Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:19 pm

Brkoo je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:13 pm
mamba21 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:02 pm
Brkoo je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:01 pm
Vojo je igrac koji je solidan za ovu ligu, profesionalac i igrac koji igra za ekipu, najveca mana mu je da on kao napadac ima ocajnu zavrsnicu.

Eh sad, ja bih volio da dovedemo nekog golgetera, nekog brzeg napadaca, nekoga ko ce nam golovima donositi bodove. Vojo isto kao i Krpic nema tehnike ni gram. Meni su njih dvojca jako slicni igraci, Krpic jaci u igri glavom, Vojo u igri van 16 metara..
Pa iskreno to ce biti odlicna zamjena za krpica
Ma ja bih volio kad bi doveli boljeg od Krpica, uz jos jednog jakog centralnog veznog to bi bilo fenomenalno. To bi znacilo da smo bar malo jaci od ostalih u ligi, ovako smo tu negdje sa konkurentima..
Volili bi to svi,al mislim da je ta opcija trenutno skupa investicija za nas.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:19 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:16 pm
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:03 pm
Zar je moguće da Vojo nije uspio ništa naći za sebe? Ja sam mislio da će on to lako sa slobodnim papirima,ali...
Mada ne vjerujem ja govnovodu ništa
100% sve su dogovorili ali eto ceka jos koji dan ako slucajno nesto uspije
Je li opet u pitanju ugovor do kraja sezone kao prosli put? Super vijesti, Vojo je pojacanja definitivno i trebat ce nam u pohodu za titulu.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:22 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:16 pm
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:03 pm
Zar je moguće da Vojo nije uspio ništa naći za sebe? Ja sam mislio da će on to lako sa slobodnim papirima,ali...
Mada ne vjerujem ja govnovodu ništa
100% sve su dogovorili ali eto ceka jos koji dan ako slucajno nesto uspije
Samo nek' se vruć vode ne napije. Dobro bi bilo da je ostao,prošao pripreme,malo se još uigrao s ovim novim...ovako ako dođe dobro je,a ako ne opet nije neka šteta. Ja sam iskreno za novu neku krv, nema nam Vojo ponuditi ništa spektakularno i novo,kao što je Čuki npr.
 
Avatar
Rashid
Postovi: 188
Pridružen/a: uto apr 18, 2017 9:08 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:26 pm

Nudio se Sarajevu pa Husref rekao da nije zainteresovan, pa ga trazio Sliskovic a Vojo rekao da nije zaintetesovan, Celik mu nudio malo para i na kraju On izabrao Zelju.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:27 pm

CURVA je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:25 pm
Morzhy je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:22 pm
CURVA je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:16 pm


100% sve su dogovorili ali eto ceka jos koji dan ako slucajno nesto uspije
Samo nek' se vruć vode ne napije. Dobro bi bilo da je ostao,prošao pripreme,malo se još uigrao s ovim novim...ovako ako dođe dobro je,a ako ne opet nije neka šteta. Ja sam iskreno za novu neku krv, nema nam Vojo ponuditi ništa spektakularno i novo,kao što je Čuki npr.
gledao sam neki dan onu Goricu protiv Hajduka dva crnca su ih razbili bas razmisljam kako bi nama dobro dosli brzi trce ma extra
A pitanje je vremena kada ćemo i mi morati posegnuti za 4 crne skupe babaroge,a ostalo popuniti našim tićima...ovo ovako slabo pije vode,uvjerili smo se u to odavno
 
Avatar
svraka
Postovi: 4478
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:28 pm

Prvo se raja zali kako nismo mogli sacuvati Voju i ponuditi mu veca primanja koja je zasluzio. Sada im ne valja Vojo ko zamjena za Krpica... samo nek se pljuje
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:29 pm

Bar znamo da je Vojo profesionalac i da nece doci do toga da mu se ne igra jer je sit nase lige.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:31 pm

@brkoo Vojo slab tehnički? jel' me zajebavaš? da je slab na lopti ne bi često igrao i iza špica i po krilima. finte, fazone nema, ali prijem, kratki dugi pas, utrčavanje u prostor, dupli pas. ama baš mu je sve na mjestu.
nije tehnika samo čarlama.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:32 pm

mamba21 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:28 pm
Prvo se raja zali kako nismo mogli sacuvati Voju i ponuditi mu veca primanja koja je zasluzio. Sada im ne valja Vojo ko zamjena za Krpica... samo nek se pljuje
Da je valjao ostao bi u Vereinslosu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:37 pm

Vojo, zavrsi to!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:38 pm

Za platu Vranjesa i platu Voje mozes dovest iz Gane napadaca koji ce preletit Grbavicu za 4 sekunde i to Vojo i Vrsnjes na ramenima,pa jesul normalni vise.

Idi dovedi afrikanca ko sto svi dovode al ne stopera ko pitari
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:40 pm

Vojo je ok, pa neka se bori za prvu postavu sa Krpicem. Krpic odlican za sada, pozitivno me iznenadio, pogotovo jer sam mislio da dolazi kao druga opcija.
Na stoperskoj poziciji uigravati Bakraca i Rodina. Ne govorim to samo zbog sinocnje utakmice, jer nije Bogicevic kriv sto smo izgubili, nego je to jedino logicno i ispravno. Bogicevic je pred penzijom, sigurno moze jos posluziti, ali da nam bude u sigurnih 11, e ne znam bas. Odlicna treca opcija, i tu je jos solidni Kemo.

U veznom redu imamo dosta opcija, ali neki jednostavno moraju igrati. Saban/Hajdar, koliko god da igraju toplo/hladno i nisu ni blizu nivoa Hadziahmetovica (sto smo mozda mi nerealno zamislili kada su tek debitovali prosle sezone), oni su odlicni zbog trke i defanzive. Mora se s njima individualno raditi, ali ocigledno nema ko, sto vise govori o nama...Curjuric se odlicno pokazao, ali ocigledno je da ce se morati donekle dozirati, da ga ne bi preforsirali i onda nikakve koristi od njega. Arezina i Vranjes ne mogu zajedno, to je samoubistvo. Jedva cekam da se vrati Ramovic, ali na proljece cemo tek njega vidjeti u (nadam se) pravom svjetlu, tako da ima jos do toga. I dalje mislim da imamo odlican vezni red za nasu ligu, samo treba naci pravu formulu, mada imamo dosta oscilacija u istom sto nikako nije dobro. Blagojevic koji zna ustati na lijevu, onda mladi Hajdar i Saban koji dosta osciliraju, sto je normalno u njihovim godinama...Dacic, u ono malo utakmica sto je znao uci, mi se cini simpatican, dosta je rastrcan, agilan. Ne mozemo od njega ocekivati cuda, ali mozda se moze ponekad uvesti. Ovo ulazi u domenu spekulacija i pretpostavki, ali mozda bi on sinoc donio malo zivosti, a mozda bi se i zbog pritiska totalno pogubio, ali to je rizik koji bi nam se mozda isplatio. Ali eto, sa Arezinom i Vranjesom nista nismo dobili, dva dizelasa protiv Krupe koja onako igra - nije nikada dobro. U tom slucaju barem znas unaprijed da ne moze izaci na dobro.

Eh sad, sta da je usla ona precka Bakraca, ili ono sto je Zec osutao, negodovalo bi se malo, ali ni priblizno u ovolikoj mjeri. Nije problem imati ni ovakav rezultat, to smo i prije govorili jer smo se nadali da ce se to popraviti, i onda dodje kraj sezone i ne popravi se.

Ono sto apsolutno NE SMIJE doci u pitanje je podrska za Odovica. Stoti put ponavljam, pustite covjeka da radi dvije-tri sezone kako treba. Pa samo da se u potpunosti uigra stoperski tandem ti treba dobar vremenski period. I zamislite uigramo Bakraca i Rodina i sa nepromijenjenim stoperima odemo u europu. I jos istim trenerom, istom filozofijom igre...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:42 pm

S obzirom da se cijelo vrijeme jucer pravila negativna atmosfera, ista kao da se prenijela na tribine.
Glavu gore, kikseva ce biti, nadam se da smo naucili lekciju. Idemo dobiti listicu!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:43 pm

Nesto me pretjerano i ne raduje Vojin povratak. Ali eto...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:45 pm

Grbavica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:43 pm
Nesto me pretjerano i ne raduje Vojin povratak. Ali eto...
Nije ni meni bio nesto specijalno, ali drugi napadac nam treba, ako vec necemo tu koristiti Zajmovica. A i vala kako nam je Zajmovic najkonkretnije krilo u ekipi, onda...Samo je bitno da ima profesionalni pristup kao do sada, i da ne smatra da ce mu mjesto u ekipi biti osigurano tek tako.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24765
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:46 pm

Grbavica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:43 pm
Nesto me pretjerano i ne raduje Vojin povratak. Ali eto...

Ali te ipak raduje :kafa:
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:47 pm

Omar500 je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:45 pm
Grbavica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:43 pm
Nesto me pretjerano i ne raduje Vojin povratak. Ali eto...
Nije ni meni bio nesto specijalno, ali drugi napadac nam treba, ako vec necemo tu koristiti Zajmovica. A i vala kako nam je Zajmovic najkonkretnije krilo u ekipi, onda...Samo je bitno da ima profesionalni pristup kao do sada, i da ne smatra da ce mu mjesto u ekipi biti osigurano tek tako.
Realno dobra opcija za drugog napadaca, znamo odma na cemu smo i sigurno ce nam pomoci tokom sezone.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:47 pm

To sigurno, nema potrebe za navikavanjem na sredinu, ligu. :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:49 pm

a kad dođu crnci biće priča taktički slabo potkovani, i ne razumiju jezik. k'o što je cijelu prošlu sezonu bila priča što nije nedjelja, a sad je što jeste nedjelja...
gradi željo boli te *****
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon avg 27, 2018 7:53 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon avg 27, 2018 7:31 pm
@brkoo Vojo slab tehnički? jel' me zajebavaš? da je slab na lopti ne bi često igrao i iza špica i po krilima. finte, fazone nema, ali prijem, kratki dugi pas, utrčavanje u prostor, dupli pas. ama baš mu je sve na mjestu.
nije tehnika samo čarlama.
Pa valjda bi i drugi klubovi na svijetu to primijetili. Lik otisao kao slobodan igrac i ne moze sebi klub naci. Tehnicki jak igrac, to znaci da ima dobro primanje, kontrolu lopte, dribling, da ima brz rad nogu itd. Napadaci kao sto je sadasnji Vojo mogu igrati samo u BiH i tu biti neki vazan faktor, a to sto mi sami sebe zavaravamo da je to super je druga stvar..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pon avg 27, 2018 7:54 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: kemo i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija