Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:56 pm

delinjo je napisao/la:to nije njihov stav nego pljuvanje po nasoj svetinji...dok si bio tu i dok ti je Zeljo valjao pricao si sve najbolje,hvalio najbolji klub najbolji navijaci ...cim su dosli bolji od tebe i z atebe nema mjesta poceo si pljuvati odjednom to vise nije najbolji klub sa najboljim navijacima nego mahalski kako ga Eldar nazva...to ti je onaj nas seljacki mentalitet dobre stvari zaboravljaju ...sto se mene tice zabraniti ulazak na grbavici i oznaciti ih kao neprijatelje kluba jer oni se nista ne razlikuju od onih iz SD....VJERUJ MI NA RIJEC !!!
Tacno tako. Sujeta proradila i samo cekaju priliku da popljuju. Bojim se da i Edis krece njegovim stopama. Na zalost na kraju se pokaze za pojedine koji "vole" Zelju da ga vole dok imaju koristi od njega. Niko od njih koji dobijaju platu od Želje nije veci manijak od nas koji dajemo i pare i zivce i vrijeme za naseg Željkana.
 
Blueworld21
Postovi: 342
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:56 pm

Vala da nije ovo napisao lik niko ga se nikad ne bi ni sjetio. Eto koliko je bitan i koliki je ostavio trag. Jedan od najlosijih igrača koji je igrao u veznom redu, za njega je enis sadikovic Makelele. Smetljar
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:58 pm

cala je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Ma ko ih jebb.e, ako se kasnije budu ponudili ne dovoditi ni pod razno i ćao.
I inace treba prekinuti praksu vracanja bivsih igraca.. Rijetko kad bude nesto od njih.. Bar od ovih koji su se potrosili a da nista u karijeri nisu napravili..
Ja se nadam da ce na ljeto otjerati sve ove sto su vratili. Mozda bi Bogija ostavio za klupe.
Treba malo i rasteretit budzet.
Jel ti stvarno mislis da je lako otjerati nekoga ko je ugovorom vezan?
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:59 pm

diego1921 je napisao/la:Cini mi se da je neko na starom forumu pisao da jr Kurtagic i Eldaru menadjer , i da je onda bilo kao ucjena , produzit ce Kvesa samo ako i Eldar potpise za nas !! Jesam ja ovo pomjesao nesto ili je tako bilo ? :mrgreen:
Da,i Eldaru je menadžer...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:02 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:I ne kontam sta ste se upalili, iznio frajer svoje misljenje. Uvijek ima ljudi s takvim misljenjem, sad je drugo sto je ovaj bivsi fudbaler ali to nista ne mijenja.
Meni bi smetalo da si ti ovdje na forumu ono napisao, a ne tek on, debil, lafo Zeljino dijete, bivsi igrac, ciji je post upratilo jos 1000 fudbalera, ljudi iz sporta i obicna raja, koji siri negativnu sliku, ni blizu istinitu. Sto navlaci nekakvu sumnju raji koja bas i ne prati situaciju. ;) Zato mi je i zasmetalo nudjenje mandata na raspolaganje skupstini kluba... Koji K ti treba da sada razni debili poput Eldara i slicnih, Kurtagica, Ligate, Violine, itd. sire negativnu pricu i navlace sumnjicavost onim najbrojnijima koji nisu bolesnici kao mi i ne prate sve pozitivno sto se desava oko kluba, gdje samo obicna BUDALETINA moze pricati protiv njih. Ovdje onaj staronja kaze on ce suditi prema upravi ako ne zavrse istok do kraja godine. Pa STARONJA vidis li da u ovom sranju od drzave nista ne moze ici kako treba ako se neko ne ugradi i sl. a pogotovo ako neko ima interes zajedno sa nekim da uzmu pare, a taj neko odlucuje o tvojoj sudbini i ucjenjuje te da bi njegovoj guzici bilo bolje. Pa STARONJA ti bi prvi, revolucionar, zivio si u Titinoj drzavi, navikao si na udarnicke akcije, prvi trebao protestvovati protiv takvih kad si vec takav strasni sud koji ce suditi o ovoj upravi na osnovu obecanja da ce istok biti do kraja godine a jug sljedece da se krece praviti. Jbmti posrane navijace, nabijem vas sve... ;)
pa neka sudi. to je decidno obećano, i realan je i objektivan kriterij :kafa: :djavo:

i ovo danas je poruka, djelima a ne riječima kakav je stav. oni koji su krenuli da ovo zaustave, zaustaviće samo sebe.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
deto1921
Postovi: 36
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 10:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:09 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Nadam se da cemo nekog prodati ovog ljeta, cisto da se bude rahatniji u finansijskom zbog neizlaska u Evropu.
Nek se Dzeko proda slikaslika
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:10 pm

@SWRA je sve objasnio

Oni nemaju pravo komentarisati upravu. Ko su to oni? Igrači koji su uzimali pare od Zelje, a nikakve koristi nije bilo od njih.
Mi, za razliku od njih, imamo puno pravo komentarisati rad uprave. Pa mi smo oni koji daju novac za Zelju, prate ga gdje god igra a ne oni.
Ali gledaj samo kakva je to grupa fudbalera, tugo moja. Odbačeni :kafa:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:22 pm

Najgore od svega sto su to propali fudlbaleri - karijere im 0 a sve znaju o fudbalu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:32 pm

A jeste se uhvatili statusa ko da je drzavni udar, a ne status bivseg fudbalera. Momak je prije svega navijac Zelje, znaci voli Zelju kao i mi, to sto je bio igrac, pa mu je u jednom trenutku proradila sujeta zbog nacina na koji se razisao s klubom je druga stvar, on pise PROTIV UPRAVE. A o upravi svi imamo svoje misljenje, neko sve najbolje, neko malo sivo, neko skroz lose. To sto nam je vecini ovo najbolja uprava od rata ne mora znaciti da je svi moraju hvaliti. Opustite se ljudi, svi igraci Zelje koji imaju zelju da dodju na Grbavicu su dobrodosli, uprave ce se mijenjati, igraci dolaziti i odlaziti, a svi kojima je plava boja u srcu uvijek imaju bujrum sto se mene tice.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1597
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:37 pm

Izgubise juniori nakon sto su poveli.

Sastav: Topalović, Duraković, Osmanković, Palić, Ajkunić, Žerić, Mujagić, Selak, Šubo, Rizvanović, Kurtović.

Zna li neko mozda sta je bilo sa Mujagicem u Romi?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 4:38 pm

exbabilon je napisao/la:A jeste se uhvatili statusa ko da je drzavni udar, a ne status bivseg fudbalera. Momak je prije svega navijac Zelje, znaci voli Zelju kao i mi, to sto je bio igrac, pa mu je u jednom trenutku proradila sujeta zbog nacina na koji se razisao s klubom je druga stvar, on pise PROTIV UPRAVE. A o upravi svi imamo svoje misljenje, neko sve najbolje, neko malo sivo, neko skroz lose. To sto nam je vecini ovo najbolja uprava od rata ne mora znaciti da je svi moraju hvaliti. Opustite se ljudi, svi igraci Zelje koji imaju zelju da dodju na Grbavicu su dobrodosli, uprave ce se mijenjati, igraci dolaziti i odlaziti, a svi kojima je plava boja u srcu uvijek imaju bujrum sto se mene tice.
**** ti takve navijace,daleko im Grbavica bila
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5239
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:04 pm

Danas svako može pričati i pisati što hoće, ali je činjenica da smo nakon prvih 10 kola imali 14 od mogućih 30 bodova. Gol razlika 10:11 :rofl: . To je 1/3 prvenstva. Na kraju očekivani cilj nije ostvaren - izlazak u Evropu.

Mulalić je trebao dobiti otkaz nakon Slavije ili se sam povući. Odluka Uprave je ishitrena. Kontinuitet uz kvalitet će donijeti i rezultat. Najbolji dio Želje su bili oni navijači koji su nakon završetka utakmice ostali na Jugu i dalje navijali.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:11 pm

Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:19 pm

Evo i violina se nadovezao na status Hasanovica . Jao pismenosti u lika .
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:22 pm

Choks je napisao/la:Evo i violina se nadovezao na status Hasanovica . Jao pismenosti u lika .
Da li je moguce da postoji neko ko je u ovolikoj mjeri nepismen? Molim vas, neka mi neko potvrdi da je procitao isto sto i ja, jer zaista ne mogu da vjerujem sta sam upravo procitao. Tacnije, pokusao procitati. Strasno !
 
Avatar
pile87
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:24 pm

Bravo Edise vrati se kad naucis :zeljeznicar1:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:24 pm

Svi vole zelju nekim je na cast lazovi misimovic kad smo ga poslje rata molili hajd nam pomozi daj faksa pomozi kolko mozes kaze nemogu u krizi sam sram ga istid bilo sad se pojavio hoce duluma i para zasto jw zatvorio u tuzli znase se zasto prevario svog rodjaka apitajrte kako muje bilo prezime kad gaje promjemio
Sta je pisac htio reci? :rofl:
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:26 pm

kakva mu je ovo mala sto je grli, **** li ga ćaća, stari lisac ganja svjeze :ganja:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:27 pm

Bas strašno brate . Užas .
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 5:29 pm

exbabilon je napisao/la:
Svi vole zelju nekim je na cast lazovi misimovic kad smo ga poslje rata molili hajd nam pomozi daj faksa pomozi kolko mozes kaze nemogu u krizi sam sram ga istid bilo sad se pojavio hoce duluma i para zasto jw zatvorio u tuzli znase se zasto prevario svog rodjaka apitajrte kako muje bilo prezime kad gaje promjemio
Sta je pisac htio reci? :rofl:
Jel ovo violina svira qrcu :guz:
Država Željo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija