Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:29 pm

Gori su mi pojedini navijaci,vidim cak neki i ozbiljniji Manijaci ga podrzavaju a znali su svrsavati na Miroslava,Zahirovica,Lendrica na gradnju GRbavice pu licemjeriiiiii
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Gori su mi pojedini navijaci,vidim cak neki i ozbiljniji Manijaci ga podrzavaju a znali su svrsavati na Miroslava,Zahirovica,Lendrica na gradnju GRbavice pu licemjeriiiiii
fejkk brate navijace uliziceee propalogg igraca eldara hasanovicaa, ne obracajte paznju na njih , svatam ja eledaraa bi on nazad al sad nemoze ni loptee cuvatt
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:32 pm

shzna je napisao/la:Riječi jednog našeg igrača..
Mislim da bi to bio toliko glup potez da je to nemjerljivo pa to su haman nasa tri najbolja igraca mislim ne vjerujem u to iskreno nije vrijedno pogotovo sto u Veci vidim nekog ko nam moze donijeti lijepu cifru

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:32 pm

Samo nek se gradi..aferim Upravo :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:33 pm

Ajzea je napisao/la: Ma goni ih u pičku materinu.
Jedino me od Kvesića začudilo, njemu su valjali toliko da im do kraja zivota treba biti zahvalan.
Meni nije cudno za Kvesica.
Cim sam vidio da dosad nije uplatio bar 30KM za stolice, jasno je sve..
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Gori su mi pojedini navijaci,vidim cak neki i ozbiljniji Manijaci ga podrzavaju a znali su svrsavati na Miroslava,Zahirovica,Lendrica na gradnju GRbavice pu licemjeriiiiii
Nije to samo tamo, ima ih ovdje, ja sam evo procitao sve sto se do sada pisalo, koja smo mi govna od ljudi, jebene proklete *****, daBogda nam atomsku bacili i sve nas poravnili sa zemljom, govna nezahvalna. Vide sve kako ide i pored svojih ociju lazu, manipulisu, izvrcu, samo je mozda imaju koristi, jer nemaju mozga, jer su glupi, neobrazovani, itd. itd. Pa poserem se na nas proklete.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:37 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Gori su mi pojedini navijaci,vidim cak neki i ozbiljniji Manijaci ga podrzavaju a znali su svrsavati na Miroslava,Zahirovica,Lendrica na gradnju GRbavice pu licemjeriiiiii
Nije to samo tamo, ima ih ovdje, ja sam evo procitao sve sto se do sada pisalo, koja smo mi govna od ljudi, jebene proklete *****, daBogda nam atomsku bacili i sve nas poravnili sa zemljom, govna nezahvalna. Vide sve kako ide i pored svojih ociju lazu, manipulisu, izvrcu, samo je mozda imaju koristi, jer nemaju mozga, jer su glupi, neobrazovani, itd. itd. Pa poserem se na nas proklete.
potpisujem....ova govna od ljudi ovdje ne zasluzju nista ....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
bianco blu
Postovi: 1046
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:37 pm

Brkoo je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Ovako mozes fino vidjeti ko su dusmani ove uprave i koji igraci i ljudi ne zasluzuju vise nikad da obuku Zeljin dres ili da imaju angazman u klubu, da se mene pita.

"Lajkaci" Eldarovog (majke mu se sjetim) posta:

Josip Kvesic, Đelmić, Mirsad Ramić, Jasmin Ligata, Velibor Vasilic (mozda je krivo sto ga nisu doveli sa Bogicevicem skupa), Varea, Edin Spreco, Nermin Jamak, Alma Adilovic (zena Stanica ;) ), Mahir Karic (hahah), Zeljkovic, Sulejman Smajic, Benjamin Colic...

Svi ce popusiti jedni drugim ***** na kraju sljedece sezone aBd, mada ga vec i puše od muke.
Iznenadili su me Kvesa i Jamak, to nisam ocekivao od njih. Stanicu treba dati otkaz na kraju sezone jer je kriminalan. Bolje da nije ni dolazio, da je ostao u Olimpicu. Ovi ostali nisu vrijedni pomena..
Eldar Hasanovic je klosar i teski alkoholicar, daleko mu kuca od Zelje bila..
balijski mentalitet je čudo
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:39 pm

E eto sad Eldar Hasanović ispade bitan :rofl1:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:41 pm

Ma ko ih jebb.e, ako se kasnije budu ponudili ne dovoditi ni pod razno i ćao.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:42 pm

Ajzea je napisao/la: Ma goni ih u pičku materinu.
Jedino me od Kvesića začudilo, njemu su valjali toliko da im do kraja zivota treba biti zahvalan.
Brate sam znas kako ide na drustevnim mrezama. Ima par ljudi sto im lajkas i tacku a ne procitas, tako gledam ja Kvesin lajk :)
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:44 pm

Nadam se da cemo nekog prodati ovog ljeta, cisto da se bude rahatniji u finansijskom zbog neizlaska u Evropu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:44 pm

to je dobacio durakoviću, a ne misimoviću, ali ne mijenja stvar. ti ljudi em što su predstavnici i uprava kluba, em su u ta doba bukvalno iz svojih džepova održavali klub na životu, bukvalno oni davali plate. a to što on misli da mu se ostalo dužno, obećao mu je neko drugi.

a pisano je ovdje i kako je kvesić ljetos otišao, on i menadžer su jedva pristali da odigra i ferencvaros. maksimalno im se izašlo u susret, pristalo na mizernih 115 hiljada da može momak zaraditi za sebe zato što je zadužio klub. i onda menadžer dalje upada k'o kauboj u klub, bez najave, na druge sastanke i traži da se njegova provizija odbije od toga, tj. da bude bruto a ne neto. poslije toga je i konačno uvedeno da zaštitar sjedi u kabini prema plavom salonu, kurtagiću i violini zahvalite za to :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:45 pm

Virtu4L je napisao/la:E eto sad Eldar Hasanović ispade bitan :rofl1:
nije bitan al kad vidis da su ti tvoji dusmani onda sta ocekivati od drugih,svi oni su vjerovatno jedva cekali ovaoakv ishod da se mogu nasladjivati i lijeciti svoju sujetu zajedno sa njihovim prijateljima "MAnijacima".Moramo zbiti redove i stati uz ovve ljude jer su uradili i rade posao koji do sad niko nije ni priblizno,dosta je lihvara hijena u klubu i oko kluba.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:45 pm

Špekac1921 je napisao/la:Ma ko ih jebb.e, ako se kasnije budu ponudili ne dovoditi ni pod razno i ćao.
I inace treba prekinuti praksu vracanja bivsih igraca.. Rijetko kad bude nesto od njih.. Bar od ovih koji su se potrosili a da nista u karijeri nisu napravili..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:47 pm

I ne kontam sta ste se upalili, iznio frajer svoje misljenje. Uvijek ima ljudi s takvim misljenjem, sad je drugo sto je ovaj bivsi fudbaler ali to nista ne mijenja.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:47 pm

ma zabraniti da pridju grbavici !!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:53 pm

Cini mi se da je neko na starom forumu pisao da jr Kurtagic i Eldaru menadjer , i da je onda bilo kao ucjena , produzit ce Kvesa samo ako i Eldar potpise za nas !! Jesam ja ovo pomjesao nesto ili je tako bilo ? :mrgreen:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:54 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Špekac1921 je napisao/la:Ma ko ih jebb.e, ako se kasnije budu ponudili ne dovoditi ni pod razno i ćao.
I inace treba prekinuti praksu vracanja bivsih igraca.. Rijetko kad bude nesto od njih.. Bar od ovih koji su se potrosili a da nista u karijeri nisu napravili..
Ja se nadam da ce na ljeto otjerati sve ove sto su vratili. Mozda bi Bogija ostavio za klupe.
Treba malo i rasteretit budzet.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:56 pm

Minjore je napisao/la:I ne kontam sta ste se upalili, iznio frajer svoje misljenje. Uvijek ima ljudi s takvim misljenjem, sad je drugo sto je ovaj bivsi fudbaler ali to nista ne mijenja.
Meni bi smetalo da si ti ovdje na forumu ono napisao, a ne tek on, debil, lafo Zeljino dijete, bivsi igrac, ciji je post upratilo jos 1000 fudbalera, ljudi iz sporta i obicna raja, koji siri negativnu sliku, ni blizu istinitu. Sto navlaci nekakvu sumnju raji koja bas i ne prati situaciju. ;) Zato mi je i zasmetalo nudjenje mandata na raspolaganje skupstini kluba... Koji K ti treba da sada razni debili poput Eldara i slicnih, Kurtagica, Ligate, Violine, itd. sire negativnu pricu i navlace sumnjicavost onim najbrojnijima koji nisu bolesnici kao mi i ne prate sve pozitivno sto se desava oko kluba, gdje samo obicna BUDALETINA moze pricati protiv njih. Ovdje onaj staronja kaze on ce suditi prema upravi ako ne zavrse istok do kraja godine. Pa STARONJA vidis li da u ovom sranju od drzave nista ne moze ici kako treba ako se neko ne ugradi i sl. a pogotovo ako neko ima interes zajedno sa nekim da uzmu pare, a taj neko odlucuje o tvojoj sudbini i ucjenjuje te da bi njegovoj guzici bilo bolje. Pa STARONJA ti bi prvi, revolucionar, zivio si u Titinoj drzavi, navikao si na udarnicke akcije, prvi trebao protestvovati protiv takvih kad si vec takav strasni sud koji ce suditi o ovoj upravi na osnovu obecanja da ce istok biti do kraja godine a jug sljedece da se krece praviti. Jbmti posrane navijace, nabijem vas sve... ;)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Zaki87 i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija