Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 8:59 am

Ako Graovac dođe, iskreno, to bi bilo pravo pojačanje.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:10 am

Evo gledam spisak zrinjskog za pripreme. Pa imaju 15 igraca koje moze rotirati, bas dobra ekipa. Jedino da ih ovaj trener ne ukopa,ne znam kakav je.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:22 am

Dobar prelazni rok Zrinjskog, fina su imena doveli. Ipak nema tu vise Bilbije, Filipovica i Todorovica koji su bili najveca prevaga zadnjih sezona.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:31 am

DANAN je napisao/la:
ned jun 23, 2019 7:32 am
storm_raider je napisao/la:
sub jun 22, 2019 11:39 pm
Pozdrav dragi moji Zeljovci!

Jedna lijepa vijest. Kazu da sve sto se ponavlja vise od dva puta zaredom automatski spada u obrazac i smatra se evolucijom. Sa tom mislju bih da najavim da ce se preko naseg foruma vec trecu godinu zaredom dijeliti godisnje ulaznice. Ostalo je samo da se usaglasimo oko tacnog broja ulaznica koje ce biti podijeljene navijacima. Hvala vam svima sto sudjelujete u ovoj nasoj zajednici, te sto ste ucinili sve da ona i pored svih napada i podmetanja, ostane cista, iskrena i iskljucivo u Zeljinom interesu, te kao takva ultimativno nezavisna od svih spoljnjih uticaja. Ovaj forum je zamisljen kao servis Zelji i Zeljinim navijacima i svi pojedinacno, pa onda i grupno imamo obavezu da radimo na tome. Kao takav ce ostati i dalje!

Nazalost, nas Zeljeznicar je trenutno u nekim nemirnim vremenima, ali izvuci ce se iz svega jaci i bolji, kao i svaki put do sada. Nase je da pomognemo, i da se ne bavimo drugima, vec iskljucivo sobom.

Konacni broj ulaznica koje ce biti podijeljene ce naravno pratiti trendove i realnu sliku interesovanja, da se ne bi desilo kao prosli put da imamo vise ulaznica, nego ljudi koji su se prijavili. Naravno, kao i svaki put do sada, a svi vi koji ste dobili ulaznice, dresove i slicno preko foruma do sada mozete to da potvrdite, vasa anonimnost ce biti garantovana!

Uskoro vise informacija sa tacnim brojem ulaznica i nacinima na koji cemo skupljati prijave.

Hvala i ugodan ostatak vikenda.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

PS. Dragi nasi gosti, ovom prilikom vas pozivam da se registrujete i ucestvujete u diskusijama. Takodjer, da biste dobili sezonsku ulaznicu, bitno je svakako da budete registrovani na forumu.

Na zalost cikica kojem je otisla sezonska karta za sjever prosli put,je preselio na bolji svijet prije nekih mjesec dana.
Stariji navijaci se sigurno njega sjecaju jer je bio jedan od najzajebanijih redara na ulazima na nasem stadionu,prije rata.Rijetko ko je njemu bez karte mogao uci.
Rahmet mu dusi njegovoj.
Rahmet mu dusi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hare79
Postovi: 1254
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:36 am

S njima bi se mijenjao za odbranu, stvarno imaju dobrih štopera, naš najbolji kao njihov najslabiji, barem po imenima. Sredina i napad ništa posebno, solidno ali nije ništa impresivno kako pišu neki portali, kao da su MC. Nama trebaju još jedan nadprosjecan stoper i vezni, i napadamo titulu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:37 am

Boju trazimo mi i zrinja. On hoce kod nas, valjda ga zavrsimo brzo. Ptico kojeg ti napadaca najavi? Daj drugu asocijaciju😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:38 am

Hare79 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 9:36 am
S njima bi se mijenjao za odbranu, stvarno imaju dobrih štopera, naš najbolji kao njihov najslabiji, barem po imenima. Sredina i napad ništa posebno, solidno ali nije ništa impresivno kako pišu neki portali, kao da su MC. Nama trebaju još jedan nadprosjecan stoper i vezni, i napadamo titulu.
Pa mislim da je amaru jucer bilo jasno kakva tri stopera imamo.. pod hitno naci dobrog
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:43 am

Napokon prica o igracima.. vala sam je i pozelio. Ne znam je li jos nekome cudno. :D

Samo je Zrinjski nikad jaci..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
skojachi
Postovi: 11
Pridružen/a: čet nov 29, 2018 10:00 am
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 9:56 am

mamba21 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 9:38 am
Hare79 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 9:36 am
S njima bi se mijenjao za odbranu, stvarno imaju dobrih štopera, naš najbolji kao njihov najslabiji, barem po imenima. Sredina i napad ništa posebno, solidno ali nije ništa impresivno kako pišu neki portali, kao da su MC. Nama trebaju još jedan nadprosjecan stoper i vezni, i napadamo titulu.
Pa mislim da je amaru jucer bilo jasno kakva tri stopera imamo.. pod hitno naci dobrog
Yarni Urdinov !! Kako je to dobar igrac u odbrani bio i srce na terenu ostavljao a trenutno bez kluba ..
https://t.me/pump_upp
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 10:05 am

sahmat je napisao/la:
ned jun 23, 2019 12:22 am
Danas je pobjedio Željezničar !
Gledam danas onu djecu kako igraju lopte ispod juga, bračne parove, grupe momaka i onih što su sami došli da gledaju Želju!

MI SMO ZELJINI ZELJO JE NAS!
Prelijepa atmosfera. Opustena, raja jedva ceka da i ovo pocne. Valjda smo se vise ispljuvali dovoljno proslu sezonu na tribini i forumu.. jucer i zaim dobi aplauz😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 10:12 am

Hare79 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 9:36 am
S njima bi se mijenjao za odbranu, stvarno imaju dobrih štopera, naš najbolji kao njihov najslabiji, barem po imenima. Sredina i napad ništa posebno, solidno ali nije ništa impresivno kako pišu neki portali, kao da su MC. Nama trebaju još jedan nadprosjecan stoper i vezni, i napadamo titulu.
Sredina je jaca jer ima vise igraca koje moze rotirati, a da se ne varamo Curjuric je jedan od boljih u ligi na svojoj poziciji. Jucer cijeli stadion poludio kad je Hajdarevic zadnji napad vraca, a imao odlicnu poziciju za sut, katastrofalan u napadu..
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 10:18 am

https://gg.ba/magazin/koji-igra ... vic/323579
Kakav debilizam od novinara hahahaha
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 10:55 am

Gdje gavran? Oblacno danas
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:00 am

storm_raider je napisao/la:
sub jun 22, 2019 11:39 pm
Pozdrav dragi moji Zeljovci!

Jedna lijepa vijest. Kazu da sve sto se ponavlja vise od dva puta zaredom automatski spada u obrazac i smatra se evolucijom. Sa tom mislju bih da najavim da ce se preko naseg foruma vec trecu godinu zaredom dijeliti godisnje ulaznice. Ostalo je samo da se usaglasimo oko tacnog broja ulaznica koje ce biti podijeljene navijacima. Hvala vam svima sto sudjelujete u ovoj nasoj zajednici, te sto ste ucinili sve da ona i pored svih napada i podmetanja, ostane cista, iskrena i iskljucivo u Zeljinom interesu, te kao takva ultimativno nezavisna od svih spoljnjih uticaja. Ovaj forum je zamisljen kao servis Zelji i Zeljinim navijacima i svi pojedinacno, pa onda i grupno imamo obavezu da radimo na tome. Kao takav ce ostati i dalje!

Nazalost, nas Zeljeznicar je trenutno u nekim nemirnim vremenima, ali izvuci ce se iz svega jaci i bolji, kao i svaki put do sada. Nase je da pomognemo, i da se ne bavimo drugima, vec iskljucivo sobom.

Konacni broj ulaznica koje ce biti podijeljene ce naravno pratiti trendove i realnu sliku interesovanja, da se ne bi desilo kao prosli put da imamo vise ulaznica, nego ljudi koji su se prijavili. Naravno, kao i svaki put do sada, a svi vi koji ste dobili ulaznice, dresove i slicno preko foruma do sada mozete to da potvrdite, vasa anonimnost ce biti garantovana!

Uskoro vise informacija sa tacnim brojem ulaznica i nacinima na koji cemo skupljati prijave.

Hvala i ugodan ostatak vikenda.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!

PS. Dragi nasi gosti, ovom prilikom vas pozivam da se registrujete i ucestvujete u diskusijama. Takodjer, da biste dobili sezonsku ulaznicu, bitno je svakako da budete registrovani na forumu.

Svaka cast!!!
:klanjase2: :zeljeznicar1:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:00 am

exbabilon je napisao/la:
sub jun 22, 2019 11:09 pm
kvalitet je napisao/la:
sub jun 22, 2019 10:37 pm
exbabilon je napisao/la:
sub jun 22, 2019 10:24 pm
S 4 igraca, Amar je prelazni rok sveo na 2. Mogu li 2 igraca napraviti potrebni zaokret, stvarno nisam siguran.
Pa dva su već došla.
To je rekao neki dan, od tad je samo Alispahic potpisao. Mozda i Mehica racuna..
Vjerovatno. Samo, ja kao laik mislim da ta dva pojačanja moraju biti pojačanja u pravom smislu te riječi. Krilo i stoper koji će biti među najboljim igračima u ekipi. Drugačije se nećemo boriti za titulu. Zrinjski i Sarajevo imaju, prema imenima, bolje igrače. Ok, mi imamo Amara koji može donijeti neku razliku u toku utakmice, no to neće biti dovoljno ako hoćemo titulu. Stoper i desno krilo, to je ključno. Na svim ostalim pozicijama smo, bar ja tako mislim, ok pokriveni.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:04 am

Ipak, Partizan se neće lako odreći Zakarića. “Crno-beli” su odlučili prodati Zakarića i on može napustiti klub samo ukoliko neko uplati obeštećenje. To je dobra informacija i za Željezničar, jer plavi po ugovoru iz augusta 2018. godine imaju pravo na 15 posto od iznosa novca za koji Partizan proda našeg reprezentativca.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:10 am

RokElsner44 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 10:18 am
https://gg.ba/magazin/koji-igrac-zeljez ... vic/323579
Kakav debilizam od novinara hahahaha
Bilde bas, koliko sam upratio lik je u vezi s tom drugom sa slike...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:25 am

Insajderi ima li kakvih dojava za skupstinu 29-og ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:41 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 23, 2019 11:44 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 23, 2019 11:10 am
RokElsner44 je napisao/la:
ned jun 23, 2019 10:18 am
https://gg.ba/magazin/koji-igrac-zeljez ... vic/323579
Kakav debilizam od novinara hahahaha
Bilde bas, koliko sam upratio lik je u vezi s tom drugom sa slike...
Druga mu je sestra :D
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija