Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:05 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:00 pm
eee koliko sam bio protiv Ode od samog pocetka pa me pljuvali ovdje svi, covjek je kriv isto kao i igraci, ako ne i vise jer ih brani, i ne treba tjerati upravu jer eto kao oni su ga doveli, ne, DOVELI SU GA NAVIJACI, MI OVDJE NA FORUMU SMO GA DOVELI, to su toliki pritisci bili sa svih strana ko da je murinjo, mi navijaci smo ga doveli htjeli to priznati ili ne

a sto se tice igraca, stvarno sam protiv udaranja pa cak i jebanja majki, ali sada sam 100% na strani manijaka i povlacim sve sto sam branio igrace na stetu manijaka, treba im kosti polomiti, karijere im okoncati, ovo je nenromalno sta nam rade, bruka i sramota

tacno sam ih toliko zamrzio da eto ide sad derbi, meni ih muka podrzavat, a moram posebno protiv malenih, osjecaj neprirodan, mrzis ih, a moras ih podrzavati sve dok su tu jer ipak za nas igraju, nabiti ih sve nogom vec sad ***** im mater usta, izvesti juniore, evropu i sa njima mozemo izborit
to su smiješne priče. u onim, onakvim okolnostima i trenutku, kad se morao danas naći trener, mogao je oda ili dino đ. i izabrali su odu.
gradi željo boli te *****
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:05 pm

Ali i budali je jasno da Bogicevic mora igrati da se parnica ne bi pokrenula iz sindikata..steta..Bakrac jede malu djecu
 
Avatar
Armin1509
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 10, 2018 6:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:06 pm

Fuj kakav smo mi narod, ko vam ba vise daje za pravo da pljujete po necijem radu... Ko smo mi i cime smo to MI zaduzili Želju da uopste se pitamo bar jednu stvar? Svi smo mi pa i ja isli na tekme i domace i one na strani i svi smo mi davali neki mizeran iznos iz svog novcanika za tog Želju, al sad na stranu sve to mene samo zanima kako neko moze sebi umisliti da voli vise nas klub od ljudi koji su, direktno igracki ali i u strukturama kluba, ucestovali u razvijanju imena "ŽELJO"! Sjedninte malo svi sa sobom i razmislite cime ste zasuzlili da pljujete po svemu sto je obojeno plavom bojom?
BELIEVE !!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:07 pm

Pa još večeras, i to bas dok su glave usijane, moraju odstraniti iz prvog tima najmanje 3, pa i 5 od 11 igrača koji su počeli večerasnju utakmicu... Kola idu niz brdo i mora se teret koji je skart izbaciti da bi se lakše zaustavili.... Druge nam opcije nema
Država Željo
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:08 pm

a kako se to pokreće parnica što neko ne igra?

on kad je vraćen, vraćen je na insistiranje petrovića. jedva slomio upravu da se to desi. i dat mu je ugovor isti kao što je imao, i isti kao i svim drugim igračima. da ne govorim da je od tad potpisao novi, zimus.
gradi željo boli te *****
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:10 pm

Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:05 pm
Ali i budali je jasno da Bogicevic mora igrati da se parnica ne bi pokrenula iz sindikata..steta..Bakrac jede malu djecu
+1
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:10 pm

Lijepa si Grbavice. Blistas i prelijepa si. Ali dzaba ti, kada tvojom travom danas gaze i mrljavo hodaju oni koji hoce platu bogovsku da bi po toj travi iritirali sve nas koji volimo. Dzaba ti. Ovo je šah-mat, momenat kada pada citava igra u nasim glavama. Jednostavno je. Nisu napravili rokade kad je trebalo. Isti igraci koji bojkotuju da izadju na trening jer nisu dobili svoje po njima zasluzene novce, pa su danas opet izasli i umjesto da svima pokazu koliko smo u krivu, oni nas naprave jos vecim volovima. NIje napravljen radikalan potez. Bez radikalnog reza nema napretka, samo nazadak.
Da se raja skupila , odradila par treninga i izasla na megdan sa Zvijezdom iz Etno Sela heeeeeeeeej...imali bi tri suta na njihov gol, ne bi izgubili vise od ovih profesionalaca koji su izgubili veceras.
Gošk, Etno Selo Stanisic, Krupa, Sloboda....igraju se sa nama na nasoj prelijepoj Grbavici. Ovo jos u zivotu nisam vidio, a mnogo sam toga pogledao.
Kada bi junior danas nastupio kao ekipa, mislim da bi bilo vise u "kost" , mada je to generalno kontraproduktivno, jer uvaljujes dijete da te cupa,ako ista bar za atmosferu.
Ono malo ljudi sto danas dolazi na utakmicu, bez obzira na vrijeme i nevrijeme, na kisu i oluju, ceka bez obzira na sve neki lijep potez, da se nesto desi, da se ljudi malo obraduju necemu pored sumornog zivota, sivila, malih plata, nezaposleni, nikakvi. I cekaju da profesionalac zaigra lopte kako bi malo dusu odmorili od samih sebe. Pokisnu, i ovi ih naprave volovima.
Da li vise postoji bilo kakva rijec ? Mene su zaista po prvi put u zivotu ostavili bez rijeci. Bilo je u Zelji svakakvih generacija, narocito poslije rata, kada smo u nekim fazama rezultatski dohvacali samo dno. Ali ovako bezobrazne igrace nisam vidio. Ja ne znam sta u klubu misle i kako razmisljaju rijesiti ovakvu situaciju, ali ove raspojasane kauboje moraju radikalno rijesiti. Da se ja pitam , ja bi ih rijesio njihovih karijera. Koliko god im traju ugovori , drazao bi ih na tribini, da se zaboravi da su uopste nekad bili igraci. Ne bih zalio novca da im se osvetim na brutalan nacin. A kao kazna svim ljudima koji su doveli ovakve karaktere, bila bi da nabavi novac koji ce dovesti neke nove igrace. Odovic postavi iste igrace koji nisu htjeli izaci na trening. Ovako su mu se zahvalili, svima nama. Pa shodno tome, i svi su skloni da prime neke posljedice svog rada. Valjda.
Restart.
Volim te Zeljo !
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:10 pm

@ChWilla upravu si, ali skidati glavu upravi radi dovodjenja Ode je van svake pameti, svi su podrzali taj potez
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
MosaLjoze
Postovi: 85
Pridružen/a: uto maj 23, 2017 5:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:11 pm

slika
Mi smo Željini, Željo je naš
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:12 pm

Svasta mi pada na pamet..ali ne mogu napisati
Samo znam, da ne znam, kad sam se osjecao jadnije i tuznije nego veceras
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:13 pm

boccaccio je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:10 pm
Lijepa si Grbavice. Blistas i prelijepa si. Ali dzaba ti, kada tvojom travom danas gaze i mrljavo hodaju oni koji hoce platu bogovsku da bi po toj travi iritirali sve nas koji volimo. Dzaba ti. Ovo je šah-mat, momenat kada pada citava igra u nasim glavama. Jednostavno je. Nisu napravili rokade kad je trebalo. Isti igraci koji bojkotuju da izadju na trening jer nisu dobili svoje po njima zasluzene novce, pa su danas opet izasli i umjesto da svima pokazu koliko smo u krivu, oni nas naprave jos vecim volovima. NIje napravljen radikalan potez. Bez radikalnog reza nema napretka, samo nazadak.
Da se raja skupila , odradila par treninga i izasla na megdan sa Zvijezdom iz Etno Sela heeeeeeeeej...imali bi tri suta na njihov gol, ne bi izgubili vise od ovih profesionalaca koji su izgubili veceras.
Gošk, Etno Selo Stanisic, Krupa, Sloboda....igraju se sa nama na nasoj prelijepoj Grbavici. Ovo jos u zivotu nisam vidio, a mnogo sam toga pogledao.
Kada bi junior danas nastupio kao ekipa, mislim da bi bilo vise u "kost" , mada je to generalno kontraproduktivno, jer uvaljujes dijete da te cupa,ako ista bar za atmosferu.
Ono malo ljudi sto danas dolazi na utakmicu, bez obzira na vrijeme i nevrijeme, na kisu i oluju, ceka bez obzira na sve neki lijep potez, da se nesto desi, da se ljudi malo obraduju necemu pored sumornog zivota, sivila, malih plata, nezaposleni, nikakvi. I cekaju da profesionalac zaigra lopte kako bi malo dusu odmorili od samih sebe. Pokisnu, i ovi ih naprave volovima.
Da li vise postoji bilo kakva rijec ? Mene su zaista po prvi put u zivotu ostavili bez rijeci. Bilo je u Zelji svakakvih generacija, narocito poslije rata, kada smo u nekim fazama rezultatski dohvacali samo dno. Ali ovako bezobrazne igrace nisam vidio. Ja ne znam sta u klubu misle i kako razmisljaju rijesiti ovakvu situaciju, ali ove raspojasane kauboje moraju radikalno rijesiti. Da se ja pitam , ja bi ih rijesio njihovih karijera. Koliko god im traju ugovori , drazao bi ih na tribini, da se zaboravi da su uopste nekad bili igraci. Ne bih zalio novca da im se osvetim na brutalan nacin. A kao kazna svim ljudima koji su doveli ovakve karaktere, bila bi da nabavi novac koji ce dovesti neke nove igrace. Odovic postavi iste igrace koji nisu htjeli izaci na trening. Ovako su mu se zahvalili, svima nama. Pa shodno tome, i svi su skloni da prime neke posljedice svog rada. Valjda.
Restart.
Volim te Zeljo !
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:13 pm

Ma ne moze ovo ovako vise ba , ne moze ni dana sekunde ni minute ! Hajmo redom, ako nista mi kao navijaci ne poduzmemo i mi smo saucesnici u propadanju i brukanju naseg Zelje! Dalje, uprava ako ne poduzme radikalne korake u narednih par dana stim da radiklano nesmije podrazumjevati samo smjenu trenera, ako se to ne desi otvoreno krenuti u nepodrzavanje celnih ljudi. Nakon svega sto su uradili nisam nikad povjerovao da cu ovo napisati ali ovako vise ne moze ako ne poduzmete sto navijaci zele tj otjerate jadove ,a u konacnici sve za dobro kluba. Ponavljam, ako se koraci ne povuku do derbija, niti jedan nas navijac ne treba da kroci na derbi a ukoliko se ne desi nista novo nastaviti isto i u sljedecoj na Grbavici, pa kad vide da je prihod 0 a trosak org utakmice par hiljada i tako konstatno zapitace se da li moze tako dalje. Ne volim ovo i nisam vjerovao da moze doci do ovoga ali kap je prelila casu veceras, molim vas poduzmite nesto otjerajte jadove kako znate i umijete.
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:15 pm

Armin1509 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:06 pm
Fuj kakav smo mi narod, ko vam ba vise daje za pravo da pljujete po necijem radu... Ko smo mi i cime smo to MI zaduzili Želju da uopste se pitamo bar jednu stvar? Svi smo mi pa i ja isli na tekme i domace i one na strani i svi smo mi davali neki mizeran iznos iz svog novcanika za tog Želju, al sad na stranu sve to mene samo zanima kako neko moze sebi umisliti da voli vise nas klub od ljudi koji su, direktno igracki ali i u strukturama kluba, ucestovali u razvijanju imena "ŽELJO"! Sjedninte malo svi sa sobom i razmislite cime ste zasuzlili da pljujete po svemu sto je obojeno plavom bojom?
Haj sto upravu mozes zaštititi i tako reci nesto to mi je i ok i ima smisla. Ali od igraca evo ja cu reci da trenutno nema u ovoj ekipi igraca koji voli vise zelju od mene. I sta su mi donjeli ovi igraci molim te (sem kupa) NISTA !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:15 pm

predlažem da se oktobarska plata uplati navijačima, otkaz radi današnjeg bijega mi visi opasno.
hvala!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6766
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:15 pm

hardwell je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:10 pm
Daris_ je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:05 pm
Ali i budali je jasno da Bogicevic mora igrati da se parnica ne bi pokrenula iz sindikata..steta..Bakrac jede malu djecu
+1
+1000
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:16 pm

Oda bivši.
Sam podnio ostavku.
Zadnja izmjena: bogi, dana/u ned okt 28, 2018 7:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18964
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:16 pm

Jesul napustili stadion?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:16 pm

Koliko se jadno osjecam, mrs iz svetinje uhljupi oni... A haj i ti oda u Slaviju, bolje je za sve.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2220
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:18 pm

Armin1509 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 7:06 pm
Fuj kakav smo mi narod, ko vam ba vise daje za pravo da pljujete po necijem radu... Ko smo mi i cime smo to MI zaduzili Želju da uopste se pitamo bar jednu stvar? Svi smo mi pa i ja isli na tekme i domace i one na strani i svi smo mi davali neki mizeran iznos iz svog novcanika za tog Želju, al sad na stranu sve to mene samo zanima kako neko moze sebi umisliti da voli vise nas klub od ljudi koji su, direktno igracki ali i u strukturama kluba, ucestovali u razvijanju imena "ŽELJO"! Sjedninte malo svi sa sobom i razmislite cime ste zasuzlili da pljujete po svemu sto je obojeno plavom bojom?
Koliko gluposti napisano u jednom postu.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 7:18 pm

ama ljudi nema tog trenera koji će u ovoj situaciji izvući čarobni štapić. a da je situacija normalna, mogao bi i oda, i ado, i slavko, i edis...

može na nekoliko utakmica, k'o što je izgledalo da ga je i oda izvukao...
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Haklapuc i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija