Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:14 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:07 pm
Ja ne sumnjam da ce ne skupsink biti pozitive ali pojedine igrace isplatiti i nabiti nogom. Sehic pozvan u repku hahaha daj da se i ja bavim fudbalom.
sto se skupstine tice ova tzv uprava zajedno s jehovom na celu ce se noktima drzati za fotelje i bice guravo,trebali bi na koljenima moliti Vedrana i gospodina Misimovica da se vrate i otjerati ovu bagru.i nasusno nam je potreban strani kapital nekako namaci u klub.a ove pojedine nazovi igrace otjerati s noge na nogu.kosorica i erica prvog.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:14 pm

AsharaK je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:09 pm
Ko da je valjak preso preko mene
Treba prestati pratiti fudbal s pretjeranim emocijama.
 
Laf 1921
Postovi: 7
Pridružen/a: sri nov 04, 2020 7:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:16 pm

NSBiH toliki amaterizam vlada to je nevjerojatno i sto se tice lige i A selekcije. SUDIJE sve korumpirane.
Nadam se da dolaze neka bolje vremena do tada apaurina spremiti. 😕😕
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:16 pm

storm_raider je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:12 pm
Stillic je povrijedjen, mislio sam da nece ni biti u konkurenciji za utakmicu.
Van pameti je onda ovo što ga je uveo. Tu smo i pali. Jojjj jojjjj
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:16 pm

Svaka cast Bekricu Samiru, opet se covjeku izvinjavam za sve lose izgovoreno. Ermin Zec takodjer klasa, svaka cast lafe.
ofanzivno odlicni ali dzaba ti sve kad je Kosoric smijesan lik. Njega dijete iz kaknja budalom napravi i mi ocekujemo da ce nesto drugacije biti na drugim utakmicama.
Realnost nam je surova... pomozi Boze!

PS: Sudija bio odlican
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u pon nov 09, 2020 8:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:17 pm

Pljujem ja Erica prvi pa i ostali, nije on los golman, vadio nas je predhodnih par utakmica, dizali smo ga u nebesa, sad nam je pokazao ustvari kakav je golman, 2 dobar, 2 Lose i u krug, mislim da nije takav potreban nama.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
bianco blu
Postovi: 1046
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:19 pm

igla je napisao/la:
pon nov 09, 2020 7:58 pm
Možda nemamo para, dug se gomila, možda nemamo plata, možda su nam hoštapleri u upravi, možda nemamo kluba, ali zato smo drugi na tabeli i nemamo šanse za titulu.

To je napredak u odnosu na drugo mjesto kad si imao klub i gradio stadion i teren.
100%
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:19 pm

I na kraju slag na tortu sta je onaj parmak Lukic radio Kosorica, pa ljudi moji ono nisu istine, komedija majke mi, al neka tako nam i treba kad napravimo onakvu glupost sa Jovanovićem.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
skojachi
Postovi: 11
Pridružen/a: čet nov 29, 2018 10:00 am
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:20 pm

BHDragons je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:10 pm
Nema se šta momcima reći, borili su se. Svaka čast za Boju, Bekrića i Lendrića. Neobrijanoj ublehi na klupi ne želim ništa dobro, svoje trenersko umijeće pokazuje itekako dobro, a i umijeće van terena isto.
Volim te Željo!
Kako se ba nema sta zamjerit, pa evo svaku utakmicu ostavljaju prostor protivncikim igracima da rade sta hoce, ne idu na lopti, ne idu na igraca. Nije mi jasno kad neko kaze nema se sta zamjerit, ne mogu da vjerujem da to niko ne vidi i da im ne ukazuje na to.
https://t.me/pump_upp
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:21 pm

Ma sit sam vise tvrdih tekmi sa dva tacna pasa, zatvoreno, pasivno i isprovociras 1:1.
Prava tekma s mudima, otvoreno, napadacki, dobili bi 2 razlike da nemas glupane nazad... ljudi zabili 4 gola, sva cetei poklon...nijedan nije bio proizvod gradnje napada ili akcije...

Zec babo.
Stilic me bas brine, kako se za 2mjeseca izgubio onakav igrac od prosle sezone, svako kolo potez za svrsavanja..
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1829
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:23 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:13 pm
Raptor44 Jel meni govori, koga sam pljuvao dok nije zavrsili?
Ne govorim tebi. :D
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:25 pm

skojachi je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:20 pm
BHDragons je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:10 pm
Nema se šta momcima reći, borili su se. Svaka čast za Boju, Bekrića i Lendrića. Neobrijanoj ublehi na klupi ne želim ništa dobro, svoje trenersko umijeće pokazuje itekako dobro, a i umijeće van terena isto.
Volim te Željo!
Kako se ba nema sta zamjerit, pa evo svaku utakmicu ostavljaju prostor protivncikim igracima da rade sta hoce, ne idu na lopti, ne idu na igraca. Nije mi jasno kad neko kaze nema se sta zamjerit, ne mogu da vjerujem da to niko ne vidi i da im ne ukazuje na to.
Pa neću im ja ukazivati na to, ima ko treba da ukazuje, što bi jedan vrli stručnjak rekao i međedi bi naučili.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:27 pm

Ako je istina sto se na pocetku sezone pisalo da Bojo ima ponudu treba je prihvatiti jer on je i prije povrede bio samo prosjecan igrac a trenutno je katastrofa, uskoro ce mu i 23 godine tako da vise ne vazi izgovor da je mlad.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:27 pm

Al nasa najjaca floskula kojom se brani ova sramota od kamatara i uprave je: Nemam momcima sta zamjerit borili su se.

Pa da nas nema trebalo bi bas izmislit! Pa ja od pocetka ovog cirkusa nemam samo sta zamjerit Bekricu, ovo ostalo je sve buranija i bukvalno limitirani igraci koji stalno idu i vracaju se u Zelju kako bi karijere ozivili i na nasim zivcima se izivljavaju.

Jao kako mi je vruca glava bolje da nista ne pisem o ovim debilima pocevsi od onog ko ih je doveo i od onog idiota na golu pa sve do uprave koji ce nas ogulit i otici!

I jos nesto! Kucamo na vrata zaboravljenih asova: Gdje je i sta radi Nermin Jamak? Dokle je tuzba CASU?

Ma bolje da sutim jer kad smo primili onaj 4. gol uspio sam se posvadjat sa zenom ko nikad jer sam sve porazbio po kuci! MRS!

UPRAVA NAPOLJE!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
adi172
Postovi: 278
Pridružen/a: ned avg 19, 2018 9:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:29 pm

Neko je dobro napisao za Zaku, pa frajer više nas udarao nego mi njega. Pa Edis bi mu obe noge otkinuo. E tu je problem ove ekipe, Dupovac bi mu jeb o nanu naninu
E sad, Jel to zbog para plata Brke...
 
Avatar
fcz
Postovi: 4163
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:29 pm

Raptor44 je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:12 pm
fcz je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:07 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon nov 09, 2020 7:59 pm
Erica nogom nabiti, Kosorica i Sehica isto, Stilic ne zeli da igra to je ocito, Bekricu halali za svaku ruznu napisanu rijec, od danas ces sto se mene tice imati UVIJEK OGROMNO postovanje.

Zbog ovakvog pogresnog i nakaradnog razmisljanja i jesmo tu gdje smo, lajemo na sta ne treba a "gladimo" ono sto realno ne valja.
Kaže lik koji na najružniji način grdi igrače kad primimo gol, i onda svršava kad damo. Pa ne može se tako biti navijač i iskazivati ljubav prema klubu, bar sačekaj 90' minuta i onda opleti kao i mi. Razumijem da su emocije jake, posebno u jednoj ovakvoj utakmici, ali ako ćemo tako "bodriti" klub, onda nam dušmani ni ne trebaju, a nije da ih nemamo.
Emocije. Upravo tako. Vecina ovih igraca nam je puno vise puta izazvala negativne, frustrirajuce emocije nego one pozitivne. Vecina njih nam nije donijela nista "opipljivo", tek poneku kratkotrajnu radost koja obicno bude popracena s puno vecom brukom i porazom. I sad je problem sto, u toku jos jednog 90-minutnog mucenja i brukanja neko kaze nesto na igrace zbog kojih primamo golove kao na traci i "priziva" njihovu izmjenu. Ma je li, molim te.

P.S. Vjerovatno nikad nisi ozbiljnije trenirao nijedan timski sport jer bi tad znao kako se igraci, treneri i svi ostali obracaju jedni drugima u zaru borbe. Naspram toga su moji komentari "tasun tasun tanana".
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:30 pm

Zadnjih 20 minuta sudija znalački privodi utakmicu kraju. :D

Bekrić se nije smio vaditi. Jedini igrač koji zna i može prenijeti loptu iz naše na drugu polovinu. Hajdarević je još jednom odigrao dobru utakmicu. milion preseječenih lopti iz kojih smo kretali u kontre. Ermin odličan. Izmjene su bile amaterske. Izlaskom Bekrića, Štilić i napadači su ostali odsječeni. Tu vidim glavni problem poraza.

Mustafa loš, preloš, već duže vrijeme Kosorić i Erić krivci i sukrivci za 3 gola.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u pon nov 09, 2020 8:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:31 pm

Otkad nemamo golmana, otad i ne osvajamo titule, vrlo jednostavno.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:33 pm

O ovom sudiji debilu cu poseban post da pisem jer ovi debili iz saveza kako bi namjestili kvotu da nije Bosnjak il Srbin stave hrvata pa nije bitno kakav je! ***** VAM SVE I SAVEZ!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hare79
Postovi: 1254
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 09, 2020 8:35 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pon nov 09, 2020 8:21 pm
Ma sit sam vise tvrdih tekmi sa dva tacna pasa, zatvoreno, pasivno i isprovociras 1:1.
Prava tekma s mudima, otvoreno, napadacki, dobili bi 2 razlike da nemas glupane nazad... ljudi zabili 4 gola, sva cetei poklon...nijedan nije bio proizvod gradnje napada ili akcije...

Zec babo.
Stilic me bas brine, kako se za 2mjeseca izgubio onakav igrac od prosle sezone, svako kolo potez za svrsavanja..
Slažem se, više volim kad izgube s mudima nego bezmudo naguzove izvuku nerješeno. Bekriću spomenik dići, svaka čast na volji, trci i kombinatorici. Štilu trajno klupirati dok se ne prestane kurčit. Šteta što smo pozadi imali toliko propusta, inače prema naprijed odavno nismo bolje i brže odigrali.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 15 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija