Moderator/ica: storm_raider

 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:55 am

Kakvi smo mi ljudi... Zasto svi vjerujemo prosloj upravi da je sve bilo super i sjajno, samo zato sto su to rekli ? Ma hajte molim vas
Sada se ne vjeruje ovoj strukturi ljudi zato sto nam je svima doslo do grla, pa daj da se istresemo na nekome i zato sto je nekoliko ljudi (koji mogu biti iz prosle uprave) reklo kako ovi nista ne rade kako treba. Nemam naklonost ni prema kome osim prema Željezničaru (priznajem da nas je Amar zaduzio toliko da smatram da nije u redu da mu spominje porodica na onakav nacin, odvratno fakat) i zelim da se sve rijesi na pozitivan nacin za Klub. Imamo teorije zavjere šbbkbb, a to koriste svi koji nam ne zele dobro. Samo strpljivo...
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:55 am

Izlaz naravno postoji, ali se neće desiti. Izlaz je da veliki trener ode do senada i vidi sa ljudima da se vrate i pojačaju UO. On to neće, jer je ko biva nakav ters. A senad je progutao sva njihova podmetanja i molio ga da bude trener i da dovede čak i svoje ljude.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:57 am

AdmirA je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:46 am
Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:40 am
Dragi moji Zeljovci, navijaci, jako je mala sansa da ce se Zeljeznicar iz ovoga izvuci. Iznimno mala. Molim sve Zeljovce da se ukljuce jos jednom, da urade sve sto mogu da sacuvaju klub, u suprotnom izgubicemo klub za sva vremena. Jos uvijek nije kasno.
Koji je to korak? Šta da uradimo, svi to želimo, ali nemamo vodilju, kako i na koji način.. Braćo moramo biti jedno SVI. OVO JE VRLO TEŽAK PERIOD ISPRED NAS. STANIMO JEDNI UZ DRUGE.
Jedini nacin da se ujedinimo je da shvatimo ko nas je podijelio i zbog kojih i cijih interesa. Napokon da otvorimo oci. Napisacu ispod cinjenice, koje svi mi znamo, smao neki ne zele da ih kazu na glas, iako im glas u njima ovo isto sapuce:

- Gospodin Amar Osim je svojim utjecajem otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, potpomognut Zeljinim izdajnicima
- Navedeni je to uradio zbog toga sto su gospoda Misimovic i bivsi saziv Upravnog Odbora pokrenuli postupak protiv svih uposlenika kluba zbog nesavjesnog poslovanja. Do ovih dokaza su dosli nakon sto su dobili na uvid poslovne knjige
- Navedeni je to uradio takodjer zbog toga sto mu bivsi saziv UO nije zelio isplatiti, po njegovoj prici dug. Tu pricu niko nikada nije potpisao, tako da se bez dokaza ne moze nista isplatiti.
- Bivsi saziv UO je otjeran brojnim pritiscima preko medija, prvenstveno preko gospodina Adnana Beganovica, glavnog i odgovornog urednika ss.ba. Isti je napisao ili dao dozvoluza tekstove kao sto su: "Propast dinastije Misimovic", "U cara Trojana kozje uši!", i slicni.

To moramo shvatiti i prihvatiti, te ne smijemo podleci brojnim pritiscima na nas. Ti pritisci su jednim dijelom sa foruma ss.ba od njihovih novinara i ostalih izdajnika kluba. Ko zna sta im je sve obecano, a takvi svoj obraz prodaju, vjerujte gospodo, za 5 BAM. Ono sto nemaju, ne smatraju vrijednim. Nama takvi nikada nisu ni trebali, to nije Zeljo.

Fudbal nam je bio veliki problem, sada nam je izgleda fudbal najmanji problem. Ironicno, zar ne? Sada imamo mnogo, mnogo vecih problema.

Koraci su sljedeci:

- Molite, kumite, izvrsite pritisak da se gospodin Misimovic vrati (njih je najvise strah onoga sta ovaj covjek moze da uradi, a veliki je Zeljin navijac)
- Molite, kumite izvrsite pritisak da se gospodin Vukotic vrati
- Otjerajte gospodina Amara Osima, ukljucujuci i trenutni saziv Upravnog Odbora

Steta je nesaglediva vec sada. Nade ima, a vremena je sve manje. Pet do dvanaest je proslo na prosloj sjednici Skupstine. Trenutno smo u sudijskom vremenu. Tik, tak.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sri maj 29, 2019 9:09 am, ukupno mijenjano 3 puta.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 8:58 am

Što još uvijek nisu podnesene ostavke
kao što je rečeno da će? Hoćete lopovi još šta da zayebete? UPRAVA NAPOLJE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:00 am

Po nekim ovdje navodima mi smo ugaseni, fakat ne mogu da vjerujem sta se sve pise.

Ok jesmo zijanili licencu i veliki gubitak sto se tice para ali uvijek postoji izlaz i nacin da se sve to namiri.

Po meni su krivi i prosla i sadasnja uprava samo sto ova sadasnja po meni nista ne radi tj. Nije vidljivo. Nisu eksera zakucali u stadion kako su dosli.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:06 am

Kako lagano progutasmo to da NISMO DOBILI LICENCU,, žalosno.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:10 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:57 am
AdmirA je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:46 am
Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:40 am
Dragi moji Zeljovci, navijaci, jako je mala sansa da ce se Zeljeznicar iz ovoga izvuci. Iznimno mala. Molim sve Zeljovce da se ukljuce jos jednom, da urade sve sto mogu da sacuvaju klub, u suprotnom izgubicemo klub za sva vremena. Jos uvijek nije kasno.
Koji je to korak? Šta da uradimo, svi to želimo, ali nemamo vodilju, kako i na koji način.. Braćo moramo biti jedno SVI. OVO JE VRLO TEŽAK PERIOD ISPRED NAS. STANIMO JEDNI UZ DRUGE.
Jedini nacin da se ujedinimo je da shvatimo ko nas je podijelio i zbog kojih i cijih interesa. Napokon da otvorimo oci. Napisacu ispod cinjenice, koje svi mi znamo, smao neki ne zele da ih kazu na glas, iako im glas u njima ovo isto sapuce:

- Gospodin Amar Osim je svojim utjecajem otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, potpomognut Zeljinim izdajnicima
- Navedeni je to uradio zbog toga sto su gospoda Misimovic i bivsi saziv Upravnog Odbora pokrenuli postupak protiv svih uposlenika kluba zbog nesavjesnog poslovanja. Do ovih dokaza su dosli nakon sto su dobili na uvid poslovne knjige
- Navedeni je to uradio takodjer zbog toga sto mu bivsi saziv UO nije zelio isplatiti, po njegovoj prici dug. Tu pricu niko nikada nije potpisao, tako da se bez dokaza ne moze nista isplatiti.
- Bivsi saziv UO je otjeran brojnim pritiscima preko medija, prvenstveno preko gospodina Adnana Beganovica, glavnog i odgovornog urednika ss.ba. Isti je napisao ili dao dozvoluza tekstove kao sto su: "Propast dinastije Misimovic", "U cara Trojana kozje uši!", i slicni.

To moramo shvatiti i prihvatiti, te ne smijemo podleci brojnim pritiscima na nas. Ti pritisci su jednim dijelom sa foruma ss.ba od njihovih novinara i ostalih izdajnika kluba. Ko zna sta im je sve obecano, a takvi svoj obraz prodaju, vjerujte gospodo, za 5 BAM. Ono sto nemaju, ne smatraju vrijednim. Nama takvi nikada nisu ni trebali, to nije Zeljo.

Fudbal nam je bio veliki problem, sada nam je izgleda fudbal najmanji problem. Ironicno, zar ne? Sada imamo mnogo, mnogo vecih problema.

Koraci su sljedeci:

- Molite, kumite, izvrsite pritisak da se gospodin Misimovic vrati (njih je najvise strah onoga sta ovaj covjek moze da uradi, a veliki je Zeljin navijac)
- Molite, kumite izvrsite pritisak da se gospodin Vukotic vrati
- Otjerajte gospodina Amara Osima, ukljucujuci i trenutni saziv Upravnog Odbora

Steta je nesaglediva vec sada. Nade ima, a vremena je sve manje. Pet do dvanaest je proslo na prosloj sjednici Skupstine. Trenutno smo u sudijskom vremenu. Tik, tak.
Podijelili su nas i Misimovic i Amar. Mislis da ce sve biti med i mlijeko ako se on vrati? E nece jer ce bit isto sranje. Ovo nam se desava sve radi dva velika ega i za sve sto se desava su krivi i jedan i drugi.
Da se mene pita samo radi ovakve atmosfere, volio bih i da se j jedan i drugi udalje od kluba
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:11 am

Da prošla uprava nije dobila licencu glave bi se tražile, zapalili bi ih, a gledaj sad bruke kako to lagano primismo... Samo nek je Gospodar Amar tu, nema veze i da ispadnemo iz lige, imamo njega... E moj Željo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:11 am

LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:06 am
Kako lagano progutasmo to da NISMO DOBILI LICENCU,, žalosno.
Ma nismo progutali. Mislim da raji uopste nije do pisanja da smo svi previse sjebani.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:14 am

Zeljo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:11 am
LARSSON je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:06 am
Kako lagano progutasmo to da NISMO DOBILI LICENCU,, žalosno.
Ma nismo progutali. Mislim da raji uopste nije do pisanja da smo svi previse sjebani.
Mi smo takav narod da lagano predjemo preko svega.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:15 am

samo_plavo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:11 am
Da prošla uprava nije dobila licencu glave bi se tražile, zapalili bi ih, a gledaj sad bruke kako to lagano primismo... Samo nek je Gospodar Amar tu, nema veze i da ispadnemo iz lige, imamo njega... E moj Željo.
Ma ko je lagano primio, pa gledaj 99% navijaca jos sebi nije doslo. Ebo zadnjih 20 stranica se traze ostavke upravnog odbora i treba da odu nakon ovog debakla.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:16 am

Mi smo pičketine! Gledamo kako nam uništavaju Želju, a ni da mrdnemo prstom.
UPRAVA NAPOLJE!

Što se tiče Osima, ako ne donese titulu ove godine nek kupi prnje. Rodi je kako znaš i umiješ.
Zadnja izmjena: samo_plavo, dana/u sri maj 29, 2019 9:17 am, ukupno mijenjano 1 put.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:17 am

Zeljo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:10 am
Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:57 am
AdmirA je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:46 am


Koji je to korak? Šta da uradimo, svi to želimo, ali nemamo vodilju, kako i na koji način.. Braćo moramo biti jedno SVI. OVO JE VRLO TEŽAK PERIOD ISPRED NAS. STANIMO JEDNI UZ DRUGE.
Jedini nacin da se ujedinimo je da shvatimo ko nas je podijelio i zbog kojih i cijih interesa. Napokon da otvorimo oci. Napisacu ispod cinjenice, koje svi mi znamo, smao neki ne zele da ih kazu na glas, iako im glas u njima ovo isto sapuce:

- Gospodin Amar Osim je svojim utjecajem otjerao bivsi saziv Upravnog Odbora, potpomognut Zeljinim izdajnicima
- Navedeni je to uradio zbog toga sto su gospoda Misimovic i bivsi saziv Upravnog Odbora pokrenuli postupak protiv svih uposlenika kluba zbog nesavjesnog poslovanja. Do ovih dokaza su dosli nakon sto su dobili na uvid poslovne knjige
- Navedeni je to uradio takodjer zbog toga sto mu bivsi saziv UO nije zelio isplatiti, po njegovoj prici dug. Tu pricu niko nikada nije potpisao, tako da se bez dokaza ne moze nista isplatiti.
- Bivsi saziv UO je otjeran brojnim pritiscima preko medija, prvenstveno preko gospodina Adnana Beganovica, glavnog i odgovornog urednika ss.ba. Isti je napisao ili dao dozvoluza tekstove kao sto su: "Propast dinastije Misimovic", "U cara Trojana kozje uši!", i slicni.

To moramo shvatiti i prihvatiti, te ne smijemo podleci brojnim pritiscima na nas. Ti pritisci su jednim dijelom sa foruma ss.ba od njihovih novinara i ostalih izdajnika kluba. Ko zna sta im je sve obecano, a takvi svoj obraz prodaju, vjerujte gospodo, za 5 BAM. Ono sto nemaju, ne smatraju vrijednim. Nama takvi nikada nisu ni trebali, to nije Zeljo.

Fudbal nam je bio veliki problem, sada nam je izgleda fudbal najmanji problem. Ironicno, zar ne? Sada imamo mnogo, mnogo vecih problema.

Koraci su sljedeci:

- Molite, kumite, izvrsite pritisak da se gospodin Misimovic vrati (njih je najvise strah onoga sta ovaj covjek moze da uradi, a veliki je Zeljin navijac)
- Molite, kumite izvrsite pritisak da se gospodin Vukotic vrati
- Otjerajte gospodina Amara Osima, ukljucujuci i trenutni saziv Upravnog Odbora

Steta je nesaglediva vec sada. Nade ima, a vremena je sve manje. Pet do dvanaest je proslo na prosloj sjednici Skupstine. Trenutno smo u sudijskom vremenu. Tik, tak.
Podijelili su nas i Misimovic i Amar. Mislis da ce sve biti med i mlijeko ako se on vrati? E nece jer ce bit isto sranje. Ovo nam se desava sve radi dva velika ega i za sve sto se desava su krivi i jedan i drugi.
Da se mene pita samo radi ovakve atmosfere, volio bih i da se j jedan i drugi udalje od kluba
Napisao sam vec, molim vas gospodine dragog nadimka @Zeljo, da se ne uvrijedite, vas ne smatram nekim ko ima lican interes.

Gospodin Amar Osim, potpomognut Zeljinim izdajnicima i medijskim lincom nas je podijelio. Znamo mi to svi u sebi, samo neki zaista teze istinu prihvatamo. Sve sa ciljem kojim sam napisao iznad.

Gospodin Misimovic nas je podijelio kad je rekao da gospodin Osim duguje Zeljeznicaru novac. Pri tom je mislio na neke sumnjive transakcije od bivsih transfera. Na koga nas je on zatim podijelio? Sta je taj covjek pogrijesio time sto je rekao istinu? Podijelio nas je na one koji volimo Zeljeznicar i na one koji vise vole gospodina Amara Osima. Odnosno, ocito da smo vec bili podijeljeni, samo je skinuo zavjesu sa kompletne situacije. I opet pojedinci nisu zahvalni, ne posmatraju interes Zeljeznicara, vec jednog covjeka.

Bivsi saziv Upravnog Odbora se ne oglasava, sigurno je da prate, ali ih smatram krivim zato sto sute. Sutnjom cete unistiti Zeljeznicar. Nastavite li sutati, vi ste saucesnici! Oglasite se!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:21 am

S obzirom da su Osim i Misimović karakterom isti, egoistični, vole u kontru ići, ja sam siguran da se sutra vrati Misimović da bi mu prvi potez bio da otjera Osima, baš iz razloga što ga je ovaj odbio kad ga je zvao da se priključi.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:25 am

blueboy je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:21 am
S obzirom da su Osim i Misimović karakterom isti, egoistični, vole u kontru ići, ja sam siguran da se sutra vrati Misimović da bi mu prvi potez bio da otjera Osima, baš iz razloga što ga je ovaj odbio kad ga je zvao da se priključi.
Brate, Razumom obdareni ljudi su najbolji. Radi tog razuma ga je zvao, sve opcije predlagao iako je znao da se kuha sa strane oko kluba, a ovaj nije htio...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:31 am

 
Avatar
Ban-BOT
Ban bot foruma sport1.ba
Postovi: 45
Pridružen/a: ned jan 28, 2018 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:37 am

Forumas Plava Porodica iskljucen na 2 sedmice. Razlog: kontinuirano provociranje.
Forumas Guvo iskljucen na mjesec dana. Razlog: vrijedjanje forumasa
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2683
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:44 am

Glas Razuma je napisao/la:
sri maj 29, 2019 8:40 am
Dragi moji Zeljovci, navijaci, jako je mala sansa da ce se Zeljeznicar iz ovoga izvuci. Iznimno mala. Molim sve Zeljovce da se ukljuce jos jednom, da urade sve sto mogu da sacuvaju klub, u suprotnom izgubicemo klub za sva vremena. Jos uvijek nije kasno.
raspadamo se, samo nas jedan čovjek može spasiti, grande miske, niko drugi na cijeloj planeti, vrati se najdraži, otjeraj kamatarevića aaaaa :placeodsmijeha:
Joj paranoje, šta je ovo ljudi dragi
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
kb80
Postovi: 309
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:46 am

samo_plavo je napisao/la:
sri maj 29, 2019 9:11 am
Da prošla uprava nije dobila licencu glave bi se tražile, zapalili bi ih, a gledaj sad bruke kako to lagano primismo... Samo nek je Gospodar Amar tu, nema veze i da ispadnemo iz lige, imamo njega... E moj Željo.
Kako smo lagano primili da smo popusili dvije titule kao degenerici, mozes li mi to objasniti i jesi li onda trazio da ode Gospodin Misimovic (za kojeg smatram da je dobar za Željeznicar, kao sto je i Gospodin Amar dobar, jer da ga nije bilo sad bi bio kao FK Modrica) ?
Upalili ste kao klasicni balkanci.
Dobro je to gospodin Ivica rekao, najveci od svih...
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 29, 2019 9:48 am

Meni je još uvijek apsurd, da trener koji nas tuži za "svoje" pare, još uvijek ima mjesto u klubu. Moj mozak to nikako ne moze da svari. Vrzmaju se krimosi oko kluba, valjda tako jedino znamo, šta li? Ima hiljadu načina da se postavi sposobna uprava i da pare dolaze od sponzora i evropskih utakmica, a ko je sposoban on ce i od mladih igrača profitirati.
STOP! STOP! STOP!
Privatizaciji. Stop kriminalu!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija