Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 9:24 am

BlueMagic je napisao/la:
čet maj 16, 2019 8:55 am
Kad se sjetim da je Zeljo bio prvi na tabeli do 9-og kola ove sezone, pobjedili u gostima siroki 0-3 i zrinjski 0-1 i da je nakon toga krenuo "drzavni udar" i odjednom kao nemamo kvaliteta da pobjedimo seoske klubove na grbavici, smuci mi se. Kada su dosli kaoboji na vlast, tad je vec bilo kasno...
Ko jos u to vjeruje, volio bi samo znati sta je bilo pa odjednom da zaboravimo igrati futbola football fudbal ili kako vec.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 9:37 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:58 pm
Nisu i ne bi otisli, oni su otjerani.
To sto je pojedincima mozak ispran u Tuborgu, ne mora svima biti. Znamo svi sta se desavalo, hiljadu puta ponovljena laz nece postat istina.
Ovi ljudi nisu dosli sami, Amar ih je doveo.
Amara su i prosli zvali, nije htio da suradjuje sa njima.
I da otjerani su bivsi, uz sto puta gore sudjenje nego sad. Uz pomoc medijskog partnera ss, i par momaka koji su povjerovali u to sve. I sad im ego, ne dopusta da priznaju, da smo doveli gore ljude, tacnije Amar ih doveo.
Jel svjestan Amar i vi,ako ne izadjemo u Evropu da je to veca greska od kamiona igraca i trenera? Da je lakse promasiti sa sest lijevih bekova, nego sa covjekom u administraciji kluba..
jesi ti svjestan da ne tako davno nismo izašli u evropu sa jednim od najboljih timova pa se upravi nije glava skidala..............
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1154
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 9:44 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
sri maj 15, 2019 11:50 pm
jes me neka huja ufatila dok ih gledam sad kako prolaze glavnom, jos kad se sjetim da je od zadnjeg naseg velikog slavlja proslo 6-7 godina hoce mi nesto bit, zato je Amar po meni jedina svijetla tacka kluba, AMARE POVEDI NAS PUTEVIMA STARE SLAVE, DAJ OPET HILJADU LJUDI U ZENICI, 15 HILJADA NA GRBAVICI, 5-6-7-8 KOMADA U MREZI PROTIVNIKA, DOCEKIVANJE IGRACA PRED STADIONOM ITD ITD koliko mi ovo sve fali ne mogu da vjerujem, zaboravili smo skroz kakav je to osjecaj, donesite nam titulu dosta je cekanja
Mogli smo i mi prosle godine ali se pravismo vszni, kao da ovih 98 godina donosimo svake godine trofej pa nam eto kup nije interesantan. Konama jeste vazan, u Italiju jeste samo Manijacima nije.
Zato nam sada ide kazna pa necemo ni u evropu.
A o posljedicama da ne govorim, od koeficijenta za naredne godine, miliona kojeg niko nece nadoknaditi, daljnjeg ulaganja ....
Kratkovidi smo Zeljovci :(
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:12 am

I vi valjate gluposti, slave kup zato sto su sa njim kompletirali duplu krunu, da su is.pusili titulu od Mostaraca , a uzeli kup i oni bi bili razocarani i vjerujte nebi slavili, ja licno ne opravdavam nasu parolu , svaki trofej je bitan.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:14 am

Ništa, sad imamo atmosferu. Uživamo u njoj.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:14 am

LARSSON je napisao/la:
čet maj 16, 2019 1:55 am
Koga boli ***** za kup, totalno nebitan trofej.
Propast sportskog segmenta.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:24 am

Biće evrope, ja u to ne sumljam. Mene više strah hoće li se izboriti na terenu a u licencu ni malo ne sumljam. Ako vas sva ova dešavanja oko kluba ne lupe po glavi i navedu put stadiona u subotu neka vas barem inat prema dušmanima pokreće. Meni ništa jače od ljubavi prema klubu nema ali očigledno da nekim samo taj kapric prema drugim može razbuditi zato svi u subotu put doline i da grmi gradom

ŽEEELJOOOOOO
イビチャ・オシム
 
ZeljoDoGroba
Postovi: 32
Pridružen/a: pon maj 13, 2019 6:56 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:35 am

Izlija je napisao/la:
čet maj 16, 2019 10:24 am
Biće evrope, ja u to ne sumljam. Mene više strah hoće li se izboriti na terenu a u licencu ni malo ne sumljam. Ako vas sva ova dešavanja oko kluba ne lupe po glavi i navedu put stadiona u subotu neka vas barem inat prema dušmanima pokreće. Meni ništa jače od ljubavi prema klubu nema ali očigledno da nekim samo taj kapric prema drugim može razbuditi zato svi u subotu put doline i da grmi gradom

ŽEEELJOOOOOO
Kako ce biti evropa? Pa da smo sve na vrijeme isplatili, ne bi retroaktivno molili Slavka da nam potpise dokument. Nemoj da bude euforije mnogo, da se ne bi poslije razocarali.
Ili ce biti ko sto smo i navikli, prevara i laz. A sistema i odgovornosti nigdje.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 10:56 am

zfc je napisao/la:
čet maj 16, 2019 9:37 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:58 pm
Nisu i ne bi otisli, oni su otjerani.
To sto je pojedincima mozak ispran u Tuborgu, ne mora svima biti. Znamo svi sta se desavalo, hiljadu puta ponovljena laz nece postat istina.
Ovi ljudi nisu dosli sami, Amar ih je doveo.
Amara su i prosli zvali, nije htio da suradjuje sa njima.
I da otjerani su bivsi, uz sto puta gore sudjenje nego sad. Uz pomoc medijskog partnera ss, i par momaka koji su povjerovali u to sve. I sad im ego, ne dopusta da priznaju, da smo doveli gore ljude, tacnije Amar ih doveo.
Jel svjestan Amar i vi,ako ne izadjemo u Evropu da je to veca greska od kamiona igraca i trenera? Da je lakse promasiti sa sest lijevih bekova, nego sa covjekom u administraciji kluba..
jesi ti svjestan da ne tako davno nismo izašli u evropu sa jednim od najboljih timova pa se upravi nije glava skidala..............
Porediti tu i ovu sezonu je smijesno!
Van terena poceli raditi stadion, sto je ove sezone od jednom stalo. Sta je uradjeno, nista!

Vracamo se futbalu te sezone najjaca je bila Sloboda, cetvrto mjesto nije vodilo u Evropu. Radnik osvojio kup. Ispred nas te sezone zavrsili Zrinski Sloboda Siroki i Sarajevo. Mi imali uzasan zaostatak, ove sezone smo imali i Evropu na jesen nismo zadovoljnji. Haj da mijenjamo, i sta smo dobili? Isto cetvrto mjesto, ne porazeni nego ponizeni u derbiju, posjeta odron.
Na polusezoni kad je sklopljen taj jaki tim, mi smo imali jedan poraz od Celika u Zenici. Do utakmice sa Zrinskim na Grbavici gdje ga je sudija i stative spasile od poraza, sve je super bilo. Onda slijedi nas poraz u Zenici.. I trener koji je imao veliki niz postaje "Manijak jesi, trener nisi".
Naravno Edis nije glavni krivac, glsvni krivac je uprava pitaj Violinu drzao je emisije o Siljkovom pogledu.
Tad su uprava i Edis bili krivci, sad niko? Ove godine smo cetvrti jer je liga nikad gora, samo nas Sloboda nije pobjedila. I izborili smo Evropu, tcnije nismo jer je uprava nesposobna.
Nemoj reci da je ekipa jeftinija, jer to nije argument. Jer nas ne zanimaju finansijski izvjestaji, hocemo fubal.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 11:12 am

ZeljoDoGroba je napisao/la:
čet maj 16, 2019 10:35 am
Izlija je napisao/la:
čet maj 16, 2019 10:24 am
Biće evrope, ja u to ne sumljam. Mene više strah hoće li se izboriti na terenu a u licencu ni malo ne sumljam. Ako vas sva ova dešavanja oko kluba ne lupe po glavi i navedu put stadiona u subotu neka vas barem inat prema dušmanima pokreće. Meni ništa jače od ljubavi prema klubu nema ali očigledno da nekim samo taj kapric prema drugim može razbuditi zato svi u subotu put doline i da grmi gradom

ŽEEELJOOOOOO
Kako ce biti evropa? Pa da smo sve na vrijeme isplatili, ne bi retroaktivno molili Slavka da nam potpise dokument. Nemoj da bude euforije mnogo, da se ne bi poslije razocarali.
Ili ce biti ko sto smo i navikli, prevara i laz. A sistema i odgovornosti nigdje.
Nema tu euforije, moj lični stav je da licenca nije u pitanju, od prvog habera da smo fulili uplatu ja ni malo ne strahujem da će biti izganjana, na ovaj ili onaj način. Sama činjenica kakav propust je napravljen oko licence potvđuje kako su neki ljudi nesposobni i da ne zaslužuju funkciju koji obavljaju te da nam sistemsko uređenje u klubu nije na nivou koji klub kao što je Željo mora da ima. Jedina opcija za ne dobijanje licence je potkusurivanje drugih računa ali to je tema u koji neću da ulazim. Ja u Želju vjerujem i vjerujem da će se plava nacija izdići iznad svih nevolja koje su je zadesile. Sve i da ne izborimo evropu ja sam siguran da će klub i njegovi navijači naći načina da se to prevaziđe, bili smo i u gorim situacijama pa nas opet ništa nije ugasilo, neće ni ovo.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 11:30 am

CURVA je napisao/la:
čet maj 16, 2019 11:13 am
Kako tezak forum ovo nije normalno,teska depresija.Odmor do daljneg pozdrav plavoj braci.Molim Danana da ovaj post preskoci ne moguce kako tezak lik.
Teškaš teškašu se ruga :placeodsmijeha:
イビチャ・オシム
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 11:50 am

Pa vidiš da sam i ja pozitivan.
イビチャ・オシム
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:13 pm

slika
 
MATORI
Postovi: 1156
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:33 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
čet maj 16, 2019 12:13 pm
slika
Eeeeee, moj Nihade!
E moj Željo, ono što ti je u sportskom smislu bio Demir H, to je u administrativnom ova regimenta!
Još bi mogli i krivičnu fasovati zbog falsificiranja - ako nastave mnogo galamiti!
Bili bi smiješno - da nije žalosno.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 12:42 pm

phpBB [video]


Vrijedi pogledati nasu legendu. Jednom Željezničar, uvijek Željezničar.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:26 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:31 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet maj 16, 2019 10:56 am
zfc je napisao/la:
čet maj 16, 2019 9:37 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri maj 15, 2019 2:58 pm
Nisu i ne bi otisli, oni su otjerani.
To sto je pojedincima mozak ispran u Tuborgu, ne mora svima biti. Znamo svi sta se desavalo, hiljadu puta ponovljena laz nece postat istina.
Ovi ljudi nisu dosli sami, Amar ih je doveo.
Amara su i prosli zvali, nije htio da suradjuje sa njima.
I da otjerani su bivsi, uz sto puta gore sudjenje nego sad. Uz pomoc medijskog partnera ss, i par momaka koji su povjerovali u to sve. I sad im ego, ne dopusta da priznaju, da smo doveli gore ljude, tacnije Amar ih doveo.
Jel svjestan Amar i vi,ako ne izadjemo u Evropu da je to veca greska od kamiona igraca i trenera? Da je lakse promasiti sa sest lijevih bekova, nego sa covjekom u administraciji kluba..
jesi ti svjestan da ne tako davno nismo izašli u evropu sa jednim od najboljih timova pa se upravi nije glava skidala..............
Porediti tu i ovu sezonu je smijesno!
Van terena poceli raditi stadion, sto je ove sezone od jednom stalo. Sta je uradjeno, nista!

Vracamo se futbalu te sezone najjaca je bila Sloboda, cetvrto mjesto nije vodilo u Evropu. Radnik osvojio kup. Ispred nas te sezone zavrsili Zrinski Sloboda Siroki i Sarajevo. Mi imali uzasan zaostatak, ove sezone smo imali i Evropu na jesen nismo zadovoljnji. Haj da mijenjamo, i sta smo dobili? Isto cetvrto mjesto, ne porazeni nego ponizeni u derbiju, posjeta odron.
Na polusezoni kad je sklopljen taj jaki tim, mi smo imali jedan poraz od Celika u Zenici. Do utakmice sa Zrinskim na Grbavici gdje ga je sudija i stative spasile od poraza, sve je super bilo. Onda slijedi nas poraz u Zenici.. I trener koji je imao veliki niz postaje "Manijak jesi, trener nisi".
Naravno Edis nije glavni krivac, glsvni krivac je uprava pitaj Violinu drzao je emisije o Siljkovom pogledu.
Tad su uprava i Edis bili krivci, sad niko? Ove godine smo cetvrti jer je liga nikad gora, samo nas Sloboda nije pobjedila. I izborili smo Evropu, tcnije nismo jer je uprava nesposobna.
Nemoj reci da je ekipa jeftinija, jer to nije argument. Jer nas ne zanimaju finansijski izvjestaji, hocemo fubal.
Ne naravno ali treba biti pošten pa reći da je i Amar uletio u ekipu koja je imala 5 vezanih poraza, znači limitirana ekipa i sam je odmah naglasio da je jedina realnost borba za evropu, koju je on na terenu sa ekipom i obezbjedio. Ovo ostalo koje kriv što se nije dug Slavki uplatio ne znam vjerovatno i jedni i drugi što su upravljali i upravljaju. Ali opet kažem nije Željo nikad baš toliko zavisio da će propasti ako ne ide u evropu.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:39 pm

slika

Evo jedna iz Dubrovnika :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:46 pm

CURVA je napisao/la:
čet maj 16, 2019 11:44 am
Izlija je napisao/la:
čet maj 16, 2019 11:30 am
CURVA je napisao/la:
čet maj 16, 2019 11:13 am
Kako tezak forum ovo nije normalno,teska depresija.Odmor do daljneg pozdrav plavoj braci.Molim Danana da ovaj post preskoci ne moguce kako tezak lik.
Teškaš teškašu se ruga :placeodsmijeha:
Evo ja odustajem ali sve sto sam pokusao malo da nam vratim pozitivu, da se ujedinimo ali ne ide . :zeljeznicar1: izgurqti cemo mi ovo pozdrav
Jesi pokušao ali nije do tebe. Teška je situacija pravo, kako god sagledaš. Ne znam kako ćemo dalje...
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 16, 2019 1:47 pm

zfc je napisao/la:
čet maj 16, 2019 1:31 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet maj 16, 2019 10:56 am
zfc je napisao/la:
čet maj 16, 2019 9:37 am


jesi ti svjestan da ne tako davno nismo izašli u evropu sa jednim od najboljih timova pa se upravi nije glava skidala..............
Porediti tu i ovu sezonu je smijesno!
Van terena poceli raditi stadion, sto je ove sezone od jednom stalo. Sta je uradjeno, nista!

Vracamo se futbalu te sezone najjaca je bila Sloboda, cetvrto mjesto nije vodilo u Evropu. Radnik osvojio kup. Ispred nas te sezone zavrsili Zrinski Sloboda Siroki i Sarajevo. Mi imali uzasan zaostatak, ove sezone smo imali i Evropu na jesen nismo zadovoljnji. Haj da mijenjamo, i sta smo dobili? Isto cetvrto mjesto, ne porazeni nego ponizeni u derbiju, posjeta odron.
Na polusezoni kad je sklopljen taj jaki tim, mi smo imali jedan poraz od Celika u Zenici. Do utakmice sa Zrinskim na Grbavici gdje ga je sudija i stative spasile od poraza, sve je super bilo. Onda slijedi nas poraz u Zenici.. I trener koji je imao veliki niz postaje "Manijak jesi, trener nisi".
Naravno Edis nije glavni krivac, glsvni krivac je uprava pitaj Violinu drzao je emisije o Siljkovom pogledu.
Tad su uprava i Edis bili krivci, sad niko? Ove godine smo cetvrti jer je liga nikad gora, samo nas Sloboda nije pobjedila. I izborili smo Evropu, tcnije nismo jer je uprava nesposobna.
Nemoj reci da je ekipa jeftinija, jer to nije argument. Jer nas ne zanimaju finansijski izvjestaji, hocemo fubal.
Ne naravno ali treba biti pošten pa reći da je i Amar uletio u ekipu koja je imala 5 vezanih poraza, znači limitirana ekipa i sam je odmah naglasio da je jedina realnost borba za evropu, koju je on na terenu sa ekipom i obezbjedio. Ovo ostalo koje kriv što se nije dug Slavki uplatio ne znam vjerovatno i jedni i drugi što su upravljali i upravljaju. Ali opet kažem nije Željo nikad baš toliko zavisio da će propasti ako ne ide u evropu.
Izborili smo Evropu i to je najvaznije. Ali da smo mogli bolje igrat i bolje igrace dovesti, mogli smo.

Za mene su ovi sada krivi, i prosli su imali dugova sta su trebali reci ko ih je napravio nek ih vrati. Ovi su morali poboljsat segmente koji nisu valjali u koji spadaju i dugovi,a nastaviti one koji su dobri bili.

Naravno, da mi ne zavisimo od Evrope davno bi se ugasili da je to tako.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], rodrigo87 i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija