Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:33 am

Sretno Željo!

Danas oprezno, jako, ponosno!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:40 am

Idemo ih danas dobiti. Dodje Oda, nestade srklet. Neobicno nekako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
alombardo
Postovi: 995
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:46 am

Boba i lakapo
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:58 am

sta kaze najskuplji igrac lige, ma ne mogu ja ovo
gotov poceo plakat , huuda
volje i zelje imaju, mislim da smo igracki jaci, atmosfera bolja.. ma sve vuce na to da cemo ih prolit opet
Zadnja izmjena: godrina, dana/u sri avg 15, 2018 8:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3064
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:58 am

2:0 hladno danas. Misljenja sam da ako preuzmemo sredinu terena da smo u velikoj prednosti, jer imamo dva majstora koja znaju podvaliti loptu brzim krilim. Nasa prednost ce biti i dobar teren koji ce nam omoguciti brzu tranziciju i protok lopte.

Idemo danas ispuniti nasu Dolinu cupova i nositi nase igrace do nove pobjede
Alea iacta est!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 8:58 am

Ovo će biti dobra noć predosjećaaaaam
Opet će Željo jebat malog Sarajva!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:00 am

storm_raider je napisao/la:
sri avg 15, 2018 8:40 am
Idemo ih danas dobiti. Dodje Oda, nestade srklet. Neobicno nekako.
U prqvu si..barem dostq nas tako razmislja..
Ali izgleda da smo mi zaista takav narod da odmah moramo preci na neki drugi srklet, samo da smo natakareni na nesta..porazno vala.

Uglavnom, vjerujem da ce šef izvesti najbolji moguci sastav za veceras, necu ni da se peglam da razmisljam ko ce poceti..
Ne znam da li je opet zabrana unosenja kisobrana, bila bi greska ako jeste jer su se unosili otkad znam za sebe pa nije niko izgino zbog njih a ima i zastitna mreza svakako.baklje s druge strane nek zabrane slobodno 😀
Zadnja izmjena: Kosevsko Hill, dana/u sri avg 15, 2018 9:00 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:00 am

storm_raider je napisao/la:
sri avg 15, 2018 8:40 am
Idemo ih danas dobiti. Dodje Oda, nestade srklet. Neobicno nekako.
Neka je neobicno, ovako i treba, jos treba i treninge zatvoriti da se ne iznosi po forumu da je ovaj pljuno ovoga, gurno ovoga ili da nije htio dodati loptu. Time direktno u javnost iznosimo interne stvari i stvaramo pogresnu sliku o nekim igracima, a tih sranja ima u svakom klubu cak i puno gorih od nasih.
Oda to ima pod kontrolom i ja bih jos jedino i Adzema volio vidjeti kod njega kao pomocnika (prosli put je bio Sablja i licno mislim da je Sablja imao zasluga za stoperski tandem Kosoric-Bogdanovic).
Prija ovo zatisje, rahat odes na utakmicu i sa utakmice, nadam se da ce se danas ovaj dio sa utakmice nastaviti.
Ko dobije bitku na sredini blizi je pobjedi definitivno, a oni opet nemaju igraca poput Cukija i to je nasa prednost.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:01 am

mula je napisao/la:
sri avg 15, 2018 8:30 am
Kjosevski
Stevanovic Osmankovic Bogičević Pavic

Jazvic Blagojevic Hajdarevic Zajmovic

Čurjurić
krpić
Ma kakav crni Osmankovic, ne budi smijesan
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:09 am

Mislim da će danas početi isti sastav kao i protiv zrinjskog. Pametno bi bilo napraviti presing na njihovu zadnju liniju i eventualne greške iz dodavanja pretvoriti u šanse i golove. Tako smo dali golove i mostarcima i protiv narve. Znači visok presing i muda na teren.
 
Avatar
mula
Postovi: 934
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:13 am

Mislim da ih necemo dobiti.
Oni će u ovu utakmicu sigurno ući sa većom željom za pobjedom.
Volio bih da ne budem upravu
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:13 am

mirzza je napisao/la:
sri avg 15, 2018 9:00 am
storm_raider je napisao/la:
sri avg 15, 2018 8:40 am
Idemo ih danas dobiti. Dodje Oda, nestade srklet. Neobicno nekako.
Neka je neobicno, ovako i treba, jos treba i treninge zatvoriti da se ne iznosi po forumu da je ovaj pljuno ovoga, gurno ovoga ili da nije htio dodati loptu. Time direktno u javnost iznosimo interne stvari i stvaramo pogresnu sliku o nekim igracima, a tih sranja ima u svakom klubu cak i puno gorih od nasih.
Oda to ima pod kontrolom i ja bih jos jedino i Adzema volio vidjeti kod njega kao pomocnika (prosli put je bio Sablja i licno mislim da je Sablja imao zasluga za stoperski tandem Kosoric-Bogdanovic).
Prija ovo zatisje, rahat odes na utakmicu i sa utakmice, nadam se da ce se danas ovaj dio sa utakmice nastaviti.
Ko dobije bitku na sredini blizi je pobjedi definitivno, a oni opet nemaju igraca poput Cukija i to je nasa prednost.
I ja bih volio Adzema vidjeti tu. Sablja je nazalost imao i zasluga sto smo Odu otjerali.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:14 am

Ja licno bih izveo Bogicevica i danas u tandemu sa nekim. Nesto mi na um pada, s obzirom da je Oda rekao da je:"...njegov odnos sa saigracima kompleksan...", to meni nekako zvuci da Odi treba jedan "klasicni" stoper u tim situacijama i ja mislim da nam treba Bogicevic protiv Ahmetovica danas, pogotovo ako udje Handzic(nisam ni upratio kad je presao kod kona).
Druga stvar, ne bih ubacivao Zaima od pocetka, Veseli mi je kompletniji igrac od Zaima, mislim da je Veseli puno bolji u defanzivi i njegove kombinacije s Pavicem su do sada dovele nekoliko golova. Primijetite kako je Veselinovic uvijek tu negdje kada je sansa, dal on poslao loptu ili da je on sutirao, ili dao pas Pavicu, uvijek je tu negdje.
Desno bih ostavio Zeca jer je sada njegov ucinak u odbrani bolji nego sto je prije bio + Jazvic mi izgleda malo pogubljen na terenu sad za sad.

Kjosevski
Stevanovic Rodin/Bakrac Bogicevic Pavic
Blagi Hajdar
Zec Curjuric Veseli
Krpic

Kasnije izmjene Zec->Jazvic, Hajdarevic->Anel, Curjuric->Arezina/Dacic(zadnjih 10 minuta)
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23675
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:15 am

Nego izgleda da se Zajmovic dohafizao i da je poceo dodavati loptu. Kada je Zec mogao, moze i Zajmovic.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:17 am

storm_raider je napisao/la:
sri avg 15, 2018 9:15 am
Nego izgleda da se Zajmovic dohafizao i da je poceo dodavati loptu. Kada je Zec mogao, moze i Zajmovic.
E jbg, opet za Zeca znam da ce 1 od 3 proslijediti Sinisi, a za Zaimovica ne znam, to mi je problem. S druge strane Zaimovic je kvalitet zbog lopti na drugu stativu, ali je fakat propuh nazad, haj znaj sada...
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:29 am

Pitari ce igrati na bod.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Paranoja
Postovi: 203
Pridružen/a: čet nov 30, 2017 9:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:33 am

Izgleda da Zajmović i Jazvić počinju, fizički mnogo jaka i visoka ekipa će biti u tom slučaju. Mogli bi štetu napraviti sa prekida, ali opet ne treba nabijati već igrati našu pas igru (do bokova kad idu standardni ubačaji na Krpu) i visoki presing.
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:38 am

storm_raider je napisao/la:
sri avg 15, 2018 9:15 am
Nego izgleda da se Zajmovic dohafizao i da je poceo dodavati loptu. Kada je Zec mogao, moze i Zajmovic.
Procitah sinoc da je moguce da Zaim pocne umjesto Zeca. Mozda je ovo i takticka zamisao Ode, da pocne sa Zaimom a da u drugom uvede svjezeg Zeca. Sjetimo se derbija prije 3-4 godine kad Kodro nije poceo sa Duljevicem, vec ga uveo u drugom. Dade nam go i jos dvije tri sanse iz kontri imao.A mozda zeli Zaima i zbog prekida njihovih, da ima jos jednog visokog igraca jer su ovi dosta visoki(Ahmetovic, Rahmanovic, Adukor, Stanojevic, Mujakic)
Meni se svidja igra Veselinovica, dosta je jak na nogama, zna dobro zagraditi loptu a ima i fin dribling a i sut. S Pavicem odlicno djeluje prema naprijed. Imam osjecaj da bi on mogao vcrs da odluci ovaj derbi.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:38 am

Danas treba tuci van 16m cim se otvori prostor za sut, bit ce brza i klizava lopta, ovaj golman njihov nije cemu.
Ako izadjemo nabrijani i rastrcani kao protiv Zrinjskog ja se ne brinem za 3 boda.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 9:46 am

Elegant je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:23 pm
Mislim da se bez veze dize frka oko sudije, ako je na zadatku jasno ce se vidjeti.
Cuj bezveze se dize frka. On ako je na zadataku, jasno ce se vidjeti, ali kasno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Hare79 i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija