:07 pm

slika

FudbAL i kriminAL...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 1:09 pm

Dzeko --> Inter ... Ne ode li sad, ja ne znam kad će

Edit: za 1.8mil€ ... Pa jel realno
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned avg 08, 2021 1:50 pm

Na 2mil ojri imamo oko 60k ojri. Bolje ista nego nista, realno
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 97 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija