Moderator/ica: storm_raider

 
jug21
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jan 23, 2019 7:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:13 pm

avlami97 je napisao/la:
pon feb 11, 2019 7:07 pm
Prvo poluvrijeme - taktički, tehnički, trkački - odlično. Svaka čast

Drugo poluvrijeme - po meni lošije od prvog iako smo dali dva gola i pobijedili.
Ne treba zaboraviti, da su ovi Ukrajinci treći u svojoj ligi. Kasne 2 boda za Dinamo K. i 7 za prvim Shakhtarom. Poništena su im 2 gola. Jedan nakon faula (može i ne mora svirati) i drugi nakon pasivnog ofsajda (može i ne mora svirati).

Kad rece neko sa nase klupe,nek traze VAR :placeodsmijeha:
Najljepša drogo ovoga svijeta
Tvoj sam ovisnik
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:15 pm

Hebo ti pripreme koje Amar sa Željom pobjedi.
Vezni? :kafa:
 
Hare79
Postovi: 1239
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:30 pm

Hoće li doći više taj veznjak ili su naši odustali. Odbrana vrlo dobra, napad solidan, veza tanka. Treba jedan iskusniji koji zna stati na loptu i proigrati prema naprijed.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:32 pm

phpBB [video]
 
LeBlue
Postovi: 1771
Pridružen/a: sri okt 19, 2016 2:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:40 pm

Ne bih se slozio da su nasi vezni igraci podbacili. Vezni red nam je dosta dobro izgledao. Treba nam jedan vezni igrac cisto da imamo sirine u slucaju povreda, kartona. Ono sto je slabije meni danas izgledalo su nasi krilni igraci. Tu nismo mogli da napravimo razliku dovoljno. Protivnik dosta kvalitetan za nase uslove i svaka cast svim igracima. Dosta bitno radi samopouzdanja. Ako hocemo neku realniju paralelu kvaliteta protivnika onda bi to trebalo da bude kao Zoriya prosle godine.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24763
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:51 pm

Hare79 je napisao/la:
pon feb 11, 2019 7:30 pm
Hoće li doći više taj veznjak ili su naši odustali. Odbrana vrlo dobra, napad solidan, veza tanka. Treba jedan iskusniji koji zna stati na loptu i proigrati prema naprijed.
Kad bi na neku foru mogli dovesti Zlomislica ili Brkica.

Od slobodnih ima Baćinović ili Zan Majer. Oba kapitalci. A tu je i Baggio za siromašne Hušidić :D
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 7:58 pm

Mislim da imamo taman vezni red za ovakve tekme, da trce, udaraju, fauliraju, budu disciplinovani... Sumnjam da ce to biti dovoljno da protiv neke slabije ekipe nametnemo svoj ritam i uzmemo posjed, stvaramo sanse i to, ali Amar zna. Ako i ne dovede nikog, necu kukati.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:00 pm

Meni je smijesno i zalosno sto se sad hvali Zaim...od igraca kojeg tjerate jedan dan i psujete mu sve i govorite da je najgluplji i totalno beskoristan do tog da mu svi luduju zbog gola...svi znamo da je jedini igrac koji zna dribling izvest i moze 1 na 1 i opet raji nekad valja nekad ne valja, cist pokazatelj koliko smo realni kao i uvijek🤔
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1989
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:05 pm

ma centralni veznjak je potreban. treba neko da organizuje igru. al bit ce to dobro
MIRZA RASCIC
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:06 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:15 pm

Danasnji protivnik je treci u Ukrajinskoj ligi. I sa takvom ekipom smo se dobro nosili skoro citavu utakmicu. Ima jos mnogo toga sto moramo popraviti..

Nije mi jasno zasto se nije probalo sa Mujezinovicem u vezi, da vidimo sta moze, lik je brz i moze proci protivnickog igraca i napraviti razliku. Stavis Hajdarevica, Mujezinovica i Ramovica i valjda bi i protok lopte trebao biti brzi a ovako sa dva igraca poput Sabanadzovica i Hajdarevica mi ne mozemo ni protiv Klisa uspostaviti posjed i dominaciju na sredini terena, zato sto su i Hare i Anel defanzivno orjentisani i bukvalno operisani od napada.

Sta reci za Zajmovica, kakva je ono sifra **** pleme svoje blentavo. Nekad pokaze kvalitet i napravi nesto cega se ne bi postidjeli ni igraci svjetskog nivoa a nekad nije ni za kantonalne lige. Pa sine izdominiraj jednu sezonu u kontinuitetu, pokazi sta znas i samo nebo ti je granica..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23667
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:17 pm

Brkoo je napisao/la:
pon feb 11, 2019 8:15 pm
Danasnji protivnik je treci u Ukrajinskoj ligi. I sa takvom ekipom smo se dobro nosili skoro citavu utakmicu. Ima jos mnogo toga sto moramo popraviti..

Nije mi jasno zasto se nije probalo sa Mujezinovicem u vezi, da vidimo sta moze, lik je brz i moze proci protivnickog igraca i napraviti razliku. Stavis Hajdarevica, Mujezinovica i Ramovica i valjda bi i protok lopte trebao biti brzi a ovako sa dva igraca poput Sabanadzovica i Hajdarevica mi ne mozemo ni protiv Klisa uspostaviti posjed i dominaciju na sredini terena, zato sto su i Hare i Anel defanzivno orjentisani i bukvalno operisani od napada..

Sta reci za Zajmovica, kakva je ono sifra **** pleme svoje blentavo. Nekad pokaze kvalitet i napravi nesto cega se ne bi postidjeli ni igraci svjetskog nivoa a nekad nije ni za kantonalne lige. Pa sine izdominiraj jednu sezonu u kontinuitetu, pokazi sta znas i samo nebo ti je granica..
KLIS je napisao/la: .
:ne:

:kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2726
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:40 pm

Koliko igraca osim Zaje moze napraviti ovo sto je on napravio? Evo da vam kažem, nijedan... **** te pas, **** te sve ostalo, dobri elementi igre koji u konačnici mogu i ne moraju biti važni... ovo sto je on napravio rješava utakmicu kada nemas kreativnosti i zadnjeg pasa, kurcevitost koja kad prođe rezultira golom...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 8:41 pm

Brkoo je napisao/la:
pon feb 11, 2019 8:15 pm
Danasnji protivnik je treci u Ukrajinskoj ligi. I sa takvom ekipom smo se dobro nosili skoro citavu utakmicu. Ima jos mnogo toga sto moramo popraviti..

Nije mi jasno zasto se nije probalo sa Mujezinovicem u vezi, da vidimo sta moze, lik je brz i moze proci protivnickog igraca i napraviti razliku. Stavis Hajdarevica, Mujezinovica i Ramovica i valjda bi i protok lopte trebao biti brzi a ovako sa dva igraca poput Sabanadzovica i Hajdarevica mi ne mozemo ni protiv Klisa uspostaviti posjed i dominaciju na sredini terena, zato sto su i Hare i Anel defanzivno orjentisani i bukvalno operisani od napada.

Sta reci za Zajmovica, kakva je ono sifra **** pleme svoje blentavo. Nekad pokaze kvalitet i napravi nesto cega se ne bi postidjeli ni igraci svjetskog nivoa a nekad nije ni za kantonalne lige. Pa sine izdominiraj jednu sezonu u kontinuitetu, pokazi sta znas i samo nebo ti je granica..
Igrao je jucer u vezi i nije nista napravio.
Sad ga mozda probali na krilu pa ce vidjet gdje i sta bolje igra, sta nama treba i slicno.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:14 pm

Ma bice ovo dobro..necemo umirati u ljepoti ali ce rezultat biti tu..sto se vidjelo i na danasnjoj utakmici
Spoiler:
slika
:pljesak:
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
bojamora
Postovi: 133
Pridružen/a: sub nov 24, 2018 3:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:40 pm

Ja kad sam pisao da Zajmović i Rodin neče biti u prvih 11 kod Amara neki su mi se podsmjevali al opet po ko zna koji put se uspostavilo da sam u pravu. Još se ne daju ljubitelji lika i djela Merhemića, Zajmovića i Nurspahića.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3955
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:41 pm

Pogledajte sjajnu odbranu našeg Vedrana Kjosevskog u prijateljskom susretu protiv FC Oleksandriya.


https://www.facebook.com/1921.ba/videos ... &__tn__=-R
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:47 pm

1921.ba je napisao/la:
pon feb 11, 2019 9:41 pm
Pogledajte sjajnu odbranu našeg Vedrana Kjosevskog u prijateljskom susretu protiv FC Oleksandriya.


https://www.facebook.com/1921.ba/videos ... &__tn__=-R

:klanjase2: :shock: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:53 pm

Bravo Veca! Popravio je ispucavanja, skoro svaki put pogodi Krpu
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 11, 2019 9:57 pm

Mangupluk je dobiti ovakvu ekipu kako god.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija